Zašto samo Ubuntu???

poruka: 3
|
čitano: 987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zašto samo Ubuntu???

Primjetio sam da svaki puta kada u Bug-u izađe neka linux distribucija, radi se o Ubuntu....
Također, izađe Ubuntu, cijeli članak od 2-3 strane.... Izađe npr Fedora, stupac pod novostima....

Znam da je Ubuntu najpopularnija distribucija.... i da je jako jednostavna, i pogodna za prelazak sa Windowsa... itd
Ali, kao i svaka distribucija ima mane, pa bi bio zadovoljan kada bi vidio i neku drugu distribuciju tu i tamo. Pogotovo neku od popularnijih, kao: Debian, Gentoo, Fedora, CentOS, Mandriva, PCLinuxOS, FreeBSD itd....

A šta se tiče Mreže, super sam zadovoljan, i samo tako nastavite.... ali mi također smeta šta se puno češće nađe Ubuntu od nekih malo manje popularnih, ali jednako jakih distribucija.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto samo Ubuntu???

Imaš si u 181 broju Bug-a nešto o ostalim Gnu OS-ovima.

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Zašto samo Ubuntu???
Jazzfan kaže...

Primjetio sam da svaki puta kada u Bug-u izađe neka linux distribucija, radi se o Ubuntu....
Također, izađe Ubuntu, cijeli članak od 2-3 strane.... Izađe npr Fedora, stupac pod novostima....

 Nije baš tako, unazad desetak brojeva imaš u svakom broju po 2-3 strane Linuxa, a samo u ovom zadnjem je Ubuntu. Možda je već u sljedećem broju Fedora na 2-3 stranice, tko zna, prati, iščekuj... Namigiva
drpetric
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice