Problem sa citiranjem

poruka: 3
|
čitano: 1.319
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem sa citiranjem

Imam problem prilikom citiranja postova.

Naime, prilikom citiranja necijeg posta, cesto "modificiram" post bilo boldanjem ili podvlacenjem nekih recenica ili skracivanjem posta da nebi ispao dug, te nakon toga hocu da napisem odgovor ali mi ne dopusta da sa kursorom predjem na bijeli dio gdje bi pisao svoj tekst.

Jedino sto mogu jeste da nastavim pisati u zasivljenom dijelu citata ili da prvo  napisem post pa onda da pravim preinake u originalnom postu kojeg sam citirao.

Ovo je prije radilo normalno, ali sad ima mozda 20 dana kako ne stima.

 

Firefox 3.011

 

Edit:

Probao sam citirati svoj post i sad radi normalno, ali se ipak cesto dogadja ovo gore sto sam gore prijavio.

 

Prijavio bih jos jedan problemcic, a to je da se na forumu izgleda  ne mogu visestruko citirati postovi koji se nalaze na razlicitim stranicama u temi.

Samo mogu oni koji su na istoj stranici teme.

Znam da moze copy/paste, ali bilo bi zgodno i ovo da se moze uraditi kad vec postoji opcija za visestruko citiranje.

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 2:37 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem sa citiranjem

Iša san i ja priko mozille na bug. Isto su mi se događale svakojake greške. Uzmi google chrome i uživaj meni je predobar. hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa citiranjem
boxer kaže...

Imam problem prilikom citiranja postova.

Naime, prilikom citiranja necijeg posta, cesto "modificiram" post bilo boldanjem ili podvlacenjem nekih recenica ili skracivanjem posta da nebi ispao dug, te nakon toga hocu da napisem odgovor ali mi ne dopusta da sa kursorom predjem na bijeli dio gdje bi pisao svoj tekst.

Vjerojatno kod uređivanja izbrišeš taj novi red u "bijelom" dijelu, gdje bi trebalo napisati poruku. Pripazi na to pa neće biti problema, ja isto koristim FF.

boxer kaže...

Prijavio bih jos jedan problemcic, a to je da se na forumu izgleda  ne mogu visestruko citirati postovi koji se nalaze na razlicitim stranicama u temi.

Samo mogu oni koji su na istoj stranici teme.

Znam da moze copy/paste, ali bilo bi zgodno i ovo da se moze uraditi kad vec postoji opcija za visestruko citiranje.

Već spomenuto sto puta - namjerno je tako, izvedba je složena pa nam trenutno nije na listi prioriteta.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice