Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 251.410
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Najbolji horor film

jeli iko gledao flowers of flesh and blood

13 godina
offline
Najbolji horor film

je li iko gledao teksaski masakr motornom pilom sljedeca generacija (the texas chainsaw massacre next generation)

15 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

je li iko gledao teksaski masakr motornom pilom sljedeca generacija (the texas chainsaw massacre next generation)

smece

 

to nit nije horror to su gluposti

--------------------------------------------

 

a jel netko gledao Exorcist (1973) :P

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
hrvatskafarkasevec kaže...
zombie kaže...

je li iko gledao teksaski masakr motornom pilom sljedeca generacija (the texas chainsaw massacre next generation)

smece

 

to nit nije horror to su gluposti

--------------------------------------------

 

a jel netko gledao Exorcist (1973) :P

S prvim se slažem, a što se tiče ovoga drugoga što si napisao...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 14:28 (thuglife).
13 godina
offline
Re: Najbolji horor film
hrvatskafarkasevec kaže...
zombie kaže...

je li iko gledao teksaski masakr motornom pilom sljedeca generacija (the texas chainsaw massacre next generation)

smece

 

to nit nije horror to su gluposti

--------------------------------------------

 

a jel netko gledao Exorcist (1973) :P

gledao sam exorcist 1973 film je dobar,legendaran proglasen za najboljim hororom ikad snimljenim 

obavezno pogledaj!!!!

JELI IKO GLEDAO FILM IT 1990

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 14:46 (zombie).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film

gledao sam exorcist 1973 film je dobar,legendaran proglasen za najboljim hororom ikad snimljenim 

obavezno pogledaj!!!!

Molim te reci da trolaš.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji horor film
thuglife kaže...

gledao sam exorcist 1973 film je dobar,legendaran proglasen za najboljim hororom ikad snimljenim 

obavezno pogledaj!!!!

Molim te reci da trolaš.

hahahhaha znao sam da ce zagrist :D

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
13 godina
offline
Najbolji horor film

JELI IKO GLEDO FILM IT 1990 SA KLAUNOM

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

zna li itko kako se zove film u kojem je glavni lik neka mala klinka koja ima nekakve sposobnosti tipa prizvat potres i tak neš??

"you hit me we hit you"-mafia
16 godina
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

JELI IKO GLEDO FILM IT 1990 SA KLAUNOM

 naravno, steven king novela. Iako od njega je daleko nemjerljivo najbolja kubrickova ekranizacija Shininga.

Bila je i jedna mini serija, "langolijeri", tv kvalitete, koja mi je kad je prikazana, stvarno poprilično dugo stajala u glavi.

Čovječe, nekad se mislilo kako je Steven King horror fantasy pop kuruza, a danas od njega sirotog ni traga dok kojekakve

"babe" u maltene njegovom žanru sa potterima i twilightima drmaju milijardama.

13 godina
offline
Najbolji horor film

mnogi pricaju o hororu evil dead ( zla smrt ) 1981 i the hills have eyes ( brda imaju oci ) 2006  pa se razmisljam dali da ih skinem na komp 

dajte mi savjet kakavi su ovi filmovi

16 godina
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

mnogi pricaju o hororu evil dead ( zla smrt ) 1981 i the hills have eyes ( brda imaju oci ) 2006  pa se razmisljam dali da ih skinem na komp 

dajte mi savjet kakavi su ovi filmovi

 To su dijametralno različiti filmovi. Evil dead je horror komedija sa legendarnim Sam raimijem i Bruce Campbelom, a

The Hills have eyes je remake krvavica filmova iz 70-tih. Wes Craven produkcija činimise, bez humora:)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
vistma kaže...

Koji vam je najdraži i najstrašniji horor film? Nedavno sam gleda The Dead Silence i film je odličan volija bih da nastavak

 Prvi, kojeg sam davno pogledao "Leptirica".

 

Sažetak prošlih izbora: kopanja ista, a svinje zamijenjene...
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Neznam dali je ko vec spomenuo Egzorcizam Emilly Rose, to mi je definitivno jedan od najboljih horora. Ko voli doberw skoro pa psiholoske horore definitivno taj film preporucujem.

http://www.forum-drugaciji.com
13 godina
offline
Re: Najbolji horor film
overhaul kaže...
zombie kaže...

mnogi pricaju o hororu evil dead ( zla smrt ) 1981 i the hills have eyes ( brda imaju oci ) 2006  pa se razmisljam dali da ih skinem na komp 

dajte mi savjet kakavi su ovi filmovi

 To su dijametralno različiti filmovi. Evil dead je horror komedija sa legendarnim Sam raimijem i Bruce Campbelom, a

The Hills have eyes je remake krvavica filmova iz 70-tih. Wes Craven produkcija činimise, bez humora:)

http://www.imdb.com/title/tt0083907/ ovdje pise horor a za drugi dio pise komeja/horor7fantazija

amar kasumovic
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

The hiils have eyes si skini neznam kolko nastavaka ima film ali prvi i drugi dio su ti super, Evil dead kolko se sjecam je malo komican ako mislim na isti film po kojem je i igrica napravljena doduse jako stara igrica a preporuka bi ti jos bilo i Wrong turn 1 i 2 slican film The hiils have eyes al je za pogledat ok.

http://www.forum-drugaciji.com
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Pogledao sam svih 5 Final Destinationa neki  dan i nemogu se sjetiti da sam se ikada tako nasmijao na neki horror! :) Svaka čast scenaristima na smišljanju načina na koji ljudi umiru haha

 

Btw nemogu sad reći da mi postoji 1 najbolji horror, zbilja sam se u životu nagledao super horrora. Možda Slagalica Strave serijal, svakako jedan od najdražžih

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 2:07 (Kora).
13 godina
offline
Najbolji horor film

koji je bolji horor poltergeist 1982 ili the blair witch project 1999

amar kasumovic
12 godina
offline
Najbolji horor film

Poltergeist je bar meni bolji, ovaj witch projekt mi nikad nije sjeo

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
zombie kaže...

koji je bolji horor poltergeist 1982 ili the blair witch project 1999

Ma Blair Witch project ništa ne valja, neznam zašt je to uopće horor. To mi je jedan od najgorih horora koje sam gledao, dosadno, zamorno, nimalo strašno, jadno, nezanimljivo.

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
16 godina
offline
Re: Najbolji horor film
Praetorian1 kaže...
zombie kaže...

koji je bolji horor poltergeist 1982 ili the blair witch project 1999

Ma Blair Witch project ništa ne valja, neznam zašt je to uopće horor. To mi je jedan od najgorih horora koje sam gledao, dosadno, zamorno, nimalo strašno, jadno, nezanimljivo.

 to je "horror" jer je prvi film koji je imao viral kampanju, valjda je i izumitelj tog tipa kampanje. Dakle, isfuravale su se vijesti po forumima od kvazi članova da je pronađena nekakva kamera,

i jel tko vidio snimke, da kao tip koji je postavio pitanje, vidio snimke kod prijatelja i što ljudi misle  tome. Naravno, bilo je "daj daj daj oću vidit, šta ima, zovi frenda neka izripa, uploada,

blabla". Eto, onda kad je 90% ljudi mislilo da gleda autentičnu snimku, osjećaj je drugačiji, zar ne?

Ivan 992 kaže...

Evo par filmova koje sam pogledao nedavno, pa i vi iznesite svoje misljenje...

 

Wrong Turn 1: Odlican

Wrong Turn 2: Po meni dosta dobar

Wrong Turn 3: Moze se pogledati

Wrong Turn 4: E tu sam se stvarno razocarao (ni blizu prijasnjim nastavcima)

 

Eden Lake: Preporucujem

 

Nekome tko se "fura" na klasike su ovi filmovi iznad produkcijsko smece al eto ja mogu rec da sam ih gledao s uzitkom jer osobno klasici mi nisu bas po izboru

Wrong turn2, 3, 4... pa i 1 ???? OMFG. Pa cijela franchiza nastala je iz "home" epizode Xfilesa iz 4. sezone,

a pritom ima u odnosu na tu epizodu na n-tu potenciju više klišeja, lošiju produkciju, nelogičnosti, glumce i gluplju radnju!

Vi koda ste se jučer rodili ili dobili televizor. Mislim, o ukusima se ne raspravlja, ali ovo je kao kad čitam

kako je teenager prvi put u životu čuo i spazio Beatlese i optužio ih da su ukrali frizure Justinu Bieberu!

Ajde, iako "klasici ti nisu baš po izboru" (???) Moram jednostavno spomenuti da im je uzor svima "deliverance"

sa Jon Voightom(znate, tatom od Angeline Jolie, iako ga neki znaju po Midnight Cowboy, i gomili nagrada i Oscara) 

i Burtom Reynoldsom(stričekom koji je imao filmove o utrkama autima prije Brzih i žestokih)
:::

Eden Lake? Pa neznam, to je krimi triler. Ubijanja su gluplja nego u prosječnoj epizodi "ubojstva u Midsommeru" a film

nema nikakvih natprirodnih, ultragross detalja što je po meni pojam horrora. Ako je samo do krvavica, pa onda je

gibsonov film o isusu uberhorror. On čak ima natprirodnih pojava;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 23:20 (overhaul).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
overhaul kaže...

Wrong turn2, 3, 4... pa i 1 ???? OMFG. Pa cijela franchiza nastala je iz  "home" epizode  Xfilesa  iz 4. sezone,

a pritom ima u odnosu na tu epizodu na n-tu potenciju više  klišeja, lošiju produkciju, nelogičnosti, glumce  i gluplju radnju!

Vi koda ste se jučer rodili ili dobili televizor. Mislim,  o ukusima se ne raspravlja, ali ovo je kao kad čitam

kako je teenager prvi put u životu čuo i spazio Beatlese i optužio ih da su ukrali frizure Justinu Bieberu!

Ajde, iako "klasici ti nisu baš po izboru" (???) Moram  jednostavno spomenuti da im je uzor svima "deliverance"

sa Jon Voightom(znate, tatom od Angeline Jolie, iako ga neki znaju po Midnight Cowboy, i gomili nagrada i Oscara)

i Burtom Reynoldsom(stričekom koji je imao filmove o utrkama autima prije Brzih i žestokih)
:::

Eden Lake? Pa neznam, to je krimi triler. Ubijanja su gluplja nego u prosječnoj epizodi "ubojstva u Midsommeru" a film

nema nikakvih natprirodnih, ultragross detalja što je po meni pojam horrora. Ako je samo do krvavica, pa onda je

gibsonov film o isusu uberhorror. On čak ima natprirodnih pojava;)

Da i ocekivao sam takav odgovor iskreno neznam ni sam zasto sam uopce postao poruku kada sam znao da cu dobiti kritiku koja je dovoljno prepotentna da ti zgadi svaki gb prostora na hardu koji su potroseni na te filmove, hvala lijepo ti se drzi svojih klasika a ako ti je do nadnaravnog (sto velis da je po tebi pojam horora) ima sf-a koliko hoces a ja cu i dalje gledati jeftine kopije originala koji su nastali jos kada se Louis Aima sjetio da bi se kretanja i radnje osoba mogle i zabiljeziti. Ocito je da novije generacije pucaju na filmove novije "shit" produkcije. LP.

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Stiže i Dead Space film, e to će bit odličan horror, igra je do jaja a još ako neki fenomenalan studio uzme produkciju biće i film odličan. Btw sad kad je netko spomenuo Ubojstva u Midsomeru, jbt toliko ubojstava u jednom  kantonu nisam nigdje vidio, pa tam se kolju kao mutavi

Dinamo živi vječno
16 godina
offline
Re: Najbolji horor film
Kora kaže...

 Btw sad kad je netko spomenuo Ubojstva u Midsomeru, jbt toliko ubojstava u jednom  kantonu nisam nigdje vidio, pa tam se kolju kao mutavi

 Hehe, da, ono mirno mjestašce, kadli ono jedno 200 ubojstava godišnje:) Twin Peaks mu nije do koljena ;)

@Ivan 992: ma okej, o ukusima neću raspravljati, ali kad je naslov teme "najbolji horror film" - samo sam upozorio da su to kopije ranijih filmova,

a X-files nije baš sad neki "klasik" pa išla je i repriza nedavno. Usput sam ipak upozorio da za te "redneck-hillbilly-inbreed-cannibal-krvavica" filmove

postoje prilično dobri predvodnici i temelji žanra. MOžda netko poželi osvježiti pamćenje. Nadnaravno usput nije jednako SF.

U mojoj tekici Naučna Fantastika nisu demoni, duhovi, vrag, opsjednutost, zombiji i kletve. Klanje mi pak nije Horror.

Osobno, daleko više sam se nakostriješio u pojedinim scenama "šestog čula"

nego što me ijedan masakr motornom pilom uopće trenuo iz pospanosti.

Iako ima dobrih Horroraca sa zgodnim krvavicama.

Prvi Hellraizeri, Phenomena,Re-animator... ali bešga, to su klasici. fuj!

...

a DeadSpace, nadam se samo da neće dopasti šaka Uwe Bollu, kao većina ostalih igara ;)

Iako, možda bi to bilo dobro, lako je moguće da bi opet bilo malo posla

za naše jadran film kostimografije i naplate lokacija ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 3:28 (overhaul).
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

GLedao sam sinoć Wrong Turn 4, kako je film bolestan, svima sa slabim želucem ne preporučujem......Final Destination serijal je kamilica naspram ovoga rofl

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Wrong Turn:1,2,3,4

The hills have eyes:1,2

Shaun of the Dead 

Pitaj od Pirot do Vranje dali je Scarfaceee nekog zajebao
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 17:57 (Scarfaceee).
13 godina
offline
Najbolji horor film

kakav je horor JACOBS LADDER 1990 mnogi ga hvale ali jeli to pravi horor ili .........?

14 godina
offline
Re: Najbolji horor film
@Kora

Vec ima dead space, animirani film ;)

 

Dead Space: Downfall

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji horor film
EraserHead kaže...
@Kora

Vec ima dead space, animirani film ;)

 

 

Dead Space: Downfall

Govorim of dugometražnom feature filmu, znači sa pravim, real life glumcima

Dinamo živi vječno
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
EraserHead kaže...
@Kora

Vec ima dead space, animirani film ;)

 

 

Dead Space: Downfall

Ima ih više od jednoga, ali nisu nešto.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice