Auto-refresh teme

poruka: 18
|
čitano: 2.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Auto-refresh teme
Predlažem da se teme automatski refreshaju,tj. da se ne mora kliknuti refresh u browseru da bi se vidjeli novi postovi u temi. Ovo je zgodno i za one sa sporom internetskom vezom. Ako je moguće ovo ugraditi puno hvala!
How about a nice cup of shut the fuck up?
 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Auto-refresh teme

kakav autorefresh.. Ideš na teme u kojem sudjelujem i vidiš jel ima šta novoga.. Zamisli da ja čitam post i non stop mi autorefresha.. Ja bi onda rekao zbogom bug forumu ali ja nemogu čitat normalno teme

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 10:48 (joze).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Auto-refresh teme
joze kaže...

kakav autorefresh.. Ideš na teme u kojem sudjelujem i vidiš jel ima šta novoga.. Zamisli da ja čitam post i non stop mi autorefresha.. Ja bi onda rekao zbogom bug forumu ali ja nemogu čitat normalno teme

Nekuzis sta on hoce rec,zeli nesto ko na facebooku za notifications,da ti dolaze odmah a ne da refreshas stranicu i da vidis dali ti je ista doslo..Npr pisem nesto u nekoj temi i da se samo "Refresha" da dode novi post od nekog..nesto tipa tog.

||People never change,they only change themselves from the outside,inside they are the same ||People love to hate
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 10:50 (Fake_Alert).
16 godina
neaktivan
offline
Auto-refresh teme
Mislio sam na to da se pojave novi postovi na dnu ne da se cijela stranica refresha.
How about a nice cup of shut the fuck up?
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Auto-refresh teme
lzgr kaže...
Mislio sam na to da se pojave novi postovi na dnu ne da se cijela stranica refresha.

aa mislim da je nemoguće to. Ipak je ovo internet a on treba dobit "klik" da se dobije nešto..

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 10:54 (joze).
14 godina
neaktivan
offline
Auto-refresh teme

Tesko izvedivo a i ako uspije bit ce dosta bugova

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Auto-refresh teme

Moguće je naravno, no nismo baš za to...

 

Dostupne su sljedeće alternative:

  • u desnom stupcu, pod aktivne teme se događa upravo to - refreshaju se aktivne teme
  • moderni browseri imaju mogućnost da sami refreshaju neku stranicu u nekom intervalu, pa možete koristiti to
Domagoj
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Auto-refresh teme

Imas nesto slicno vec na forumu

Korisnik drnde ima temu o skriptama na bugovom forumu.

Pogledaj prvi post teme i potrazi BugExtra skripte i pogledaj zadnju sliku koja ti omogucava de odredis vrijeme refresha u temema u kojim sudjelujes i u temama koje pratis.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto-refresh teme
Gigx0n kaže...

Imas nesto slicno vec na forumu

Korisnik drnde ima temu o skriptama na bugovom forumu.

Pogledaj prvi post teme i potrazi BugExtra skripte i pogledaj zadnju sliku koja ti omogucava de odredis vrijeme refresha u temema u kojim sudjelujes i u temama koje pratis.

To je vezano uz njegov sidebar,ne uz ono o čemu mi pričamo tj. o samim temama.

How about a nice cup of shut the fuck up?
14 godina
offline
RE: Auto-refresh teme
Domagoj kaže...

Moguće je naravno, no nismo baš za to...

 

Dostupne su sljedeće alternative:

  • u desnom stupcu, pod aktivne teme se događa upravo to - refreshaju se aktivne teme
  • moderni browseri imaju mogućnost da sami refreshaju neku stranicu u nekom intervalu, pa možete koristiti to

Zašto NE? Bio je prijedlog za bolje zipanje slika pa opet NE, sve je 

NE. Kada ćemo vidjet neke bitne promjene, kao ovu?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto-refresh teme
EVO kaže...
Domagoj kaže...

Moguće je naravno, no nismo baš za to...

 

Dostupne su sljedeće alternative:

  • u desnom stupcu, pod aktivne teme se događa upravo to - refreshaju se aktivne teme
  • moderni browseri imaju mogućnost da sami refreshaju neku stranicu u nekom intervalu, pa možete koristiti to

Zašto NE? Bio je prijedlog za bolje zipanje slika pa opet NE, sve je 

NE. Kada ćemo vidjet neke bitne promjene, kao ovu?

O čem pričaš ti?Od početka stvaranja foruma,on je doživio brojne promjene i nadogradnje,što vidljive,što nevidljive.Dečki stalno rade i stalno prate ovaj podforum,ali ne mogu sada skakati čim se nekom prisere e ja bih ovo,a ja bih ono,pa daj napravite ovo,uvedite ono...itd,itd.

Što se mene tiče,aktivne teme u realnom vremenu su sasvim dovoljne, a nadam se da niste lijeni kliknuti na link svaki put kad se određena tema refresha.A i mogu se kladiti da i uvedu auto-refresh teme,da bi se neko sjetio da bi bilo "krucijalno" uvesti pisanje poruka u realnom vremenu i nitko nikad nije zadovoljan.

alrighty then
14 godina
offline
RE: Auto-refresh teme
dncrmt kaže...
EVO kaže...
Domagoj kaže...

Moguće je naravno, no nismo baš za to...

 

Dostupne su sljedeće alternative:

  • u desnom stupcu, pod aktivne teme se događa upravo to - refreshaju se aktivne teme
  • moderni browseri imaju mogućnost da sami refreshaju neku stranicu u nekom intervalu, pa možete koristiti to

Zašto NE? Bio je prijedlog za bolje zipanje slika pa opet NE, sve je 

NE. Kada ćemo vidjet neke bitne promjene, kao ovu?

O čem pričaš ti?Od početka stvaranja foruma,on je doživio brojne promjene i nadogradnje,što vidljive,što nevidljive.Dečki stalno rade i stalno prate ovaj podforum,ali ne mogu sada skakati čim se nekom prisere e ja bih ovo,a ja bih ono,pa daj napravite ovo,uvedite ono...itd,itd.

Što se mene tiče,aktivne teme u realnom vremenu su sasvim dovoljne, a nadam se da niste lijeni kliknuti na link svaki put kad se određena tema refresha.A i mogu se kladiti da i uvedu auto-refresh teme,da bi se neko sjetio da bi bilo "krucijalno" uvesti pisanje poruka u realnom vremenu i nitko nikad nije zadovoljan.

ma znam da se konstantno nadograđuje, to sam vidio, ali svi dobri prijedlozi su odbijeni.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto-refresh teme
lzgr kaže...
Gigx0n kaže...

Imas nesto slicno vec na forumu

Korisnik drnde ima temu o skriptama na bugovom forumu.

Pogledaj prvi post teme i potrazi BugExtra skripte i pogledaj zadnju sliku koja ti omogucava de odredis vrijeme refresha u temema u kojim sudjelujes i u temama koje pratis.

To je vezano uz njegov sidebar,ne uz ono o čemu mi pričamo tj. o samim temama.

Dalo bi se to napraviti preko skripte, cak dosta jednostavno, samo je malo problematicno jer bi morao

dohvacati cijelu stranicu pa izvuci nove postove, tako da se ne bi smijelo cesto refreshati (barem 30s do 1min)

jer se ipak radi o jedno 150-300 pa i vise KB.

 

Medutim ako bi ekipa s buga bilo voljna napraviti server side skriptu (kao ovu koju koristim za svoj sidebar, takoder

i decki koji rade bug dodatak za firefox) koji bi primala npr. id zadnje poruke i vracala podatke korisnika, poruku, datum i broj

TU,TD,Hvala, linkove slika i slicno novih postova to bi se dalo dosta skresati.

 

EDIT: Ali da to naprave mogli bi isto tako i sami uvesti opciju, jer to je najveci dio posla Smijeh

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 18:07 (drnde).
14 godina
neaktivan
offline
Auto-refresh teme

Razumijem ja sve,ali to je gledano sa naše strane.Moraju se stvari sagledati iz perspetktive admina i da li im je određena promjena/nadogradnja tehnički isplativa.

alrighty then
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto-refresh teme
Ovo je samo forum :)
Sa nekim nedostacima :D
Udri brigu na veselje
14 godina
offline
Auto-refresh teme

Mislim da su svi bugovi ispravljeni,sve nam je olaksano 100% naspram prije,pol ovih novih idea je ajmo rec "luksuz" (kolko tolko ovisi od ideje)

||People never change,they only change themselves from the outside,inside they are the same ||People love to hate
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Auto-refresh teme

evo  moj savjet.. ostavit kako je, ne dirat ništa, ispravit par bugova i to je to.. Što nam fali..

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Auto-refresh teme

Ma sve je ok..jedino slike treba srediti...uzme užasno puno vremena...

Tako da..Domagoj..kao što već rekoh, opali po SilverLight-u..bunit će se neki prva dva dana i nakon toga će se pitati zašto to nije prije uvedeno..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice