Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 356.179
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

zdravo, dobio sam danas Redmi 3S (3GB/32GB) sa TOP-ONE. Bio je još zapakovan in na njemu je china stable 7.3.6.0(MALCNDE). E sad imam problem, updater aplikacija mi ne nadje updejtova i kad sam prenio na mob najnoviji china developer ROM zbog unlockanja bootloaderja, i kad sam ga pokreno u updaterju izpiše mi Can`t verify update package. Može neki savjet kako updejtati na china dev da mogu unlockati bootloader? hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
deeki kaže...

zdravo, dobio sam danas Redmi 3S (3GB/32GB) sa TOP-ONE. Bio je još zapakovan in na njemu je china stable 7.3.6.0(MALCNDE). E sad imam problem, updater aplikacija mi ne nadje updejtova i kad sam prenio na mob najnoviji china developer ROM zbog unlockanja bootloaderja, i kad sam ga pokreno u updaterju izpiše mi Can`t verify update package. Može neki savjet kako updejtati na china dev da mogu unlockati bootloader? hvala

 Skini MiFlash i China Dev za Fastboot. Upali mob u fastbootu i flashaj.

Nakon toga otključaj BL i stavi global.

 

Preko updatera ti neće ići china dev.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki kaže...

 Ja sam uzeo jer je noviji, prije 2 mjeseca je predstavljen zato i ima već Android M based MIUI 8.

Samo si pogledaj frekvencije za 3G/4G ako sve odgovora jer je meni to totalno nebitna stvar.

 

 

 S koje je ovo stranice?

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
djdomi kaže...
deeki kaže...

zdravo, dobio sam danas Redmi 3S (3GB/32GB) sa TOP-ONE. Bio je još zapakovan in na njemu je china stable 7.3.6.0(MALCNDE). E sad imam problem, updater aplikacija mi ne nadje updejtova i kad sam prenio na mob najnoviji china developer ROM zbog unlockanja bootloaderja, i kad sam ga pokreno u updaterju izpiše mi Can`t verify update package. Može neki savjet kako updejtati na china dev da mogu unlockati bootloader? hvala

 Skini MiFlash i China Dev za Fastboot. Upali mob u fastbootu i flashaj.

Nakon toga otključaj BL i stavi global.

 

Preko updatera ti neće ići china dev.

 

Ali prije mjesec dana sam naručijo isti redmi 3s, koji je isto stigo sa stable china ROM, i bez problema sam na njega instaliro sa updaterom china dev, pa sam ga poslije unlockao i stavio gore xiaomi.eu. Tako da bi trebalo radit i na ovome. Ako ništa ažuriranje bi trebalo da radi, jer je službeni ROM.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
XXX-Man kaže...

 S koje je ovo stranice?

 

willmyphonework.net   

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 3S - MIUI General Moderator
16 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ja jučer otključao BL redmi 3S na global verziji

trebao se prijaviti s mi računom, onda u fastboot,unlock, TWRP i multi ROM

mob odmah proslijedio vlasniku

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
deeki kaže...
djdomi kaže...
deeki kaže...

zdravo, dobio sam danas Redmi 3S (3GB/32GB) sa TOP-ONE. Bio je još zapakovan in na njemu je china stable 7.3.6.0(MALCNDE). E sad imam problem, updater aplikacija mi ne nadje updejtova i kad sam prenio na mob najnoviji china developer ROM zbog unlockanja bootloaderja, i kad sam ga pokreno u updaterju izpiše mi Can`t verify update package. Može neki savjet kako updejtati na china dev da mogu unlockati bootloader? hvala

 Skini MiFlash i China Dev za Fastboot. Upali mob u fastbootu i flashaj.

Nakon toga otključaj BL i stavi global.

 

Preko updatera ti neće ići china dev.

 

Ali prije mjesec dana sam naručijo isti redmi 3s, koji je isto stigo sa stable china ROM, i bez problema sam na njega instaliro sa updaterom china dev, pa sam ga poslije unlockao i stavio gore xiaomi.eu. Tako da bi trebalo radit i na ovome. Ako ništa ažuriranje bi trebalo da radi, jer je službeni ROM.

 Ne košta te ništa da probaš stavit dev preko fastboota. Ja sam isto uzimao s top one, ali je bio kuhani rom pa sam morao preko fb-a flashat.

Sad po pitanju update-a, ne mislim da bi se dev trebao pojavit u updateru.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
djdomi kaže...
deeki kaže...
djdomi kaže...
deeki kaže...

zdravo, dobio sam danas Redmi 3S (3GB/32GB) sa TOP-ONE. Bio je još zapakovan in na njemu je china stable 7.3.6.0(MALCNDE). E sad imam problem, updater aplikacija mi ne nadje updejtova i kad sam prenio na mob najnoviji china developer ROM zbog unlockanja bootloaderja, i kad sam ga pokreno u updaterju izpiše mi Can`t verify update package. Može neki savjet kako updejtati na china dev da mogu unlockati bootloader? hvala

 Skini MiFlash i China Dev za Fastboot. Upali mob u fastbootu i flashaj.

Nakon toga otključaj BL i stavi global.

 

Preko updatera ti neće ići china dev.

 

Ali prije mjesec dana sam naručijo isti redmi 3s, koji je isto stigo sa stable china ROM, i bez problema sam na njega instaliro sa updaterom china dev, pa sam ga poslije unlockao i stavio gore xiaomi.eu. Tako da bi trebalo radit i na ovome. Ako ništa ažuriranje bi trebalo da radi, jer je službeni ROM.

 Ne košta te ništa da probaš stavit dev preko fastboota. Ja sam isto uzimao s top one, ali je bio kuhani rom pa sam morao preko fb-a flashat.

Sad po pitanju update-a, ne mislim da bi se dev trebao pojavit u updateru.

 Pa probaću ga staviti preko fastboota, druge mi nema, samo mi je malo komplikovano pa moram još razmisliti kako bi. Normalno da se dev nebi trebao pojaviti, ali zato bi se morao najnoviji stable, jer ja sad imam gore official stable i ne kuhanu verziju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
MASVA kaže...

ja jučer otključao BL redmi 3S na global verziji

trebao se prijaviti s mi računom, onda u fastboot,unlock, TWRP i multi ROM

mob odmah proslijedio vlasniku

 tebi je mobitel več došao sa global verzijom? ako ne, kako si je stavio gore?

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Ekipa koliko iskoristivog/slobodnog prostora od 32 gb dobili svojim redmi 3pro/3s

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 0:07 (peroko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Stigao Redmi 3S, prvi otisci su fantastični!

Uređaj odlično leži u ruci i stvarno je lagan. 

 

Pošto sam zatražio sealed box, došao je sa official China Stable MIUI 7.5 ROM-om, zatim sam skinuo zadnji official MIUI 8 China Developer ROM, preimenovao datetoku u update.zip te prebacio u root folder Internal Storage-a.

Nakon toga otišao sam u Updater aplikaciju, "Choose upgrade package" i odabrao taj .zip file i sam je pokrenuo proces upgradea koji traje cca 10 minuta.

 

Ako imate kakvih pitanja, na raspolaganju sam.

- Uređaj kupljen sa Top One (Aliexpress)

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 3S - MIUI General Moderator
Moj PC  
8 0 hvala 5
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Dolazi li Redmi 3S sa Top One-a sa MIUI 8 i normalnim ROMom ili ću morat stavljat novi ako ga naručim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
teo2411 kaže...

Dolazi li Redmi 3S sa Top One-a sa MIUI 8 i normalnim ROMom ili ću morat stavljat novi ako ga naručim?

 Pokušat će ti uvaliti svoj multilanguage ROM, ali bi svima preporučio "sealed box" tako da dođe sa original MIUI 7 Stable ROM-om.

Samo prilikom kupnje staviš komentar "I would like sealed box" i to je to.

 

Ja sam napravio za čas upgrade na MIUI 8 China Dev ROM preko Updatera i nema nikakvih problema.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 3S - MIUI General Moderator
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Redmi 3s je sad izgleda pametnija kupnja od redmi 3. Global ROM je dostupan i za njega, a radi na novijem androidu.
Možda neće biti odmah na prvoj verziji global ROM-a hrvatski, ali kroz neki od updatea će doći. Bit će lakše za manje iskusne jer u global ROM-u nema kineskih aplikacija i Google aplikacije su na mobitelu, a nije potrebno otključavanje bootloadera.

Meni je xiaomi.eu ROM bolji i ne koristim global ROM, ali je svakako bolje imati njega na mobitelu od nekog vendor ROM-a.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Svi koji planirate kupiti redmi 3 bolje pričekajte malo. 25.8 izlazi redmi 4, snapdragon 625,3gb rama, metalno kuciste...
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki kaže...
teo2411 kaže...

Dolazi li Redmi 3S sa Top One-a sa MIUI 8 i normalnim ROMom ili ću morat stavljat novi ako ga naručim?

 Pokušat će ti uvaliti svoj multilanguage ROM, ali bi svima preporučio "sealed box" tako da dođe sa original MIUI 7 Stable ROM-om.

Samo prilikom kupnje staviš komentar "I would like sealed box" i to je to.

 

Ja sam napravio za čas upgrade na MIUI 8 China Dev ROM preko Updatera i nema nikakvih problema.

 Ja kad sam uzimao REdmi 3 note tražio sam official gloval rom i to su i stavili

pero_HR
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
M3d0 kaže...
Svi koji planirate kupiti redmi 3 bolje pričekajte malo. 25.8 izlazi redmi 4, snapdragon 625,3gb rama, metalno kuciste...

 Fakju gdje si bio jučer kad sam naručio!!

11 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Jel ima netko ovaj "IDO MIUI 8 6.7.29" ? Kakva je situacija s tim, jel zbugano to ili šta ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
M3d0 kaže...
Svi koji planirate kupiti redmi 3 bolje pričekajte malo. 25.8 izlazi redmi 4, snapdragon 625,3gb rama, metalno kuciste...

 

Redmi 3 je predstavljen u prvom mjesecu ove godine i nakon njega je izašao redmi 3 pro, redmi 3s, redmi 3x i sad redmi 4. 

 

redmi note 2 je predstavljen prije godinu dana i nedugo za njim redmi note 2, pa redmi note 3 pro i sad redmi pro...

 

da ne pričam o mi5, mi4s, mi max

 

malo idu na živce s tim štancanjem, gore nego samsungove galaksije. svaki mjesec novi model

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Neznam šta se toliko rajcate na taj redmi 4. U svakodnevnom radu razlika između sd 430 i sd 625 je slabo primjetna.

SD 625 je manji proizvodni proces i cpu bi trebao bit manji potrošać ali je ekran s više pixela pa ekran više troši

A što se tiče grafike adreno 506 i 506 su skoro isti.

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Brightness na Auto, mobitel došao sa 44% baterije.

Flashao sam MIUI 8 Preko updatera, napravio update na zadnji nightly update i od tada stalno prčkam po njemu. 

 

Trenutno sam odustao jer više nemam volje prazniti bateriju, ovih 20% siguran sam da može izvuči još 2.5-3h SoT bez problema 

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Kakav ti je ekran i kamera ? Zanima me kontrast i min. brightness.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Kakav ti je ekran i kamera ? Zanima me kontrast i min. brightness.

 Ekran mi se čini odličan, doduše imam još na njemu onaj plastični screen protector dok mi ne dođe tempered glass ali i sa njim je stvarno odlično.

Još imaš reading mode, postavke za kontrast i saturation ali ja sve držim na default.

 

Kameru planiram isprobati sada kada malo noć padne, krenulo se razvedravati pa možda budu i lijepi prizori 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Kakav je minimum brightness u totalnom mraku ?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Kakav je minimum brightness u totalnom mraku ?

 Poprilično je nizak brightness, no potvrdit ću još tokom noći kada budem umoran.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Moj Redmi 3 Sot kada sam ga kupio baterija je bila 2 posto pa je mozda oslabila, ali nemoguce je navuci 9h na moj redmi 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi 4 stigao na Geekbench

Na internetskoj stranici Geekbench pojavio se idući budžetski telefon tvrtke Xiaomi, Redmi 4.

Navedeni uređaj dolazit će s 5-inčnim zaslonom rezolucije 1920 x 1080 piksela, Qualcommovim Snapdragon 625 SoC-om čijih osam Cortex-A53 jezgri radi na taktu od 2,02 GHz,Adreno 506 grafikom, 3 GB RAM-a i 16 GB interne memorije.

Operativni sustav će biti Android 6.0.1 Marshmallow u kombinaciji s Xiaomijevim MIUI 8 sučeljem. Redmi 4 je usingle-core testovima ostvario 929 bodova, a u multi-coretestu 4.751 bodova.

Prema izvorima s društvene mreže Weibo, trebao bi biti službeno predstavljen 25. kolovoza.

 

http://www.bug.hr/vijesti/xiaomi-redmi-4-stigao-geekbench/154945.aspx

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pas22 kaže...

Jel ima netko ovaj "IDO MIUI 8 6.7.29" ? Kakva je situacija s tim, jel zbugano to ili šta ?

 ja imam. nisam naisao na nikakav bug ili da se nesto rusi. za sad sve 5.

Xiaomi Redmi 3 (Global Dev ROM 6.7.29)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki kaže...

 

 zanima me kako se mobitel odnosi u multitaskingu jer mi je jedan forumas rekao da malo zasteka kad je vise app otvoreno?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
dajan2 kaže...

Moj Redmi 3 Sot kada sam ga kupio baterija je bila 2 posto pa je mozda oslabila, ali nemoguce je navuci 9h na moj redmi 3

 Prihvaćam izazov ;)

Deutsch kaže...

 zanima me kako se mobitel odnosi u multitaskingu jer mi je jedan forumas rekao da malo zasteka kad je vise app otvoreno?

 Trenutno imam otvoreno 7 aplikacija otvoreno i stalno ulazim iz jedne u drugu bez ikakvih problema, ne steka. (2/16 GB verzija)

 

 

 

Nabacio sam par slika dok me pljusak nije potjerao doma, primijetio sam da je možda bolje ručno fokusirati a ne prepustiti softveru :/

Ali za tu cijenu mislim da je kamera sasvim solidna. Ove slike gdje se vidi dio moje ruke je prednja kamera.

http://imgur.com/a/VqUtI

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice