Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 976.439
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Ima i onih brijača koji odu u teretanu čim misle da su zdravi pa se čude dok najebu, a doktori savjetuju izbjegavanje napora. Šta doktor zna.

 

E baš to, kad već nabadamo osobne primjere:

Jedna žemska (posl. partner od frenda, nisam je osobno upoznao ali sam joj upoznao muža), baš ono aktivna sportašica, zdrava+mlada, imala koronu i onak, cca 2 tjedna, ništa strašno ali dosta neugodno, kašljucali + temperaturica i iscrpljenost. Skoro pa prosjek.
Par tjedana nakon tog, išla malo ponovno joggati na Jarun,  rutinski (cca 5% napora koliko inače svakodnevno, godinama), nakon 50-tak metara srušila se - ostala bez zraka, davila se, nazvala muža (koji ju je k... razumio ali je brzo nazvao Hitnu + netko  od ljudi sa strane), otfurali je nepokretnu... došla sebi ali aktivni trening no-no, sad već neko vrijeme (par mjeseci) vrlo polako dolazi u formu.

Kako ono, gripica?

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaključak: ako se cijepiš, sve što se nakon toga dogodi spasa pod "dogodilo mi se nakon što sam se cijepio"
Primjer: Nakon cjepiva sam dobio povišicu. Ili, nakon cijepljenja me više ne bole leđa. Izvuci zaključak.

A što se tiče splitskoga KBC-a, kolegi su htjeli vaditi bubreg a kad je otišao po drugo mišljenje u Zagreb doznao je da mu tumor nije na bubregu nego na mjehuri.
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Lako mi je za kovanice, nek slobodno lete prema meni. Pitam zbog seksualnih poza. Neke više neće biti moguće zbog polariteta.
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
BlueMax kaže...
Lako mi je za kovanice, nek slobodno lete prema meni. Pitam zbog seksualnih poza. Neke više neće biti moguće zbog polariteta.

 

Zato treba kombinirati cjepiva, da bude izmjenično. U idealnoj situaciji, crnogorski seks - nšta ne radiš, samo te prima i odbija... perfect.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
BlueMax kaže...
Zaključak: ako se cijepiš, sve što se nakon toga dogodi spasa pod "dogodilo mi se nakon što sam se cijepio"
Primjer: Nakon cjepiva sam dobio povišicu. Ili, nakon cijepljenja me više ne bole leđa. Izvuci zaključak.

A što se tiče splitskoga KBC-a, kolegi su htjeli vaditi bubreg a kad je otišao po drugo mišljenje u Zagreb doznao je da mu tumor nije na bubregu nego na mjehuri.

 

Frendu su neki dan ugradili stent... moje godište (42)... bivši sportaš... puši i pije ko smuk godinama. Predinfarktno stanje, zakrčena arterija. Oporavio se nakon ugradnje stenta.

Pričam to drugom frendu (vakser je, cijepio se) danas, prvo što me pitao je "jeli se možda cijepio nedavno"... je, jebote, žile su mu se začepile od cjepiva, ne neurednog života.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Cryogenic kaže...

Sigurno vec i znate al 93% ljudi cijepljenih Phizerom mogu dobiti virus ali ne razviju bolest. Meni je cura medicinska sestra i nagledala se sranja i sranja i nagovorila me na cijepljenje, cijepite se ljudi, od nuspojava ništa osim da serem da se cijepite 

"Da, ali opet moraš u samoizloaciju ako si bio u kontaktu sa recimo zaraženom osobom".Susedi par kuča od mene, bračni par sa djecom eto sad su doma čuče u samoizolaciji.Cjepljeni Fizerušom dva puta, fino čuče doma bez ikakvih simptoma i prilično su ljuti i razočarani.Psovke su svakodnevne, ali i PS5 ima problema jer človek pola dana visi na njemu.

 

https://hr.n1info.com/znanost/mozemo-li-nakon-cijepljenja-zaraziti-druge-osobe/

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
rambox kaže...
Cryogenic kaže...

Sigurno vec i znate al 93% ljudi cijepljenih Phizerom mogu dobiti virus ali ne razviju bolest. Meni je cura medicinska sestra i nagledala se sranja i sranja i nagovorila me na cijepljenje, cijepite se ljudi, od nuspojava ništa osim da serem da se cijepite 

"Da, ali opet moraš u samoizloaciju ako si bio u kontaktu sa recimo zaraženom osobom".Susedi par kuča od mene, bračni par sa djecom eto sad su doma čuče u samoizolaciji.Cjepljeni Fizerušom dva puta, fino čuče doma bez ikakvih simptoma i prilično su ljuti i razočarani.Psovke su svakodnevne, ali i PS5 ima problema jer človek pola dana visi na njemu.

 

https://hr.n1info.com/znanost/mozemo-li-nakon-cijepljenja-zaraziti-druge-osobe/

 

  

 

Pa da, bilo bi im lakše da su intubirani a ne da se dosađuju...

Ima i familija od frenda, ima neki rijetki krvni poremećaj i ne smije se cijepiti (a htjela bi). Inače već preboljela covid. Sad će morati raditi non-stop testiranja i prev. karantene, dok to birokracija ne riješi.
Joj kak ona voli i antivaxere i vaxere i stožer i vladu... svima bi oči iskopala 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

 

  

 

Pa da, bilo bi im lakše da su intubirani a ne da se dosađuju...

Ima i familija od frenda, ima neki rijetki krvni poremećaj i ne smije se cijepiti (a htjela bi). Inače već preboljela covid. Sad će morati raditi non-stop testiranja i prev. karantene, dok to birokracija ne riješi.
Joj kak ona voli i antivaxere i vaxere i stožer i vladu... svima bi oči iskopala 

 

Pa šta su joj vaxeri krivi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Kad je takav dan, 

https://poskok.info/pronadena-je-smrtno-stradala-vojnikinja-sto-se-to-dogada-u-hv-u-ovo-je-peta-smrt-u-malo-vise-od-mjesec-dana/

 

Zapravo sesta smrt, ali jedna od prometne.

Neznam zasto spominju pritisak zbog pandemije,ali znam pouzdano da ih se sili na cjepljenje.

Morate znati da kad si vojnik nemas bas alternativu dati otkaz, pa postati profesor . Bar obicni vojnici. To ti je poziv i zivot.

Posljedice ucjena mogu biti strasne.

A sudeci po kolicini empatije za druge ljude dobre kolicine ljudi koji postaju u ovoj temi mislim da ce ovog biti sve vise i kod drugih zanimanja.

Vidim drustvo je jako zabrinuto kao sto je bilo u ozujku 2020 za stare i bolesne.

Sva ta briga je za nase dobro

 

 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

Kad je takav dan, 

https://poskok.info/pronadena-je-smrtno-stradala-vojnikinja-sto-se-to-dogada-u-hv-u-ovo-je-peta-smrt-u-malo-vise-od-mjesec-dana/

 

Zapravo sesta smrt, ali jedna od prometne.

Neznam zasto spominju pritisak zbog pandemije,ali znam pouzdano da ih se sili na cjepljenje.

Morate znati da kad si vojnik nemas bas alternativu dati otkaz, pa postati profesor . Bar obicni vojnici. To ti je poziv i zivot.

Posljedice ucjena mogu biti strasne.

A sudeci po kolicini empatije za druge ljude dobre kolicine ljudi koji postaju u ovoj temi mislim da ce ovog biti sve vise i kod drugih zanimanja.

Vidim drustvo je jako zabrinuto kao sto je bilo u ozujku 2020 za stare i bolesne.

Sva ta briga je za nase dobro

 

 Tako je, ubijaju se zbog cijepljenja a ne zato što imaju plaću ko čistačica u javnom WC-u.

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijepljenje? Da nije prije heroin? Gdje piše uzrok smrti? Pa baš spominju mentalno zdravlje...

 

Dnevnik Nove TV otkriva novi skandal u oružanim snagama: Petorica pripadnika Hrvatske vojske pozitivna na drogu! Prijeti im nečasni otpust

 

od kuda baš sada ovi iznenadni nadzori?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

Ti da upalis Simpsone, najebao bi cijeli svjetski poredak.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
BlueMax kaže...
Hoggy kaže...

Kad je takav dan, 

https://poskok.info/pronadena-je-smrtno-stradala-vojnikinja-sto-se-to-dogada-u-hv-u-ovo-je-peta-smrt-u-malo-vise-od-mjesec-dana/

 

Zapravo sesta smrt, ali jedna od prometne.

Neznam zasto spominju pritisak zbog pandemije,ali znam pouzdano da ih se sili na cjepljenje.

Morate znati da kad si vojnik nemas bas alternativu dati otkaz, pa postati profesor . Bar obicni vojnici. To ti je poziv i zivot.

Posljedice ucjena mogu biti strasne.

A sudeci po kolicini empatije za druge ljude dobre kolicine ljudi koji postaju u ovoj temi mislim da ce ovog biti sve vise i kod drugih zanimanja.

Vidim drustvo je jako zabrinuto kao sto je bilo u ozujku 2020 za stare i bolesne.

Sva ta briga je za nase dobro

 

 Tako je, ubijaju se zbog cijepljenja a ne zato što imaju plaću ko čistačica u javnom WC-u.

 Za placu su znali i kad su isli u vojnu skolu.

Za ovu ucjenu ko da su zadnja gov....a  sigurno nisu.

Narocito jer to si ljudi gdje najveci udio od svih zanimanja vjeruju u domovinu ( i cast ) i onda ti ista vrati tako.

 

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

 

Nije lako biti naivan... ili, ipak je lako.

 

https://hoaxeye.com/2021/06/30/an-early-warning-cartoon-1930/

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 23:08 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Pa šta su joj vaxeri krivi :-)

 Pa kad se ona nemeže cijepiti, i onda kad je pitaju jel se cijepila a ona veli nije, pa još brzo doda "jer ne smijem" gledaju je ko debilku i samo ono

"Aha..."  

(i što više uvjerava, još više misle da mulja)

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
Bitanga kaže...

Pa šta su joj vaxeri krivi :-)

 Pa kad se ona nemeže cijepiti, i onda kad je pitaju jel se cijepila a ona veli nije, pa još brzo doda "jer ne smijem" gledaju je ko debilku i samo ono

"Aha..."  

(i što više uvjerava, još više misle da mulja)

 

Da, kužim... u svakom slučaju, zajebano. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

Ti da upalis Simpsone, najebao bi cijeli svjetski poredak.

 LOL.

A jbt nekrofilije...

Hoggy brate de prestani vadit i prizivat leševe,  pa kaj ne vidiš da je nas miljon i pol cijepljenih već pomrlo, svima tromboze, infrakti i oči ispale, pa samo  s Capakovim botovima razgovaraš, mi smo svi već pomrli!

 

Uvjerio si nas, sa svim ovim fejk postovima - bit ćeš zadnji necijepljeni Pale na svijetu, i onda ćeš nam reć :"Aha jesam vam rekao, sve sam vas shebao!"

jbm pas ako nisi kršćan i vjernik, ta nekrofilija ne dolazi sama od sebe. Droge ili od malena ispran mozak. 

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A nije ni uvaženi dekan prestižnog medicinskog fakulteta ništa bolji, koji je na otvaranju olimpijade 2012. vidio senarij za buduću pandemiju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
forumaš kaže...

A nije ni uvaženi dekan prestižnog medicinskog fakulteta ništa bolji, koji je na otvaranju olimpijade 2012. vidio senarij za buduću pandemiju.

 

Dekan čega onog, a da - studija sestrinstva i andragogije. Da, to je ono što je Pernar završio (medicinski tehničar)... pa da, dekanova propala stranka (promijenimo rvacku) je bila koalicjski partner sa Živim Stidom, kako se sve to lijepo uklapa...

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

U armiji se ove smrti nisu vrlo vjerojatno dogodile zbog C-19, nego drugih razloga nevezanih za ovu temu.

 

BTW, naš legendarni Ćiro veli da se treba cijepiti:

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

 

Nije lako biti naivan... ili, ipak je lako.

 

https://hoaxeye.com/2021/06/30/an-early-warning-cartoon-1930/

 Iskreno ako bas hoces sve to sto su fakt chekeri nabrojali je glupost odnosu da toliko precizan u opisu buducnosti.

Drugo faktcheckeri tj takve stranice su davno izgubili kredibilitet. Trebali bi biti nezavisni i nepristrani na sve sto provjeravaju a iz aviona se vidi da nisu. npr Iz ovih njihovih argumenata se vidi da nisu.

Jedini argument bi bila muzika ako se zna kad je nastala.

Ali ne zna se kad je nastao crtic jer ne pise osim vjerovati na rijec onom ko ga je postao. A vecini danas 30 ili 40 te sve isto- davno.

Nepristrana analiza bi to jasno navela. Mozda ja ne vidim iako sam pogledao par puta da nadjem godinu proizvodnje u samom filmu prije posta ovdje?

Isto fact je kad netko misli da se prvi put pojavila weaponized influeza kao izraz? To je "cinjenica" koju netko koristi da dokaze nesto?? Kao vjerojatno je nastala nakon ww2. Alo ! Cinjenica tipa ja mislim?!!!! S kojom nesto dokazujem?

 

Evo moj djed se sjecao npr spanjolske gripe i pricao da se tada govorilo o "gripi kao oruzju".( da onesposobi protivnike) 

Mislim stvarno to su im glavni argumenti?

I sad ti pricas o naivi?

 

 

Pa da si rekao predobro(pretocno) da bi bilo istinito jos bi se slozio naravno. 

 

 

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
SimeKZ kaže...
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

Ti da upalis Simpsone, najebao bi cijeli svjetski poredak.

 LOL.

A jbt nekrofilije...

Hoggy brate de prestani vadit i prizivat leševe,  pa kaj ne vidiš da je nas miljon i pol cijepljenih već pomrlo, svima tromboze, infrakti i oči ispale, pa samo  s Capakovim botovima razgovaraš, mi smo svi već pomrli!

 

Uvjerio si nas, sa svim ovim fejk postovima - bit ćeš zadnji necijepljeni Pale na svijetu, i onda ćeš nam reć :"Aha jesam vam rekao, sve sam vas shebao!"

jbm pas ako nisi kršćan i vjernik, ta nekrofilija ne dolazi sama od sebe. Droge ili od malena ispran mozak. 

 Kakve su posljedice znat cemo za 10 godina. Eno svedi tek danas vide sve posljedice cjepiva u laznoj pandemiji svinjske gripe.

Objektivno za pocetak broj nuspojava, samo priznatih u odnosu na sva cjepiva do sada je ogroman uz svu medijsku cenzuru.

A sudeci po iskustvu sto samih posljedica sto priznavanja posljedica prava istina mora da je uzasna.

Jos uzasnije je da se ljude tjera na cjepljenje iako im imunitet  osigurava da je covid za njih nista. To je doslovno zlocin.

A zajednicki nazivnik Vas stozerasa je gledam daleko u livo, totalni nedostatak empatije, patoloska mrznja prema crkvi i tradiciji.(sotonisti?, samo pitam)

 

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

 

A da malo prestaneš gledti iz aviona već normalno, ako se za fact checkere "vidi iz aviona da nisu nepristrani"?

Ako su fact checkeri pristrani, kako onda, pobogu, definiraš sebe? Objektivnog?

OK, ajd razloži konačan zli plan. Cijepljenje, sterilizacija, pomor... kako bi što, pobili populaciju sve da bi  - zloupotrebljavali leševe???
Zašto bi npr "zla farmacija" pobila ljude kojima - prodaje svoje produkte?
Ili su pak krivi Kinezi, Židovi, ljudi gušteri, "svecka vlada" (čega, koga?), islamisti, komunisti, ...?
Chemtrailsi, morgeloni, čipovi, koji klinac?

Glede ovog crtić uratka:
glupo mi je uopće objašnjavati očiglednost korištenja suvremene tehnike u animaciji. Od warpanja radija (to ti danas imaju svi toolovi za animaciju, vidi npr običan Spriter) gdje se jasno vide KOMPJUTERSKI artefakti kod "AI warpanja" (samo uspori snimku), pa do rotoskopa i  vektorskog skaliranja... tog naprosto nije bilo prije 90 godina! A već običan GIMP (!) sa AnimStackom to radi, nije ti potreban ni Adobe After Effects! Osim za postprodukciju (retro izgled), to jest najvjerojatnije After Effcts (najlakše za uraditi).
Netko se doista potrudio, to je istina. Odlično je npr maznuo "vraga" iz Betty Boop originala.
ALI:

Autor si nije mogao pomoći, morao je staviti "potpis", mini vodeni žig dole desno koij također izgleda "retro" i u stilu, na virtualnom secesijskom zidu a jasno je da je dodan kompjuterski, naknadno.
Taj žig je "mudro" izrezan na verziji ovog suludog "Mabus" yt kanala, ali vidi se na drugim verzijama - npr ovoj sa hoaxeye.com (iz gornjeg linka)


Glede ovog kanala koji si šerao, naslovi video uradaka istog:
- "Vakcina za vjerske fanatike koja ubija BOŽIJI GEN" (božji odabranici nose specijalni gen koji im đavolje cjepivo ubija... LOL "božiji" - klasična nepismenost)
- "Heliocentrični sistem srušen - balon stigao do Sunca" (aka zemlja je ravna ploča, "dokaz")
- "Semir Osmanagić otkrio teleportacijski uređaj drevnih naroda" ( ....)
- "Da li su klimatske promjene uzrok uvođenju zakona O JEDNOM DJETETU?" (...)
- "Vanzemaljci ne dolaze sa neba" ("ne dolaze sa holograma na nebu kroz kupolu iznad nas, već iz utrobe zemlje")
- "Znalo se šta će se desiti još davne 1956. godine" ("Ovaj video klip dokazuje da se iz duhovnog svijeta demona upravlja ljudima desetinama godina unazad.")
- "Globusani se umnožili na društvenim mrežama" ("Obzirom na broj globusana ... čini se kao da je ravna Zemlja opet aktuelna.")

I Veliki Mabus himself:

  


Hoggy, to je stvarno tvoja ekipa?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 1:24 (Zechina).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

 

Nije lako biti naivan... ili, ipak je lako.

 

https://hoaxeye.com/2021/06/30/an-early-warning-cartoon-1930/

 Iskreno ako bas hoces sve to sto su fakt chekeri nabrojali je glupost odnosu da toliko precizan u opisu buducnosti.

Drugo faktcheckeri tj takve stranice su davno izgubili kredibilitet. Trebali bi biti nezavisni i nepristrani na sve sto provjeravaju a iz aviona se vidi da nisu. npr Iz ovih njihovih argumenata se vidi da nisu.

Jedini argument bi bila muzika ako se zna kad je nastala.

Ali ne zna se kad je nastao crtic jer ne pise osim vjerovati na rijec onom ko ga je postao. A vecini danas 30 ili 40 te sve isto- davno.

Nepristrana analiza bi to jasno navela. Mozda ja ne vidim iako sam pogledao par puta da nadjem godinu proizvodnje u samom filmu prije posta ovdje?

Isto fact je kad netko misli da se prvi put pojavila weaponized influeza kao izraz? To je "cinjenica" koju netko koristi da dokaze nesto?? Kao vjerojatno je nastala nakon ww2. Alo ! Cinjenica tipa ja mislim?!!!! S kojom nesto dokazujem?

 

Evo moj djed se sjecao npr spanjolske gripe i pricao da se tada govorilo o "gripi kao oruzju".( da onesposobi protivnike) 

Mislim stvarno to su im glavni argumenti?

I sad ti pricas o naivi?

 

 

Pa da si rekao predobro(pretocno) da bi bilo istinito jos bi se slozio naravno. 

 

 

 

Video je fejk, a ti pričaj dalje gluposti. Samo rokaj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
foofajter kaže...

Ćuvajte se dragi bugovci, rvati, krščani, vijernici, vakseri, antivakseri jer stiže, pazite sad

 

"Wembley soj" 💪💪💪

 
Wembley soj ?  To je za amatere. DOLAZI GRAŠAK!

(...i ostaje otvoreno pitanje: zašto samo muške penise? diskriminacija!) 

 Nije samo penise. Epidemiološki, novinarski i politički mozgovi su odavno pretvoreni u grašak.

2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
bruno1026 kaže...

ako si pozitivan, a sv. stožer ne razilikuje "malo" i "puno" pozitivne, znači da u sebi imaš virus jednako kao i necijepljen. budući da delta soj trenutno prevladava, onda je soj virusa praktično identičan kod cijepljenog i necijepljenog i jednako ga dalje možeš širiti.

ukoliko govoriš o blagim simptomima, a ne o blagom virusu, onda se nauči izražavati prije nego ponovno dobiješ želju za dijeljenjem lekcija. ovo su tvoje riječi:

Zaporožac kaže...

 mi cijepljeni širimo samo blagu verziju virusa koja te neće ubiti 

 nema blagog i oštrog virusa jednog soja. kraj priče.

Već sam ti dao znanstvene izvatke da nije isto koliko imaš virusa u sebi, i da ne djeluje isto na jetru popiješ li litru votke ili 0,3 (karikiramo, je li)

Moje izražavanje moraš shvatiti da bi ga tumačio.

 

Posljedice "preboljenog covida kod necijepljenih";

https://hns-cff.hr/news/22236/post-covid-sindrom-opasna-nepoznanica-koja-traje-tjednima/

 

Ponavljam što su rekli znanstvenici; cijepivo suzbija virus i ako popiješ (opet karikirano da lakše shvatiš) "litru" virusa, pojačani imunitet cijepljenjem će ga suzbiti na čašicu 0,3..

 

Shvati kako hoćeš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 8:24 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

 Epidemiološki, novinarski i politički mozgovi su odavno pretvoreni u grašak.

Eto, u tijeku pandemije...koga bi ti stavio da vodi brigu o istoj, ili ti uopće ne bi nabavljao cijepiva, brinuo se o zaraženima u bolnicama, uvodio lite lockdown, koji je bio kod nas ?

 

Što ti predlažeš ? 

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
Hoggy kaže...

 

A da malo prestaneš gledti iz aviona već normalno, ako se za fact checkere "vidi iz aviona da nisu nepristrani"?

Ako su fact checkeri pristrani, kako onda, pobogu, definiraš sebe? Objektivnog?

OK, ajd razloži konačan zli plan. Cijepljenje, sterilizacija, pomor... kako bi što, pobili populaciju sve da bi  - zloupotrebljavali leševe???
Zašto bi npr "zla farmacija" pobila ljude kojima - prodaje svoje produkte?
Ili su pak krivi Kinezi, Židovi, ljudi gušteri, "svecka vlada" (čega, koga?), islamisti, komunisti, ...?
Chemtrailsi, morgeloni, čipovi, koji klinac?

Glede ovog crtić uratka:
glupo mi je uopće objašnjavati očiglednost korištenja suvremene tehnike u animaciji. Od warpanja radija (to ti danas imaju svi toolovi za animaciju, vidi npr običan Spriter) gdje se jasno vide KOMPJUTERSKI artefakti kod "AI warpanja" (samo uspori snimku), pa do rotoskopa i  vektorskog skaliranja... tog naprosto nije bilo prije 90 godina! A već običan GIMP (!) sa AnimStackom to radi, nije ti potreban ni Adobe After Effects! Osim za postprodukciju (retro izgled), to jest najvjerojatnije After Effcts (najlakše za uraditi).
Netko se doista potrudio, to je istina. Odlično je npr maznuo "vraga" iz Betty Boop originala.
ALI:

Autor si nije mogao pomoći, morao je staviti "potpis", mini vodeni žig dole desno koij također izgleda "retro" i u stilu, na virtualnom secesijskom zidu a jasno je da je dodan kompjuterski, naknadno.
Taj žig je "mudro" izrezan na verziji ovog suludog "Mabus" yt kanala, ali vidi se na drugim verzijama - npr ovoj sa hoaxeye.com (iz gornjeg linka)


Glede ovog kanala koji si šerao, naslovi video uradaka istog:
- "Vakcina za vjerske fanatike koja ubija BOŽIJI GEN" (božji odabranici nose specijalni gen koji im đavolje cjepivo ubija... LOL "božiji" - klasična nepismenost)
- "Heliocentrični sistem srušen - balon stigao do Sunca" (aka zemlja je ravna ploča, "dokaz")
- "Semir Osmanagić otkrio teleportacijski uređaj drevnih naroda" ( ....)
- "Da li su klimatske promjene uzrok uvođenju zakona O JEDNOM DJETETU?" (...)
- "Vanzemaljci ne dolaze sa neba" ("ne dolaze sa holograma na nebu kroz kupolu iznad nas, već iz utrobe zemlje")
- "Znalo se šta će se desiti još davne 1956. godine" ("Ovaj video klip dokazuje da se iz duhovnog svijeta demona upravlja ljudima desetinama godina unazad.")
- "Globusani se umnožili na društvenim mrežama" ("Obzirom na broj globusana ... čini se kao da je ravna Zemlja opet aktuelna.")

I Veliki Mabus himself:

  


Hoggy, to je stvarno tvoja ekipa?

 Daj video je zabavan,  mozda ili vjerojatno fake , ali  razlozi koji se navode totalno prokazuju fact checking i njihovu bizarnu svrhu s takvim argumentima. Uz sve sto sam naveo sto su doslovno bizarni argumenti ,  vodeni zig kojog nisam ni vidio nije argument jer to cesto dodaje onaj prvi tko sharea? Glede radija nemam ga vremena usporavati, ali ugrubo ovako to sam vec vidio u crticima prije 1980. 

Jednako bizarni argumenti su izgled lika koji sharea i ostalo o njemu. Samog videa ima svugdje, eno FB neke cure bavi se pedikurom. Kog briga. Dobro shvatio sam Mabus nije tvoj tip, mozda volis zenskastije tipove. To zadrzi za sebe.

 

Drugo,  da objektivan sam. Argumentiram sve ili vecinu sto postam,. Ne preskacem tudje argumente. Plan? Ne znam reci meni.

 

Evo daj mi suvisao odgovor na samo tri od svih mojih neodgovorenih pitanja i dokazi argumentom bitne stvari.

Npr

1)Ako mRNK nestaje za dva dana iz organizma cjepljenog zasto se za cijepljene koristi CT 28, a necjepljene CT 50 kod testiranja.

Koja znanstvena metodologija to zahtjeva.

2) Ako se vec slazes da cjepivo ne sprecava sirenje, zasto se izdaju kovid potvrde?

Dozvolav za sirenje bolesti ili?

3) Cjepljeni su sigurni od teske bolesti tvrdite. Zasto drzava ne makne mjere i idemo dalje. Tko se hoce cjepiti moze, mi ostali zelimo preboliti. Tako sticemo imunitet.

Zasto se tako prisiljava mlade i zdrave na cjepljenje i time ugrozava dugorocno njihov imunitet, a mozda i zdravlje jer dugorocne posljedice neznamo?

 

Evo nemoj preskociti odgovore, manipulirati, vrijedjati ili odustati nego lijepo odgovori s argumentima. Ono 1,2,3 zato i zato.

Ja sigurno uvazavam cvrste argumente.To mi je dio posla.

Evo kratkim jasnim argumentiranim odgovorima mos pokazati da plana nema i sve to se radi ima zdravu logiku.

Ti u to vjerujes pa sigurno mozes odgovoriti na logicka pitanja na koja onda moras imati odgovor  i razbiti moje zablude.

 

 

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Zechina kaže...
SimeKZ kaže...
Hoggy kaže...

Crtic iz 1930 predvidja sve sto se desava 90 god kasnije

Fascinantno.

Ti da upalis Simpsone, najebao bi cijeli svjetski poredak.

 LOL.

A jbt nekrofilije...

Hoggy brate de prestani vadit i prizivat leševe,  pa kaj ne vidiš da je nas miljon i pol cijepljenih već pomrlo, svima tromboze, infrakti i oči ispale, pa samo  s Capakovim botovima razgovaraš, mi smo svi već pomrli!

 

Uvjerio si nas, sa svim ovim fejk postovima - bit ćeš zadnji necijepljeni Pale na svijetu, i onda ćeš nam reć :"Aha jesam vam rekao, sve sam vas shebao!"

jbm pas ako nisi kršćan i vjernik, ta nekrofilija ne dolazi sama od sebe. Droge ili od malena ispran mozak. 

 Kakve su posljedice znat cemo za 10 godina. Eno svedi tek danas vide sve posljedice cjepiva u laznoj pandemiji svinjske gripe.

Objektivno za pocetak broj nuspojava, samo priznatih u odnosu na sva cjepiva do sada je ogroman uz svu medijsku cenzuru.

A sudeci po iskustvu sto samih posljedica sto priznavanja posljedica prava istina mora da je uzasna.

Jos uzasnije je da se ljude tjera na cjepljenje iako im imunitet  osigurava da je covid za njih nista. To je doslovno zlocin.

A zajednicki nazivnik Vas stozerasa je gledam daleko u livo, totalni nedostatak empatije, patoloska mrznja prema crkvi i tradiciji.(sotonisti?, samo pitam)

 

 znat ćemo i posljedice covida za 10-ak godina. 😀

nego, boldano, ja sam desničar, više puta stavio život na kocku da spasim nepoznate ljude pa mi empatija usađena po defaultu, ne mrzim crkvu ali ne volim bilo koga tko koristi ljudske slabosti za svoj račun, narodnu tradiciju i konzervatizam poštujem kao temelj društva.

a u kurac... izbacit će me iz stožera...

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice