Team Viewer

poruka: 10
|
čitano: 5.116
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Team Viewer-Opis

Pozdrav.

Zanima me kako funkcionira Team Viewer, te dali je dostatna ova besplatna inačica za rad ?
Isto tako zanima me dali mogu nesmetano povezati dva računala bez obzira što su oba računala povezana bez žično ( jedan je prijenosnik a drugi je stolno računalo)

Hvala vam!

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Team Viewer

da , dosta ti je besplatna verzija (zapravo nisam ni znao da ima neka koja se plaća )

možeš povezat bilo koja dva računala , neovisno jesu li to desktopi ili laptopi , možeš čak i Android smartphone (ne znam za iPhone)

 

glavno je da su povezani na internet i da oba imaju instaliran i pokrenut Team Viewer 

I hate doing things !!! Things suck !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Team Viewer
Noxer kaže...

da , dosta ti je besplatna verzija (zapravo nisam ni znao da ima neka koja se plaća )

možeš povezat bilo koja dva računala , neovisno jesu li to desktopi ili laptopi , možeš čak i Android smartphone (ne znam za iPhone)

 

glavno je da su povezani na internet i da oba imaju instaliran i pokrenut Team Viewer 

Zapravo, mislim da i nema razlike između plaćenog i besplatnog Team Viewera. Od komercijalnih korisnika se očekuje da plate, a za privatne je besplatan.

 

Team Viewer ne moraš čak ni instalirati. Za serversku stranu postoji verzija koja se samo pokrene, a spajati se možeš i preko web preglednika (s tim što preko weba imaš neka ograničenja, mislim da npr. ne možeš raditi prijenos datoteka).

13 godina
offline
Team Viewer

Ako sam dobro razumijo na oba računala treba biti instaliran program ?
Ma to mi je za frendicu, jer je rekla da joj pogledam računalo, jer joj šteka, pa bih malo obrisao viruse i tako to.
Ako se to može preko Team Viewer-a ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Team Viewer

Da, mora biti na oba računala.

 

Sa njim radiš isto kao da si fizički na tom PCju - vidiš sve što bi inače vidio kao da si tamo.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Team Viewer
Sum_of_all_fears kaže...

Da, mora biti na oba računala.

 

Sa njim radiš isto kao da si fizički na tom PCju - vidiš sve što bi inače vidio kao da si tamo.

Hvala svima :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Team Viewer
Gale92 kaže...

Hvala svima :)

Postoji čak i tipka na kojoj to piše {#} {#}

I hate doing things !!! Things suck !!!
13 godina
offline
Re: Team Viewer
Gale92 kaže...

Ako sam dobro razumijo na oba računala treba biti instaliran program ?
Ma to mi je za frendicu, jer je rekla da joj pogledam računalo, jer joj šteka, pa bih malo obrisao viruse i tako to.
Ako se to može preko Team Viewer-a ?

Zapravo, nije nužno da nešto instaliraš. Ona treba s http://www.teamviewer.com/hr/download/windows.aspx skinuti i pokrenuti TeamViewer QuickSupport (ili ga odmah pokrenuti s te stranice), a ti se trebaš logirati na https://login.teamviewer.com/Account/LogOn . Naravno, ako nemaš Team Viewer korisnički račun, trebaš ga prvo na toj stranici kreirati. Nakon toga ti ona pročita s ekrana podatke za spajanje i ti se spajaš.

 

Naravno. može se i instalirati Skype na obje strane, ali je ovako jednostavnije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Team Viewer
espero kaže...

 

Naravno. može se i instalirati Skype na obje strane, ali je ovako jednostavnije.

jednostavnije je instalirat na oba kompa i nemaš brige za ubuduće kad ti zatreba 

I hate doing things !!! Things suck !!!
13 godina
offline
Re: Team Viewer
Noxer kaže...
espero kaže...

 

Naravno. može se i instalirati Skype na obje strane, ali je ovako jednostavnije.

jednostavnije je instalirat na oba kompa i nemaš brige za ubuduće kad ti zatreba 

Ne znam po čemu je to jednostavnije. Ništa ne treba instalirati, već samo pokrenuti kad ti zatreba. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice