Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

poruka: 23
|
čitano: 4.609
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preko 20 milijuna iPada do 2012-te".
15 godina
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

daj ae sta ec mi ajped ak nema flas, ma to nis ne koristi kao i ajfon za se ku*cit -.-

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

ma hebo vas apple i prodaja ipada

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
13 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

Ali znate što je najbolje od svega:

To što su se ljudi doslovce tukli na ulazu trgovina da dobe taj famozni Apple-ov uređaj.

Ja ne kužim u čemu je stvar,dal Apple ima neki uređaj kojime kontrolira umove običnih ljudi,ili su pak ljudi toliko glupi.

A što je najvažnije:Svi kukaju kak je hebena recesija,a troše na nepotrebne gluposti poput ove.

 

Istina je oko nas,a laž još više.
Moj PC  
6 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
microman kaže...

Ali znate što je najbolje od svega:

To što su se ljudi doslovce tukli na ulazu trgovina da dobe taj famozni Apple-ov uređaj.

Ja ne kužim u čemu je stvar,dal Apple ima neki uređaj kojime kontrolira umove običnih ljudi,ili su pak ljudi toliko glupi.

A što je najvažnije:Svi kukaju kak je hebena recesija,a troše na nepotrebne gluposti poput ove.

 

haha tukli su se???????

kamo ovaj svit ide...

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
DommY kaže...
.

haha tukli su se???????

kamo ovaj svit ide...

Dobro pa nisam mislio da su se doslovce tukli.Bilo je čak kod nas na vijestima pokazano kak cijela raja čeka na ulazu u trgovinu da kupi iPad.

Samo meni nije jasno kak sa jedne strane ljudi kukaju da je recesija,a sa druge strane nemogu ni pričekati da konkurencija izda sličan proizvod sa jeftinijom cijenom.

No hebiga MasterCard i Amex rade čuda,no kada jednom bankica pritisne,ode i kuća i auto i jedino što ti ostane je iPad.Smijeh

Istina je oko nas,a laž još više.
14 godina
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

bilo je jedno istraživanje koje tvrdi da apple proizvode kupuju oni s nadprosjećnim primanjima.ali vjerovatno ima i onih koji nisu platili ratu za kredit ,a kupili su iglupost,na internetu čitam kako su se neki već počeli buniti na probleme s ipadom na aplle forumu,

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

Kupujem 3g. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

ybt, ali ja još ne znam što je taj ipad i čemu služi....Cool

Ali nije da me briga iskreno.

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
stipica_zd kaže...

ybt, ali ja još ne znam što je taj ipad i čemu služi....Cool

Ali nije da me briga iskreno.

Glavno da si komentiro, jel? Mogao si pogledat 1 vid na youtubu pa bis vise znao.

 

Nema jednu svrhu da kazes: iPad je za to i nis vise. iPad je za sve po malo a za nista puno. Znaci 90% posto stvari mozes radit na njemu ali ni jednu od tih nemozes kao na uredaju posebnom za to.

 

I neznam kakva su to sr*** da iPad nema svrhu. Pa dal novi mobiteli imaju svrhu? Pricat i slat poruke se moglo prije 10 godina na mobitelima. Sad se moze slikat sa njima, ali su slike grozne, moze se gledat video al je ekran pre mali, surfat net sa isto premalim ekranom,... sve se to moze i sa ipadom, samo ima veci ekran.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
meddle kaže...

Glavno da si komentiro, jel? Mogao si pogledat 1 vid na youtubu pa bis vise znao.

 

Nema jednu svrhu da kazes: iPad je za to i nis vise. iPad je za sve po malo a za nista puno. Znaci 90% posto stvari mozes radit na njemu ali ni jednu od tih nemozes kao na uredaju posebnom za to.

 

I neznam kakva su to sr*** da iPad nema svrhu. Pa dal novi mobiteli imaju svrhu? Pricat i slat poruke se moglo prije 10 godina na mobitelima. Sad se moze slikat sa njima, ali su slike grozne, moze se gledat video al je ekran pre mali, surfat net sa isto premalim ekranom,... sve se to moze i sa ipadom, samo ima veci ekran.

Ja sam samo rekao da niti znam što je to, niti znam zbog čega je nastala tako velika panika zbog toga...niti me boli briga...

mobitel imam najobičniji, Nokia 6300, koji mi služi za slanje poruka i pozive, eventualno nešto malo muzike.

Za ostalo tu je komp...

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
blackalbum kaže...

bilo je jedno istraživanje koje tvrdi da apple proizvode kupuju oni s nadprosjećnim primanjima.

Ma jesu oni u to sigurni?

 

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
16 godina
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

Konačno je otkrivena prava svrha ovog uređaja :

 

 

 

 

 

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

ko živ ko mrtav do 2012 Smijeh

www.stripovi.tk
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

Ovo izgleda kao Jadrankina kampanja :)

GavrilovicPad GavrilovicPad
-- Ode pile pod kamion.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

E i ovaj iPad mi se popeo na ku*ac.....

Imam prijedlog za Bug redakciju, promijenite ime stranice iz Bug Online u BugPad jer svaki dan pisati o uredjaju koji jedino dobro izgleda i moze se iskoristiti za ubijanje dosade je stvarno pretjerivanje. Boli mene briga kako neko predvidja kako ce se on prodavati. 2012. napisite da se do tada prodao u toliko primjeraka, to je vec normalna vijest....

 

 
5 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
Dr. Vicko kaže...

E i ovaj iPad mi se popeo na ku*ac.....

To je skoro pa na podu...

15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

dosadilo mi je citati postove kako nesto nevajla i to ako vas ne zanima Apple proizvodi ednostavno NEMOJ CITATI ljudi ostavite nas na miru valja nevaja GLUPOSTI.

art
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

a sta reci za taj ipad fancy igracka za bogate amere... ko i svako go*vno od applea

ali prava korist toga naravno 0 bodova

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
xnight_hunterx kaže...

a sta reci za taj ipad fancy igracka za bogate amere... ko i svako go*vno od applea

ali prava korist toga naravno 0 bodova

 

Hvala na konstruktivnoj kritici! Kratko, glupo, nepismeno - svaka cast!

 

Koja od tebe korist?

16 godina
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te
movie kaže...

Konačno je otkrivena prava svrha ovog uređaja :

 

 

 

 

 

 

Kako su pametni, ljudi misle da su time pokazali neku svoju "moć" i da daju do znanja Appleu da su protiv toga, a zapravo Apple boli k**** za takve idiote, njima je važno da se proda, a to što te osobe rade s uređajima, to nije njihov problem, čak im je i ovako bolje, ne trebaju im davati podršku ni ništa. Smatram da mi je iPad nepotreban jer imam iPhone i bio bih kreten kad bih kupovao nešto samo zato što je većih dimenzija, a ima čak i manje mogućnosti. Onima kojima treba, neka si kupuju, po rezultatima prodaje, ima ih jako puno, iako ne vjerujem baš da svima treba.

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
14 godina
neaktivan
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

A čuj činjenica je da svi trljaju ruke :

 

a) Apple koji je prodao iPad tim ljudima

b) ti ljudi koji su stekli "slavu" i zabavili se

c) youtube koji broji posječenost

 

i negdje pod točkom  d)

mi ostali  koji konzumiramo to

 

to je kapitalizam Smijeh 

 

 

 

 

 

 

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

ahahha koji carevi :D

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preko 20 milijuna iPada do 2012-te

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice