Polls??

poruka: 11
|
čitano: 1.655
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Polls??

Bi li mogli dodat mogućnost 'poll-a' na forumu??

--valjda znate na šta mislim...


intel dualcore e2140 2x1.60GHz
2GB ram 667MHz
GeForce XFX 7950GT 256MB
WD-HDD 160GB, DDMX6fire audio-card
400W
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Polls??

Osobno sam protiv toga. Na svim forumima koje pratim ako sam vidio tri smislena polla

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 19:36 (Kant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Polls??

Pa, imamo 'anketu' već na BOL stranicama u biti. Još i 'poll' na forumu bi možda bilo too much ...

16 godina
neaktivan
offline
Polls??

Ma netreba na ovom forumu.Ocjeni ovo,ocijeni ono....bespotrebno ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Polls??
electrus kaže...

Bi li mogli dodat mogućnost 'poll-a' na forumu??

 

--valjda znate na šta mislim...


To nije u planu. Rezultati takvih anketa nisu nimalo relevantni, a u velikoj većini slučajeva su beskorisne i rade smeće.

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Polls??
Dado_ZG78 kaže...

Pa, imamo 'anketu' već na BOL stranicama u biti. Još i 'poll' na forumu bi možda bilo too much ...

 autor teme je govorio o anketama u temi, npr. netko pita koju konzolu kupiti i vidi po rezultatima ankete što ljudi preporučuju
16 godina
protjeran
offline
RE: Polls??

Mislim da svaki ozbiljan forum tu opciju treba imati,mene ova ideja za poll muči već danima...(mah budem ju onda na vidilab.com postavio baš iz inata adminima koji tu opciju neće stavit simo Belji se )

 

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 21:13 (darkswordwarrior).
16 godina
neaktivan
offline
Polls??

Bilo bi ju lijepo imati, ali kad se gleda po drugim forumima pitanja su bez veze.

Onda je valjda bolje imati forum bez poll-a, a ne imati forum pun pitanja koja su nepotrebna. :)


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Polls??

Ako su pitanja postavljena u offtopicu,onda odmah znaš kakve su tematike,ali stvar je u tome da ljude određene stvari ''zanimaju'',a pod time i neke stvari za koje je najbolje postavit anketu!


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Polls??
Domagoj kaže...
electrus kaže...

Bi li mogli dodat mogućnost 'poll-a' na forumu??

 

--valjda znate na šta mislim...


To nije u planu. Rezultati takvih anketa nisu nimalo relevantni, a u velikoj većini slučajeva su beskorisne i rade smeće.

 Po meni je veće smeće kada se temama tipa  Imate li: mac ili win, ATI ili nVidia, XP ili Vista navodi po 10 stranica odgovori da,ne,da,da,nemam,imam... i još ne bi došlo do bezveznih prepirka "ono što ja koristim je bolje"

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
moderator
offline
RE: Polls??
Paolo2612 kaže...
 Po meni je veće smeće kada se temama tipa  Imate li: mac ili win, ATI ili nVidia, XP ili Vista navodi po 10 stranica odgovori da,ne,da,da,nemam,imam... i još ne bi došlo do bezveznih prepirka "ono što ja koristim je bolje"

 Pa baš i nije... Istina je da je besmisleno, ali očito se ekipa voli tako upoznavati i "zbližavati", nema tu baš zle krvi (osim tu i tamo :). Baš da to ne bi zagadilo forum postoji podforum "predstavljanje" u koji se takve teme prebacuju...


1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice