Huawei P10 i P10 Plus-rasprava izdvojena tema

poruka: 232
|
čitano: 110.409
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Huawei P10 vs Huawei P10 Plus

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Na njuškalu ih već ima ispod 4000 kn   

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Nego da pitam da li je itko prednaručio Huawei P10 Plus. Prednaručio sam ga još u 3. mjesecu i nikako da djubre dođe. Za popizdit. 

Da li je možda još netko prednaručio i daj Bože da mu je došao ili ga očito nema u Hrvatskoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Nemam pojma, nigdje se ne spominje P10+. Sve je moguće, ali mislim da u svakodnevnom radu se to ne osjeti. Iskreno nisam ni gledao koliko su uopće i brze te podatkovne memorije. Evo sad sam išao provjerit i najsporija memorija je kao na mom Huawei Mate 8 koji radi savršeno brzo. Glavno da on ima jači proc, više rama, veću rezu ekrana, više interne memorije i sve 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jel netko na kraju nabavio p10 plus? Razmisljam si ga uzet kroz koji tjedan pa me zanimaju utisci,kako leži u ruci,baterija itd...

 

Vidim da ima neke zavrzlame oko memorije,se mozda zna kako po serialu ili nešto koji ima sporiju a koji bržu? Jer ak već kupujem takav mobitel,ne želim sporiju memoriju jer oni nemaju brze više na lageru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
izvone kaže...

Jel netko na kraju nabavio p10 plus? Razmisljam si ga uzet kroz koji tjedan pa me zanimaju utisci,kako leži u ruci,baterija itd...

 

Vidim da ima neke zavrzlame oko memorije,se mozda zna kako po serialu ili nešto koji ima sporiju a koji bržu? Jer ak već kupujem takav mobitel,ne želim sporiju memoriju jer oni nemaju brze više na lageru...

Ja sam ga u Vip-u uzeo u prednarudžbi, tako da mi početkom ovog idućeg tjedna treba stići. Neke su probleme imali sa dostavom P10+ modela, pa tek sada stižu. Pa kada ga dobijem mogu napraviti malo detaljniju recenziju. Osobno me ne zabrinjava to oko memorije jer do ovoga tzv. "problema" nisam ni znao kakove memorije imaju niti koje brzine. Znam da nije u redu oglašavati jedno a davati drugo u uređaj, ali osobno mislim da su razlike minorne u svakodnevnoj upotrebi uređaja, ali naravno ima mnogo koji tako ne misle. Uglavom kada dođe napravit ću testiranje pa ću vidjeti koju memoriju ima.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Ovi sa sporijom bi trebali citat brzinom od 250mb\s a ovi sa brzom 750...nije to bas mala razlika
Najbolje da su pricekali da dojde memorija i to je to...ovo je po meni glupo i neki koji se zele prebaciti na njihov model mozda ipak nece jer ce za isto novca mozda dobiti sporiji uredaj ili brzi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Ovi sa sporijom bi trebali citat brzinom od 250mb\s a ovi sa brzom 750...nije to bas mala razlika
Najbolje da su pricekali da dojde memorija i to je to...ovo je po meni glupo i neki koji se zele prebaciti na njihov model mozda ipak nece jer ce za isto novca mozda dobiti sporiji uredaj ili brzi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Danas bio u Elipsu...igrao se malo s P10...zanimljiv mob...lijepo leži u ruci., senzor otiska prsta odlična...kao na M10.

 

Kamera...odlična...ali da softwerski uljepša sliku., uljepša...Slika izgleda dosta zasičeno...pomalo neprirodno.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
7 godina
neaktivan
offline
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Gledam p10 lite i vidim da se u nekim nasim shop-ovima prodaje verzija sa 3 gb rama-a negdje sam procitai da je to vezija za istocnoeuropska trzista,jel tko zna o cemu je rijec
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

 Uvijek ti duplo stavi post... nešto ti nije dobro s mobom...

14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Nije do moba...kad sam instalirao UC Browswer pa nes zeza on...sad pisem ovo preko Chroma.
14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Eto tužna vijest , na kraju svih prepucavanja, laži i obmana od dragog nam Vip-a stornirana je prednarudžba Huawei P10+. Tražim sada drugi uređaj (Mate 9 ili LG G6 ili Samsung S8 (najmanja vjerojatnost)).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Eto tužna vijest , na kraju svih prepucavanja, laži i obmana od dragog nam Vip-a stornirana je prednarudžba Huawei P10+. Tražim sada drugi uređaj (Mate 9 ili LG G6 ili Samsung S8 (najmanja vjerojatnost)).

A jebi ga kolega...Šta je bilo??

 

Vidi akciju kod Tele 2...ovo s neograničenim internetom...mislim da se isplati više od Vip-a kako god okreneš., osim ako ti ovo nije službena kartica...

14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Eto tužna vijest , na kraju svih prepucavanja, laži i obmana od dragog nam Vip-a stornirana je prednarudžba Huawei P10+. Tražim sada drugi uređaj (Mate 9 ili LG G6 ili Samsung S8 (najmanja vjerojatnost)).

A jebi ga kolega...Šta je bilo??

 

Vidi akciju kod Tele 2...ovo s neograničenim internetom...mislim da se isplati više od Vip-a kako god okreneš., osim ako ti ovo nije službena kartica...

Ma dogovorili smo crnu boju koja je kao bila jedina u ponudi kod prednarudžbe, da bi mi danas nakon malte ne mjesec dana od prednarudžbe i barem dva tjedna obećavanja od njihove službe da će biti uređaj odmah biti poslan (a nije) rekli da imaju samo srebrnu boju koja mi je ogavna i za koju sam odmah u prednarudžbi rekao da neću. Poludio sam. Mogli su mi to reći prije 2 tjedna, ali ne ja kao majmun čekao kada će mi doći uređaj, a oni uopće ne šalju jer nemaju crni, a i sve pogodnosti sada više ne vrijede (kao da su čekali da prođe akcija) - 500 kn popusta na uređaj, popust na tarifu, više GB interneta u paketu. Za zamračit.

Uglavnom mislim da je LG G6 uređaj na koji ću ići. Još ću malo promozgati.

 

11 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jel ima netko P10 Lite?Jer zanima me kupnja P10lite ili P9.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Nemaš kaj razmišljat, cijena im je na njuškalu praktički ista, P9 je malo skuplji ali i puno bolji uređaj.
14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Složio bi se gore sa kolegom, P9 VS P10 Lite, P9 pobjeđuje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Slazem se da je P9 bolji,ali cijena me malo koci.Previse mi je skup.Ocekivao sam da cu P9 naci do 2500kn novi.Kad ovdje kod nas ispod 3000 ga nema 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Neda mi se sad gledat na njuškalu al frend je prije dva mjeseca kupio P9 za 2500 prek njuškala, i u to vrijeme ih je bilo dostau ponudi. Prati stalno, sigurno bude jer i desetki cijena pada i već sad se da naći za 3500
14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Endymon kaže...

Slazem se da je P9 bolji,ali cijena me malo koci.Previse mi je skup.Ocekivao sam da cu P9 naci do 2500kn novi.Kad ovdje kod nas ispod 3000 ga nema 

Na njušci imaš novi ne korišteni i sa garancijom od 2.700 kn, a u trgovini od 3000 kn. Gle mob je i dalje premium uređaj, cijena je još i ok spram drugih marki.

9 godina
odjavljen
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Nije mi vrag dal mira pa sam odma provjeril, ima par komada za 2500 koji se prodaju pod "novi" tak da...zovi i provjeri

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

A da nisu to oni sto imaju sporiju rom memoriju?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 10:00 (JeggerMaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice