Mac i Apple

poruka: 10
|
čitano: 1.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mac i Apple
pitanje

Bez izdvajanja ali ovaj podforum je NEOPHODAN........Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mac i Apple

Moguce ali sumnjam da kod nas baš ima puno ljudi koji koriste MAC i Applova racunala MAC book pro itd... iako navedeni podforum dobro  bi došao nekako sumnjam da ce bit "pust".

Bez  previše  tema.  Ako  misliš  tu  gurat  i  Applov  Ipod  mislim  da  bi  njega  bolje  bilo  smjesti  u  podforum  Multimedija  koji  se  iskreno  nadam  da  ce  biti  ubuduce  zajedno  sa  ostalim  MP3  playerima,PMP  i  sve  tomu  slicno.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mac i Apple
Cemu, kada svaki mac korisnik zna da sa macom nema problema. Ne rusi se, nemozes ga nadograditi i sav software dobis sa njim:) Eventualno se da razgovarati kako lijepo izgleda i kako se savrseno uklapa u postmodernisticki uredzeni stan.
16 godina
moderator
offline
RE: Mac i Apple
branimir kaže...
Cemu, kada svaki mac korisnik zna da sa macom nema problema. Ne rusi se, nemozes ga nadograditi i sav software dobis sa njim:) Eventualno se da razgovarati kako lijepo izgleda i kako se savrseno uklapa u postmodernisticki uredzeni stan.
 
Tko je jucer oko 18h bio u Profil Megastoreu (gore gdje je birtija) znat ce da stvari nisu bas tako jednostavne! Zaratili se PC-jasi i Jabučari, zrtve se jos broje... :P

Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
Mac i Apple

Kao sto Jobs lijepo kaze... MS jednostavno ne unosi dovoljno kulture u svoje proizvode. Steta je sto je Apple navodno elitisticki proizvod jer svima bi zivot bio laksi i produktivniji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mac i Apple
autorov komentar

Koliko god da ima ljudi koji posjeduju Mac ( ima nas ne mali broj ) izbaciti ili još bolje ne ubaciti ovaj podforum bila bi velika greska ako nista drugo uvijek se javljaju neki pocetnici kojima treba pomoc. , svi smo mi jednom bili pocetnici i svako je od nas imao ono "ovo je moj prvi komp.".


MacBookPro
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mac i Apple

imam mac i imam pc...prednost dajem macu, i nije istina da se ne moze nadogradit...ali ok...glupo je da se pc i imac korisnici svadaju ...svako nek koristi ono kaj zeli.

16 godina
offline
RE: Mac i Apple
Slazem se da forum treba. Napisao sam malo otrovan post jer mi idu na zivce mac korisnici koji se ponasaju kao sekta i citiraju Jobsove PR govore.
16 godina
offline
RE: Mac i Apple
deda_2 kaže...

 i nije istina da se ne moze nadogradit...

   U opasne nadogradnje. Preznojim se dok stavljam ram u iMac, ili pokusavam spojiti diskove u raid u MacPro. Vec vidim post na forumu.

Pitanje: kako staviti ram u iMac.

Odgovor: Otvori jedino sto se da otvoriti - stavi ram- zatvori.

Pitanje: kako se spojiti na internet.

Odgovor: Sta se nije sam spojio, pa to je ipak mac.

jesti i spavati
16 godina
odjavljen
offline
RE: Mac i Apple
branimir kaže...
Slazem se da forum treba. Napisao sam malo otrovan post jer mi idu na zivce mac korisnici koji se ponasaju kao sekta i citiraju Jobsove PR govore.
 Da pa ljudi imaju svoj kult...
Pa bilo bi dobro da se otvori mogle  bi se postat teme tima OSX @ PC!

Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BibTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice