Entering power save mode i randomly freezing

poruka: 7
|
čitano: 1.393
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Entering power save mode i randomly freezing

 Ovako imam problema s PC-om otkad je kupljen ,negdje u 11.2015, znači nasumično mi se pojavljuje entering power save mode i ne mogu nikako izaći,nekad bude dok surfam netom,nekad dok igram itd itd.

Zna se desit 2-3 dana za redom,a nekad prođe tjedan dana da je sve normalno.Uz to sve PC mi se nekad zamrne al dosta rijetko možda jednom mjesečno.

Jel imao netko sličnih problema ?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Entering power save mode i randomly freezing
polymer1234 kaže...

 Ovako imam problema s PC-om otkad je kupljen ,negdje u 11.2015, znači nasumično mi se pojavljuje entering power save mode i ne mogu nikako izaći,nekad bude dok surfam netom,nekad dok igram itd itd.

Zna se desit 2-3 dana za redom,a nekad prođe tjedan dana da je sve normalno.Uz to sve PC mi se nekad zamrne al dosta rijetko možda jednom mjesečno.

Jel imao netko sličnih problema ?  

 Provjeri Power Options i napravi testove hardvera. Koje GPU drivere imaš instalirane? Koje napajanje?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
12 godina
protjeran
offline
Entering power save mode i randomly freezing

kad god pogledam pod moj pc vidim radeon i uvjek isti problemi! osobno ga nikad nisam imao no ovo je zaista smjesno! inace 100% rijesenja nema(osim ak predes na zelene) morat ces probati vise solucija jer kod svakog je nesto drugo!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Entering power save mode i randomly freezing

Power options nije do toga,napajanje fortron hyper 500w i zadnji driveri.

A zavisi od modela prije ove grafe sam imao radeon xfx 4830 7 godina i nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Entering power save mode i randomly freezing
Stjepanj kaže...

kad god pogledam pod moj pc vidim radeon i uvjek isti problemi! osobno ga nikad nisam imao no ovo je zaista smjesno! inace 100% rijesenja nema(osim ak predes na zelene) morat ces probati vise solucija jer kod svakog je nesto drugo!lp

 Meni se upravo obratna stvar događa.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
12 godina
protjeran
offline
Re: Entering power save mode i randomly freezing
softwaremaniac kaže...
Stjepanj kaže...

kad god pogledam pod moj pc vidim radeon i uvjek isti problemi! osobno ga nikad nisam imao no ovo je zaista smjesno! inace 100% rijesenja nema(osim ak predes na zelene) morat ces probati vise solucija jer kod svakog je nesto drugo!lp

 Meni se upravo obratna stvar događa.

 kad procitam to jos barem 200 puta na forumu onda cu ti poceti vjerovati...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
online
Re: Entering power save mode i randomly freezing
Stjepanj kaže...
softwaremaniac kaže...
Stjepanj kaže...

kad god pogledam pod moj pc vidim radeon i uvjek isti problemi! osobno ga nikad nisam imao no ovo je zaista smjesno! inace 100% rijesenja nema(osim ak predes na zelene) morat ces probati vise solucija jer kod svakog je nesto drugo!lp

 Meni se upravo obratna stvar događa.

 kad procitam to jos barem 200 puta na forumu onda cu ti poceti vjerovati...

 Doduše, ja sam imao 7950, nisam imao R seriju, tako da ne znam, ali evo otkad imam zelene, stalno nešto zeza i stalno nešto moram sređivati.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice