Dj program za glas

poruka: 22
|
čitano: 10.914
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dj program za glas
cobraIX kaže...

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

Koliko sam skužio trebaju ti loopovi, koje ubacuješ u pjesme? Ako je glas u pitanju to ćeš morati se snimiti pa onda preko nekih drugih programa izmijeniti glas i slično sa raznim efektima da bude kako želiš pa onda to ubacivati kao loop koji puštaš kad ćeš u toku pjesme.

Stoja
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Pa sigurno ste slusali u nekom remixu kako sad dj pusti npr neka se dj zove dj cobra i ono tamo izgovori njegovo ime 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dj program za glas

Snimiš preko mikrofona,obradiš u adobe auditionu i to je to,tak bar ja imam... 

Zagorje u srcu
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Ok, hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Ja cu snimiti pa cu pokusati promjeniti glas u audacity u njemu vec znam raditi pa vidicu kako ce ispasti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dj program za glas
crni pauk kaže...

Snimiš preko mikrofona,obradiš u adobe auditionu i to je to,tak bar ja imam... 

A ja pišem gomilu teksta da kažem ovo što si ti rekao u jednoj rečenici{#}

 

Da, audition je odličan za to, sam ga koristim već dugo vremena(tojest njegovu staru verziju cool edit pro) i vrlo moćan alat {#}

Stoja
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Evo sad mi je jedan prijatelj napisao da se to sve moze uraditi u fl studio znaci nemoram nista snimati nego sam utipkati ime, hvala svima i pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Mozes to napraviti u FL. Ali ne ispadne dobro (u vecini slucajeva). Najbolje ti je uzeti mikrofon, neki program za obradu zvuka (adobe audition, cool edit pro, audacity...), snimiti onako kako zelis, malo obraditi, dodati efekte (po potrebi).

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dj program za glas

Djesi cobra {#}

born to be gamer
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2011 19:43 (brhgzugfewu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

koristi http://www.acapellas4u.co.uk/ možda ti posluži... Meni je super za FL Studio

Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

dj home najbolji {#}

Say Hello To My Little Friend
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Dj program za glas
cobraIX kaže...

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

 evo još jedan "wanna be Dejvid Geta"....{#}

 

ja nikad nisam čuo da profi DJ ubacuje svoj nick u pjesmu...nikad...nikad...nikad...al možda vi novokomponovani web DJi  želite da se vaš ime čuje "nadaleko" kad bi neko puštao tu muziku...no čisto sumnjam da bi se to vrtilo igdje....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas
cassini kaže...
cobraIX kaže...

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

 evo još jedan "wanna be Dejvid Geta"....{#}

 

ja nikad nisam čuo da profi DJ ubacuje svoj nick u pjesmu...nikad...nikad...nikad...al možda vi novokomponovani web DJi  želite da se vaš ime čuje "nadaleko" kad bi neko puštao tu muziku...no čisto sumnjam da bi se to vrtilo igdje....


To si u pravu. Ni jedan PRO DJ to ne radi. Ni u MIX - evima ni u REMIX - ima. Druga stvar je live nastup. Ali ni tu nije potrebno pretjerivanje. Na live nastupu je dovoljno uzeti mikrofon, pozdraviti goste i reci im tko ce birati glazbu za njih. A ubacivanje glasa u MIX ili REMIX, je velika greska.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas
brhgzugfewu kaže...

Djesi cobra {#}

Jel se znamo ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas
DJ Danyel kaže...
cassini kaže...
cobraIX kaže...

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

 evo još jedan "wanna be Dejvid Geta"....{#}

 

ja nikad nisam čuo da profi DJ ubacuje svoj nick u pjesmu...nikad...nikad...nikad...al možda vi novokomponovani web DJi  želite da se vaš ime čuje "nadaleko" kad bi neko puštao tu muziku...no čisto sumnjam da bi se to vrtilo igdje....


To si u pravu. Ni jedan PRO DJ to ne radi. Ni u MIX - evima ni u REMIX - ima. Druga stvar je live nastup. Ali ni tu nije potrebno pretjerivanje. Na live nastupu je dovoljno uzeti mikrofon, pozdraviti goste i reci im tko ce birati glazbu za njih. A ubacivanje glasa u MIX ili REMIX, je velika greska.

Jesam ja rekao da se bavim profesionalno dj - stvom evo jedan moj video

 

 

 

Moze li mi neko napisati nesto o virtual dj neko ko se s njim bavi profesionalno dali on ima nekih dodataka da se skine i ako ima kako se zovu ti dodaci? Ja sam pocetnik ali sviram klavijature vec nekoliko godina i kazu da ima sluha pa sam se sad zainteresovao i za ovo 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2011 12:43 (cobraIX).
14 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

samo si dodo efekte nis drugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas

Ja nisam profi tek samo poceo da radim sa ovim programom kasnije ce valjda biti bolje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas
cobraIX kaže...

Pozz svim nisam znao kako da nazovem temu ali evo svecu sad reci,

poceo sam da se bavim dj - stvom i to u programu virtual dj osnove sam savladao brzo e sad kako da napravim kad ja uradim svoj remix da stavim da mi kaze npr DJ Cobra koji program da koristim za to ?

Vocaloid od Yamahe.

Starlight Sunshine Buterfly Rainbow Pony
12 godina
neaktivan
offline
Dj program za glas

Pozdrav, da neotvaram novu temu 

Dali neko zna neku stranicu sa stvarima za dj? Kao npr neku muziku neke efekte i sl. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas

Brt. skinuo sam fl studio a nzm kako da miksujem i da ubacim svoje nadimak dj duske na pocetku???jel znas kako??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dj program za glas
cobraIX kaže...

Pozdrav, da neotvaram novu temu 

Dali neko zna neku stranicu sa stvarima za dj? Kao npr neku muziku neke efekte i sl. 

Ako tražiš semplove:
http://www.musicradar.com/news/tech/free-music-samples-download-loops-hits-and-multis-217833/1 

Tu imaš hrpu toga, sve free... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 20:41 (Zhexxx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice