BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH

poruka: 5
|
čitano: 3.768
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH

Pozdrav svima,

 

htio bih kupiti jedan laptop s ove stranice BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH pa me zanima je li scam. Traže da im platim unaprijed. Ima li netko iskustva s njima?

 

Hvala

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH

Iskustva nemam, ali sami pogled na web stranicu, instagram profil itd mi smrdi na jedan veliki scam, zaobidi to ....

 

EDIT: iako google recenzije zvuce nevjerojatno dobro, zasto bi netko iz AT oglasavo svoje laptope na Njuskalu ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 17:03 (rocko9).
15 godina
offline
Re: BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH
Da, i meni je sumnjivo.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH

Ja sam prije dva mjeseca, kupio kod njih HP elite x360 830. Samo mogu reci da sam prezadovoljan. Isporuka je bila u roku 4 - 5 radnih dana. Komunikacija poslije kupovine za svaku pohvalu. 

Mijenjao sam NVMe i dozvolili su mi da to obavim u Hr i da njihova garancija i dalje vrijedi. Uvjet je bio da imam racun od bilk kojeg IT servisa.

I jos lap top ima tvornicku garanciju do rujna ove godine.

Sve preporuke, necete pogrijesiti.

 

 

15 godina
offline
Re: BF LAPTOPS NOTEBOOKS GmbH
bgdnm kaže...

Ja sam prije dva mjeseca, kupio kod njih HP elite x360 830. Samo mogu reci da sam prezadovoljan. Isporuka je bila u roku 4 - 5 radnih dana. Komunikacija poslije kupovine za svaku pohvalu. 

Mijenjao sam NVMe i dozvolili su mi da to obavim u Hr i da njihova garancija i dalje vrijedi. Uvjet je bio da imam racun od bilk kojeg IT servisa.

I jos lap top ima tvornicku garanciju do rujna ove godine.

Sve preporuke, necete pogrijesiti.

 

 

Ipak sam se bio odlučio uzeti kod njih laptop. Uzeo sam HP Elite X2 i imam samo riječi pohvale. Pisalo je da je laptop u top stanju i zaista je. Kučište i ekran su bez tragova korištenja, baterija je na 90 posto. Stigao je za 5 dana preko Overseas Expressa. 

No, samo jedna opomena za nekog tko misli kupiti kod njih, treba gledati samo laptope na kojima piše top stanje. Ja sam htio uzeti Della, u oglasu je pisalo da ima male crtice na ekranu. Javili su mi se da li sam siguran da želim taj laptop, da li sam svjestan da je malo oštećen ekran. Tražio sam da mi pošalju fotke laptopa i kad sam ih pogledao ostao sam iznenađen. Crtice nisu bile male, već velike i jako uočljive. Stoga, samo top stanje i ništa drugo.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice