Odabir iphonea

poruka: 8
|
čitano: 948
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Odabir iphonea

Pozdrav, imam xiaomi mi note 10 lite, planiram ga prodati i uzeti iphone. Sad me zanima koji. Našao sam refubrished iphone 11 64 gb, za 3900 kn, to mi je nekako puno s obzirom da je refubrished. Budžet mi je nekih 4500, s tim da za xiaomi planiram izvući nekih 1000 kn. Sad me zanima koji iphone uzeti. Dnevna uporaba mobitela mi je ajmo reci malo iznad prosjeka, surfanje aplikacije i slično, bitna mi je kamera, ali i baterija te same performanse i stabilnost. Zanima me da li uzeti iphone 11 ili iphone 12 mini, zanemarujuci velicinu, bitna mi je samo kvaliteta mobitela / performanse / baterija /kamera. Ili možda pak priceekati da izade iphone 14, pa mozda cijene prijasnjih modela padnu za bar 10%..

Hvala vam unaprijed.

0 0 hvala 0
8 godina
Re: Odabir iphonea
Znači 5500kn? iPhone 12 64Gb novi je 5250kn recimo.
Nadglednik dina

0 0 hvala 1
13 godina
Razlika između iPhone 11 i 12 je jako velika, dok 12 i 13 su praktički isti telefoni. Radije dodaj još malo pa uzmi 12, ako se već misliš između 11 i 12. Samo, iPhone 12 ti je isto k od telefona ako ćeš ga malo više koristiti, pogotovo u ljetnim mjesecima. Hlađenje nije dobro izvedeno i uređaj se pregrijava na banalnim stvarima kao što je npr. gledanje Netflixa.
Ako baš želiš iPhone, skupi malo više para i uzmi 13 pro koji je vrhunski uređaj, al jbg. preskup.

0 0 hvala 1
9 godina
A 12 mini u odnosu na 11?

0 0 hvala 0
8 godina
Odabir iphonea

Nemas se sta tu mislit,uzmi 11pro(ako ga uvatis s dobrom baterijom odlicno,ako ne nema veze moj je na 85% zdravlje baterije pa izdrzi dan bez problema).Izmedju njega i 12ke nema razlike,bolje lezi u rucu,a baterija puno bolja.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Mislis da vrijedi te novce s obzirom da je to vec stariji model

8 godina
yoh1eb kaže...

Mislis da vrijedi te novce s obzirom da je to vec stariji model

A ne vridi nijedan te pare jer ne zaradujem s njim nista...ali ja osobno nebi uzeo 12 jer su kukali na bateriju,nista posebno nije u odnosu na 11pro i ni blizu mi ne lezi u ruci kao 11pro ali to je osobna preferencija.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2022 14:25 (hrka11).
11 godina
yoh1eb kaže...

Pozdrav, imam xiaomi mi note 10 lite, planiram ga prodati i uzeti iphone. Sad me zanima koji. Našao sam refubrished iphone 11 64 gb, za 3900 kn, to mi je nekako puno s obzirom da je refubrished. Budžet mi je nekih 4500, s tim da za xiaomi planiram izvući nekih 1000 kn. Sad me zanima koji iphone uzeti. Dnevna uporaba mobitela mi je ajmo reci malo iznad prosjeka, surfanje aplikacije i slično, bitna mi je kamera, ali i baterija te same performanse i stabilnost. Zanima me da li uzeti iphone 11 ili iphone 12 mini, zanemarujuci velicinu, bitna mi je samo kvaliteta mobitela / performanse / baterija /kamera. Ili možda pak priceekati da izade iphone 14, pa mozda cijene prijasnjih modela padnu za bar 10%..

Hvala vam unaprijed.

U narednih četri mjeseca ćeš moći, ako je to tvoja želja/mogućnost, uzeti iPhone 14 bilo koji ugovorno na rate kod teleoperatera! 
Moj savjet je uzmi, obzirom budu kud na rate tud i skorom 15% jeftiniji dugoročno ukupno gkedajući! 
Koji ćeš uzeti po dijagonali i ukupnoj internoj memoriji, izbor je isključivo tvoj, ali, koliko para, toliko muzike, a od viška ( memorije ) glava ne boli, samo od batina! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice