Ubilo ga sjedenje

poruka: 43
|
čitano: 13.468
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Ubilo ga sjedenje link

:)
 
7 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

igrati 12 sati u komadu je stvarno bolesno...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 11:30 (rebelsy).
 
15 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
rebelsy kaže...

igrati 12 sati u komadu je stvarno bolesno...

ah, znalo se zalomit i 17-18 na lanu...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Mikovic_xD kaže...
rebelsy kaže...

igrati 12 sati u komadu je stvarno bolesno...

ah, znalo se zalomit i 17-18 na lanu...

lan igras 2-3 puta godisnje max.

on je ovako svaki dan...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
12 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Idem ja malo trčati :)

kinder milch schokolade
 
47 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
rebelsy kaže...
Mikovic_xD kaže...
rebelsy kaže...

igrati 12 sati u komadu je stvarno bolesno...

ah, znalo se zalomit i 17-18 na lanu...

lan igras 2-3 puta godisnje max.

on je ovako svaki dan...

onda kolko god da to tužno zvučalo, i nikom to nisam nikad reko, al on stvarno nije imao prijatelja

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 11:39 (Mikovic_xD).
14 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Ako mi ne zahvalite što sam otvorio temu,ubit ću se sjedenjem {#}

:)
 
1 0 hvala 15
14 godina
protjeran
offline
Ubilo ga sjedenje

MAMA JE BILA U PRAVU!

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
30 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

ala nakon ovog sa sjedenjem nikad nisam sretnije otišo s kompa staroj u trgovinu po mlijeko >.<

 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Mikovic_xD kaže...
ah, znalo se zalomit i 17-18 na lanu...

 Samo jednom u zivotu.

 

Nocio sam kod prijatelja, sto znaci da sam smio igrati igre (i to sa zvukom) bez straha da ce netko uci. Prekinuo sam samo da bi, kada njegovi roditelju krenu na posao i provjere da li spavamo, izgledao kao da spavam.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Mentalist kaže...
Mikovic_xD kaže...
ah, znalo se zalomit i 17-18 na lanu...

 Samo jednom u zivotu.

 

Nocio sam kod prijatelja, sto znaci da sam smio igrati igre (i to sa zvukom) bez straha da ce netko uci. Prekinuo sam samo da bi, kada njegovi roditelju krenu na posao i provjere da li spavamo, izgledao kao da spavam.

mi bi igrali i duže al frend je morao u školu :/

isto tako jednom smo igrali dok mi se laptop nije pregrijao i prekinuo combo 

12 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

odoh igrat nogomet o.O inače ja znam visit do 12 sati na dan na kompu

Nemoj me jebat možda ću ti trebat :D
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje

Vjerojatno je bio neki anoreksicar koji nije nista jeo samo da bi igrao i normalno da je bio ''slab'' i da mu je pozlilo.Nemoze mu tek tako iznenada pozlit iza igranja , na provjerenom sam gledao sto se sve moze dogoditi kada provodis dugo uz igrice,nisam ni ja nesto bolji sjecam se proslo ljeto sjeo bih na komp u 9 i igrao do 7 ujutro zombije cod4 :D .... srecom cod me vise ne zanima i svaki dan odem vanka popit kavu / prosetat i puno bolje se osjecam kada ne provodim dane uz igrice..... (Isto znam zaigarti hardcore na managera,pesa 2011 i gta iv kad bude nevrijeme {#} )

16 godina
offline
Ubilo ga sjedenje

Osobni rekord mi je 17 sati igranja u komadu, a sinoć sam 7 sati igrao (do 2 ujutro). Inače igram 2~3 sata, ali sinoć sam baš pretjerao.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

sad sam se sjetio kako je i meni pozlilo tako... još prije dok sam no-lifeao teže, starci ošli na more na par dana i normalno, babo navučen na wow perinjo ko nikad, 5. dan kad su starci došli mi je bilo muka, glava ubija... nikad više :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Kako svi oni ljudi koji rade po pola dana u sjedećoj pozi ne obole i njima nije nista, ili ljudi koji se nemogu kretati pa stalno sjede.

 

I opet su igre krive, a da nije mozda stolica u kojoj sjedi kriva ili kako u njoj sjedi.

 

Plus, tko zna kakvu je prehranu imao i koliko je težio.

 

Ja znam po tjedan, dva biti 12 sati na kompjuteru i nije mi nista. Igram možda 3, 4 sata, ostalo pogledam film ili čitam nesto na internetu. Ali normalno poslije odem van odigrati nogomet, prošetati se malo i sl.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Mentalist kaže...

Nocio sam kod prijatelja, sto znaci da sam smio igrati igre (i to sa zvukom) bez straha da ce netko uci. 

Imas RL prijatelja?!

 

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Ubilo je njega nešto drugo, a ne sjedenje.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Ubilo ga sjedenje

Nikad ne mogu igrati više od sat vremena maksimalno u komadu, obično dobar dio dana prevedem i za računalom ali svakih par minuta negdje sam u pokretu po koći/vani do trgovine, ili jednostavno izađem vani. Nikad nisam ostao toliko zatupljen u igru, neznam meni bi muka bila već preko sat vremena igranja.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Ranko Kukumar kaže...

Nikad ne mogu igrati više od sat vremena maksimalno u komadu, obično dobar dio dana prevedem i za računalom ali svakih par minuta negdje sam u pokretu po koći/vani do trgovine, ili jednostavno izađem vani. Nikad nisam ostao toliko zatupljen u igru, neznam meni bi muka bila već preko sat vremena igranja.

Ja mislim da lazes :/

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
i mene bi moglo ubiti isto sjedenje...sinoc ak nisam sat vremena sjedio u wcu..pa nemozes vise izdrzat,ni fizicki a bogami ni psihicki
Iz dana u dan ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Jonja kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Nikad ne mogu igrati više od sat vremena maksimalno u komadu, obično dobar dio dana prevedem i za računalom ali svakih par minuta negdje sam u pokretu po koći/vani do trgovine, ili jednostavno izađem vani. Nikad nisam ostao toliko zatupljen u igru, neznam meni bi muka bila već preko sat vremena igranja.

Ja mislim da lazes :/

I ja isto mislim da ti lagiš,kad god odem na bug forum ti si ONLINE.Nekoliko si tjedana registriran na forumu a već imaš zvijezdicu ipo{#}

:)
16 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

A jel pomaže protiv ovoga 30 km biciklom svaki dan? {#}

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Jonja kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Nikad ne mogu igrati više od sat vremena maksimalno u komadu, obično dobar dio dana prevedem i za računalom ali svakih par minuta negdje sam u pokretu po koći/vani do trgovine, ili jednostavno izađem vani. Nikad nisam ostao toliko zatupljen u igru, neznam meni bi muka bila već preko sat vremena igranja.

Ja mislim da lazes :/

  Ako više od sat vremena buljim u monitor jednostavno osijećam mučniniu. Moram ustati, prošetati, otvoriti knjigu, popit čašu soka vode, itd. Izići na svjež zrak.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
Ranko Kukumar kaže...
Jonja kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Nikad ne mogu igrati više od sat vremena maksimalno u komadu, obično dobar dio dana prevedem i za računalom ali svakih par minuta negdje sam u pokretu po koći/vani do trgovine, ili jednostavno izađem vani. Nikad nisam ostao toliko zatupljen u igru, neznam meni bi muka bila već preko sat vremena igranja.

Ja mislim da lazes :/

  Ako više od sat vremena buljim u monitor jednostavno osijećam mučniniu. Moram ustati, prošetati, otvoriti knjigu, popit čašu soka vode, itd. Izići na svjež zrak.

Ili nečeg jačeg... {#}

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
HP4520s kaže...

Vjerojatno je bio neki anoreksicar koji nije nista jeo samo da bi igrao i normalno da je bio ''slab'' i da mu je pozlilo.Nemoze mu tek tako iznenada pozlit iza igranja , na provjerenom sam gledao sto se sve moze dogoditi kada provodis dugo uz igrice,nisam ni ja nesto bolji sjecam se proslo ljeto sjeo bih na komp u 9 i igrao do 7 ujutro zombije cod4 :D .... srecom cod me vise ne zanima i svaki dan odem vanka popit kavu / prosetat i puno bolje se osjecam kada ne provodim dane uz igrice..... (Isto znam zaigarti hardcore na managera,pesa 2011 i gta iv kad bude nevrijeme {#} )

Pa nije u pozlilo da mu je bilo mucno od hrane, to je ono sranje sta je svima "zlo" a u predinfarktnom stanju su. Nema veze prehrana i anoreksija s tim.

 

Lik je vjerojatno sjedio ko ukipljen, ali sve dok barem malo trzas misice na nogama (cupkas ili sta god da misici potkoljenice rade) ne bi trebalo bit problema. To ga je ubilo - DVT ili duboka venska tromboza. Dogodila mu se staza krvi u nogama koja je dovela do grusanja i kad se ugrusak odlomio sljedeca stanica pluca. Smrtnost je astronomska za DVT tako da to nije za igrat se.

Vi veri veniversum vivus vici
13 godina
protjeran
offline
Ubilo ga sjedenje

Trebate vi upoznati moga djevera,taj je gamer 16v turbo!

    Imao je onu konzolu sa pijace u koju rokas nekakve kazete i sibas igre tipa tetris i ostalo,to je zaista volio,sve dok mu nije od ucastalog igranja pregorio stroj!

Kao da mu se svijet srusio,plakao je danima.Ja sam tada imao PS2,no posto ga nisam igrao,eto odlucim da ga posudim njemu,ali naglasim da ne igra previse!

Danima nije izlazio FFx je rasturao do iznemoglosti!Zovem ga on nevoljko izade.Pitam ga sta radi,on kao pise zadacu,a iz balkona se vidi da su mu oci krvave od

igranja.Nakon par dana vidim ja da on ne daje znakove zivota,ne javlja se,rekoh sebi odo njemu.

Dodem njemu,a on,naravno dere PS2.Koliko igras,pitam ga?!Ma pola sata tek!Odgovara mi.

Osjetim ja da je temperatura u sobi znatno porasla,te se jasno osjeti kako zariste je u samoj konzoli!

Podignem konzolu,kada ono imam sta vidjeti!

Imao je nekakav "fuflavi" tepih koji se jednostavno ISTOPIO ocrtavajuci oblik konzole!

Tu smo se posvadali,ali sam mu ipak ostavio konzolu,jer mi ga bilo zao+jos sto je obecao da ce smanjiti igranje!

 

      Nakon 2 dana kod njega strka,stari njegov place,stara vristi!Otrcim da vidim.....kad ono moj se djever ukipio ko kip,sjedi,drzi joystick i bleji u prazno!

Tresem ga,pucam samarcine,nista,ne reagira!

Bio je u bolnici tjedan dana-diagnoza nekakav šok usljed brze izmjene boja!

 

    Nedavno je opet imao taj sok,ali igrajuci PC!

 

Danas on ima 29 god,nikada nije imao curu,udebljao se ko krava i ne izlazi.Ali je zato omiljen u online svijetu gdje ima hrpu takvih frendova!

 

Ovo je istinita prica i vrlo zalosna!Do njega nitko ne moze doprijeti,a njega to bas puno to ne ferma!

 

 

...........Djeveru moj,znam da ovo citas,ovo je tvoja prica i tvoja sudbina!Znaj da te volimo-PAMET U GLAVU!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ubilo ga sjedenje

Uf, što se ovog tiče, ja imam tvornički ugrađenu zaštitu protiv dugog sjedenja. :D

Nema teorije da odigram običan clan war ili nešto slično tome a da se ne dignem i prošetam, bilo gdje,

nekoliko puta. Ili operem ruke, to mi je postala posebna opsesija..

Vjerujem dobra opsesija, sreća moja..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ubilo ga sjedenje

Drogom protiv igara...{#}

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 19:16 (malina22).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ubilo ga sjedenje
malina22 kaže...

Drogom protiv igara...{#}

poppersi{#}

:)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice