Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.434
|
čitano: 13.599.777
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

DS2?
Meni na žarulji piše D1S 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 koji si ti kralj...ajde gledaj i pasi oci

 

 

i trosi 6-7 po vani, a po gradu 8,5-10 max...15 trosi kad ga se gazi...sta bi onda rekao kad bi vidio da moj leon trosi 35 u istim tim uvjetima?

 

 

 Gledam sliku i kad sam skuzio facu za volanom usr* sam se 

CARPE DIEM
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 koji si ti kralj...ajde gledaj i pasi oci

 

 

i trosi 6-7 po vani, a po gradu 8,5-10 max...15 trosi kad ga se gazi...sta bi onda rekao kad bi vidio da moj leon trosi 35 u istim tim uvjetima?

 

 

...

 

btw. kad smo kod toga, danas ri-trst-ri potrosnja 8, a cepio sam dosta kod pretjecanja auta...i po trstu strasio ljude zvukovima

 

cutac: D2S ide ;)

 

Kako jebeno izgleda C4 na ovoj slici, bomba. Koje su gume gore?

Kad sam uzimao auto pred koji mjesec, jedina stvar koja me odbila od C4 je onaj odurni odurni volan s fiksnim centralnim dijelom. Preko toga nisam mogao prec. Mislim ni u Cliu nije bog zna kak lijep volan, ali ipak puno puno bolji od tog. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

  Ovo za amperažu mi nemoraš objašnjavati, to znam, a i vidim i sam iz prve ruke kad sam dosad bio na 50ah, i sad sam stavio 75ah od varte(posudio iz firme), i alnaser se ko blesav vrti s ovim akumulatorom.

i radio upaljen pa izvuče akumulator, ali da sam akumulator prdne, nikada dosad.

Nisi ti shvatiošto ti je čovjek napisao.

Bolje je imati akumulator 55Ah s 600 A nego 75Ah s 500A

Da, JA lično i osobno !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni je taj volan jedan od najboljih dijelova c4.

Još bih rado da ima samo jedan krak, kao stari Citroeni.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Meni je taj volan jedan od najboljih dijelova c4.

Još bih rado da ima samo jedan krak, kao stari Citroeni.

 

Sto ljudi sto cudi. Meni nikako ne pase, a ostatak mi je stvarno dobar, izvana i iznutra.

14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel bio netko na lakiranju kod Javora(&Sin-a) ? O kvaliteti sve najbolje po priči ali nigdje nisam na komentare o cijenama naišao, nešto aktualnije, kakve su im cijene?

 

Trebam dosta toga riješiti prije zime, a i da može pomalo kulturno na prodaju..

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja ti javim, imam prednje branike na oba c4 za napraviti.
Na novom plaća kasko, pa ide naj naj bolja usluga, na VTS-u ja, pa ide samo dobra usluga 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gasi internet,pakiraj se 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Upropasti mi dan.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
@ruske

pa ako trosi 35l onda je za otpad.

ford mustang gt trosi oko 20l kad ga se nagazi, a ima 4,6 litreni V8 motor sa 300KS

gledam sliku al nis posebno, velim to je manji obiteljski autic, ne privlaci paznju kao npr Audi RS6 ili bilo koji BMW
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
btw gle to 18 cola felge a po kakvoj cesti ga vozis..pre lose
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tigra kaže... 

ford mustang gt trosi oko 20l kad ga se nagazi, a ima 4,6 litreni V8 motor sa 300KS

 fino te je neko nasanjkao 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
"Kao da je uplašen recesijom, mustang nam tijekom testa uopće nije puno trošio. Očekivali smo američku rasipnost, a dobili iznenađenje. U trenutcima kada GT-om odete do kraja potrošnja će prijeći 20 litara, ali se neće približiti brojci 30. No ipak, to je teško postići, a vrlo brzi možete biti i sa samo 15 litara. Prosjek testa sveo se na 16,2 litre, a testirajući svoje živce uspjeli smo potrošiti ispod 10 litara. Klizeći brzinom od 80 km/h potrošnja je pala na 9,4m litre, pa otisnete li se na nježno krstarenje otvorenom cestom do mora - možete računati na do 12 litara. Naravno, zbog pokojeg pretjecanja."
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje kupiti nekakav genericki vosak za tipa 20-30-40 kn cisto da imam za stakla.zao mi Meguiars trositi 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

v6 mustang to troši oko 15l kombinirane normalne vožnje...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tko voli auta najmanje gleda na potrošnju.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ti si jedan od onih koji nemaju love za nikakav auto, sanjare o nečemu razvikanome i onda pljuju po svemu jer bolje ne znaju.

Stari moj, ti voziš Tigru i govoriš da je c4 VTS bezveze. Prvo što je to Corsa za pedere i žene željne kabrioleta, a nemaju para za normalan kabriolet, a drugo što ga VTS u svim pogledima šije.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Ovaj otkad kupio tog monovolumena sa ponešto konjića ko da je boga za bradu prijal. 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
@chutac

pa to je istina, za bolji auto trenutno nemam jer radim za 3000kn.

To je tvoje misljenje..meni je super. malo trosi, dobro izgleda, jeftina registracija i osiguranje, dijelovi jeftini.

ne pljujem po autu, ali 94,3% vremena je tema C4.

Zato ti savjetujem da si otvoris temu "C4 VTS - auto stoljeca" i tamo vodis monolog sa sobom.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Tko voli auta najmanje gleda na potrošnju.

 Nije ni potrošnja toliki problem,nego naša draga država i nenormalni CO2 uvozi koji spriječava dosta ljudi od uvoza

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zato kupiš u Hrvatskoj. Nije u Njemačkoj ništa bolje, jedino je ponuda veća.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
U Njemačkoj je veća ponuda i auti se redovito servisiraju kod ovlaštenih servisa (ima izuzetaka naravno) za razliku od ovih u HR, cijene su pristupačnije. Ali opet ako se gleda neki dizelaš i njegov CO2, uvoz postaje neisplativ. S druge strane to je opet dobro, jer da nema tih poreza i nameta, imali bi još više stare krame na cestama (koje je ionako previše)
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Došlo vrijeme da se uzmu nove zimske . Znaci zanima me guma u dimenziji 195/65/15 . Gledao sam Continental ts 860 i nekako mi se on najvise svidja , jel ima netko iskustva s njime ? I jel znate gdje se mogu naci povoljnije od e kupi ? 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ne pljujes nego si bez razloga stavio post kako c4 ne valja niti u jednom pogledu. 

Forum je, na njemu se razgovara. Kad se pojavi nesto, razgovara se o tome. Ako ti smeta spominjanje Citroena, odi, nitko te ne drzi. Ako ti se prica o necemu drugome, zapocni razgovor, ali nemoj samo tako poceti kenjati o necemu. Nema razloga, ovdje malo tko kenja bez povoda.

 

Ja stojim iza toga da od svih auta koje sam vozio i koje smo imali u obitelji, da mi se Citroeni najvise svidjaju i budi siguran da mi kenjanje random forumasa to nece promijeniti. Dapace, dok god rade aute koji mi se svide, ja cu kupovati Citroene :) 

Ako bude srece kroz zivot, bit ce i Mercedesa i BMWa i Golfova GTI i talijana i japanaca, svega, osim, kako mi se sada svidja marka, Audija. Ali mozda se i oni promijene. 

 

Sto hoću reći, svakome se svidja nesto drugo, a dok drugi ne seru, nema potrebe da se po njihovim autima sere. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Rucipe

 

Ima u Bauhaus-u 10 kn jeftinije, tj. za 439 kn. LINK

 

EDIT: Tek sada vidim da si iz Osijeka, a gume ne šalju na kućnu adresu...Treba li ti i ugradnja? Navodno Automax Prokš nudi cijenu guma kao na ekupi i daju montažu u cijeni. Tako kažu na forum.hr, citiram (objava - 13.10.): "Bio jučer u Automaxu (Prokš Company) u Osijeku na Livani. Oni su u nekom Vulco lancu. Dali mi iste cijene kao na e-kupi a u cijeni je montaža i balans. Pričam o zimskim gumama 18 cola."

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 19:08 (kiwi_91).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

DS2?
Meni na žarulji piše D1S 

 nemam blage, onda nisu original bixenoni ti kojih gledas

gamer34 kaže...
RuskeGTT kaže...

 koji si ti kralj...ajde gledaj i pasi oci

 

 

i trosi 6-7 po vani, a po gradu 8,5-10 max...15 trosi kad ga se gazi...sta bi onda rekao kad bi vidio da moj leon trosi 35 u istim tim uvjetima?

 

 

...

 

btw. kad smo kod toga, danas ri-trst-ri potrosnja 8, a cepio sam dosta kod pretjecanja auta...i po trstu strasio ljude zvukovima

 

cutac: D2S ide ;)

 

Kako jebeno izgleda C4 na ovoj slici, bomba. Koje su gume gore?

Kad sam uzimao auto pred koji mjesec, jedina stvar koja me odbila od C4 je onaj odurni odurni volan s fiksnim centralnim dijelom. Preko toga nisam mogao prec. Mislim ni u Cliu nije bog zna kak lijep volan, ali ipak puno puno bolji od tog. 

 225 40 18

tigra kaže...
@ruske

pa ako trosi 35l onda je za otpad.

ford mustang gt trosi oko 20l kad ga se nagazi, a ima 4,6 litreni V8 motor sa 300KS

gledam sliku al nis posebno, velim to je manji obiteljski autic, ne privlaci paznju kao npr Audi RS6 ili bilo koji BMW

 lijepo da, toliko trosi normalne voznje, a ako ga gaze kako spada trosi i on 35, ne brini...ili ti koji su ga testirali neznaju gaziti aute ili nisu ih gazili po stazi nego ovako kombinirano...moja potrosnja od 35 je u extremnim voznjama od par km, a ne 100 200km od kojih 5km pod gasom, ostalo lagano...

tigra kaže...
btw gle to 18 cola felge a po kakvoj cesti ga vozis..pre lose

 tigre, vozim gdje vozim...nemam jos para i za asfaltirat ceste, ali imam para za odrzavanje auta, tako da me ne dira uopce kakve su ceste, ovjes sredim sam svako toliko kad zatreba...

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Gledao sam na service.citroen, idu D1S, znači tvoji su prerađeni 

 

EDIT: Sad sam vozio c4, ja ne znam šta su oni stavili u BluResponse Sport. Mater im, guma kao da ima ljepila u sebi. Pada kiša, 10°C, vozim 60, 70, cimam lijevo-desno, auto ništa, malo se samo čuje kako gume drobe, ali drži pravac i ne pali se ESP.

Vozim 40, smotam puni udesno, opet lagano drobe, bez ESP, ni traga proklizavanju.
Bolesno dobre gume!

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 19:18 (chutac).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...

Došlo vrijeme da se uzmu nove zimske . Znaci zanima me guma u dimenziji 195/65/15 . Gledao sam Continental ts 860 i nekako mi se on najvise svidja , jel ima netko iskustva s njime ? I jel znate gdje se mogu naci povoljnije od e kupi ? 

 Badava ja tu pišem po forumu izgleda

LINK na par stranica unazad

 

Test auto-kluba, tj adac-a, sumnjam da auto klub išta testira, samo prepisuju...

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Gledao sam na service.citroen, idu D1S, znači tvoji su prerađeni 

 

EDIT: Sad sam vozio c4, ja ne znam šta su oni stavili u BluResponse Sport. Mater im, guma kao da ima ljepila u sebi. Pada kiša, 10°C, vozim 60, 70, cimam lijevo-desno, auto ništa, malo se samo čuje kako gume drobe, ali drži pravac i ne pali se ESP.

Vozim 40, smotam puni udesno, opet lagano drobe, bez ESP, ni traga proklizavanju.
Bolesno dobre gume!

 Ja sam s Pljugom 308 dobio GoodYear Efficiency Grip

 

to je najveće smeće od ljetne gume...tamo gdje je bivša Michelinka na bivšem autu držala zavoj sad mi se pali ESP...

Padne malo kiše, proklizuje u zavojima....

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice