HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 348.029
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
zaki kaže...

Zaljubljen sam <3

Nakon što sam ga danas imao priliku uživo pogledat, što reći već {#} !!!!

 

Generalno, malo uži od DHD-a, mrvicu koda lakši, nije baš neka prevelika razlika, obzirom nema nekoliko "poklopaca", dojam kompaktnosti bez obzira što nije alu kućište, više nego odlično, skorom vrhunski, osjet držanja u ruci je ipak bolji nego kod LG-a i Samsunga, moj subjektivan dojam, ali što se tu može {#} !

 

Obzirom ga iz razloga tehničke prirode, čitaj u 8 mjesecu mi stupa na snagu pravo na produženje ugovora, nisam ulazio u "dubinu" istraživanja, odnosno, nisam palio mob,  ne sumnjam da će sretnici koji su ili će ga tekar kupiti, napisati svoje detaljne recenzije i nadam se oduševljene dojmove kao useri ovog moba, što ću i nadam se ja postati kroz +- nekoliko dana {#} !

 

BTW; želio bih da svi vlasnici koji kupe mob evidentiraju obvezno koja je verzija moba i software-a s kojim je mob došao, tako da se mogu pratiti eventualne izmjene i promjene u postavu moba {#} !

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 15:30 (ATJLučko).
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Je li tko uspio kupiti Sensation?  U VIP Varaždin nikako da dođe...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Mene su danas iz VIPa zvali i rekli da dolazi u srijedu/cetvrtak iduci :( Poludit do tad...
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
dok se vi nacekate da dode vec ce vam EVO 3D doc pa ce bit ko onaj smijesni strip za iPad...
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Domagoj Jurković
KAD CE DOC NOVI HTC EVO 3D
????????????????????
4 hours ago · Like ·

    Like this item
    Danko Kočiš likes this.
        HTC Hrvatska U rujnu
        4 hours ago · Like · 2 people

 

 

Premjestili su izlazak sa srpnja, na kolovoz i sad na rujan. Znači, najvjerojatnije druge godine... Ne čeka mi se do onda... :)

 

Do tad se zasitim Sensationa i kupim EVO 3D.  :LOL:

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Slično, LG Optimus 3D je premješten s travnja na svibanj, pa lipanj i sada srpanj. U čemu je fora s tim odgađanjima?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ne kuzim kako za taj EVO 3D, u jednom talijanskom operateru imaju predstavljanje 14.7 ???

ja mislim da su shvatili da su sami sebi napravili konkurenciju uređajima, pokrenuli su pogon za proizvodnju ovog modela a jedan bolji izlazi uskoro pa ce se ovaj slabiji manje prodavat i tako ohoho
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Mitch kaže...
dok se vi nacekate da dode vec ce vam EVO 3D doc pa ce bit ko onaj smijesni strip za iPad...

 

MariusEight kaže...

 

 

 

 

 

Do tad se zasitim Sensationa i kupim EVO 3D.  :LOL:

 

 

DigiMagic kaže...

Slično, LG Optimus 3D je premješten s travnja na svibanj, pa lipanj i sada srpanj. U čemu je fora s tim odgađanjima?

 

 

Mitch kaže...
ne kuzim kako za taj EVO 3D, u jednom talijanskom operateru imaju predstavljanje 14.7 ???

ja mislim da su shvatili da su sami sebi napravili konkurenciju uređajima, pokrenuli su pogon za proizvodnju ovog modela a jedan bolji izlazi uskoro pa ce se ovaj slabiji manje prodavat i tako ohoho

DečKi, mir molim i prosim vas, dajte pročitajte barem bolje specifikacije za EVO 3D jer IPAK po mojem subjektivnom mišljenju Sensation NIKAKO ne zaostaje ili da je slučajno podređen EVO 3D modelu, čak je i težinom sa 170 naspram 148 grama dakle oko 15% teži.

Ono oko čega se ja ovdje konkretno percipiram je kamera, ljudi, pa ona je na EVO 3D samo 5 MP i kada radite 3D slike, radite ih samo do gle čuda 2 MP {#} {#} {#} tako da ona razlika u RAM-ima 1 GB naspram 768 MB-a pomalo pada u vodu kao "nazivno" nekakva prednost, koja je po mojem viđenju na postavljeno pitanje, u čemu je ovdje problem {#} minus detalj??!!

 

Još jedan detalj, obzirom sam pogledao samo sliku na GSM Areni, čini mi se kako su na 3D malo čudno pozicionirani otvori za slušalice i punjenje tako daaaa, hmmmmmmmmm, ipak je Sensation meni bitno bolji, na kraju krajeva ne manje bitno za znat, imao sam ga u rukama, opipao ga, usporedio s DHD-om, i TO JE TO {#} !!!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

dečko, nije razlika u hardveru.

razlika je u kvaliteti izrade.

 

Pogledaj samo kućište i kako je izrađeno kod EVO-a 3D. Ko da ga je Motorola radila (znači sve pohvale), također softver je izbrušen.

 

HTC često izbaci ovakav model prije nečeg istog, ali opet negdje boljeg. Ista stvar je sa HTC DHD i HD2. Svaki ima prednost, ali opet se jedan daaaleko izdvaja

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Ono oko čega se ja ovdje konkretno percipiram je kamera, ljudi, pa ona je na EVO 3D samo 5 MP i kada radite 3D slike, radite ih samo do gle čuda 2 MP

To je ipak samo mobitel, 2 MP je ok... ionako se više ne može vidjeti na full HD ekranu, i teoretski bi trebalo biti manje šuma u slikama. Inače ekipa na xda developers je našla neke xml fajlove koji opisuju mogućnosti kamere i moguće da su neka od tih ograničenja umjetna, u softveru.

 

Je l se zna možda zašto je Sensation teži? Otkad sam imao prvu Nokiu tzv. "ciglu", težina mi je nekako pojam kvalitete {#}

 

13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
DigiMagic kaže...
ATJLučko kaže...

 

To je ipak samo mobitel, 2 MP je ok... ionako se više ne može vidjeti na full HD ekranu, i teoretski bi trebalo biti manje šuma u slikama. Inače ekipa na xda developers je našla neke xml fajlove koji opisuju mogućnosti kamere i moguće da su neka od tih ograničenja umjetna, u softveru.

 

Je l se zna možda zašto je Sensation teži? Otkad sam imao prvu Nokiu tzv. "ciglu", težina mi je nekako pojam kvalitete {#}

 

Nije teži Sensation već 3D, vjerojatno zbog onog bi objektiva {#} !

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Mitch kaže...
ATJLučko kaže...

dečko, nije razlika u hardveru.

razlika je u kvaliteti izrade.

 

Pogledaj samo kućište i kako je izrađeno kod EVO-a 3D. Ko da ga je Motorola radila (znači sve pohvale), također softver je izbrušen.

 

HTC često izbaci ovakav model prije nečeg istog, ali opet negdje boljeg. Ista stvar je sa HTC DHD i HD2. Svaki ima prednost, ali opet se jedan daaaleko izdvaja

A koji to po tebi {#} konkretno {#} !!??

 

BTW; vjerojatno je 3D ODLIČNO napravljen kao i manje više svi HTC mobovi, "ALI" onda kada ga budem dobio i imao u rukama, e tekar će mo onda moći replicirati na temu, i konačno POBJEDNIK JE {#}, a do tada samo easy i {#} !

ATJ Lučko
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Javlja se ponosni vlasnik :)

 

Vise slika ovdje 

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

U kojem VIP dučanu si ga kupio? Koji grad?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 22:08 (MariusEight).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Gajeva, Zagreb

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Kad se slegnu dojmovi, malo ga testiraj u brzini odnosno fluidnosti i u igrama. Zanima me koliko to brzo i glatko ide u radu. Ne mogu se oteti cinjenici da Ajfon sto se tice glatkoce i brzine izvodjenja tu dere sve, premda imam HTC i zadovoljan sam s tim. Posto ovi mobovi imaju dvije jezgre, to bi moralo letjeti pa kroz par dana testiraj i javi malo.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

A jesu čudni. Rezervirao mobitel u Varaždinu, al nikak da dođe... Ili imaju jako sporu službu za dostavu ili su dobili samo par aparata za cijelu HR. {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Kad se slegnu dojmovi, malo ga testiraj u brzini odnosno fluidnosti i u igrama. Zanima me koliko to brzo i glatko ide u radu. Ne mogu se oteti cinjenici da Ajfon sto se tice glatkoce i brzine izvodjenja tu dere sve, premda imam HTC i zadovoljan sam s tim. Posto ovi mobovi imaju dvije jezgre, to bi moralo letjeti pa kroz par dana testiraj i javi malo.

ma samo ce ti radit brze one igre koje iskoristavaju dvije jezgre odnosno da su napravljene za Tegru 2...

 

ostale igre ce ti radit nekih 10% fluidnije nego na ostalim uređajima sa 1,2 GHZ i jednom jezgrom

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
HTC EVO 3D Review





Nakon ovoga reviewa sad sam 100% siguran da je Sensation najbolji izbor. Osim 3D karakteristika, igra i nekoliko filmskih trailera, i gigu rama, EVO 3D nema nikakvih drugih prednosti nad Sensationom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
MariusEight kaže...
HTC EVO 3D Review





Nakon ovoga reviewa sad sam 100% siguran da je Sensation najbolji izbor. Osim 3D karakteristika, igra i nekoliko filmskih trailera, i gigu rama, EVO 3D nema nikakvih drugih prednosti nad Sensationom.

A po engadget review-u kažu da evo 3D ima lošiju kvalitetu izrade naspram sensationa i kažu da je baterija lošija(pogotovo kada se slikaju 3D slike) I izgleda mi debilno sa te 2 kamere... I ne vidim nikakvu poantu 3D-a koji kažu da baš i nije nešto "wow" na mobu{#} Sensation defintivno mi se čini boljim izborom.

Stoja
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stoja kaže...
MariusEight kaže...

A po engadget review-u kažu da evo 3D ima lošiju kvalitetu izrade naspram sensationa i kažu da je baterija lošija(pogotovo kada se slikaju 3D slike) I izgleda mi debilno sa te 2 kamere... I ne vidim nikakvu poantu 3D-a koji kažu da baš i nije nešto "wow" na mobu{#} Sensation defintivno mi se čini boljim izborom.

Bok Stoja, nema te 100 godina, pa gdje si se izgubio, šparaš za Sensation he he he he {#} {#} !!??

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bas danas u vipu cackao po Sensationu, a cura po Wildfireu S. Dobri mobiteli, ovaj Sensation rastura. Nema sto, kulturan mobitel. :-)
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Evo, nakon prvog dana koristenja mobitela ja odusevljen, evo par dojmova o uredaju:

 

1. Kuciste - Djeluje jako kvalitetno, ugodno sjeda u ruku, mobitel se dojima sitnijim od DHD-a, poklopac za pristup bateriji/sim-u unatoc pocetnoj skepsi je fantastican, fast swap mem. karticu obozavam.

 

2. Ekran - Naravno prvo u oci upada njegova velicina, zahvaljujuci boljoj rezoluciji slika je znatno bolja nego na DHD-u, medutim boje nisu onako dobre kao na Desireu (pri koristenju se niti ne primjeti, ali kada se stavi obican Desire kraj njega vidljivo je da je sve malo isprano) , takoder odredene igre ne rade u punoj rezoluciji (napravljen je backup sa Desire-a, pa je moguce da novije/prilagodene verzije imaju podrsku, i javlja se u svega par igara)

 

3. Baterija - Sto reci nego najugodnije iznenadenje na cijelom mobitelu - Baterija drzi barem 30% dulje nego na Desire-u 4. Mjesta za aplikacije ima tocno 1.1Gb (ne 500-tinjak mb kako se spekuliralo) dakle straha od nestanka prostora nema

 

5. Dual core procesor je apsolutno fantastican, tek sada vidim koliko sam se patio surfajuci na Desireu, UI radi savrseno, igre koje su na Desireu bile neigrive rade kao podmazane.

 

6. Kamera - Daje solidne slike, definitvno bolje od Desirea (DHD nisam imao pri ruci)

 

Ocijena: 9.9/10 - Fantasticno zaokruzen mobitel, ovu ocijenu dajem samo zato jer su boje malo izbljedjele, moja prepruka svima.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Bok Stoja, nema te 100 godina, pa gdje si se izgubio, šparaš za Sensation he he he he {#} {#} !!??

Ma kako me nema, tu sam svaki dan, krive teme pratiš{#}

 

Ne šparam za sensation, iphone me dobro služi. O upgrade-u ću razmišljati tek za godinu dana kada mi ističe ugovor do tada samo gledam šta se nudi{#}

Stoja
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
zaki kaže...

Evo, nakon prvog dana koristenja mobitela ja odusevljen, evo par dojmova o uredaju:

 

1. Kuciste - Djeluje jako kvalitetno, ugodno sjeda u ruku, mobitel se dojima sitnijim od DHD-a, poklopac za pristup bateriji/sim-u unatoc pocetnoj skepsi je fantastican, fast swap mem. karticu obozavam.

 

2. Ekran - Naravno prvo u oci upada njegova velicina, zahvaljujuci boljoj rezoluciji slika je znatno bolja nego na DHD-u, medutim boje nisu onako dobre kao na Desireu (pri koristenju se niti ne primjeti, ali kada se stavi obican Desire kraj njega vidljivo je da je sve malo isprano) , takoder odredene igre ne rade u punoj rezoluciji (napravljen je backup sa Desire-a, pa je moguce da novije/prilagodene verzije imaju podrsku, i javlja se u svega par igara)

 

3. Baterija - Sto reci nego najugodnije iznenadenje na cijelom mobitelu - Baterija drzi barem 30% dulje nego na Desire-u 4. Mjesta za aplikacije ima tocno 1.1Gb (ne 500-tinjak mb kako se spekuliralo) dakle straha od nestanka prostora nema

 

5. Dual core procesor je apsolutno fantastican, tek sada vidim koliko sam se patio surfajuci na Desireu, UI radi savrseno, igre koje su na Desireu bile neigrive rade kao podmazane.

 

6. Kamera - Daje solidne slike, definitvno bolje od Desirea (DHD nisam imao pri ruci)

 

Ocijena: 9.9/10 - Fantasticno zaokruzen mobitel, ovu ocijenu dajem samo zato jer su boje malo izbljedjele, moja prepruka svima.

Kakav je zvuk na mobu? Vidio sam na nekim klipičima da internet dosta zapinje u scrolanju, kako tebi radi?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Internet apsolutno gladak, bez stekanja, uctava stranice nekoliko puta brze od Desire-a.

 

Zvuk je slicne glasnoce kao na Desire-u, ali je kvalitetniji.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
zaki kaže...

 

nemreš usporedivat Desire i ovaj mobitel....oni su nebo i zemlja, usporeduj sa O2X-om u nekom ducanu (sto se tice procesora i fluidnosti i kamere)....

ocjenu necu komentirat, dao si gotovo desetku za jos softverski nedoraden mob, dao si je jer si jos uvijek pod euforijom kupnje

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Slažem se da je softverski nedorađen i nadam se da će se to vrlo brzo ispraviti... Ali sitnice.. :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Uh, pa nismo svi tu takvi da po cijele dane visimo po Vip/T-mobile centrima i usporedujemo mobitele.

 

Desire sam imao priruci, i dugo sam ga koristio stoga dobro znam koja podrucja su poboljsali.

 

sto se tice nedoradenog softwarea, gdje se nedoradenost ocituje daj neke argumente, podrucja koja zakazuje?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 13:52 (zaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice