[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB zaključana tema

poruka: 37
|
čitano: 4.699
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Pozdrav,

 

imam viska 4 plocice RAM-a, marke Corsair Vengeance, DDR3 max brzine 1600 MHz (CML8GX3M2A1600C9) pa bih poklonio kome je potrebno.

 

S obzirom da si onaj kome je potrebno 16GB RAM-a to vjerojatno i moze priustiti, poklonio bih dva puta po dvije plocice (znaci dva dobitnika po 8GB (2 x 4GB) svaki).

 

Saljem besplatno bilo gdje u Hrvatskoj. Ako ste zainteresirani, posaljite mi privatnu poruku. Dobitnike cu nasumicno odabrati u cetvrtak ujutro (da dovoljno ljudi stigne vidjeti) a RAM saljem ili krajem ovog tjedna ili pocetkom sljedeceg.

 

P.S. Nemam pojma da li je RAM jos uvijek pod garancijom ali i ako je, necete je moci ostvariti jer nemam pojma gdje je racun niti se uopce sjecam gdje je navedena memorija kupljena.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 0:19 (OriginalEXE).
 
100 0 hvala 66
12 godina
protjeran
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

svaka ti dala... stvarno si ljudina!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 23:54 (Stjepanj).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka cast! Nadam se da ce ram zaista dobiti neko kome treba a ne neki supak koji ga kani preprodat. Supci BACK OFF.

16 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
I jaaaaj! Sretan Bozic! :)
14 godina
online
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka čast. Sve pohvale na lijepom blagdanskom potezu darivanja, samo će ti biti izuzetno teško odrediti kome stvarno treba a tko je PED..R pa će to nekome prodati.

Svejedno, izuzetno pohvalno

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

daj to rađe prodaj i daj lovu nekome kome stvarno treba (kupi čokolada, pošalji u goljak/nazorovu djeci ili nešto sl.), ili uplati nekoj normalnoj udruzi, ovako sam gotovo siguran da nebu ili su male šanse da bu otišlo stvarno onome kome treba.

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka čast !!! 

Nema potpisa :P
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
esko kaže...

Svaka cast! Nadam se da ce ram zaista dobiti neko kome treba a ne neki supak koji ga kani preprodat. Supci BACK OFF.

 hahahaha

koja si ti legenda :top:

 

http://www.soundstream.com/
13 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

svaka čast

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka čast!,nadam se da ču osvojiti RAM taman mi 8GB treba jer ovi moji katkad znaju baciti plavi erorr ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Želim od srca da poklon dobije onaj ko nema i kome će stvarno dobro doć, a ne neki snob da ga proda. Pogotovo sad za blagdane.

Baš lipa gesta, svaka čast :)

Stara zvijer!! - http://valid.x86.fr/znxsge
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
Checola kaže...

daj to rađe prodaj i daj lovu nekome kome stvarno treba (kupi čokolada, pošalji u goljak/nazorovu djeci ili nešto sl.), ili uplati nekoj normalnoj udruzi, ovako sam gotovo siguran da nebu ili su male šanse da bu otišlo stvarno onome kome treba.

 

Gesta je za svaku pohvalu, ali po svojim iskustvima isto sam gotovo siguran da će neko složit priču da mu pokloni a kasnije njuškalo i slično, nema boljeg osjećaja kad nekom pokloniš nešto ali kad znaš da taj kome si poklonio nema mogućnost da si priušti tu stvar a potrebna mu je, npr. bolje je otić u obližnju osnovnu ili srednju školu i u konzultaciji sa ravnateljom škole pokloniti to nekome od učenika koji su slabijeg imovinskog stanja, konkretno u ovom slučaju je ram i nema baš svrhe taj način ali dao sam primjer kako se u korisne svrhe pokloni stara nekorištena konfiguracija.

12 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Na zalost nisam u NSA pa ne znam kome je stvarno potrebno a tko misli prodati, zato i koristim random.org da bih odabrao kome pokloniti. A da li ce eventualni dobitnik to prodati ili ne, njemu na savjest.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 12:08 (OriginalEXE).
 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

svaka cast kaj drugo reci... ja sam se javio jer bas mislim upgrade-at komp, inace imam tocno takve plocice :D drzite fige :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka čast! Drago mi je da ima još takvih osoba! 

 

Da ne otvaram novu temu:

Ja sastavljam jedan komp od starijih komponenti za jednu siromašnu obitelj čijoj je djeci potreban komp za osnovnu školu. Komp (Pentium 4, hdd 80gb, Ati 9550) sam već osposobio za rad ali ima samo 512mb ddr1 memorije i bez kućišta je a kada i to nabavim onda ću im osobno odnijeti. Eto, tko ima viška ddr1 memorije i dobro srce nek pošalje, a za kućište ću se ja pobrinuti jer je to malo nezgrapno slati poštom. Hvala!

FC Bayern Munchen
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
Scorp21 kaže...

Svaka čast! Drago mi je da ima još takvih osoba! 

 

Da ne otvaram novu temu:

Ja sastavljam jedan komp od starijih komponenti za jednu siromašnu obitelj čijoj je djeci potreban komp za osnovnu školu. Komp (Pentium 4, hdd 80gb, Ati 9550) sam već osposobio za rad ali ima samo 512mb ddr1 memorije i bez kućišta je a kada i to nabavim onda ću im osobno odnijeti. Eto, tko ima viška ddr1 memorije i dobro srce nek pošalje, a za kućište ću se ja pobrinuti jer je to malo nezgrapno slati poštom. Hvala!

 E DA OMDA ODGOVORIM...imam ja mislim jedan ili cak dva od 1 gb dd1 cim stignem s posla kuci provjeriti cu i odma ti poslati....jer znam kako je to ....ja sam vec 3 sastavio za obitelji koji nemaju nista pa sam im poklonio (meni su isto tako ljudi pomagali da sklopim pc). Zvaka cast. cujemo se popodne

FC Barcelona
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
Scorp21 kaže...

Svaka čast! Drago mi je da ima još takvih osoba! 

 

Da ne otvaram novu temu:

Ja sastavljam jedan komp od starijih komponenti za jednu siromašnu obitelj čijoj je djeci potreban komp za osnovnu školu. Komp (Pentium 4, hdd 80gb, Ati 9550) sam već osposobio za rad ali ima samo 512mb ddr1 memorije i bez kućišta je a kada i to nabavim onda ću im osobno odnijeti. Eto, tko ima viška ddr1 memorije i dobro srce nek pošalje, a za kućište ću se ja pobrinuti jer je to malo nezgrapno slati poštom. Hvala!

 Imam 1gb ddr1 ali nemam love za poslat. Iz zg sam.

14 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
Scorp21 kaže...

Svaka čast! Drago mi je da ima još takvih osoba! 

 

Da ne otvaram novu temu:

Ja sastavljam jedan komp od starijih komponenti za jednu siromašnu obitelj čijoj je djeci potreban komp za osnovnu školu. Komp (Pentium 4, hdd 80gb, Ati 9550) sam već osposobio za rad ali ima samo 512mb ddr1 memorije i bez kućišta je a kada i to nabavim onda ću im osobno odnijeti. Eto, tko ima viška ddr1 memorije i dobro srce nek pošalje, a za kućište ću se ja pobrinuti jer je to malo nezgrapno slati poštom. Hvala!

 Koji je ostatak konfiguracije, ja imam masu dijelova starih. Treba li kakvo napajanje?

Stara zvijer!! - http://valid.x86.fr/znxsge
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Trebalo bi otvorit temu za ovako nešto jer svi mi imamo nešto hardvare-a za poklonit....imam i nešto sigurno doma...bilo bi ljepo da se nađu ljudi tako koji imaju dijete pa mu nemogu priuštit pa se otiđe i osobno mu odnese par nas forumaša. Evo ja sam za otvaranje takve teme

 

BTW Svaka pohvala za ovu gestu

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 14:02 (keky911).
15 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Hvala svima na ponudama! Da ne spamamo ovu temu bilo bi dobro da se otvori nova tema baš za ovakve stvari. Stoga ako netko ima ddr1 memoriju neka mi pošalje u PM pa ćemo se dogovoriti oko slanja. Za sada trebam samo DDR1 memoriju a kućište ću sam nabaviti jer je nezgodno slati poštom (osim ako je netko iz okolice Požege). 

Eto, bar da nekome uljepšamo blagdane kome je stvarno potrebno sa komponentama koje mi ne trebamo. Ništa nas ne košta. 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB
Scorp21 kaže...

Hvala svima na ponudama! Da ne spamamo ovu temu bilo bi dobro da se otvori nova tema baš za ovakve stvari. Stoga ako netko ima ddr1 memoriju neka mi pošalje u PM pa ćemo se dogovoriti oko slanja. Za sada trebam samo DDR1 memoriju a kućište ću sam nabaviti jer je nezgodno slati poštom (osim ako je netko iz okolice Požege). 

Eto, bar da nekome uljepšamo blagdane kome je stvarno potrebno sa komponentama koje mi ne trebamo. Ništa nas ne košta. 

 Pita sam ja Mira da nam nađe prigodan podforum, pa ćemo imat temu :=)

Stara zvijer!! - http://valid.x86.fr/znxsge
11 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Svaka čast! Nadam se da će otići nekome ko stvarno treba 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

uff taman imam iste, a 8GB bi mi super doslo! Svaka cast ;)

 

Isplatit ce ti se dobra djela za Bozic! :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 20:52 (Mitch).
11 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Fino od tebe, ja bih to ipak podjelio 4x1 plocica RAM memorije tako da i oni sa 4GB imaju realno i najvece sanse da se obraduju besplatnoj nadogradnji 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Awwww. Evo pokloni mome 2 mjeseca starome sinu. Trebat ce mu dok Star Citizen izadje... za jedno petnaestak godina 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

za dobitnika nominiram Tony1999. Decko je srednjoskolac i super bi mu dosao kit uz maticnu i proc kaj sam mu prodao za jeftine pare

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Trebali bi za ovakve stvari dogovoriti sticky sa moderatorima, pa omogućiti skupljanje hardvera i slaganje kompova za naše kolege, ali i sve ostale ljude slabijeg imovinskog stanja.

 

Možda i ne možemo biti sigurni da to neće preprodati, ali načelno mislim da ideja kao takva nije loša. Jedan dakle help-sticky za višak hardvera i slagače volontere među nama koji bi od toga složili funkcionalne kompove koji bi išli najpotrebitijima.

 

Vjerojatno zvuči kao utopija, ali mislim da je izvedivo, i da ne podliježe nikakvim sankcijama, kako forumskim, tako ni zakonskim, pošto se radi o rabljenoj robi odnosno donaciji.

 

Razmislite.

In the name of tragedy...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Pohvale kolegi za takvu akciju, meni osobno ne trebaju jer već imam Corsair Vengence DDR3 4x4GB s taktom 1866MHz u stroju.

 

Bilo bi dobro ali nije potrebno, imati podforum za takve giveaway, kako bi poklonili stare dijelove s tavana ili špajza.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Scorp21 javi mi se na PM, imam ja doma ddr1 rama. 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] DDR3 1600MHz 4x4GB

Ja se ne bi bunia na 8 GB rama :) Iman već 8 iste te memorije pa san mislia uzet još 8 ali nema se posla trenutno :(

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice