NZXT Avatar S

poruka: 31
|
čitano: 3.783
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NZXT Avatar S".
14 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

Samo 1600dpi?. Nekako mi se to malo čini  za jedan "današnji" gaming miš.

pero_HR
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S

Miš je prelijep ali nema baš dobre performanse.

Neću ti ja to potpisati!
16 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

za Counter Strike  Source idealan...

antonio
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NZXT Avatar S

a gle,ako cjenom bude tih cca 250kn onda mu i nebi baš naveo 1600dpi kao manjak.

solidan broj dodatnih tipki ,za ljevake i dešnjake , naprotiv ,pohvalno ,ima malo "gamerskih" simetričnih miševa...

iako mene ponajprije zanima kvaliteta izrade i ergonomija!

 

nekako me izgledom podsjeća na Roccat Kone...

 

napokon dočekao DNF!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: NZXT Avatar S
peroko kaže...

Samo 1600dpi?. Nekako mi se to malo čini  za jedan "današnji" gaming miš.

malo je premalo ali nije ni dpi nekad sve

 

imam mx518 sa 1800dpi pa je još uvijek dobar

M4X @ 3.14zda GHz
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S

Mene ovaj bijeli podsjeca na Stormtroopera.

 

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 13:55 (Chaky).
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Dpi je više marketing, kao i mpix kod fotića, nego kaj realno ima koristi od njega..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: NZXT Avatar S

Kada sam nabavljao miš imao sam u ruci i Avatara i Mambu.

 

Bez obzira što Mamba ima 5600 (ili koliko već) dpia, Avatar daleko bolje reagira. Jedino što mu je možda mana je ukoliko ljudi ne vole manje miševe.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

Kako DPI nije vazan? Brze preletis ekran sa vecim DPI. Ja uvijek imam svoj DPI na MAX odnosno na 4000. Sa 2000 je isto ugodno raditi ali eto ja ostavim na najvise da se ne moram mislit.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...

Kako DPI nije vazan? Brze preletis ekran sa vecim DPI. Ja uvijek imam svoj DPI na MAX odnosno na 4000. Sa 2000 je isto ugodno raditi ali eto ja ostavim na najvise da se ne moram mislit.

tocno tak. preletis okran... igram na 1800 i jedini razlog zakaj ne spustim na 1600 i ugodno igram se je taj da mis sa toliko dpi-a ne kosta 600kn koliko me ovaj kostal

14 godina
offline
NZXT Avatar S

yebiga ,nisu svi high-DPI-frikovi {#} , meni je u prosjeku 1200-1400 idealno....

volim ja i osjetiti da pomičem miša,a ne da ga cimam po podlozi.... {#}

napokon dočekao DNF!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...

Kako DPI nije vazan? Brze preletis ekran sa vecim DPI. Ja uvijek imam svoj DPI na MAX odnosno na 4000. Sa 2000 je isto ugodno raditi ali eto ja ostavim na najvise da se ne moram mislit.

naravno da je bitno, ali ne treba se iz*rkavat sa ciframa ;)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
nixass kaže...
Bubi kaže...

Kako DPI nije vazan? Brze preletis ekran sa vecim DPI. Ja uvijek imam svoj DPI na MAX odnosno na 4000. Sa 2000 je isto ugodno raditi ali eto ja ostavim na najvise da se ne moram mislit.

naravno da je bitno, ali ne treba se iz*rkavat sa ciframa ;)

Imam 1920x1080p monitor i strasno mi je tesko othrvat kursor s jedne strane ekrana na drugi na niski DPI. :D

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S

nije li DPI samo za preciznost? :D

za micanje miša imaš "pointer speed" i za čas je na drugoj strani :D ;)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

imam mis sa 400dpi 800dpi 1600dpi i 2000dpi.

i drzim ga na 800dpi moram osjetit da barem malo maknem mis covejce. onako doslovno preleti.

a i inace si stimam brzinu misa u igri

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
nixass kaže...

nije li DPI samo za preciznost? :D

za micanje miša imaš "pointer speed" i za čas je na drugoj strani :D ;)

Je imas pravo, ali povecanjem DPI-a se povecava i brzina, ili sam ja jedini na svijetu kojemu se to dogada? {#}

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...
nixass kaže...

nije li DPI samo za preciznost? :D

za micanje miša imaš "pointer speed" i za čas je na drugoj strani :D ;)

Je imas pravo, ali povecanjem DPI-a se povecava i brzina, ili sam ja jedini na svijetu kojemu se to dogada? {#}

Ne povečava se brzina. Samo ti miš bolje očita pomak (vidi više točaka u slici podloge laički rečeno) pa ga bolje i prenese na ekran. Više dpi - na isti pomak miša veći pomak na ekranu. Brzina nema veze s tim, veće to što nazivaš brzinom dobiješ kad povećavaš osjetljivost a ostaviš dpi nepromijenjen.

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
14 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
M4X kaže...
peroko kaže...

Samo 1600dpi?. Nekako mi se to malo čini  za jedan "današnji" gaming miš.

malo je premalo ali nije ni dpi nekad sve

 

imam mx518 sa 1800dpi pa je još uvijek dobar

Da ali je uvijek dobro imat veču rezoluciju, barem 3000dpi. npr ja moj koristim na 1200dpi ali u BFBC2 kad uđem u neki tenk ili vozilo prebacim na 3600dpi. Bilo u igrama ili aplikacijama uvijek postoje situacije u kojima je dobra imati veču razlučivost.

pero_HR
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
191x7 kaže...
Bubi kaže...
nixass kaže...

nije li DPI samo za preciznost? :D

za micanje miša imaš "pointer speed" i za čas je na drugoj strani :D ;)

Je imas pravo, ali povecanjem DPI-a se povecava i brzina, ili sam ja jedini na svijetu kojemu se to dogada? {#}

Ne povečava se brzina. Samo ti miš bolje očita pomak (vidi više točaka u slici podloge laički rečeno) pa ga bolje i prenese na ekran. Više dpi - na isti pomak miša veći pomak na ekranu. Brzina nema veze s tim, veće to što nazivaš brzinom dobiješ kad povećavaš osjetljivost a ostaviš dpi nepromijenjen.

Da slazem se...ali on jest brzi. Briga me kako to hoces rec, brze se mice i to mi je jedino vazno. Znam da se moze namjestiti u driverima ovo ono ali kad nesto radim kliknem gori ili dolje (DPI na mis) i mis je brzi ili sporiji. Nemojte misliti da sam debil i ne shvacam o cemu govorite jer znam, barem koliko i vecina.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...

Da slazem se...ali on jest brzi. Briga me kako to hoces rec, brze se mice i to mi je jedino vazno. Znam da se moze namjestiti u driverima ovo ono ali kad nesto radim kliknem gori ili dolje (DPI na mis) i mis je brzi ili sporiji. Nemojte misliti da sam debil i ne shvacam o cemu govorite jer znam, barem koliko i vecina.

Pomak od jednog piksela je uvijek pomak od jednog piksela. Kad povećaš DPI povećaš BROJ TOČKI koje senzor očitava U JEDNOM INČU pomaka. Ništa tu nije brže ni sporije, ne događa se to da ti je pomak od jednog piksela na podlozi pomak od pedeset piksela na ekranu (što bi značilo veća brzina ilitiga to što imaš kao dojam brzine).

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
191x7 kaže...
Bubi kaže...

Da slazem se...ali on jest brzi. Briga me kako to hoces rec, brze se mice i to mi je jedino vazno. Znam da se moze namjestiti u driverima ovo ono ali kad nesto radim kliknem gori ili dolje (DPI na mis) i mis je brzi ili sporiji. Nemojte misliti da sam debil i ne shvacam o cemu govorite jer znam, barem koliko i vecina.

Pomak od jednog piksela je uvijek pomak od jednog piksela. Kad povećaš DPI povećaš BROJ TOČKI koje senzor očitava U JEDNOM INČU pomaka. Ništa tu nije brže ni sporije, ne događa se to da ti je pomak od jednog piksela na podlozi pomak od pedeset piksela na ekranu (što bi značilo veća brzina ilitiga to što imaš kao dojam brzine).

Ovako, stavi svoj mis na najmanji DPI i povuci preko monitora...sad stavi na najveci i povuci. Brze, zar ne?

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
14 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

S obzirom na performanse miša a i cijenu (računajte 300kn+)  mx518 je još uvijek bolji izbor (230kn  1800dpi). A to što je miš simetričan nije baš neka stvar s obzirom da ljudska ruka nije simetrična tako da miševi koji su rađeni baš za ljevake ili dešnjake vjerojatno ergonomski bolji.

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

1600 je premalo, ja u igrama spustim osjetljivost na diferencijalno malu velicinu ali DPI zato jako povecam.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NZXT Avatar S

Ja svoj miš držim na 1800 dpi... i to mi je više nego taman... jer sa 3500 dpi mi je prebrz... Ne volim da mi leti na svaki trzaj ruke... A uzgrjed, dušu dalo za radu u CAD-u XD

igrorama.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...

Ovako, stavi svoj mis na najmanji DPI i povuci preko monitora...sad stavi na najveci i povuci. Brze, zar ne?

Ne, nije. Koliko ja znam brzina je promjena puta po promjeni vremena (v=ds/dt). U oba slučaja put je jednak broj piksela. Govorim ti cijelo vrijeme da brkaš broj očitanja piksela i duljinu puta na podlozi...

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
13 godina
offline
NZXT Avatar S

Meni je dosta 800, eventualno 1200. Dalje mi prebrzo.

I don't give a fu*k
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NZXT Avatar S

Ma ja sam isprobo občni avatar, i pošto imaju sličan dizajn, ni ovaj najvjerojatnije ne podržava pick-up metodu.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
191x7 kaže...
Bubi kaže...

Ovako, stavi svoj mis na najmanji DPI i povuci preko monitora...sad stavi na najveci i povuci. Brze, zar ne?

Ne, nije. Koliko ja znam brzina je promjena puta po promjeni vremena (v=ds/dt). U oba slučaja put je jednak broj piksela. Govorim ti cijelo vrijeme da brkaš broj očitanja piksela i duljinu puta na podlozi...

Ajme meni kako da ti objasnim. Stavim DPI na najmanje tj. na 500 i moram vuc mis po cijeloj podlozi da dodem s jednog kraja ekrana na drugi, a kada stavim na 4000 onda mis skoro pa ne micem, samo ga pomaknem malo lijevo ili desno i preleti citav ekran. Sta ti nije jasno?

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
16 godina
offline
Re: NZXT Avatar S
Bubi kaže...

Ajme meni kako da ti objasnim. Stavim DPI na najmanje tj. na 500 i moram vuc mis po cijeloj podlozi da dodem s jednog kraja ekrana na drugi, a kada stavim na 4000 onda mis skoro pa ne micem, samo ga pomaknem malo lijevo ili desno i preleti citav ekran. Sta ti nije jasno?

Pa jasno mi je to što govoriš, samo ti hoću reći da se to ne odnosi na brzinu miša.

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT Avatar S
191x7 kaže...
Bubi kaže...

Ajme meni kako da ti objasnim. Stavim DPI na najmanje tj. na 500 i moram vuc mis po cijeloj podlozi da dodem s jednog kraja ekrana na drugi, a kada stavim na 4000 onda mis skoro pa ne micem, samo ga pomaknem malo lijevo ili desno i preleti citav ekran. Sta ti nije jasno?

Pa jasno mi je to što govoriš, samo ti hoću reći da se to ne odnosi na brzinu miša.

Dobro, slazem se. Zbunili smo se bezveze.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice