Asus GTX 580 DirectCU II

poruka: 65
|
čitano: 19.178
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus GTX 580 DirectCU II".
15 godina
offline
Asus GTX 580 DirectCU II

on ju je kupio cim je izasla, mislim je bio prvi na forumu sa gtx 4xx serijom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus GTX 580 DirectCU II
xyan kaže...
Mauro kaže...

Duzina je onako standardna za to klasu kartica, vjerovatno isto kao i referentna.

Visa je nego obicna kartica zbog "grba" gdje se nalaze ventilatori, ali je puno deblja i zauzima 3 slota.

Zbog coolera je i teza nego referentna.

koliko si ti onda platio gtx470 da si u zamjenu dobio 570 dcII? 3k kuna?

Oko 2300 kn cim su dosle (nemam sad kod sebe racun da vidim tocan iznos) jer sam ju dobio po skoro nabavnoj cijeni (cijena+PDV=cca.2300kn).

A sto se tice zmajene - po Zakonu morala je biti ili GTX470 ili u njenom cjenovnom razredu, a to je negdje GTX570.

To sto je dosao DirectCUII model je valjda stvar srece ili ne znam sta. Osobno sam ocekivao referentnu GTX570, pa je bilo ugodno iznenadjenje kada sam ugledao ovu {#}

Jedino ako to ne ide jos i preko Asusa, pa oni odrede zamjenski model (ne znam kako taj proces ide to bi netko tko radi u IT distribuciji mogao znati).

Pretpostavljam da distributer kantaktira proizvodjaca u slucaju reklamacija kada je komad opreme nepopravljiv.

If you're not paranoid, you're not paying attention
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 13:14 (Mauro).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus GTX 580 DirectCU II
Mauro kaže...
xyan kaže...
Mauro kaže...

Duzina je onako standardna za to klasu kartica, vjerovatno isto kao i referentna.

Visa je nego obicna kartica zbog "grba" gdje se nalaze ventilatori, ali je puno deblja i zauzima 3 slota.

Zbog coolera je i teza nego referentna.

koliko si ti onda platio gtx470 da si u zamjenu dobio 570 dcII? 3k kuna?

Oko 2300 kn cim su dosle (nemam sad kod sebe racun da vidim tocan iznos) jer sam ju dobio po skoro nabavnoj cijeni (cijena+PDV=cca.2300kn).

A sto se tice zmajene - po Zakonu morala je biti ili GTX470 ili u njenom cjenovnom razredu, a to je negdje GTX570.

To sto je dosao DirectCUII model je valjda stvar srece ili ne znam sta. Osobno sam ocekivao referentnu GTX570, pa je bilo ugodno iznenadjenje kada sam ugledao ovu {#}

Jedino ako to ne ide jos i preko Asusa, pa oni odrede zamjenski model (ne znam kako taj proces ide to bi netko tko radi u IT distribuciji mogao znati).

Pretpostavljam da distributer kantaktira proizvodjaca u slucaju reklamacija kada je komad opreme nepopravljiv.

a ovisi, al uglavnom je to slucaj financijske zamjene, ukoliko taj isti proizvod ne mogu nabaviti, uvoznik ga ne uvozi vise ili nema nigdje na skladistu. dakle gleda se zamjena prema nabavnim cijenama od uvoznika, plus sta se mora platiti pdv jos, al u svakom slucaju kontaktira se uvoznik i on odlucuje u svakom pojedinom slucaju. svaka cast, lijep komad opreme, sumnjam da ga neces dobro iskoristiti {#}

12 godina
neaktivan
offline
Asus GTX 580 DirectCU II
Pozdrav svima.
I ja sam nedavno dodao ovu zvjercicu u comp i mogu samo reci da je perfekta i totalno sam zadovoljan.
Na stranu sto je u igricama cista perfekcija (BF3 sve na ultra bez ikakvih trzanja i problema, i takodje bez overkloka, temp jedva da dodje na 60tak stepeni pod punim loadom),
a i u poslu mi se pokazala odlica, 3d animacije, plus 512 CUDA jezgri takodje dobro dodje tako da je sve ekstra.
Jeeeedino.. danas sam malo otvorio kuciste da izduvam prasinu kad ono imam sta i da vidim.
Desni dio kartice gdje su utori za napajanje se savio poprilicno.
Evo i na slici kako to sad izgleda.

Pa se pitam da li neko ko isto ima ovu kartu moze potvrditi isti slucaj. Takodje razmisljam da otsjecem neku granu i ubacim tu kao poduprac.. hehe low tech slution za high tech problem :)
Sve mi se cini da bi desktop horizontalno kuciste bilo bolje rjesenje od tower kucista ali nisam odavno vidio neko kvalitetno.
Poz!

Mirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus GTX 580 DirectCU II
imam tu karticu... I bas sam si prije koji tjedan mjenjao cpu hladnjak... Ali toga problema nisam imao.. Ali sam dobro graficku ucvrstio prije
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice