Frontier luster dojmovi?

poruka: 4
|
čitano: 3.005
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Frontier luster dojmovi?

http://www.frontier.com.tw/index.asp?page=products&ID=case&It=09a&Type=LUSTER evo i linka do 500kn koliko imam samo mi je ovo kuciste zapelo za oko kosta 270kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontier luster dojmovi?

Pa jel kupujes kuciste ili rasvjetno tijelo?Cool

Iskreno, ne znam nikoga tko ima to kuciste. Znam samo jednu osobu koja ima frontier-ovo kuciste i to neko htpc i kuciste je smece nad smecima. Dok ga sastavljas nemoguce je ne porezat se, ima toliko lose sreden sistem montaze dvd uredaja i napajanja da ne vjerujem da to netko ima srca i prodavat uopce. Uglavnom ima jako puno minusa koje mi se ne da navoditi.

Ovo se ne cini lose, izgleda ok za te novce. ne znam, mene je njihov htpc bacio u depresiju pa bas i nisam mjerodavan.

Ako ides na neko jeftinije kuciste, mislim da par kuna vise uzmes i kupis si ovo pa si miran. Kuciste je za te novce i vise nego solidno:

LINK

LINK

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
Frontier luster dojmovi?

Nemoj misliti samo na cijenu,za 270 kn teško češ dobiti neko prozračnije(s ugrađenim ventilatorima) i kvalitetnije kučušte.Ja bi kupio CM 690...

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Frontier luster dojmovi?

ma kupio sam Chieftec CG-01B-G, crno-bakreno, USB, eSATA, 440mm x 180mm x 460,ima jako zanimljiv retro dizajn i laganih 11.5 kg bez napajanja hehe,stavio 4 venta 3 od 9cm i jedan od 12 uglavnom vise sam nego zadovoljan

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice