UniWar

poruka: 44
|
čitano: 9.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
UniWar

Pazi samo da crveni komunjara nešto gore sprema, ima barem 3-4 helića koji samo čekaju, a ti si mu prvi na liniji kada krene u boj sa njima. A protiv mojih plazmi nemožeš parirati...

 

Ali ovu jednu bazu nedam nizašto, svaki pokušaj njene okupacije završiti će velikim gubicima suparničke strane, a svaki daljni potez mi daje vremena da se što bolje ukopam, i neće mi komunista puno moći uraditi{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UniWar
Znam ja to, znam... moguce da on gore ima vec 4-5 helikoptera... zato i moram uzet tu bazu da krenem prema gore... :)
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
offline
UniWar

Al ja bazu nedam, problem?

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
A evo sto se desi kad je bitka unranked!
Onda smlavim Stoju do neprepoznatljivosti!

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UniWar
Ee zato i je unranked, ali istina u drugom potezu sam povukao los potez i onda je vec bio kraj. Ali zato onaj ranked te ne ide povoljno >:D
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
Stoja, nadam se da se ne ljutis... :P
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UniWar

Ma ja sam se sjebo, trebao sam te prije napasti ali sam pomislio da nećeš biti mućko đubre{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: UniWar
Da sam te pusti da uzmes one 2 bate gore, onda sam sigurno gotov... :)
A, ovako, ako nemas neki trik u rukavu - ja dobijem 2 baze i unistim onog komunistu :P

Ali lijepo sam to izveo, jel tako? :)
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
neaktivan
offline
UniWar

Vidim igra nije zahtjevna, pa će valjda moć na moj Galaxy i7500, ako mi se svidi eto i mene :)

 

btw čime napravite ss u igri?

Mrzim rasizam i crnce! /// ANDROID FTW!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UniWar
Fićo_CoD 5 kaže...

Vidim igra nije zahtjevna, pa će valjda moć na moj Galaxy i7500, ako mi se svidi eto i mene :)

 

btw čime napravite ss u igri?

ja koristim shoot me, ali za bilo koji app za fotkanje ti treba root moba. A trebalo bi raditi, pa skoro da nema nikakvih animacija, samo sličice hehe{#}

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
UniWar
Nisi Stoja valjda sad odustao nakon sto si dobio iPhone?



A i vi, ostali, svi ste pobjegli...
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UniWar
Šef kaže...
Nisi Stoja valjda sad odustao nakon sto si dobio iPhone?


Ma nije da sam odustao, nego više ne koristim desire, a na iphonu ga moram kupiti a nemam karticu{#} Tako da kada sredim sa plaćanjem, brzo ću ga nabaviti pa se reaktivirati, afterall igra za tih 1$ nudi tonu zabave i definitvno ću je uzeti{#}

 

 

 

 

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
Re: UniWar

Napravi JB pa skini aplkaciju sa -zna-se-kojeg-mjesta {#}{#}

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
offline
Re: UniWar
Šef kaže...

Napravi JB pa skini aplkaciju sa -zna-se-kojeg-mjesta {#}{#}

Za 4,3 verziju još nema JB-a, a iskreno za sada nemam potrebu za njim(sem jel jogurt appova{#}) A ni to mi nije toliko da je problem, i dalje se za đaba na akcijama nalaze odlični appovi. Recimo heavy gunner sam pred 2 dana upiknuo za badava{#}

Stoja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice