Problemi sa punjenjem mobitela

poruka: 10
|
čitano: 2.863
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan

Bok imam mobitel Prestigio multiphone Pap 3350 duo i kada ga prikljucim na punjač stalno gubi kontakt sa punjačem stalno ga moram poštelavati da bi se napunio.Probao sam drugi punjač ali čini mi se da je problem u onoj maloj pločici u utoru za punjač. Ako neko zna kako bi to popravio i dali ga trebam slati na servis bio bi mu zahvalan.BTW mobitel se moze puniti ali više vremena potrošim dok ga naštelam da se puni nego dok se napuni. HVALA unaprijed.

0 0 hvala 0
8 godina
Re: Problemi sa punjenjem mobitela

Servis i to vjerujem da će ti ili mjenjat novu matičnu ili dat novi uređaj.

6 godina
neaktivan

E hvala na savjetu danas sam stavil novi 4 punjač i nekim čudom sam ga napunio ja mislim da je to bilo do punjača.Al ako bude bilo problema ide na servis definitivno.

9 godina

Radi se o samsung galaxy s6 edge.

Stavio sam novu bateriju u mobitel i nikako da je napuni do kraja.

Probao sam vračanjem na tvorničke postavke,ponovnim ištekavanjem baterije ali ništa.

molim za pomoč.

0 0 hvala 0
5 godina

Vjerovatno misli da je na 100% pa zaustavi punjenje.

Original baterija ili?

Najbolje ako imaš neki vanjski punjač na njega prvo napuni pa ubaci.

Kruha i igala...
12 godina

Mali problem s bežičnim punjačem. (android)

Naime, u trenutku dolaska na 100% i punjač i mobilni uređaj kao da ulaze u tihi način i prestaje punjenje.
U praksi, stavim uređaj na punjenje navečer prije spavanja i ujutro redovno nalazim otprilike 85%.

Eventualna, rješenja?

Ako ne možeš reći "ne", tvoj "da" nije "da"!

0 0 hvala 0
8 godina

Takoder imam problema sa punjenjem. Nece da puni jer pise da je mokar i da treba osusit utor ili kabel za punjenje. Cudno je to jer uopce mobitek nije dosao u kontakt s vodom, nikad u zivotu nisam stavlja mobitel blizu vode.

Molim pomoc, ovo mi je rezervni mobitel koji je do danas uredno radio i punio. Isprazni li mi se, imat cu problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

možda ti se stvorila kondenzacija iz džepa ili nešto... ništa te ne košta počistiti utor lagano s nečim...

7 godina
suspendiran
fanaticni gejmer kaže...

Takoder imam problema sa punjenjem. Nece da puni jer pise da je mokar i da treba osusit utor ili kabel za punjenje. Cudno je to jer uopce mobitek nije dosao u kontakt s vodom, nikad u zivotu nisam stavlja mobitel blizu vode.

Molim pomoc, ovo mi je rezervni mobitel koji je do danas uredno radio i punio. Isprazni li mi se, imat cu problema.

Tad servis.

8 godina

Rjesia problem tako da sam susia fenom. Svasta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice