GMail i Outlook Express zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 17.996
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
GMail
prihvaćeno rješenje

Kada si se logirao u Gmail, odeš u setings( gornji desni ugao),

Izabereš postavke POP-a da budu uključene,a da se kopija mailova ostavlja na Gmail serveru.

Na istom tom mjestu ti je sve objašnjeno kako podesiti outlook ili bilo koji drugi klijent.

Isto ti tako piše što je to POP.

http://mail.google.com/support/bin/topic.py?topic=12805

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2008 15:24 (torrente).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GMail

Ali od kad gmail podrzava IMAP bolje je njega uključiti nego POP.


www.suvenirshop.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: GMail
Imas sanse postat Bill Gates, kako cujem ni on nema blage veze o internetu. http://en.wikipedia.org/wiki/Post_Office_Protocol
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GMail
Alex55 kaže...
Budući Bill Gates... Ili barem Steve Jobs!

 Ja bi bolje u potpis stavio : "Budući Steve Jobs... Ili barem Bill Gates!", al dobro, to je moje osobno misljenje.Smijeh

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GMail

pozZzZ mene zanima sljedece: cuo sam da je moguce linkat attachmente na svom gmail racunu...?!

 

ne  zanima  me  jel  istina  jer  navodno  je,ali  me  zanima  kako?


eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GMail
24v kaže...

pozZzZ mene zanima sljedece: cuo sam da je moguce linkat attachmente na svom gmail racunu...?!

 

ne  zanima  me  jel  istina  jer  navodno  je,ali  me  zanima  kako?


 Kad pises nekome poruku ispod naslova poruke mozes pritisnuti da dodas attachment.

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
RE: GMail
24v kaže...

pozZzZ mene zanima sljedece: cuo sam da je moguce linkat attachmente na svom gmail racunu...?!

 

ne  zanima  me  jel  istina  jer  navodno  je,ali  me  zanima  kako?


 Ne kuzim pitanje. Nije mi jasno jel ti pitas da li se moze staviti attachment u gmail poruci ili sta?
Naravno da se moze stavit attachment.

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
RE: GMail
24v kaže...

pozZzZ mene zanima sljedece: cuo sam da je moguce linkat attachmente na svom gmail racunu...?!

 

 Hmmm..   ako misliš na dodavanje attachment-a onda jednostavno - gore ispod naslova maila imaš textbox i button za to, ali ako misliš na postavljat neki 'link' unutar nekog dokumenta da ti automatski otvori neki od attachment-a na Gmail serveru, onda ne znam  Belji se


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
GMail

ne ne ne i ne hahaha

znam  i  sam  poslat  email  sa  attachmentom  hahaha

 

ovako:  neki  indijac  je  imao  neke  aplikacije  na  svom  wap sajtu  postavljene  za  download,ali  fora je u tom da su te aplikacije

(zipane)  bile  na  njegovom  gmail  racunu...

znaci  gmail  mu  je  sluzio  kao  skladiste,  a  on  ih  je  linkovao  na  svom  sajtu.....tako  su  ljudi  mogli  downloadat  stvari  sa  njegovog

gmail  racuna....

 

pa  zato  pitam  kako  je  to  moguce.....jer  fkt  bi  bilo  dobro  imat  tih  6giga  free  skladista  ....  heh


eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GMail
24v kaže...

ne ne ne i ne hahaha

znam  i  sam  poslat  email  sa  attachmentom  hahaha

 

ovako:  neki  indijac  je  imao  neke  aplikacije  na  svom  wap sajtu  postavljene  za  download,ali  fora je u tom da su te aplikacije

(zipane)  bile  na  njegovom  gmail  racunu...

znaci  gmail  mu  je  sluzio  kao  skladiste,  a  on  ih  je  linkovao  na  svom  sajtu.....tako  su  ljudi  mogli  downloadat  stvari  sa  njegovog

gmail  racuna....

 

pa  zato  pitam  kako  je  to  moguce.....jer  fkt  bi  bilo  dobro  imat  tih  6giga  free  skladista  ....  heh


 AHAAAAA! Pa sta odmah ne kazes. Ma da cuo sam i ja to nesto al neznam kako to napravit.

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: GMail
24v kaže...

ne ne ne i ne hahaha

znam  i  sam  poslat  email  sa  attachmentom  hahaha

 

ovako:  neki  indijac  je  imao  neke  aplikacije  na  svom  wap sajtu  postavljene  za  download,ali  fora je u tom da su te aplikacije

(zipane)  bile  na  njegovom  gmail  racunu...

znaci  gmail  mu  je  sluzio  kao  skladiste,  a  on  ih  je  linkovao  na  svom  sajtu.....tako  su  ljudi  mogli  downloadat  stvari  sa  njegovog

gmail  racuna....

 

pa  zato  pitam  kako  je  to  moguce.....jer  fkt  bi  bilo  dobro  imat  tih  6giga  free  skladista  ....  heh


 To je na Linux-u dvije minute posla. Ako si na Linux-u reci pa cu ti reci kako to obaviti.

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: GMail
Sve ti piše pod GMail Help Center.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GMail
Tux Slave kaže...
  To je na Linux-u dvije minute posla. Ako si na Linux-u reci pa cu ti reci kako to obaviti.

  hmph?
linux  os  ili  linux  server?
 

eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
RE: GMail
24v kaže...
Tux Slave kaže...
  To je na Linux-u dvije minute posla. Ako si na Linux-u reci pa cu ti reci kako to obaviti.

  hmph?
linux  os  ili  linux  server?
 

 Na desktop okruzenju ne serveru.

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
RE: GMail
Tux Slave kaže... 
Na desktop okruzenju ne serveru.

  ehhhh njet linux.... samo XP....
sta  ne  moze  bez  linuxa?? 

eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
GMail

Evo ti link ka programima koje mozes koristiti da bi pretvorio GMail u hard disk:

 

http://www.sizlopedia.com/2007/08/11/utilities-to-use-gmail-space-as-google-drive/


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GMail
Tux Slave kaže...

Evo ti link ka programima koje mozes koristiti da bi pretvorio GMail u hard disk:

 

http://www.sizlopedia.com/2007/08/11/utilities-to-use-gmail-space-as-google-drive/


ThanX!!!! 

eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
RE: GMail
Alex55 kaže...

Zahvaljujem se svima koji ste mi pokušali dati odgovor na moje pitanje, te se isto zahvaljujem na korisnim linkovima i nekim idejama.

 

Sada imam novo pitanje! Kako izbrisati već postojeći GMail račun?

 

Unaprijed hvala!


 nadam se da ti ne smata sta je na hrvatskom...
postavke > racuni > postavke google racuna > moji proizvodi - izmjena > obrisi gmail uslugu 

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GMail

U Outlook Expressu:

 

-za IMAP: http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=77659

 

-za POP: http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=13276

 

 

p.s. google is your friend!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice