Mala sugestija bug-u zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.188
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija bug-u

pozdrav!

 

Mozda ce Vam se ovo viniti glup prijedlog ali..

 

Neki dan cisteci tavan nasao sam brdo bugova. btw citatelj sam od prvog broja jos od onog izdanja sa disketom i tonom scr savera i aplikacija za win 3.1 :)

Naime zao mi je to sve baciti a tavan bi trebalo "defragmentirati" i "delete-ati zastarjele aplikacije", a ponekad je fora kopati po starim brojevima i sjetiti se budenje informaticke tehnologije...

 

ustvari to sve me dovodi do razmisljanja zasto ne napravite neku verziju casopisa recimo za pretplatnike ili sl. u e-book formatu.

Nikad ne stignem procitati bug od pocetka do kraja u jednom danu pa nanasam casopis sa sobom gdje god idem npr. kod doktora, na posao, na kavu itd.

posto dosta pametnih telefona ima e-book reader integrian u sebi, a i readeri ce ubzo preplaviti trziste, mozda nebi bilo lose uvjek imati sa sobom "e-bug"  i citati bilo koji broj kad se god sjetim.

Uostalom ovo i je casopis koji prati informaticke tehnlogije a neminovno ce se jednog dana transformirati u nesto elektronicko, pa onda budimo mi prvi u tome barem u hr.

 

 

Pozz.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 15:44 (Carlo).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mala sugestija bug-u

jako zanimljiv i po mom mišljenju koristan prijedlog koji bi se mogao sprovestiu uporabu

!!alkoholom protiv droge!!
14 godina
offline
Mala sugestija bug-u

zar ne postoji bug u digitalnom obliku? ili to neko skenira pa šalje na torrente ili gdje već...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija bug-u

Bilo bi dobro da Bug u PDF formatu dobiju svi na Bug DVD-u

Fućkaj ga!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mala sugestija bug-u

Prodali bi točno jednog!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mala sugestija bug-u
Carlo kaže...

ustvari to sve me dovodi do razmisljanja zasto ne napravite neku verziju casopisa recimo za pretplatnike ili sl. u e-book formatu.

Nikad ne stignem procitati bug od pocetka do kraja u jednom danu pa nanasam casopis sa sobom gdje god idem npr. kod doktora, na posao, na kavu itd.

posto dosta pametnih telefona ima e-book reader integrian u sebi, a i readeri ce ubzo preplaviti trziste, mozda nebi bilo lose uvjek imati sa sobom "e-bug"  i citati bilo koji broj kad se god sjetim.

Uostalom ovo i je casopis koji prati informaticke tehnlogije a neminovno ce se jednog dana transformirati u nesto elektronicko, pa onda budimo mi prvi u tome barem u hr.

 

 

Pozz.

Radimo na tome!

 

Potpuno smo svjesni svega o čemu pišeš, tako da znamo što treba napraviti...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice