Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 232.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Playstation VR 2

Znaci "prosao" Tetris Efect na XsX pa na Ps5 a tek sad sa VR verzijom skuzio da igra ima online multiplayer koji je fantastican.Ima fora da igramo 3 igraca zajedno protiv CPU Bossa,krecemo odvojeno svaki sa svojom tablom da bi se kasnije nase 3 table spojile u jednu i onda zajedno spajamo oblike.Fantasticna ideja i svakako inovativan pristup Tetrisu.

Igra u VR izgleda fenomenalno u MP djelu jer je i dalje pregledno i ogromno,bas ima SFstih jer lebdimo u svemiru okruzeni galaksijama.

 

Sad cekam da stigne VR podrska u Pinball FX,nadam se u klasicne Flipere jer me ovi Star Wars,Marvel itd ne zadrze bas predugo....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Ak ja dobro kužim ta opcija samo ograničava koliko je osjetljiv na granicu igračeg područja kad joj se približiš?

Zanimljivo, meni se čini da me prije onog updatea nije toliko često pitao da ponovno postavim play area.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Pisao sam vec kakome iritira da cesto moram ponavljat skeniranje prostora,sad vidim da se to zove guardian mode i o tome prica na 22:14min,ja tu opciju imam na high ako se dobro sjecam pa bi moglo pomoc da ju smanjim na nizu vrijednost.

 

 

 

 

Ak ja dobro kužim ta opcija samo ograničava koliko je osjetljiv na granicu igračeg područja kad joj se približiš?

Zanimljivo, meni se čini da me prije onog updatea nije toliko često pitao da ponovno postavim play area.

Meni ti klinci cesto jure po dnevnoj dok igram i pretpostavljam da osjetljivost ove guardian opcije utjece.

Takodjer pomicu svoje djecije foteljice itd pa mi se stalno mjenja play zona.

 

Ali kako god,ogroman je manjak da ne mogu koristit VR u mraku,doslovno mi je suludo da moram imat neki izvor svijetla pa makar to bio i upaljeni TV.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Meni ti klinci cesto jure po dnevnoj dok igram i pretpostavljam da osjetljivost ove guardian opcije utjece.

Takodjer pomicu svoje djecije foteljice itd pa mi se stalno mjenja play zona.

 

Ali kako god,ogroman je manjak da ne mogu koristit VR u mraku,doslovno mi je suludo da moram imat neki izvor svijetla pa makar to bio i upaljeni TV.

 

Ne kužim zašt ti to smeta? Meni nigdje ne propušta svjetlo ak dobro naštimam. Žena je prvi put kad je isprobavala pitala zašto sam isključio svjetlo u sobi jer joj je bio pitch black s isključenim headsetom

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni ti klinci cesto jure po dnevnoj dok igram i pretpostavljam da osjetljivost ove guardian opcije utjece.

Takodjer pomicu svoje djecije foteljice itd pa mi se stalno mjenja play zona.

 

Ali kako god,ogroman je manjak da ne mogu koristit VR u mraku,doslovno mi je suludo da moram imat neki izvor svijetla pa makar to bio i upaljeni TV.

 

Ne kužim zašt ti to smeta? Meni nigdje ne propušta svjetlo ak dobro naštimam. Žena je prvi put kad je isprobavala pitala zašto sam isključio svjetlo u sobi jer joj je bio pitch black s isključenim headsetom

Ne razumijem sta si mi sad napisao....

Ne odgovara mi da moram imat upaljeno svijetlo u dnevnoj u pola noci da bi VR2 radio kako treba....

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ne razumijem sta si mi sad napisao....

Ne odgovara mi da moram imat upaljeno svijetlo u dnevnoj u pola noci da bi VR2 radio kako treba....

 

Pa to te pitam, zašto ti je problem imati upaljeno svjetlo :D VR il ne VR, valjda imaš upaljeno svjetlo u sobi u kojoj boraviš. Mislio sam da ti smeta jer ti probija vanjsko svjetlo u headset.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2023 15:28 (Chronosus).
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ne razumijem sta si mi sad napisao....

Ne odgovara mi da moram imat upaljeno svijetlo u dnevnoj u pola noci da bi VR2 radio kako treba....

 

Pa to te pitam, zašto ti je problem imati upaljeno svjetlo :D VR il ne VR, valjda imaš upaljeno svjetlo u sobi u kojoj boraviš. Mislio sam da ti smeta jer ti probija vanjsko svjetlo u headset.

Ma ne,u VR2 mi ne ulazi niti malo svijetla nego mi je blesavo po noci drzat svijetlo u dnevnoj.Doduse u globalu je dovoljno ako ostavim neki svijetliji video da se vrti na TVu ali razmisljam da uzmem neku nocnu lampu pa nju drzim upaljenu kad peglam VR po noci...pod uvjetom da je lampa divoljna.

12 godina
offline
Playstation VR 2

Ovaj boks Creed je bome dobar cardio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
nex987 kaže...

Ovaj boks Creed je bome dobar cardio 

Kupio si?Kakva je igra inace?

Ja jucer probao demo Ragnarocka,bome moras mahat na visim tezinama.....

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Za creed i the thrill of the fight moraš igrati stoječki i oslobodit si dosta prostora.
U takvom tipu igre znoj probija već u prvoj rundi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni ti klinci cesto jure po dnevnoj dok igram i pretpostavljam da osjetljivost ove guardian opcije utjece.

Takodjer pomicu svoje djecije foteljice itd pa mi se stalno mjenja play zona.

 

Ali kako god,ogroman je manjak da ne mogu koristit VR u mraku,doslovno mi je suludo da moram imat neki izvor svijetla pa makar to bio i upaljeni TV.

 

Ne kužim zašt ti to smeta? Meni nigdje ne propušta svjetlo ak dobro naštimam. Žena je prvi put kad je isprobavala pitala zašto sam isključio svjetlo u sobi jer joj je bio pitch black s isključenim headsetom

Ne razumijem sta si mi sad napisao....

Ne odgovara mi da moram imat upaljeno svijetlo u dnevnoj u pola noci da bi VR2 radio kako treba....

 

Ne kontam, jel neko spava u toj sobi dok igraš ili? A i kako bi se kretao u mrklom mraku nakon što skineš vr sa glave?

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
AFARON kaže...

 

Ne kontam, jel neko spava u toj sobi dok igraš ili? A i kako bi se kretao u mrklom mraku nakon što skineš vr sa glave?

 

Možda nema rolete, a ne želi da ga iz susjednog nebodera gledaju kako skakuće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
AFARON kaže...
MEGATAMA kaže...
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni ti klinci cesto jure po dnevnoj dok igram i pretpostavljam da osjetljivost ove guardian opcije utjece.

Takodjer pomicu svoje djecije foteljice itd pa mi se stalno mjenja play zona.

 

Ali kako god,ogroman je manjak da ne mogu koristit VR u mraku,doslovno mi je suludo da moram imat neki izvor svijetla pa makar to bio i upaljeni TV.

 

Ne kužim zašt ti to smeta? Meni nigdje ne propušta svjetlo ak dobro naštimam. Žena je prvi put kad je isprobavala pitala zašto sam isključio svjetlo u sobi jer joj je bio pitch black s isključenim headsetom

Ne razumijem sta si mi sad napisao....

Ne odgovara mi da moram imat upaljeno svijetlo u dnevnoj u pola noci da bi VR2 radio kako treba....

 

Ne kontam, jel neko spava u toj sobi dok igraš ili? A i kako bi se kretao u mrklom mraku nakon što skineš vr sa glave?

Nije takav mrkli mrak u dnevnoj,dolazi svijetlo sa ulice ali nedovoljno  da bi VR2 funkcionirao.Imam velika staklena vrata i prozore na zidu prema ulici i ne preferiram da mi dnevna bude osvijetljena kao betlehem u ponoc ili kasnije.

Dali i drugi inside out headsetovi imaju ista takva ogranicenja ili funkcioniraju i u mraku?

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Isto je i s ostalima. Doduše, iako u uputama isto piše i za quest, meni uredno radi uz svjetlo monitora dok u potpunom mraku poćne gubiti space anchore.
Rift radi u potpunom a isto tak i steamvr
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...
Isto je i s ostalima. Doduše, iako u uputama isto piše i za quest, meni uredno radi uz svjetlo monitora dok u potpunom mraku poćne gubiti space anchore.
Rift radi u potpunom a isto tak i steamvr

Da,problem je upravo space anchor.

Zona se pomakne pa naprimjer kad igram GT7 pomakne se moj polozaj u kabini auta.

Ali i tu je cudna situacija,nekad se pomakne kad ima nesto vise svjetla a nekad kad je poprilicno mracnija prostorija sve je stabilno.Zato sam prije pisao da Sony mora poradit na softveru za to jer ocito je da moze funkcionirat i uz izuzetno malo svijetla....ali ne uvjek.

 

Sad ce ljudi pomislit da samo kukam i nisam zadovoljan.....

Moj dojam za VR2 hardver nakon ovih oko mjesec dana je 9/10 i svakako preporuka za kupit ga 🥂

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Kupio si?Kakva je igra inace?

Ja jucer probao demo Ragnarocka,bome moras mahat na visim tezinama.....

 

Jel ti imaš ikakav haptic feedback na Ragnarocku? Ja nemam ništa, tražio po menijima. Iskreno, razočaranje. Drums Rock mi je puno bolji osjećaj bubnjanja upravo zbog haptike gdje stvarno imaš osjećaj da si udario u bubanj, bolja grafika i vibracija headseta kad fulavaš. Ragnarock ima puno više licenciranih pjesama i multiplayer, al that's about it.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Kupio si?Kakva je igra inace?

Ja jucer probao demo Ragnarocka,bome moras mahat na visim tezinama.....

 

Jel ti imaš ikakav haptic feedback na Ragnarocku? Ja nemam ništa, tražio po menijima. Iskreno, razočaranje. Drums Rock mi je puno bolji osjećaj bubnjanja upravo zbog haptike gdje stvarno imaš osjećaj da si udario u bubanj, bolja grafika i vibracija headseta kad fulavaš. Ragnarock ima puno više licenciranih pjesama i multiplayer, al that's about it.

Ima happtic kad lupas,mozda ti se nesto zbugiralo?

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ima happtic kad lupas,mozda ti se nesto zbugiralo?

 

Je, sad sam pokrenuo opet i ima, iako slabašan u odnosu na Drums Rock. Ovaj put sam igrao stoječki i to već ima puno više smisla, sjedeći je bezveze jer su bubnjevi u liniji. Možda kad bude na nekom popustu uzmem. Sad ne mogu izbaciti Mexico iz glave.

 

Btw, probao napokon i C Smash demo, super se čini ali nema nikoga za quickplay. :(

 

 

Treće, jel sam već spominjao koliko je Synth Riders super? :P

 

40minutni session između ove 3 igre, skroz mokar. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 14:03 (Chronosus).
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ima happtic kad lupas,mozda ti se nesto zbugiralo?

 

Je, sad sam pokrenuo opet i ima, iako slabašan u odnosu na Drums Rock. Ovaj put sam igrao stoječki i to već ima puno više smisla, sjedeći je bezveze jer su bubnjevi u liniji. Možda kad bude na nekom popustu uzmem. Sad ne mogu izbaciti Mexico iz glave.

 

Btw, probao napokon i C Smash demo, super se čini ali nema nikoga za quickplay. :(

 

 

Treće, jel sam već spominjao koliko je Synth Riders super? :P

 

40minutni session između ove 3 igre, skroz mokar. :D

Synth nisam jos kupio,ja dosta peglam Tetris Effect u online MPu zadnjih dana.

 

12 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
nex987 kaže...

Ovaj boks Creed je bome dobar cardio 

Kupio si?Kakva je igra inace?

Ja jucer probao demo Ragnarocka,bome moras mahat na visim tezinama.....

 Nista posebno, kratka kampanja, nisam još probao multiplayer

Ali moraš puno udarati tako da 2 protivnika Max, pa briši čelo i headset 

11 godina
offline
Playstation VR 2

Ja sam danas probao 90hz update na onoj Seginoj igri/demou sa reketom i loptom,meni to izgleda apsolutno jednako kao i prije.

Dosao je update i za Walking Dead pa sam probao i to,igra je mozda mrvicu bistrija nego prije ali i dalje mi je to nesto sto ne zasluzuje vise od 6/10

Stvar je da je VR trziste zadnjih godina toliko jadno da su pozornost i dobre recenzije dobile i hrpe smeca samo zato jer nema boljega....pa sve prolazi.

Ako bih dao Walking Deadu recimo 8/10 onda bih iskreno Resident Village morao dat 28/10.....toliko mi je enormno bolji Village.

Nadam se da ce se sa VR2 i Quest 3 to uistinu pomaknut u prosjeku na prave igre a ne 1 HL Alyx,GT7,Village na 100 smeca.

 

Velike korporacije poput Mete su napravile daleko vise stete nego koristi cjelom VR gaming segmentu,vr chat i socijalizacija me zanimaju NULA bodova 🥂

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Nadam se da je ova Alien igra AAA naslov

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Prolazim jos jednom Rezi 8 na VR2 i na neki ludi nacin mi je ovaj put igra strasnija nego prosli prolaz,naprimjer ona kuca sa lutkama mi je ovaj put bila primjetno strasnija iako znam sta dolazi gdje 🤔

I tako...prodjem tu jbnu kucu i na jednom djelu se borim sa vukodlacima i u tom trenutku moj najmladji sin odluci stavit ruku tati na koljeno....dobro da nisam infark dobio 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Edit

Prosao Village jos jednom,imao onaj ludi Magnum iz prvog prolaza pojacan na max,u ovim prolazu sam kupio neogranicenu municiju za njega...kaos.Jednom prilikom kada kasnije napadaju one hrpe vukodlaka sa 1 metkom sam probio 4 vukodlaka 😁

Prica mi je vjerovatno najbolja do sad u Rezi serijalu,na kraju se dobiju informacije o nastanku cjele Umbrela korporacije,fantasticno.

Vizualno u VRu je to stvarno nesto sto se treba dozivjet i proc od pocetka do kraja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 12:37 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Nije takav mrkli mrak u dnevnoj,dolazi svijetlo sa ulice ali nedovoljno  da bi VR2 funkcionirao.Imam velika staklena vrata i prozore na zidu prema ulici i ne preferiram da mi dnevna bude osvijetljena kao betlehem u ponoc ili kasnije.

Dali i drugi inside out headsetovi imaju ista takva ogranicenja ili funkcioniraju i u mraku?

 

Evo ti rješenje za problem:

https://www.reddit.com/r/PSVR/comments/119lawv/psvr2_can_see_infrared_so_i_purchased_a_infrared/

 

Btw, evo odličnog primjera kako se lako može složiti potpuno drugi narativ baziran na istim podacima:

https://www.tweaktown.com/news/91001/playstation-vr2-launch-sales-may-be-outpacing-original-psvr1-headset/index.html

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Nije takav mrkli mrak u dnevnoj,dolazi svijetlo sa ulice ali nedovoljno  da bi VR2 funkcionirao.Imam velika staklena vrata i prozore na zidu prema ulici i ne preferiram da mi dnevna bude osvijetljena kao betlehem u ponoc ili kasnije.

Dali i drugi inside out headsetovi imaju ista takva ogranicenja ili funkcioniraju i u mraku?

 

Evo ti rješenje za problem:

https://www.reddit.com/r/PSVR/comments/119lawv/psvr2_can_see_infrared_so_i_purchased_a_infrared/

 

Btw, evo odličnog primjera kako se lako može složiti potpuno drugi narativ baziran na istim podacima:

https://www.tweaktown.com/news/91001/playstation-vr2-launch-sales-may-be-outpacing-original-psvr1-headset/index.html

Ako ovo sa infra red djeluje onda je problem rijesen 🥂

Edit,sad citam da se moze ostetit oko,rijesenje je mozda instalirat na strop...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 14:36 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ako ovo sa infra red djeluje onda je problem rijesen 🥂

Edit,sad citam da se moze ostetit oko,rijesenje je mozda instalirat na strop...

 

Sumnjam da je to problem kad i home security kamere koriste IR za night vision, a nije da ćeš buljit u to ili vidjeti uopće kad imaš vr na glavi.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Dali je probao netko Light Brigade?

Hvale igru na max ali isto tako i Walking Dead pa ne zelim bacat novac....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Upravo pogledao cjeli video...7 godina VR gaminga...nije ni cudo da je VR u stanju kakvom je.

Igram od 1986 i nikad nisam vidio takvu hrpu smeca na "jednoj" gaming platformi.....

Nadajmo se boljoj buducnosti za VR...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice