HTC M9 - Rasprava

poruka: 1.354
|
čitano: 171.084
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

pa apdejtuj ga na marshmallow

 

držiš ga na prahistorijskoj verziji, kad je 5.1 izašao, a ti ga držiš na 5.0

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Indestructible kaže...

pa apdejtuj ga na marshmallow

 

držiš ga na prahistorijskoj verziji, kad je 5.1 izašao, a ti ga držiš na 5.0

 Ma tek sam ga uzeo od buraza, otkljucao sam ga danas, onda hteo da root-ujem pomocu TWRP i zakuca mi na pocetku pokretanja ne mogu nista touch ne reaguje, ni ugasiti ga ni restartovati, sad moram da cekam da mi se isprazni baterija pa cu videti sta cu. 

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Pozdrav

Imam problema sa slikom, da li znači da je otišao LCD Display ?
Koliko otprilike dođe popravak
Slika u prilogu

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Pozzz svima prešao sam sa G4 na M9 i mogu reći da je m9 mnogo bolji i ugladzeniji telefon od G4 jedina prednost LG je kamera,e sad na m9 imam neki Venom acaunt na koji se nemoguće prijaviti jer je već tel prijavljen kod starog korisnika a to nemoguće saznati kako da resetujem taj acaunt i da se prijavim svojim podacima
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Jesi na ljeto nasao M9 uzimati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
amelonix kaže...
Pozzz svima prešao sam sa G4 na M9 i mogu reći da je m9 mnogo bolji i ugladzeniji telefon od G4 jedina prednost LG je kamera,e sad na m9 imam neki Venom acaunt na koji se nemoguće prijaviti jer je već tel prijavljen kod starog korisnika a to nemoguće saznati kako da resetujem taj acaunt i da se prijavim svojim podacima

:D

Pošalji mi na email ivica.skarec@getim.hr IMEI ili serijski telefona, svejedno, pa cu ti izbrisat account prethodnog korisnika pa možeš napraviti svoj novi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Evo opet da se pozalim,jako sam nezadovoljan ovim softverom Venom na m9,kako sam skontao telefon je rotan i sa xda mu je nabacen Venom rom temeljen na androidu 6.0,problem je sto je on prepun bugova i greski i sve mi je teze koristiti telefon,volio bih se vratiti na orginalni rom ako mi itko moze pomoci da to ucinim...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
amelonix kaže...
Evo opet da se pozalim,jako sam nezadovoljan ovim softverom Venom na m9,kako sam skontao telefon je rotan i sa xda mu je nabacen Venom rom temeljen na androidu 6.0,problem je sto je on prepun bugova i greski i sve mi je teze koristiti telefon,volio bih se vratiti na orginalni rom ako mi itko moze pomoci da to ucinim...

 

Izgleda da ga je prethodni korisnik rzvalio sa ko zna kakvim modovima, ljudi instlairaju xposed u konbinaciji sa našim romom pa neznaju šta rade pa naprave gluposti.

 

Jednostavno instaliraj naš rom ponovno sa full wipe(ili bilo koji drugi), to je praktički original ROM ako ne diraš nikakve postavke, i nikakvi bugovi nebi trebali postojati takve vrste.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 9:44 (ivicask).
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Kako se izboriti sa car modom na htc m7, jako je iritirajuce, sam se pali ima li kakvih resenja, zna li ko nesto?
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Nije ti to do Car aplikacije, vec do USB utora i kontaktnih metala koji se ili zaglave ili dosta zaprljaju.

Rijesenje ti je ovdi: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1856180

Ja sam imao isti problem i ovako rijesen :)
ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Hvala puno sardax 👍 :-)
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Procackao sa iglom one dve rupice kod konektora za punjenje i vec dva dana nemam problem sa car mod-om i sa punjenjem, ranije mi nekad nije hteo ni puniti bateriju, trazio mi navodno original punjac. Nadam se da sam resio ovaj bas iritantan problem, hvala ti jos jednom za pomoc
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Ma nema na cemu. Rijesio si problem za neko vrijeme. Problem utora je sto skuplja mast i prasinu, a onda kabel od punjaca to nabija i s vremenom se ti kontakti zalijepe. :)
ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
sardax kaže...
Ma nema na cemu. Rijesio si problem za neko vrijeme. Problem utora je sto skuplja mast i prasinu, a onda kabel od punjaca to nabija i s vremenom se ti kontakti zalijepe. :)

 Pa kad pocne opet da zeza ponovim postupak ciscenja iglom, nisam nikad imao slican problem, nesto razmisljam da uzmem nov taj deo valjda bi problem nestao onda trajno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
ruya kaže...

nesto razmisljam da uzmem nov taj deo valjda bi problem nestao onda trajno.

 Ukoliko razmišljaš zadržat mobitel duže vrijeme kod sebe, onda to nit nije loša opcija, naravno ako je cijena prihvatljiva..

8 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Pa da, tel je ok, meni bolji i ne treba, mislim da nije skup taj deo, oko 5 eura + majstor, nzm mzd bi me izaslo oko 20 eura sve ukupno, ali videcu hoce li se problem vracati jos, za sad kako sam ocistio konektor sve radi super.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

bok, namjeravam kupiti polovni htc one m9, pa me zanima ako neko zna, da mi ukaze na eventualne greške ili probleme kod njega, nešto što bi mogo provjerit na samom mobitelu, hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava

Provjeri tipke za volume, meni su otišle i sad je na garanciji već 3 tjedna. Također se zvučnici s vremenom stišaju dosta. Ne preporučam ti da ga uzimaš osim ako nije debelo ispod cijene da budem iskren, makar ga imam već neko vrijeme.

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

...novi update stigao :)

Jel tko ima vec pa da cujem iskustva ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

pozz,

 

jel se isplati više htc m9 ili samsung galaxy s7? 

 

bitna je baterija, kamera i općenito kvaliteta izrade mobitela

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Repko kaže...

pozz,

 

jel se isplati više htc m9 ili samsung galaxy s7? 

 

bitna je baterija, kamera i općenito kvaliteta izrade mobitela

 Što se tiče isplativosti, odnosno, gledano sa financijske strane, M9..

 

Inače S7, zapravo, S7 bez daljnjega ak nisu financije problem, tak da tu nema neke velike dileme..

12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

evo ljudi zamjenuo sam svoj s6 za ovaj HTC M9 i prezadovoljan sam,simplisticnost,bolja baterija i preedobar AMP koji moze goniti moje slusalice konacno.

 

aa evo i dobrih vijesti

 

Nougat je stigao

 

http://www.htc.com/us/support/htc-one-m9/news/

 

izasao je i skidam ga upravo :)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
mersimh kaže...

evo ljudi zamjenuo sam svoj s6 za ovaj HTC M9 i prezadovoljan sam,simplisticnost,bolja baterija i preedobar AMP koji moze goniti moje slusalice konacno.

 

aa evo i dobrih vijesti

 

Nougat je stigao

 

http://www.htc.com/us/support/htc-one-m9/news/

 

izasao je i skidam ga upravo :)

 

 

Update:

 

treba mi pomoc,evo htio sam update telefon ali mi dodje Signature error 132

stavio sam ga u download mode ali opet isto,ne kontam sta da radim,koliko znam telefon nije rootan i stock 6.0 je na njemu

 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
9 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo, meni je na otključani HTC One M9 Nougat stigao danas, upravo skidam. Kakve su vama performanse ako ima netko tko je updateao?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Pukni koji Screenshot sa nougatom.

I javi kako se ponasa zagrijavanje, kod mene na Xperiji Z5 fakat odličan,, pisao sam na temi za Z5, da se telefon ne grije uopste, kao da nije u njemu SD810.


I molim te, ako možeš sa apkmirror.com da skineš zadnju verziju camera apk. probaj instalirati i vidi radi li.

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/htc-camera-new/htc-camera-new-8-40-859724-release/

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo, napravio update i mogu reći da je zasada OK. Sviđa mi se novi dizajn, za bateriju neću još ništa reći jer je tek prošlo par sati i to kad ne koristim puno mobitel. No, lagano korištenje Snapa, WhatsAppa, Facebooka i messnegera je spustilo bateriju na 68% u trenutku pisanja. Mobitel je dok se instalirao update bio na punjaču, kad je počela optimizacija aplikacija sam ga maknuo.

Ono što se odmah prijemijeti je to da je puno brzi odaziv putem WiFi-ja u kombinaciji s HT ZTE routerom što je bio veliki problem na MM kad sam morao koristiti VPN da bude normalno vrijeme odaziva. 

Dodan je Noćni mod, znači toplija boja ekrana po noći zbog plave svjetlosti, osobno nemam problema sa spavanjem ali na kompjuteru mi je žuta boja navečer pomogla da puno lakše zaspim tako da je ovo dobrodošlo. 

Kameru sa ovog linka nisam mogao instalirati, a ona standardna je ostala ista koliko mi se čini, no mislim da će HTC izdati update za kameru uskoro. 

Boost+ je ažuriran i sada ima mogućnost prilagođavati rezoluciju igara koliko sam shvatio, isprobati ću još, kako bi smanjio potrošnju energije.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 21:43 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Takoder danas presao na Nougat.

Htc camera se sama poslije azurirala na verziju 8.00.846117.

Naisao sam na par banalnih problema, npr. kod split screena rade zajedno aplikacije tipa fejsa, youtuba, messengera. Cak pohvalno jer tako fludino idem kroz new feeds na fejsu istodobno listajuci listu na you tubu bez ikakvih trzanja. Dok sat, kalendar, telefon, kamera... ne podrzavaju split screen. Razumijem za aplikacije nakndano instalirane pa jos nisu optimizirane, ali za tvornicke...

Radi mi je smart lock on body detection, a da je u postavkama samog smart locka sve iskljuceno, malo zivcira jer nece nekad zakljucati kad ga na stol stavim.

Inace pohvale za dizajn,night mode, boost+,cak i za split screen iako je na tako maloj dijagonali skoro neupotrebljiv... treba ga pohvatati malo.

Za batku i kameru jos je rano komentirati, ali imam osjecaj kao da slabije opada razina baterije. Grije se slicno kao i sa prethodnim androidom.

Lp
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Meni dode obavijest za OTA update i preuzme ga ali prilikom instalacije stane na 25% i izbaci se crveni usklicnik i mob se nakon par minuta restarta i boota u MM. Nije mi jasno, mob nikad rootan, locked i S-ON. Radio sam reset iz recoverya i clear cache i opet ista stvar.

Jel ima tko kakvu ideju jer ne pronalazin slican problem na netu prilikom updatea na Nougat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Nemam edit.

Uglavnom otkljucao sam bootloader preko htcdev, stavio stock 3.35.401.12 i nakon toga ispocetka radio OTA na .32 i nakon toga na Nougat pa ako ce kome trebat...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

meni mob ne nudi jos nikakav update,ima li kakav nacin preko nekog toola,da ne moram rootat itd

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice