FaceBUG zaključana tema

poruka: 26
|
čitano: 3.057
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
faceBUG

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

 
0 30 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
FaceBUG

.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
FaceBUG

:

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
Moj PC  
11 2 hvala 0
15 godina
offline
FaceBUG

Idi jest kolače.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
FaceBUG

hahahah koji liikk

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
FaceBUG

Sto vam te slike znace?jelda da bi bilo super?svi bi mogli te slike komentirati!!!

 
0 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FaceBUG

poglupa je ideja...

Al bilo bi dobro da ima opcija "slika konfe" kao sto imamo za konfu da moze svako vidit bilo  bi dobro da svako moze vidit kako izgleda nas pc

Be Gamer
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 13:18 (damircazin).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: faceBUG
slash.right kaže...

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

 vrati se ti lijepo na svoj facebook i komentiraj tamo slike i statuse..

Prodajem HP Pavilion DV6
15 godina
neaktivan
offline
FaceBUG

fejsPALM nije dovoljan

al ovo je! al ovo je!
 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
FaceBUG

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

Don't panic, im Bosnian!!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FaceBUG

...

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FaceBUG

E na kojem katu zivis ako je više od 5 kreni dolje bržim putem i eto ti FACEBUG

 

A i ko još traži curu prek neta ja sam svoju upoznao u pravom životu a ne u ovom VIRTUALNOM

 

EVO zbog ovakvih tu ja bi počeo naplaćivat reganje na forum

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 13:20 (Skizzy).
 
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: FaceBUG
Hambrle kaže...

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

  Ili da se natječemo tko ce navesti više braće i sestara u profilu.

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
15 godina
neaktivan
offline
FaceBUG

O.o -.-

FAIL
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
FaceBUG

.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: FaceBUG
Weky kaže...
Hambrle kaže...

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

  Ili da se natječemo tko ce navesti više braće i sestara u profilu.

e, e, pa da budemo kao cigani, po 100 braće i sestara...

Don't panic, im Bosnian!!
13 godina
protjeran
offline
FaceBUG

A STO kazete da neko isprogramira u nekom jeziku igricu FARMVILLE pa da onda svi clanovi imau svoju farmu i uzgajaju,djele i tako.

 
0 11 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
FaceBUG

a šta mislite o tome da možemo staviti slike kompjutera na Moj PC.

 
6 0 hvala 3
14 godina
offline
FaceBUG

E ljudi, vidite da trolla Izlanuo se Don't feed troll pls!

Don't panic, im Bosnian!!
 
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: FaceBUG
slash.right kaže...

A STO kazete da neko isprogramira u nekom jeziku igricu FARMVILLE pa da onda svi clanovi imau svoju farmu i uzgajaju,djele i tako.

  LOW DOWN

// OFP Forever Fan // PM isključen zbog izuzetno dosadnih likova koji pitaju glupa pitanja.
13 godina
protjeran
offline
RE: FaceBUG
tonihrvat kaže...

a šta mislite o tome da možemo staviti slike kompjutera na Moj PC.

to bi isto bilo dobro ali bolje svoje slike i da odmah svi budu prijetelji jedni drugima

14 godina
neaktivan
offline
RE: FaceBUG
sramoti mi ime...
hmda
13 godina
protjeran
offline
FaceBUG

samo sam htio dati prjedlog dali bi to bilo dobro ili ne meni se cini super idejaaaaa...onda barem da staviti mozes slike svojeg kompa pa da drugi ljudi komentiraju.

 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
FaceBUG

A sto mislite o tome da se uvede neka dobna granica za registraciju na forumu, a ne da se svaki spammer registrira i puni forum nepotrebnim temama i komentarima..

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: FaceBUG
slash.right kaže...
tonihrvat kaže...

a šta mislite o tome da možemo staviti slike kompjutera na Moj PC.

to bi isto bilo dobro ali bolje svoje slike i da odmah svi budu prijetelji jedni drugima

a šta misliš da bude i mafia wars "igrica"? Pa da surađujemo zajedno ha? IznenađenIzlanuo se

Don't panic, im Bosnian!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: faceBUG
slash.right kaže...

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

I zamisli još da se možemo ˝lajkat˝!Cool

 

Odoh gledat farbu kako se suši...

 

World Championships: 7, GP started: 264, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice