Kuciste do 500 kn

poruka: 35
|
čitano: 8.457
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Midi kuciste do 500 kn

Naime, namjeravam kupit si novo kuciste (jer ovo staro je veoma lose), i mislim si kupit nes ovako. Ako imate neki bolji prijedlog, recite. Trazim midi kuciste koje ima mnogo prostora i dobro je ventilirano te ne mora izgledat bas lijepo (moze se to sredit pilom i ostalim alatima).

Hvala unaprijed.

P.S. 500 kn je limit, a to ukljucuje i dostavu ak nema ovdje u Puli. NAJVISE mogu dat 550 kn sa dostavom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 21:29 (krak3n).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn
APazinjan kaže...
 I o ovome sam razmisljao, ali zbog toga sto napajanje ide dolje, neznam oce li mi kabel od napajanja uopce doc do maticne (onaj 24 pinski). Ak ima neki produzni kabel za 24 i 8 pinske konektore, onda bih to uzeo.
15 godina
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn
krak3n kaže...

Naime, namjeravam kupit si novo kuciste (jer ovo staro je veoma lose), i mislim si kupit nes ovako. Ako imate neki bolji prijedlog, recite. Trazim midi kuciste koje ima mnogo prostora i dobro je ventilirano te ne mora izgledat bas lijepo (moze se to sredit pilom i ostalim alatima).

Hvala unaprijed.

P.S. 500 kn je limit, a to ukljucuje i dostavu ak nema ovdje u Puli. NAJVISE mogu dat 550 kn sa dostavom.

 Ovo tvoje kućište je najbolje!
AC Milan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn

eto da ne trebas pilati itd evo ti ovo soprano kuciste odlicno ako imas ve mil u svome gradu samo narucis =)

 

http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010686

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
online
RE: Midi kuciste do 500 kn
Logitech Gaming kaže...

eto da ne trebas pilati itd evo ti ovo soprano kuciste odlicno ako imas ve mil u svome gradu samo narucis =)

 

http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010686

 Najbolje kućište za te pare
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

Probaj ovo http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_34_176&products_id=6735 za te pare dobiješ super kučište  i dva tiha 120mm venta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn
Logitech Gaming kaže...

eto da ne trebas pilati itd evo ti ovo soprano kuciste odlicno ako imas ve mil u svome gradu samo narucis =)

 

http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010686

 A nema niti jedan ventilator,a čovjek je rekel da treba imati ventilatore.
AC Milan
15 godina
online
RE: Midi kuciste do 500 kn
emerik kaže...
Logitech Gaming kaže...

eto da ne trebas pilati itd evo ti ovo soprano kuciste odlicno ako imas ve mil u svome gradu samo narucis =)

 

http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010686

 A nema niti jedan ventilator,a čovjek je rekel da treba imati ventilatore.
 Ima dva venta od 120 mm
Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Midi kuciste do 500 kn
emerik kaže...
Logitech Gaming kaže...

eto da ne trebas pilati itd evo ti ovo soprano kuciste odlicno ako imas ve mil u svome gradu samo narucis =)

 

http://ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010686

 A nema niti jedan ventilator,a čovjek je rekel da treba imati ventilatore.
 ajme pardon nisam niti vidio ja se ispricavam
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

Antec 300 ;)

Only God (& mod) can judge me
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

Ahhh, ovaj Soprano RS 101 nije raspoloziv :(

Pa, ima li jos netko kakvu ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
krak3n kaže...

Ahhh, ovaj Soprano RS 101 nije raspoloziv :(

Pa, ima li jos netko kakvu ideju?

 pa narucis ga..........nema veze to raspolozivo  ne raspolozivo.....samo lijepo narucis i tvoje je za nekoliko dana....mozda ga npr nemaju u splitu ali ima u zagrebu ili nekom gradu....
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
Logitech Gaming kaže...
krak3n kaže...

Ahhh, ovaj Soprano RS 101 nije raspoloziv :(

Pa, ima li jos netko kakvu ideju?

 pa narucis ga..........nema veze to raspolozivo  ne raspolozivo.....samo lijepo narucis i tvoje je za nekoliko dana....mozda ga npr nemaju u splitu ali ima u zagrebu ili nekom gradu....
 Oke, zovem vemil odma sutra. Pitanje: su ove dvije rupe na ploci sa strane za ventove?
15 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

Da to su vjerovatno rupe za ventove, ja sam 99% siguran al pitaj decke u ducanu... Inace soprano je stvarno lijepo kuciste nema sta, ali kaj se tice hladjenja ipak je antec three hundread ispred, ima gornji vent i  bocni,  , naprijed i otraga jedan... u paketu dobivas 2 komada al se kasnije moze lako dokupit, razmisli jos jednom izmedu te dvije kutije, ja osobno bi izabrao antec, kvalitetniji, hladniji, a i napajanje je dolje sto je bolje nego kod thermaltake-a, koji uzima vruci zrak od cpu-a... da ne kazem da su ona prednja glossy vrata od plastike smrc::::(

gigabyte p35 ds3, q6600 2.4@3.2, asus hd 4850 @ 700/2200 512mb, 4gb @ 800 mhz, Wd 640gb, Vista 64bit
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 23:46 (gymboy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kuciste do 500 kn

coolmaster 690 za 750 kn ako si možeš priuštiti najbolje kućište u klasi do 900kn

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
giga kaže...

coolmaster 690 za 750 kn ako si možeš priuštiti najbolje kućište u klasi do 900kn

 Par stvari:
1. kuciste je predobro, ali kazem da mogu dat samo 500 kn
2. ne bih htio imat kuciste koje kosta vise od ostatka konfe ^^ (pogledaj moj PC)

A za one koji preporucuju antec 300, to kuciste ima napajanje dolje, a moje napajanje nema bas kablove od pol metra pa ne vjerujem da bi uopce doseglo maticnu. Isto tako sam htio nabavit Thermaltake M5, al to isto ima napajanje dolje.
A od kucista koja sam ja gledao, ovo, ovo, ovo te ovo mi se cine dobrima za te pare. Ak imate neki bolji prijedlog, recite, samo da nije preskupo kuciste.
15 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

Ja sam nedavno kupio Chieftec SG-01. Dođe 340 kuna. Uživo puno bolje izgleda nego na slikama (potpuno je crno). Teško je i čvrsto.

Nedostatak je što dolazi bez ventilatora, a pozadi ide najviše 92mm. Naprijed se može staviti jedan od 120mm, ali po mogućnosti neki tiši. S lijeve strane ide 2 x 92mm i desno jedan od 80mm koji puše po diskovima. Plavu ledicu koja svijetli kad je upaljen morao sam odspojiti, jer je prejaka, pa smeta po noći.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kuciste do 500 kn

Mozda alternativa? Ja da nisam kupio nedavno sam bi ga izpilio. Osmijeh

 

http://www.silentpcreview.com/article237-page2.html

 

Nemojte se sada snebivati...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kuciste do 500 kn

Nije baš da pratim kućišta ali imam ovo i preprezadovoljan sam, najviše zbog veeelikog venta na stranici kućišta, prozračno je, dobro izgleda a i taman ti stane u budžet!

 

SHARKOON Rebel9

"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 20:31 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
zv'jer2 kaže...

Nije baš da pratim kućišta ali imam ovo i preprezadovoljan sam, najviše zbog veeelikog venta na stranici kućišta, prozračno je, dobro izgleda a i taman ti stane u budžet!

 

SHARKOON Rebel9

 Eeee, to vec nije lose. Jos kad bih izrezao gornji dio da mi stane jos jeda 120 mm vent...E, da pitam, jel taj vent usisava mnogo prasine ili ima filtar neki?
16 godina
offline
Kuciste do 500 kn

Nexus Clodius. 2 Nexusova coolera (najbolji omjer buka/protok zraka) + kontrolac za brzinu ugrađen na kućište.

Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kuciste do 500 kn
krak3n kaže...
zv'jer2 kaže...

Nije baš da pratim kućišta ali imam ovo i preprezadovoljan sam, najviše zbog veeelikog venta na stranici kućišta, prozračno je, dobro izgleda a i taman ti stane u budžet!

 

SHARKOON Rebel9

 Eeee, to vec nije lose. Jos kad bih izrezao gornji dio da mi stane jos jeda 120 mm vent...E, da pitam, jel taj vent usisava mnogo prasine ili ima filtar neki?
 ma nema filtar al ne skupi se puno prašine kad je širok, tu i tamo pobrišem samo vanjsku stranu i sve 5!
i s prednje strane su ti šupljikave pregrade i iznutra jedan 120mm vent koji svijetli plavo


EDIT: vidi se na slici da nema filtar neg samo rijetku metalnu mrežicu,   uglavnom JAAAKO je prozračno  Osmijeh
 
btw na gotovo svakoj recenziji je proglašeno best-buyem, ima neke karakteristike višestruko skupljih kućišta...
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 21:45 (zv'jer2).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
zv'jer2 kaže...
krak3n kaže...
zv'jer2 kaže...

Nije baš da pratim kućišta ali imam ovo i preprezadovoljan sam, najviše zbog veeelikog venta na stranici kućišta, prozračno je, dobro izgleda a i taman ti stane u budžet!

 

SHARKOON Rebel9

 Eeee, to vec nije lose. Jos kad bih izrezao gornji dio da mi stane jos jeda 120 mm vent...E, da pitam, jel taj vent usisava mnogo prasine ili ima filtar neki?
 ma nema filtar al ne skupi se puno prašine kad je širok, tu i tamo pobrišem samo vanjsku stranu i sve 5!
i s prednje strane su ti šupljikave pregrade i iznutra jedan 120mm vent koji svijetli plavo


EDIT: vidi se na slici da nema filtar neg samo rijetku metalnu mrežicu,   uglavnom JAAAKO je prozračno  Osmijeh
 
btw na gotovo svakoj recenziji je proglašeno best-buyem, ima neke karakteristike višestruko skupljih kućišta...
 Evo sutra odmah zovem Links, cini se kao zbilja dobro kuciste. Hvala na pomoci i preporuci!
16 godina
offline
RE: Kuciste do 500 kn

I drugi put!

 

Samo nemoj brzat, pogledaj ti to dobro na licu mjesta prije nego što kupiš.

"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kuciste do 500 kn
zv'jer2 kaže...

I drugi put!

 

Samo nemoj brzat, pogledaj ti to dobro na licu mjesta prije nego što kupiš.

 Malo ce to teze bit, nema Linksa u Puli, narucit cu iz Zagreba ^^
AK ne budem zadovoljan, saljem im odma natrag.
16 godina
offline
RE: Kuciste do 500 kn
krak3n kaže...
zv'jer2 kaže...

I drugi put!

 

Samo nemoj brzat, pogledaj ti to dobro na licu mjesta prije nego što kupiš.

 Malo ce to teze bit, nema Linksa u Puli, narucit cu iz Zagreba ^^
AK ne budem zadovoljan, saljem im odma natrag.
 vjerojatno ćeš bit....
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
neaktivan
offline
Kuciste do 500 kn

http://maxpoint.de/de/gfx/products/cases/CS_188AF/AP_188AF_DE_Web.pdf

 

ovo kuciste imam ja,kupljeno u koprivnici za 358 kn, mene je privuklo zbog 250 mm venta na bocnoj strani koje ima i potenciometar tako da se moze regulirati brzina vrtnje venta ,a i odlicno rashlađuje cijelu unutrašnjost kucista.

 

http://www.arka-servis.hr/artikl.php?art=8&g=47&st=1

 

AMD Athlon x2 7750 BE + Arctic Cooling Freezer , Gigabyte MA770-UD3 , 2 GB DDR2 Kingmax 1066 MHz ,ATI Radeon HD4670 , Xilence Red Wing 420W, A+ case
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 20:58 (postarko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kuciste do 500 kn

Za ova kučišta kojima je napajanje dolje, jel ima ćuftek 650 dovoljno duge kablove. Hvala

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
Kuciste do 500 kn

molim 2-3 naj kucista(po prozracnosti),moraju imat min. 4 mjesta za vent i ako moze prozirnu stranu ali to je manje bitno,svida mi se antec 300 i sharkoon onaj sam 250mm ventom...koji je bolji?dali se vide komponente pored tog venta unutra?

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice