Tiguan ili Touran

poruka: 15
|
čitano: 9.225
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Tiguan ili Touran

pozdrav!

Novi sam pa neznam dali sam na dobro mjesto ubacio post.

Zanima me vase misljenje oko kupnje novog auta.

Dvoumim se izmedju novog Tiguana 2.0tdi115ks) i redizajniranog Torana 1.6tdi.

Jos sam u dilemi dali benzin ili diesel sobzirom na ovu situaciju oko diesela!

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
Tiguan ili Touran

Uh, pa to su ti diametralno suprotni auti... Vozio sam oba i imam doma Tourana prethodne generacije. Ovisi za što ti treba auto. Ja imam troje klinaca pa mi je Touran genijalna stvar pogotovo jer ima 7 sjedala, sa time da nema srednju klupu nego baš tri sjedala odvojena (genijalno za dječje sjedalice). Doduše, na novoj se verziji sklapaju u pod, a u ovoj mojoj ih skroz u pol minute izvadim iz auta. Najbolje ti je sjest u jedan i drugi pa odlučiti. Bottom line, Touran je traktor ogromnih dimenzija koji će ti služiti za skoro sve, jako ugodan u vožnji i praktičan. Tiguan ti se fura na terenca, a nije. Ja se nisam mogao oteti dojmu da je iznutra manji nego što mi se čini izvana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 20:52 (Leryan).
11 godina
neaktivan
offline
Tiguan ili Touran

Toran definitivno.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
14 godina
odjavljen
offline
Re: Tiguan ili Touran
Onjegin kaže...

Toran definitivno.

 Vidi tko se vratio

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Tiguan ili Touran
Onjegin kaže...

Toran definitivno.

 

6 godina
neaktivan
offline
Tiguan ili Touran

Tiguan definitivno, izgleda puno bolje i atraktivnije. Touran je dosadni monovolumen za soccer mame. I ako radis vise kilometara bolje uzmi dizela. Po meni iskreno nebi ni trebalo biti dileme izmedju jer pretpostavljam da im je cijena slicna a tiguan ti daje 100% bolji imidz :)

14 godina
odjavljen
offline
Tiguan ili Touran

Oba auta su smeće i dizel je smeće.

 

Sljedeća tema...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Tiguan ili Touran
BabyDriver420 kaže...

Tiguan definitivno, izgleda puno bolje i atraktivnije. Touran je dosadni monovolumen za soccer mame. I ako radis vise kilometara bolje uzmi dizela. Po meni iskreno nebi ni trebalo biti dileme izmedju jer pretpostavljam da im je cijena slicna a tiguan ti daje 100% bolji imidz :)

 Neznam baš, ne bih se složio s tobom.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Tiguan ili Touran
BoomerCRO kaže...
BabyDriver420 kaže...

Tiguan definitivno, izgleda puno bolje i atraktivnije. Touran je dosadni monovolumen za soccer mame. I ako radis vise kilometara bolje uzmi dizela. Po meni iskreno nebi ni trebalo biti dileme izmedju jer pretpostavljam da im je cijena slicna a tiguan ti daje 100% bolji imidz :)

 Neznam baš, ne bih se složio s tobom.

 

 

u vezi cega se nebi slozio?? tiguan da nije atraktivniji od tourana, pa to je suv protiv monovolumena, bilo tko ce prije pogledati tiguana. I duze ce mu drzati vrijednost, pogotovo dizel

6 godina
neaktivan
offline
Re: Tiguan ili Touran
Jakovp kaže...

Oba auta su smeće i dizel je smeće.

 

Sljedeća tema...

 hahahaha zato je vw jedna od najprodavanijih marki na svijetu, isto kao iphone u svijetu mobitela, da pogodim ti si jedan od onih sta volis japanske aute, benzince, govoris da je android  bolji od iphona i zbog toga mislis da si pametniji i iznad drugih

9 godina
online
Re: Tiguan ili Touran
Jakovp kaže...

Oba auta su smeće i dizel je smeće.

 

Sljedeća tema...

 Nezna čovjek nije kriv...diesel je tekuće gorivo...auti su prijevozna sredstva a smeće je otpad koji se baca ili reciklira...ajd ti meni onda baci par ovakvih ja sam onda Pripuz na Bug forumu 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
11 godina
offline
Tiguan ili Touran

Na dizel se radi, na plin kuha a na benzin vozi i da se mene pita ja bi za te pare kupio Hondu Accord 2.4

Život je jedan al Omega je 2.0
14 godina
offline
Tiguan ili Touran

ako ces manji suv pogledaj Mazdu cx 5 osobno imam i zadovoljan sam ka sam kupovao gledao sam i Tiguana al mi je Mazda bila bolja. Na 1. Mjestu mi je bio Volvo xc 60 ali preskup i interijer je malo zastario al je auto odlican.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
offline
Re: Tiguan ili Touran
BabyDriver420 kaže...
BoomerCRO kaže...
BabyDriver420 kaže...

Tiguan definitivno, izgleda puno bolje i atraktivnije. Touran je dosadni monovolumen za soccer mame. I ako radis vise kilometara bolje uzmi dizela. Po meni iskreno nebi ni trebalo biti dileme izmedju jer pretpostavljam da im je cijena slicna a tiguan ti daje 100% bolji imidz :)

 Neznam baš, ne bih se složio s tobom.

 

 

u vezi cega se nebi slozio?? tiguan da nije atraktivniji od tourana, pa to je suv protiv monovolumena, bilo tko ce prije pogledati tiguana. I duze ce mu drzati vrijednost, pogotovo dizel

 

Ok. O ukusima se ne raspravlja. Ja sam zadovoljan, kako izgledom tako i preformansama auta. Jesi ikada sjedio u Tiguanu? SUV , a kad sjedneš unutra nemaš se di okrenuti...ugl, svak ima svoje :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 15:56 (BoomerCRO).
14 godina
neaktivan
offline
Tiguan ili Touran

Eh, kako kome treba auto, zato sam i napisao svoj osvrt. Osobno, meni treba da prepeljam sigurno hordu djece, vešmašinu, krevet, 300 kila mesa kad se vratim s kolinja i ostale pizdarije bez natezanja. :) Nikad mi nije sinulo kupovat auto da se ljudi okreću za njim, a ja u njemu ne mogu ni prdnit. Tad kad mi je to bilo fora nisam imao para ni za žvaku, a kamoli za novog Tiguana. Btw, nemam ni sad. :D Za sada sam oduševljen sa 2012 Touranom DSG TDI 1,6. Ide, ugodan i napravljen od kvalitetnih materijala. Šta je je, VW (bar za švabsko tržište) i dalje ima kvalitetu. Djeca ga prljaju, ja ga ne pazim pa opet uzmem dvije mokre maramice i prebrišem ga da izgleda kao nov. Jedini must koji sam uzeo je pokrov prtljažnika jer ako mi nešto se izlije ili zaprlja, ode među dva zadnja sjedala... :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice