Iphone orginal vs iphone kopija

poruka: 178
|
čitano: 217.015
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Vrlo konkretan odgovor. reklamiras se, govoris ljudima d ane znaju a jedino ti znas. Samo si ti pametan. Pa druze pogledaj gdje sam ja na listi najboljih autora na ovom forumu a gdje si ti. Valjda to dovoljno govori ko sam i koliko znam. A ako zelis dam ti adres pa dodji u bl mada je to nacin na koji ti komuniciras ali ja ne. Mislim da si ti sa ovim zavrsio barem na neko vrijeme na ovom forumu. A bas si mi bio zabavan.

15 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

jel moš reć kak se dođe do liste najboljih autora? Bio sam tamo jednom sad nemogu nac -.-

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 399kn
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
cuspajz kaže...

jel moš reć kak se dođe do liste najboljih autora? Bio sam tamo jednom sad nemogu nac -.-

KLIK

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
logic kaže...

Vrlo konkretan odgovor. reklamiras se, govoris ljudima d ane znaju a jedino ti znas. Samo si ti pametan. Pa druze pogledaj gdje sam ja na listi najboljih autora na ovom forumu a gdje si ti. Valjda to dovoljno govori ko sam i koliko znam. A ako zelis dam ti adres pa dodji u bl mada je to nacin na koji ti komuniciras ali ja ne. Mislim da si ti sa ovim zavrsio barem na neko vrijeme na ovom forumu. A bas si mi bio zabavan.

Trazio si konkretne primjere mojeg iskustva. Mislim da je tvoj nacin komuniciranja samo gubljenje vremena i nista ti dobro ne donosi. Napadas me od pocetka glupostima

a niti jednog konkretnog dokaza, odnosno nikakvog nisi izjeo.. vrijedjati nekog je poptuno neodraslo. Ako si takav na svim temama i svim forumima onda osjecam sucut za te forume.

 

Nikom nisam rekao da neko nezna nesto, ja sam iznjeo svoje znanje. Neznam zasto se toliko osjecas ugrozeno kad ja napisem poruku? Jel ti mozda smetam? Ili si ti bug na ovom forumu pa ti je cilj otjerati sve usere drugog misljenja, samo je tvoje vazno. Pa ako je tako onda te odmah mogu i profilirati kao korisnika kojem je jedini zivot forum pa ti ga i ostavljam.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Ovo je ispod mog nivoa pa te ostavljam u tvom jadu. EOD

14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
logic kaže...

Ovo je ispod mog nivoa pa te ostavljam u tvom jadu. EOD

Opet uvredljiv sadrzaj? Jel ti mislis mozda da ja tebe mrzim? Jel ti mene mrzis nesto? u cemu je problem? Mozes li komunicirati na nivou teme?

Ako ko zeli podjeliti moje informacije dobro je dosao, a to sto ti osjecas mozda da znam od tebe vise.. mozda se i varas. Zasto ne pristupiti informacijama na direktan nacin

pa dobijes koristan savjet za sebe.

16 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
kupimob'net kaže...
logic kaže...

reklamiras se,

 vrijedjati nekog je poptuno neodraslo.

 

 

a napisati npr:  (citiram dio tvoje od prošle poruke) "Da si na mom forumu licno bi ti dosao na kucnu adresu." je po meni puno gore od pukog vrijeđanja na forumu, već ulazi (silazi zapravo) u neku drugu razinu

 

govoriš da se ne reklamiraš a sam nickname ti je reklama, kako se možeš onda ne reklamirati i reklamirati istodobno

 

po meni moderatori su ovdje malo zakazali (sorry modovi ali nije prvi put), tema je odavno prešla u spammanje nekim birtijskim spikama od strane nekoga za koga mogu samo pretpostaviti da je preprodavač mobitela (koji se registrirao samo radi reklame i koji također "suptilno" spušta druge sugovornike u temi, i pritome misli da to prolazi nezapaženo), te kasnije prepucavanje raznim uvredama

 

 

no ovo je samo moje malo nevažno mišljenje

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 22:31 (Sir Vidara the XVII).
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
Sir Vidara the XVII kaže...
kupimob'net kaže...
logic kaže...

reklamiras se,

 vrijedjati nekog je poptuno neodraslo.

 

 

a napisati npr:  (citiram dio tvoje od prošle poruke) "Da si na mom forumu licno bi ti dosao na kucnu adresu." je po meni puno gore od pukog vrijeđanja na forumu, već ulazi (silazi zapravo) u neku drugu razinu

 

govoriš da se ne reklamiraš a sam nickname ti je reklama, kako se možeš onda ne reklamirati i reklamirati istodobno

 

po meni moderatori su ovdje malo zakazali (sorry modovi ali nije prvi put), tema je odavno prešla u spammanje nekim birtijskim spikama od strane nekoga za koga mogu samo pretpostaviti da je preprodavač mobitela (koji se registrirao samo radi reklame i koji također "suptilno" spušta druge sugovornike u temi, i pritome misli da to prolazi nezapaženo), te kasnije prepucavanje raznim uvredama

 

 

no ovo je samo moje malo nevažno mišljenje

Ja sam vec rekao da mi se nick promjeni u CECT ili tcec, jer u profilu nemam opcije. Prodpostavljam da si ti neki prijatelj logica cim se odjednom pojavljujes u temi pa mu pruzas negativnu podrsku. To sto si me citirao pod navodnicima je opet neosnovanih tvrdnji jer nisi od pocetka u temi. Ja nikog nevrijedjam od pocetka po bilo kojoj osnovi.

''suptilno'' spustanje sagovornika mozes prepisati logicu. Cak ni rijec suptilno nigdje ne opisuje ovu temu niti se sta nalazi ''suptilno'' na ovoj temi, cuo si rijec pa je ponavljas.

Prepucavanje uvreda opet mozes prepisati prijatelju logicu.

 

Procitaj moje postove. koje se odnose na moja misljenja proizvoda za koje ja mislim da se pridrzavaju standarda.

14 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Ajmee kad vas ivo vidi..

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
kupimob'net kaže...

Logic ti si od pocetka izvan teme, osjecas neku krivnju zbog nedostatka znanja. Plus vrijedjas mi oca kojeg nemam.

Da si na mom forumu licno bi ti dosao na kucnu adresu.

 

Drugo, gore je negdje je postavljeno pitanje dali postoji neka ''kopija'' sa win mobile.. naravno da postoji, oni su nesto skuplji. I ima i sa android OS. I opet ponavljam, sve sto sam dosad pricao je bilo o mobitelima provjerene kvalitete. vidjeli ste da imam samo 8 moba u izboru... mogao sam ih staviti 150 da sam htio, ali zasto nezelim nezadovljne ili da me netko trazi.

 

I treca stvar ja sam vam dao svoja iskustva koja mogu nekom i koristiti... bilo kojem momku ili djevojki koji se zele baviti uvozom. Nemojte nista kupovati dok ne provjerite sta kupujete.. a za toga morate imati novca. Ja sam imao priliku i otisao.

Ostalo mislim da nema smisla ni komentirati niti odgovorati useru koji misli da sam cekao 160 dana da se mob ugasi, bar sam se dobro nasmijao. JBG. nije on kriv sto je takav kakav jest.

 

posto nesmijem pisati jedno za drugim odgovorit cu svima na pitanje. Ovaj sto mu je neko donio sa broda taj neki mobitel koji sam ja navodno linkao. Je dobio kopiju tog  CECT-a jer original nema TV,  ali nije on kriv sto nezna, ko da bi on to volio.

 

 

 

evo tvoj citat koji je "neosnovanih tvrdnji" kako ti kažeš (dakle treća rečenica, nisam ništa editirao, ti si to napisao, neznam kako je to neosnovana tvrdnja), po meni baš i nije kulturna razina rasprave kada netko takve stvari piše

 

obraćanje ljudima s visoka je lakše primjetiti nego što ti misliš, i to većina ljudi smatra uvredom (kao primjer reći nekomu da osjeća krivnju zbog manjka znanja - nepotrebno gledanje s visoka i psihoanaliza, te dva čovjeka zvati "prijateljima" zato što je jedan rekao nešto protiv tebe, ispod svake razine rasprave po mome mišljenju)

 

 

to što si rekao da ti moderatori promjene ime ne mjenja činjenicu da si ti stavio to ime kao reklamu kad si se registrirao, te si rekao da ti promjene ime, ali sliku ne, dakle reklamiraš se

 

 

pretpostavka da je netko prijatelj čim se ne slažem sa nekim  također nije na mjestu, ja se imam pravo ne slagati sa nekim na osnovi svojeg mišljenja, a ne prijateljstva, i mogao bi ovo shvatiti kao još jednu "suptilnu" uvredu

 

ako ti, kao što kažeš, ne vrijeđašOD POČETKA, ne opravdava ovakve rečenice tipa "došo bi ti kući"  i daljnje spammanje teme

 

ako ja citiram "nisam od početka u temi" ne znači da neznam čitati i ne znači da ne pratim temu ako nisam postao u njoj

 

dalje, evo još jedan primjer tvojega vrijeđanja: kažeš meni da neznam što znači suptilno i da "cuo rijec pa je ponavljam", ja sam stavio suptilno pod navodnike kao prvo, jer u tvojim porukama nije bilo suptilno ništa, dakle navodnici ("suptilno")

 

 

dakle ja smatram pričanjem s visoka kad mi netko kaže da sam riječ, za koju znam što znači i znam je koristiti, čuo negdje i prepisao,

 

a čime sam to zaslužio? e pa citirajući tebe i neslaganjem s tobom

14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
Sir Vidara the XVII kaže...
kupimob'net kaže...

Logic ti si od pocetka izvan teme, osjecas neku krivnju zbog nedostatka znanja. Plus vrijedjas mi oca kojeg nemam.

Da si na mom forumu licno bi ti dosao na kucnu adresu.

 

Drugo, gore je negdje je postavljeno pitanje dali postoji neka ''kopija'' sa win mobile.. naravno da postoji, oni su nesto skuplji. I ima i sa android OS. I opet ponavljam, sve sto sam dosad pricao je bilo o mobitelima provjerene kvalitete. vidjeli ste da imam samo 8 moba u izboru... mogao sam ih staviti 150 da sam htio, ali zasto nezelim nezadovljne ili da me netko trazi.

 

I treca stvar ja sam vam dao svoja iskustva koja mogu nekom i koristiti... bilo kojem momku ili djevojki koji se zele baviti uvozom. Nemojte nista kupovati dok ne provjerite sta kupujete.. a za toga morate imati novca. Ja sam imao priliku i otisao.

Ostalo mislim da nema smisla ni komentirati niti odgovorati useru koji misli da sam cekao 160 dana da se mob ugasi, bar sam se dobro nasmijao. JBG. nije on kriv sto je takav kakav jest.

 

posto nesmijem pisati jedno za drugim odgovorit cu svima na pitanje. Ovaj sto mu je neko donio sa broda taj neki mobitel koji sam ja navodno linkao. Je dobio kopiju tog  CECT-a jer original nema TV,  ali nije on kriv sto nezna, ko da bi on to volio.

 

 

 

evo tvoj citat koji je "neosnovanih tvrdnji" kako ti kažeš (dakle treća rečenica, nisam ništa editirao, ti si to napisao, neznam kako je to neosnovana tvrdnja), po meni baš i nije kulturna razina rasprave kada netko takve stvari piše

 

obraćanje ljudima s visoka je lakše primjetiti nego što ti misliš, i to većina ljudi smatra uvredom (kao primjer reći nekomu da osjeća krivnju zbog manjka znanja - nepotrebno gledanje s visoka i psihoanaliza, te dva čovjeka zvati "prijateljima" zato što je jedan rekao nešto protiv tebe, ispod svake razine rasprave po mome mišljenju)

 

 

to što si rekao da ti moderatori promjene ime ne mjenja činjenicu da si ti stavio to ime kao reklamu kad si se registrirao, te si rekao da ti promjene ime, ali sliku ne, dakle reklamiraš se

 

 

pretpostavka da je netko prijatelj čim se ne slažem sa nekim  također nije na mjestu, ja se imam pravo ne slagati sa nekim na osnovi svojeg mišljenja, a ne prijateljstva, i mogao bi ovo shvatiti kao još jednu "suptilnu" uvredu

 

ako ti, kao što kažeš, ne vrijeđašOD POČETKA, ne opravdava ovakve rečenice tipa "došo bi ti kući"  i daljnje spammanje teme

 

ako ja citiram "nisam od početka u temi" ne znači da neznam čitati i ne znači da ne pratim temu ako nisam postao u njoj

 

dalje, evo još jedan primjer tvojega vrijeđanja: kažeš meni da neznam što znači suptilno i da "cuo rijec pa je ponavljam", ja sam stavio suptilno pod navodnike kao prvo, jer u tvojim porukama nije bilo suptilno ništa, dakle navodnici ("suptilno")

 

 

dakle ja smatram pričanjem s visoka kad mi netko kaže da sam riječ, za koju znam što znači i znam je koristiti, čuo negdje i prepisao,

 

a čime sam to zaslužio? e pa citirajući tebe i neslaganjem s tobom

Naprotiv sada sam govoris da si na njegovoj strani i iznosis samo dva moja slucaja gdje sam se ja samo obracao logicu. Decko iz banjaluke sa hosta: bb-ac-01.net.blic.net je trazio konkretan odgovor. Ti mi nisi ovim spamom, odnosno porukom nista definisao niti objasnioo o cemu pricas niti sta zelis reci. Otisao si izvan teme, ''procitaj'' iz pocetka sve.

 

Odnosno ti sada pokusavas ''suptilno'' da izvuces iz mene ''suptilne'' postove koje mozes koristiti protiv mene, sto je naravno velika optuzba. Isto kao sto si citirao dvije ''neosnovane'' recenice i jednu cisto tvoga misljenja koja se odrazava na ''gledanje sa visoka'' koju ja necu demantirati. Postujem tvoje misljenje kakvo god bilo. Sve dok ne pocnes vrijedjati oca ili osobe koje nemaju veze sa ovim postop, poput logica.

 

Ja i dalje smatram tvoj dolazak na temu samo kao negativnu podrsku tvom kolegi sto i potrvdjuje vasa suradnja i u ostalim postovima. Neznam samo odakle vam inspiracija

da pisete ovako nesto. Samo ste bezveze spamali temu. Logic je trebao da iznese sta on misli i to je to, za to forum i sluzi. Ali ne, vec njegov prvi post je bio neprikladan, od cega je sve i pocelo.

 

Mislim ako moderatori odmah u pocetku nisu logicu dali ukor ili opomenu nakon prve uvrede neznaci da nisi radili svoj posao, vec se dugo poznaju sa logicom pa su njemu takve stvari dopustene. Vjerovatno zato sto je logic i stariji od mene. Mada za njegove godine to nije OK. Ja bi se bar izvinuo.

 

 

 

 

 

 

16 godina
moderator
online
RE: Iphone orginal vs iphone kopija

Ova tema vise nema smisla. Umjesto da se vodi rasprava o prednostima i nedostacima konkretnih modela, ovo se pretvorilo u nekakvu sapunicu, u premiranja koja nemaju veze s temom. Stoga ide pod kljuc.

 

Ove nebuloze vezane uz moderiranje koje iznosi kupimob'net necu se ni udostojiti javno komentirati. Kolega bi prvo trebao procitati pravila foruma i poceti se ponasati u skladu s njima.

16 godina
moderator
online
Iphone orginal vs iphone kopija

Odlucio sam otkljucati ovu temu posto sam osobno dosao u kontakt s jednom kopijom pa mogu reci nesto konkretno. I nadam se da ce se daljna rasprava razvijati u pravom smjeru, argumentirano i bez reklamiranja.

 

 

Uglavnom, model s kojim sam dosao u kontakt je CECT-ova mini "kopija" (kopija samo izgledom kucista i oblikom ikona na izborniku) iPhonea, oznake KA08. Ima na YouTubeu reviewove. Ovaj mobitel radi s dvije SIM kartice - i zapravo je super sto to zaista i radi! Znaci, razgovori i SMS - sve pet. E, sad... MMS... Trebalo mi je nekoliko sati da uspijem MMS, zato jer su opcije vezane uz podesavanje svega toga razlomljene na dva-tri mjesta i nisi siguran da si sve potrebno promijenio tako dugo dok ti ne prodje jedan MMS. Skoro sam poludio zbog toga. Ako govorimo o kvaliteti slike i osjetu na dodir, ekran je - uzas. Ali radi. Osmijeh Tesko je tipkati po njemu, neprecizan je, raspored tipki je los, pogotovo unos brojeva i sl., a tipkice su nevjerojatno male! Web/wap browser ne znam jel uopce ima - nisam ga zamjetio - ako netko je, nek me ispravi.

 

Da zakljucim - nekome kome trebaju dvije sim-kartice, za neveliku cijenu ovaj ce mobitel sasvim dobro posluziti - pod uvjetom da ne tipka previse SMS-ova jer ce ga unos teksta izluditi. Mobitel je vrlo malen i lagan (povrsinom manji od kreditne kartice!), sto ga cini prakticnim - uz dual sim, to mu je najbolja karakteristika. U biti i jedina pozitivna. Svi ostali bi ga se trebali kloniti, jer mogucnostima je kao mobiteli od prije 5-6 pa i vise godina, ili kao danas najniza klasa mobitela, (osim touchscreena, naravno, jer s njim imas zasebne tipkice za svako slovo), a na web zaboravite.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: iphone orginal vs iphone kopija
cromaster kaže...

gledam na netu iphone i svemi je to nešto sumljivo nekad je 200km nekad 1000km

znam da postoji i kopija iphona.

Sad mene zanima kako mogu znati koje je kopija a koje orginal.

Kopija mi se čini dosta jeftinija tako da moze li tko sa iskustvom reci je li valja ta kopija ičem.

koje su prednosti a koje mane.da li se kvari itd...

 

iphone orginal vs iphone kopija

imao sam Sci-Phone (klon iPhonea) i sad imam pravi iPhone, ovaj  klon je čisto smeće, oni mobiteli od 150 kn što možeš kupiti na kioscima su bolji od tog smeća, ja sam zamjenio to smeće za LG Cookie i to mi je bio najbolji mobitel-za-mobitel trade u životu.  Usput crkle su mi bile slušalice za taj klon, i da ti kažem da nećeš naći niti slušalice niti punjač u nijednoj trgovini u Hrvatskoj, možda samo kod švercera

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 16:55 (Bart Simpson).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Kao prvo pozdrav svim forumasima

Do nedavno sam imao kopiju HTC diamond-a i posto je crkao zvucnik ,,slucajno,, posle 45 dana na servisu dobio sam da biram drugi telefon iz Anycool kolekcije i izabrao sam GT TT-V300 (necete nista naci o njemu na netu pod tim imenom jer se od nedavno samo u Srbiji prodaje pod tim imenom). Cena je 12.500 rsd ili 125 eura. I pravo da vam kazem sa kopijom HTC-a sam bio zadovoljan, ali sa kopijom iPhone-a prezadovoljan. Nisam probao ostale kopije, ali sam uporedio kopiju i original (naravno da je original bolji, ali i kopija nije toliko daleko) kucista su potpuno ista samo bez znaka Apple-a nazad, ekrani su istih dimenzija mada na originalu ipak cistija i lepsa slika dok osetljivost i preciznost ekrana je skoro potpuno isti. Naravno OS telefona je drugaciji tako da nemam sta da pricam o Mac OS X protiv kineskog OS-a.

A prednosti kineza (zar ste mislili da ih nema?) su tv prijemnik koji hvata u mom gradu nekih 10-ak stanica dok u nekom vecem gde ima i predajnik hvata oko 30-ak sa kristalnom cistom slikom. Dual Sim je odlican tako da imam dve kartice na jednoj besplatno zvanje dok na drugoj besplatne poruke tako da me mesecno nista ne izadje.

Naravno da ce se sada neko naci ko ce reci ,,ma jbs. sve to kad je original original,, to ne poricem, ali uzeo sam sasvim dobar telefon i ustedeo 300 eura umesto da bacim 450 na najjeftiniji model od 8Gb.

A rezervni delovi i ostalo? Najmanji problem, u svim vecim gradovima imaju servise, a ima i 3,5mm ulaz za slusalice tako da mozete bilo koje slusalice da pristekate i uzivate u muzici.

PS. zaboravih napisati

Kinez poseduje i Javu i WiFi koji rade odlicno i uz njega dobijete dve baterije, punjac (mogu se puniti obe baterije istovremeno i jos + slusalice) slusalice, bluetooth slusalice, fatrolu, providnu tanku fatrolu(koja vise lici na neku kesu sa selotejpom) i baterije drze po 2 sata gledanja TV-a ili po 4-5 dana normalnog koriscenja. To je sve Belji se

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
da vratim temu u zivot
dosao sam ovaj mjesec u dodir s divje kopije iPhona, no name brand, jedan je bio u projadaju za 100 kn, cisto smece, touchscreen je na ruke slabo radio, no iznenađujuce dobro na stapic, sve vec na temi naisano...
drugi mi je pokazao stari od susjeda koji ima ducan elektrotehnike i posluje u koreji i kini, taj je mobitel iz koreje, malo drugacijeg, no opet slicnog dizajna ko iPhone, i naprosto me odusevio, sucelje posjeca i iOS i na samsungovo touchWizz, imao je u sebi DVB T/H prijemnik, integriranu b/g/n WLAN karticu, LED ekran od 3,7 incha sjajnih boja, infracrveno, bluetooth 3.0, 32GB memorije,...
no taj je opet kostao 2000kn, tako da dolazimo do zakljucka da imas jeftine, a imas i skue kopije, osobno, da imam para kolko ocu, od svih bi mobitela uzeo Galaxy S ili Phone 4, nit mrzim apple, nit ga volim, mislim da rade dobre, no preskupe uređaje sa groznim OS
svi koji se malo bolje razumiju znat ce da je iPhone sjajan ređaj sa groznim OS, da se na njega moze staviti neki drugi os, a da on radi glatko kao iOS, on bi se puno bolje prodavao u malo informiranijim krugovima...
moje misljenje....
Aint no man above the crew
14 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
1337Code_breaker kaže...
svi koji se malo bolje razumiju znat ce da je iPhone sjajan ređaj sa groznim OS, da se na njega moze staviti neki drugi os, a da on radi glatko kao iOS, on bi se puno bolje prodavao u malo informiranijim krugovima...
moje misljenje....

Da je na iPhone-u neki drugi OS, davno bi on propao..

Jednostavno je - iPhone je namjenjen publici bez neke pretjerane zahtjevnosti, a ono što može, odrađuje, više manje, izvrsno i vizualno vrlo atraktivno..

Takve publike je ujedno i najviše, a kada se to upakira u fancy dizajnirano kučište, dolazimo do uspjeha kakav iPhone danas ima.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
nazalost...
meni se iPhone jako dopada zbog multimedije i najboljeg mp3 sviraca uopce, ali ga nikada nebih platio 8 000kn, kupim ga iz oglasnika za 3 000 i toe to...
mada mi se sve vise sviđa X10, ako dođe multitouch uzet cu ga...
Aint no man above the crew
14 godina
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
1337Code_breaker kaže...
nazalost...
meni se iPhone jako dopada zbog multimedije i najboljeg mp3 sviraca uopce, ali ga nikada nebih platio 8 000kn, kupim ga iz oglasnika za 3 000 i toe to...
mada mi se sve vise sviđa X10, ako dođe multitouch uzet cu ga...

Da, nije mi jasno zbog čega X10 nema podršku za multitouch, a ekran je za to sposoban..

Mene je sada oduševio Desire Z..pa razmotri i tu opciju..=)

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone orginal vs iphone kopija
dobit ce, nebrini se, ili hackom ili sluzbeno...
Aint no man above the crew
12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

pozz svima,htio bih se uključiti u ovu raspravu s nekim podatcima koje znam iz prve ruke i može svatko provjeriti,kao prvo originalni i kopija iphone naravno da se nemogu usporediti,gdje je logika da jedan košta više tisuća kuna a drugi nekoliko stotina,pa mislim da svatko tko kupuje kopiju nemože očekivati da radi kao i original,imao sam prilike probati original a trenutno imam kopiju,zadnju verziju koja je dosta poboljšana u odnosu na prijašnje 2.prva kopija je stvarno bila za ništa,koštala je 400kn,touch je trokirao,ekran 3,2" itd,druga je koštala 600kn i bila sa ekranom 3,5ˇ,malo boljim touchom,wifi-wlan,trebalo se malo pomučiti za internet ali je radio,vanjskim izgledom je bio identičan originalu,logo i iphone ali je ekran plastični itd,i na kraju ova zadnja verzija košta 800kn,ima stakleni ekran 3,5",kapacitivni touch koji radi na toplinu prsta kao u originala koji radi dosta dobro,mijenjane pozicije ikona,stvaranje foldera,teme izbornika,wifi koji radi solidno, metalno kućište i još dobijete uz to 2 baterije,auto i kućni punjač,torbicu..,izgledom i dimenzijama je potpuno isti kao original i na poleđini su isti natpisi i ikone,mislim da vrijedi te novce i zasad sam zadovoljan s njim jer sam imao sve tri kopije pa vidim razliku,a tko baš može kupiti original ,sigurno  da će imati puno bolji mob ali nemože baš svatko izdvojiti te novce,mob sam kupovao u hercegovini,prodavač ima pri ruci sve tri verzije tako da se može svaki probati a daje i garanciju,eto toliko,neželim nikoga i ništa reklamirati,nemam od toga ništa,samo sam dao svoje mišljenje,a vidim da neki na ovom forumu pljuju po kopijama a vjerojatno nisu nikad vidili ni original a ni kopiju,,bez uvrede,,

još jedan detalj,i originalni se iphone radi u kini kao i kopija,i na poleđini piše ,,designed by Apple in California Assembled in China

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
martian kaže...

 

još jedan detalj,i originalni se iphone radi u kini kao i kopija,i na poleđini piše ,,designed by Apple in California Assembled in China

Ovaj prvi dio posta necu komentirat jer nisam bas koristio kopiju, jednom sam probao od prijatelja i to je eventualno za gađat nekog, kao smartphone nemože služit.

A ovo šta sam citirao, kolko ja znam assembled znaci sastavljen, nači svi djelovi i sve je dovezeno u kinu(ili se proizvelo u kini, jer kolko znam apple dosta djelova od samsunga kupuje) i tamo se samo sastavi. 

A kopije je izmislio neki kinez/japanac, kojem se diže na lignje i koji jede pse, te ga za sitne pare napravio, naravno da nece valjat nicemu. Pa što danas nije rađeno u kini, tamo je najjeftinija radna snaga. Kinez za 1 dolar po danu radi tamo, dok bi u americi trebao radit za 10-tak dolara(malo sam rekao).

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
neaktivan
offline
iPhone copy

E ovako.Imam iPhone 4 copy.Telefon je odličan,ali jel neko zna kako napraviti aplikacije?tj.instalirati ih..onda sve sto znate pisite molim vas.Tnx

zerina
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone copy
Nikako. Vjerojatno ih ne mozes ni sam naparaviti!
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
16 godina
moderator
online
Re: iPhone copy
Brotherlui kaže...

E ovako.Imam iPhone 4 copy.Telefon je odličan,ali jel neko zna kako napraviti aplikacije?tj.instalirati ih..onda sve sto znate pisite molim vas.Tnx

Koji je to operacijski sustav i koji je to procesor? Može li vrtjeti Javu? Jedino što vjerojatno može pokretati su starije Java aplikacije.

12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Neslažem se sa večinom oglasivača na ovom forumu što se tiče kopije iphone.Naime kao prvo jako je glupo uspoređivati kopije koje se kreču od 400 do nekih 1200 kn sa mobitelom koji  košta 7500 kn.Iz osobnog iskustva cu svima onima koji pisu da je kopija sranje reci da ili izmisljaju ili nikad nisu u ruci ni drzali kopiju,sad za jeftinije modele nemogu ništa reci možda stvarno jesu toliko loši kao što se piše ali ja osobno sam uzeo 2 kom sebi jedan  za 1100kn kopija  iphona  sa android operativnim sustavom i  mobitel nudi daleko vise nego sto sam očekivao sve radi bez prijekorno , supruzi sam uzeo nesto jeftiniju verziju za 800 kn i  na tom mobitelu radi sve  bez ikakvih problema jedino ta verzija nema  android operativni sustav i nepodržava toliko velik broj aplikacija ali isto sve radi  bez problema,,,prijatelj mi ima neku verziju za 500 kn  i sa tim mobitelom je druga prića on nema stakleni displej i jako teško reagira na prst več se sve mora sa olovčicom i po mom taj mobitel nezadovoljava cijenu ali sto se tice sjkuplih verzija sigurno necete požaliti ako  ih uzmete

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
zoranndrc kaže...

Neslažem se sa večinom oglasivača na ovom forumu što se tiče kopije iphone.Naime kao prvo jako je glupo uspoređivati kopije koje se kreču od 400 do nekih 1200 kn sa mobitelom koji  košta 7500 kn.Iz osobnog iskustva cu svima onima koji pisu da je kopija sranje reci da ili izmisljaju ili nikad nisu u ruci ni drzali kopiju,sad za jeftinije modele nemogu ništa reci možda stvarno jesu toliko loši kao što se piše ali ja osobno sam uzeo 2 kom sebi jedan  za 1100kn...

Obrati pozornost da je većina poruka iz 2010. godine! Također, nema smisla govoriti da su "skuplje kopije" dobri mobiteli - općenito generaliziranje "kopija" nema smisla, jer dvije "kopije" nužno ne moraju imati nikakve veze jedna s drugom.

13 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

ima moj stric kopiju i njemu je dobra on sam ima za pozive... al to nije iphone.offtopic:jel mi mozete nac sliku od iphpne notifikacija ono kad se povuce notifikacije pa je pozadina siva.nemrem nac a ocu si skinut sliku da si stavim to na pozadinu iphonea

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
PEXer kaže...

jel mi mozete nac sliku od iphpne notifikacija ono kad se povuce notifikacije pa je pozadina siva.nemrem nac a ocu si skinut sliku da si stavim to na pozadinu iphonea

Ovo ili ovo ??

13 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija
ova druga tnx
maxy
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice