BBCode?!

poruka: 12
|
čitano: 1.777
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
BBCode?!

ne kužim, ovdje nema BBCoda? LoL

svi forumi se furaju na BBCode samo ovaj ne, ispravite me ako griješim, mislim da je ovo veliki MINUS!!Mršti se

to vam je kao da odjednom u RH počnemo voziti po lijevoj strani.. tipična hrvatska razmišljanja.. zašto jednostavno kad mi znamo bolje.Mršti se

samo jedan komentar od mene.. pozz svima

BCT|||MOUSE
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
MightyMouse kaže...

ne kužim, ovdje nema BBCoda? LoL

svi forumi se furaju na BBCode samo ovaj ne, ispravite me ako griješim, mislim da je ovo veliki MINUS!!Mršti se

to vam je kao da odjednom u RH počnemo voziti po lijevoj strani.. tipična hrvatska razmišljanja.. zašto jednostavno kad mi znamo bolje.Mršti se

samo jedan komentar od mene.. pozz svima

 Ovaj forum je jedinstven :).

I barem je uredno.
15 godina
offline
RE: BBCode?!
 Ovaj forum je jedinstven :).

I barem je uredno.
 
Potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
kompotko kaže...
  Ovaj forum je jedinstven :).

I barem je uredno.
  pa da, to smo ustanovili da je jedinstven (?!)
a kao drugi forumi s BBCodom su neuredni? da se vratim na svoje, vožnja lijevom stranom nije uredna? za engleze vjerojatno je, ali mislim da velika većina nas ipak vozi desnom stranom i koristi se, jer je navikla, BBCodom. samo sam htio reći da je za nekoga, a mislim da je takvih dosta, potpuno zbunjujuće služiti se ovim forumom. nije problem navići se na nešto dobro, ali zašto ponovo učiti jednu te istu stvar kad bismo to vrijeme mogli utrošiti na, npr. naprednije učenje korištenja BBCoda ili čak učiti PHP? ako gledamo s tog stajališta, onda je ovo korak unazad, zar ne? 
malo sam razočaran što svaki mjesec plaćamo nešto što volimo i onda me dočeka ovako nešto. ali to je samo moje mišljenje koje sam, eto, htio podijeliti, ništa više.. nema tu nikakve svađe ili tako nešto, samo malo razočarenje.
BCT|||MOUSE
15 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
MightyMouse kaže...
kompotko kaže...
  Ovaj forum je jedinstven :).

I barem je uredno.
  pa da, to smo ustanovili da je jedinstven (?!)
a kao drugi forumi s BBCodom su neuredni? da se vratim na svoje, vožnja lijevom stranom nije uredna? za engleze vjerojatno je, ali mislim da velika većina nas ipak vozi desnom stranom i koristi se, jer je navikla, BBCodom. samo sam htio reći da je za nekoga, a mislim da je takvih dosta, potpuno zbunjujuće služiti se ovim forumom. nije problem navići se na nešto dobro, ali zašto ponovo učiti jednu te istu stvar kad bismo to vrijeme mogli utrošiti na, npr. naprednije učenje korištenja BBCoda ili čak učiti PHP? ako gledamo s tog stajališta, onda je ovo korak unazad, zar ne? 
malo sam razočaran što svaki mjesec plaćamo nešto što volimo i onda me dočeka ovako nešto. ali to je samo moje mišljenje koje sam, eto, htio podijeliti, ništa više.. nema tu nikakve svađe ili tako nešto, samo malo razočarenje.
 
ma neznam što je tu zbunjujuce... bio (jesam) sam na puno foruma i ovo je jedan od boljih i jednostavnijih za početnike, po meni
i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
15 godina
neaktivan
offline
BBCode?!

Ovaj forum je pisan u .asp(x)u, tako da je ekipa lako mogla primjeniti znanje is c++ i c# ovdje. Također je sigurniji, php drukčije barata s bazom i da se extractati passwordi iz njih (SQL injection i sl.). Također maliciozni kod(.php) se može ubaciti s slikom. Nisu oni "tipični Hrvati" i imaš masu foruma na .asp-u. Mislim da pretjeruješ i da je posao dobro odrađen. Otiđi na forum.hr, eto ti .php-a. Jel ti bolje? Jel ti ljepše?!

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
MightyMouse kaže...
  pa da, to smo ustanovili da je jedinstven (?!)
a kao drugi forumi s BBCodom su neuredni? da se vratim na svoje, vožnja lijevom stranom nije uredna? za engleze vjerojatno je, ali mislim da velika većina nas ipak vozi desnom stranom i koristi se, jer je navikla, BBCodom. samo sam htio reći da je za nekoga, a mislim da je takvih dosta, potpuno zbunjujuće služiti se ovim forumom. nije problem navići se na nešto dobro, ali zašto ponovo učiti jednu te istu stvar kad bismo to vrijeme mogli utrošiti na, npr. naprednije učenje korištenja BBCoda ili čak učiti PHP? ako gledamo s tog stajališta, onda je ovo korak unazad, zar ne? 
malo sam razočaran što svaki mjesec plaćamo nešto što volimo i onda me dočeka ovako nešto. ali to je samo moje mišljenje koje sam, eto, htio podijeliti, ništa više.. nema tu nikakve svađe ili tako nešto, samo malo razočarenje.
 Ti si se, vidim, pogubio malo u tom svom uspoređivanju BBcoda i vožnje po lijevoj strani ceste. Ono što je bitno je da su postavljeni neki satndardi. Kako u engleskoj što se tiče lijeve strane ceste, tako i na ovom forumu. Dakle, svi englezi koji dođu u Hr sa autima koji imaju volan na desnoj strani su prisiljeni voziti desnom stranom. Makar to njima bilo maksimalno zbunjujuće i neobično, moraju se prilagoditi. Ili uzeti Rent-a-car. Isto to važi i za ljude koji su otišli u Englesku sa svojim autima. E sad to interpretiraj kao da govorim o forumu.

Dakle, standard je postavljen. I integriran u forum u obliku ovog editora. Kako zamjena za editor na ovom forumu ne postoji, ostaje ti ili se prilagoditi ili tražiti drugi forum na kojem su BB kodovi podržani.

Svaka daljnja rasprava je suvišna.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10 I ja ću si kao i naxeem stavit neku sexy tetu na avatar. Aha!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 15:30 (coder_).
15 godina
offline
BBCode?!

ne kužim zašto ti fali bbcode? nit je lijep, nit je uredan...

 

ovo je inače TinyMCE editor, evo ti link na njegove mogućnosti pa prošvrljaj malo http://tinymce.moxiecode.com/examples/full.php

 

ne može biti jednostavnije od ovoga, nikako, tj. može obični textarea, al onda imaš samo tekst :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
coder_ kaže...
MightyMouse kaže...
  pa da, to smo ustanovili da je jedinstven (?!)
a kao drugi forumi s BBCodom su neuredni? da se vratim na svoje, vožnja lijevom stranom nije uredna? za engleze vjerojatno je, ali mislim da velika većina nas ipak vozi desnom stranom i koristi se, jer je navikla, BBCodom. samo sam htio reći da je za nekoga, a mislim da je takvih dosta, potpuno zbunjujuće služiti se ovim forumom. nije problem navići se na nešto dobro, ali zašto ponovo učiti jednu te istu stvar kad bismo to vrijeme mogli utrošiti na, npr. naprednije učenje korištenja BBCoda ili čak učiti PHP? ako gledamo s tog stajališta, onda je ovo korak unazad, zar ne? 
malo sam razočaran što svaki mjesec plaćamo nešto što volimo i onda me dočeka ovako nešto. ali to je samo moje mišljenje koje sam, eto, htio podijeliti, ništa više.. nema tu nikakve svađe ili tako nešto, samo malo razočarenje.
  Ti si se, vidim, pogubio malo u tom svom uspoređivanju BBcoda i vožnje po lijevoj strani ceste. Ono što je bitno je da su postavljeni neki satndardi. Kako u engleskoj što se tiče lijeve strane ceste, tako i na ovom forumu. Dakle, svi englezi koji dođu u Hr sa autima koji imaju volan na desnoj strani su prisiljeni voziti desnom stranom. Makar to njima bilo maksimalno zbunjujuće i neobično, moraju se prilagoditi. Ili uzeti Rent-a-car. Isto to važi i za ljude koji su otišli u Englesku sa svojim autima. E sad to interpretiraj kao da govorim o forumu.

Dakle, standard je postavljen. I integriran u forum u obliku ovog editora. Kako zamjena za editor na ovom forumu ne postoji, ostaje ti ili se prilagoditi ili tražiti drugi forum na kojem su BB kodovi podržani.

Svaka daljnja rasprava je suvišna.
  LoL - kako se uopće citira bez moga teksta?

rasprava nije suvišna. sigurno ima ljudi koji vole ovaj stil, neki ne vole i ok. ja ne volim. uostalom, ovo je discussion board pa zašto ne bismo raspravljali. postoji zbog nas na kraju krajeva.
što je standard? ne znam. ne znaš ni ti, ali priznaješ da ovaj forum vozi po lijevoj strani a niti smo englezi, niti živimo u engleskoj, niti imamo upravljač na desnoj strani LoL 
BCT|||MOUSE
16 godina
neaktivan
offline
BBCode?!
MightyMouse, pls pošalji mail MS-u da prekinu sa razvojem GUI sustava, i vrate se na konzolu. Ipak je konzola (bila) standard ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BBCode?!
MightyMouse kaže...
 
što je standard? ne znam. ne znaš ni ti, ali priznaješ da ovaj forum vozi po lijevoj strani a niti smo englezi, niti živimo u engleskoj, niti imamo upravljač na desnoj strani LoL 
Ma o čem ti? Tko vozi po lijevoj strani? Kakvi englezi više. mani se ćorava posla..

Malo bilje pogledaj što ustvari standard znači. Ako je ekipa koja je programirala odlučila da će postanje na forumu baš ovako izgledati te da neće podržavati BB kodove onda je to tako. A vjeruj mi, prije programiranja foruma sve su se opcije interno jako dobro razmotrile i odlučeno je najbolje.

Mlatiš praznu slamu sa tim svojim englezima i vožnjom po krivoj strani.
O Sveti Moćni mišu, svi će se standardi prilagoditi samo tebi.

Svašta...
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10 I ja ću si kao i naxeem stavit neku sexy tetu na avatar. Aha!
15 godina
online
RE: BBCode?!
kompotko kaže...
Ovaj forum je jedinstven :).

I barem je uredno.
 Istina bez BBCoda ovaj je forum uredan, ali neki se korisnici trude i bez BBcoda ga uneredit, kao sto su dugi potpisi i svakakvi znakovi u naslovima teme.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice