PS3 ili pričekati PS4?

poruka: 37
|
čitano: 15.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Ovo je super ponuda tako da...

PS4 kad izađe će koštat barem duplo više tako da sad sam odluči.

Axtross_Hr - Origin
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Preskupo polovan Slim nabavis za 1400kn ak ne i manje hehe.

 

A PS4, nope, za poludit ce biti skup.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Jel planiraš igrat pirate i jesu li pare problem? Ako ne onda čekaj ps4, a ako i tebe trese kriza onda ps3, pukni mu jailbreak i cfw i piči. ;)
12 godina
odjavljen
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Po svemu sudeci za 4 dana bi trebo bit prikazan PS4

https://us.playstation.com/meeting2013/

Pa se strpi barem do onda :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PS3 ili pričekati PS4?

PS4 bi trebao bit prikazan/najavljen za 4 dana.

Međutim, mislim da ga kod nas u europi, prije kraja ove ili početka iduće godine, ne treba očekivat.

Tako se barem pisucka po svim živim forumima, a i gledajući prošlost i sva odgađanja koja su u zadnje vrijeme vrlo popularna, mislim da to nije daleko od istine.

 

Što se ps3 tiče, ima itekako puno igara za odigrat.

Ja sam recimo, prije cca 15-ak dana, nabavio polovan slim 160gb (mislim da je zadnja verzija slima) sa dva jojsticka,GT5 i 3mj garancije za 1000kn (njuškalo).

Samo sam gledao da ga osobno pokupim, da ne bi bilo zajeba.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Strpi se malo, možda bude četvorka imala backwards compatibility, pa se budu dale igrati igre s trojke, tak da bi ti to bil dupli win.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Shai Hulud kaže...

Strpi se malo, možda bude četvorka imala backwards compatibility, pa se budu dale igrati igre s trojke, tak da bi ti to bil dupli win.

ja nebi racuno na to

15 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Nikad ne znaš, bolje pričekati sad par dana, npr. prvi modeli trojke su imali bc, tak da me ne bi čudilo da bude i ovaj imal. Al u neku ruku sumnjam, jer ziher su se sad naučili na preprodavanje odavno prodanih igri (hd kolekcije).

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Kupi PS3 i igraj. Ima puno kvalitetnih naslova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
BMK kaže...

Preskupo polovan Slim nabavis za 1400kn ak ne i manje hehe.

 

A PS4, nope, za poludit ce biti skup.

a možda uzmem polovan pa mi ostane oko 1000kn za igre, haha..

ClashCity_Rocker kaže...
Jel planiraš igrat pirate i jesu li pare problem? Ako ne onda čekaj ps4, a ako i tebe trese kriza onda ps3, pukni mu jailbreak i cfw i piči. ;)

ne planiram igrati pirate zbog online igranja, pare nisu baš neki problem..

11 godina
protjeran
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Uzmi polovan PS3 Slim 160GB. Imaš ih po 1400kn ako ne i manje, al gledaj one koji imaju garanciju makar se slimovi baš i ne kvare...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Shai Hulud kaže...

Nikad ne znaš, bolje pričekati sad par dana, npr. prvi modeli trojke su imali bc, tak da me ne bi čudilo da bude i ovaj imal. Al u neku ruku sumnjam, jer ziher su se sad naučili na preprodavanje odavno prodanih igri (hd kolekcije).

Ma kod mene HD kolekcije jos prolaze jer su HD
(npr. Okami HD izgleda vrhunski )
stvar je u obicnim PS2 igrama sa Store-a kao San Andreas kojeg sam kupio
igra izgleda zivi uzas i 100% je ista kao PS2 igra
cak ima i framerate probleme (po snaznoj kisi recimo)

11 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

a recimo da uzmem PS3 Super Slim 12GB, garancija, sva oprema za 1400kn ili je 12gb premalo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Spodoba kaže...

a recimo da uzmem PS3 Super Slim 12GB, garancija, sva oprema za 1400kn ili je 12gb premalo?

je premalo je

11 godina
protjeran
offline
PS3 ili pričekati PS4?

-

did i ever tell you the definition of insanity?
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 13:13 (Vaas).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Ma uzmi na njuškalu polovnjaka i bog. Ps 3 stvarno ima vrhunskih naslova u kojima ćeš moć uživat i za par godina, a o kvaliteti grafike ne moraš baš puno brinuti.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Arnold Layne kaže...
Shai Hulud kaže...

Nikad ne znaš, bolje pričekati sad par dana, npr. prvi modeli trojke su imali bc, tak da me ne bi čudilo da bude i ovaj imal. Al u neku ruku sumnjam, jer ziher su se sad naučili na preprodavanje odavno prodanih igri (hd kolekcije).

Ma kod mene HD kolekcije jos prolaze jer su HD
(npr. Okami HD izgleda vrhunski )
stvar je u obicnim PS2 igrama sa Store-a kao San Andreas kojeg sam kupio
igra izgleda zivi uzas i 100% je ista kao PS2 igra
cak ima i framerate probleme (po snaznoj kisi recimo)

Druga je sad ovo stvar u odnosu na PS2 igre jer su PS3 igre u ok rezoluciji s ok teksturama etc., tak da ne bi zgledalo zbrda zdola ko PS2 naslovi emulirani na PS3. Ono, ima dobrih HD kolekcija da se razmemo, ali velika većina tih igri se da odigrati s modovima na PC-u u većoj rezoluciji, boljim teksturama itd.

16 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Arnold Layne kaže...

Po svemu sudeci za 4 dana bi trebo bit prikazan PS4

https://us.playstation.com/meeting2013/

Pa se strpi barem do onda :)

Kao što je Vita trebala biti predstavljena pa su na prezentaciji iz dupeta izvukli koncept Next Generation Portable i prikazali par slika/videa, a vitu predstavili pola godine kasnije?

 

 

 

Za pokretača teme - ps3 je jeftin i ima velik broj igri koje su isto jeftinije jer su dulje na tržištu. Ako ti se sviđa velik broj ps3 igri kupuj odmah ps3, ako ne čekaj ps4 i što on nudi

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2013 15:22 (Paolo2612).
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Shai Hulud kaže...
Arnold Layne kaže...
Shai Hulud kaže...

Nikad ne znaš, bolje pričekati sad par dana, npr. prvi modeli trojke su imali bc, tak da me ne bi čudilo da bude i ovaj imal. Al u neku ruku sumnjam, jer ziher su se sad naučili na preprodavanje odavno prodanih igri (hd kolekcije).

Ma kod mene HD kolekcije jos prolaze jer su HD
(npr. Okami HD izgleda vrhunski )
stvar je u obicnim PS2 igrama sa Store-a kao San Andreas kojeg sam kupio
igra izgleda zivi uzas i 100% je ista kao PS2 igra
cak ima i framerate probleme (po snaznoj kisi recimo)

Druga je sad ovo stvar u odnosu na PS2 igre jer su PS3 igre u ok rezoluciji s ok teksturama etc., tak da ne bi zgledalo zbrda zdola ko PS2 naslovi emulirani na PS3. Ono, ima dobrih HD kolekcija da se razmemo, ali velika većina tih igri se da odigrati s modovima na PC-u u većoj rezoluciji, boljim teksturama itd.

To sigurno
kao nedavno izasli hitman HD

12 godina
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Kupuj PS3 i pici. Sljedecih 5 godina moraju i za njega igre izlazit. Nece samo za PS4. A PS4 ce biti abnormalno skup i totalno neisplativ kraj odlicnog PS3.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Ponuda je super za PS3 jer si usteđiš vjerojatno 600 do 1000 kuna vjerojatno koliko te igrice koštaju zasebno... Nije loša ponuda makar je to zastarjelo ali ipak nećeš moći igrati PS3 igrice na PS4 pa bi valjalo kupiti za svaki slućaj.

"moj komp je kanta"
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Evo našao sam nekoliko odličnih ponuda, više preferiram nove konzole: 

 

Xbox 360 Slim 250GB + Call of Duty Black Ops 2 - 2249kn

 

Xbox 360 Slim 250 GB Holiday Bundle (Forza 4 + Skyrim + 1mj gold + headset) - 2100kn 

 

PS3 Super Slim 500GB (Uncharted 3 + Gran Turismo 5) - 2500kn - trenutno nije dostupna

 

Imam oko 2500kn, i kad se sve zbroji, X360 me košta isto kao i PS3 Super Slim zbog golda i punjača. 

Na Xbox bi išao zbog odličnog kontrolera. PS3 pak ima dobre igre i besplatan internet.

1 Xbox 360 + Black Ops 2
2 Xbox 360 Holiday Bundle
11 PS3 Super Slim 500GB (U3+GT5)
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 9:59 (Spodoba).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PS3 ili pričekati PS4?

-

 

did i ever tell you the definition of insanity?
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 13:13 (Vaas).
 
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
Vaas kaže...

X360

 

 

-Online igranje se plaća oko 380kn godišnje. Plaćaš samo za online igranje. Za te novce uzmeš PS+ kod PS3-a.

-Ima manje ekskluziva (Halo, Gears of War, Forza, Alan Wake...)

-Xboxov kontroler je po meni puno bolji od DS3 kontrolera, pogotovo ako imaš veće ruke. Puno je udobniji, tipke su mekane, ali moraš kupiti play and charge kit ili punjive baterije. Odličan je za FPS igre.

-Trenutno najisplativiji je Xbox 360 Holiday Bundle za 2100kn

 

PS3

 

-ima puno više ekskluziva (Uncharted, Gran Turismo, Little Big Planet, Killzone, God of War..)

-kontroler je manji, ali se može puniti (bez dodatnih troškova kao kod xboxa)

-besplatno online igranje 

-bluray

-PS+ pretplata 3mj/12mj (svaki mjesec dolaze besplatne igre)

-Trenutno najisplativiji je PS3 Super Slim 500GB (U3 i GT5) za 2500kn

 

nemoj uzimati polovne, nemaju garanciju, a i tko zna u kakvom su stanju....osim ako nemaš love za novu konzolu.  Kad se sve zbroji, makar je Xbox 360 jeftiniji u početku, na kraju te dođe isto kao i PS3 zbog baterija ili punjača za kontroler i naravno ako se hoćeš igrati online, gold membership. To ti je dodatnih 550kn.

 

Sve super ,al ak uzimas ps3 nemoj se ogranicavat na FPS igre ;)

11 godina
neaktivan
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Sve super, nego, do sad nisam imao konzolu, imao sam priliku isprobati ps3 par puta, i nije loš..Fokusiram se uglavnom na nove konzole iz dućana sa garancijom itd. ali neki ovdje govore da se nova konzola ne isplati, da si radije nabavim polovnu zato jer uskoro dolaze nove konzole. :/ kolko vidim super slim 500gb je rasprodan, pa onda nebi pogriješio ako uzmem kad bude opet dostupan...znam da ima polovnih po 1500kn ali ako se pokvari onda sam bacio lovu u vjetar..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Pricekaj jos... sada bi trebali predstaviti PS4 i mozda ce biti kompatibilan sa PS3 igrama, naravno, ovo se odnosi na legalne igre odnosno ako kupujes igre, ako pak ciljas na piratske igre onda zaboravi na PS4.

 

Ako ce biti kompatibilan sa PS3 igrama onda ti je mozda bolje pricekati PS4 nez, mozda ce i cijena PS3 konzola pasti..... tako da, nemoj kupovati jos nista, barem ne prije 20-tog.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 16:22 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
lovac82 kaže...

Pricekaj jos... sada bi trebali predstaviti PS4 i mozda ce biti kompatibilan sa PS3 igrama, naravno, ovo se odnosi na legalne igre odnosno ako kupujes igre, ako pak ciljas na piratske igre onda zaboravi na PS4.

 

Ako ce biti kompatibilan sa PS3 igrama onda ti je mozda bolje pricekati PS4 nez, mozda ce i cijena PS3 konzola pasti..... tako da, nemoj kupovati jos nista, barem ne prije 20-tog.

nekaj se spominje da bi ps3 igre trebale bit streamane na ps4

15 godina
offline
PS3 ili pričekati PS4?

Da... ali pitanje je hoce li to biti besplatno, za multiplayer kod PS4 igara ne sumnjam da ce biti besplatno ali nez za taj "Gaikai" ili kako ce se vec zvati.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 ili pričekati PS4?
lovac82 kaže...

Da... ali pitanje je hoce li to biti besplatno, za multiplayer kod PS4 igara ne sumnjam da ce biti besplatno ali nez za taj "Gaikai" ili kako ce se vec zvati.

Ah

bezveze je ovak pricat kad se nista ne zna zapravo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice