Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.859
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ja sam ostao na Androidu 9. Ne vidim neki posebni razlog za prelazak osim mogucih bugova i lošije autonomije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ima li double tap to sleep?

 

EDIT: Global ROM - nema, kao ni App Drawer. Nema veze, Poco Launcher rulez.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 9:28 (Punti).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Punti kaže...
Ima li double tap to sleep?

 To ti ima odavno eu rom, ne znam od koje tocno verzije. Za global romu za miui 11 ne znam.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Kakva je situacija sa eu romom i Netflixom? Čitao sam nešto da se ne ljube.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Punti kaže...

Ima li double tap to sleep?

 

EDIT: Global ROM - nema, kao ni App Drawer. Nema veze, Poco Launcher rulez.

 

Double tap to sleep nema (barem ne kao kod POCO, ovdje radi samo na upaljenom lock screenu), ali App Drawer ima. Kod mene je global ROM, 11.03.0. Stable (QUEAMIXM).

Ali moras ga ukljuciti - postavke sistemskog launchera -> Home Screen. Imas opciju: 1. Regular 2. With App Drawer.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Pero kaže...

Ja sam ostao na Androidu 9. Ne vidim neki posebni razlog za prelazak osim mogucih bugova i lošije autonomije.

Ne znam koliko to je to dobra ideja - sumnjam da ces tako dobivati i regularne security patcheve.

A koliko mogu primijetiti u ovo dana koliko koristim, sve radi OK, a autonomija je ista - nisam radio ni factory reset, koji obicno uradim nakon velikog updatea.

14 godina
online
Xiaomi Mi 8

Kako mi je bilo dosadno ovih dana isprobao sam Pixel Experience + i stavio twisted kernel 

Preporucujem svima koji se vole igrati sa sistemom da isprobaju jer ovo stvarno vrhunski radi i moglo bi proci pod stock rom :)

Animacije i geste rade dosta lijepse nego na MIUI i sistem je elegantniji i responzivniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Geste na PE?

Sa stock launcherom?

Koristiš 9.0 ili 10.0?

Probaj i LawRun kernel.

Ja sam na istom HWu, Pixel Exp 9.0 i LawRun.

Telefon leti.

GeekBench debelo iznad stocka, Antutu solidno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Mi 8

Sorry ovo je mix2s al ima indentičan chipset i jos dost stvari.

Ja sam na PE 10 plus, koristim stock launcher i sve radi odlično.

Vjerujem da je na mi8 isto :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 6:03 (DISPLAY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja sam trenutno na zadnjem HavocOS v3.3. zasad zadovoljan. Ono što me iritiralo kod MIUI je trzanje kad swipeam lijevo na Google feed na početnom ekranu. Nije to jedini razlog prelaska na HavocOS, samo da se zna😀
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Mi 8

Na miui ga nisam ni palio da ne gledam lag 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Cesto dobijem notifikaciju da "Applikacija X" is using the camera in the background". Kako to ugasit ako netko zna molim Vas?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
kameni_zg kaže...

Cesto dobijem notifikaciju da "Applikacija X" is using the camera in the background". Kako to ugasit ako netko zna molim Vas?

 

kad ti se to pojavi,drži prstom dugo na tu obavijest i onda će se pojaviti opcija da možeš ugasiti

I <3
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Može preporuka wireless chargera za mi8
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja koristim Nillkin sa adapterom, nije loš. Aliexpress.
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8 lite

Pozdrav, trebala bih pomoć. Imam 64 Gb interne memorije i u roku 2 dana ju napunim sa slikama i videima. Odem u galeriju i od tamo obrišem slike i videe nakon što sam ih prebacila na komp, no mobitel i dalje ostaje pun. Kada idem na Settings i Storage stoji mi da imam i dalje samo Gb slobodnog mjesta. Iako kada odem u galeriju na mobitelu više nemam niti jednog videa niti slike. Može li mi netko pomoći s tim, kako pravilno brišem s mobitela? Da ga ne moram formatirati svakih par dana. Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8 lite
Xiaomina kaže...

Pozdrav, trebala bih pomoć. Imam 64 Gb interne memorije i u roku 2 dana ju napunim sa slikama i videima. Odem u galeriju i od tamo obrišem slike i videe nakon što sam ih prebacila na komp, no mobitel i dalje ostaje pun. Kada idem na Settings i Storage stoji mi da imam i dalje samo Gb slobodnog mjesta. Iako kada odem u galeriju na mobitelu više nemam niti jednog videa niti slike. Može li mi netko pomoći s tim, kako pravilno brišem s mobitela? Da ga ne moram formatirati svakih par dana. Hvala

 imaš u galeriji folder nedavno izbrisano, pa i njega isprazni. 

6 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo da se i ja javim. Prešao sam s samsunga a10 na mi 8 i stvarno je velika razlika. Samsung ima nekako bolju responzivnost, ali xiaomi 8 mi se puno više sviđa. Slušao sam sat vremena muziku 1% je otišao dolje (vjerojatno nešto softverski)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav vlasnici Mi8 uređaja, evo postao sam i ja prije dva tjedna pošto sam tražio neki rabljeni smartphone sa SD845 do 1500kn, strpljen-spašen kupio sam čim se pojavio na oglasu za dobru cijenu. Nisam već >3 godine koristio custom ROM pošto sam bio jako zadovoljan sa službenim rom na LG G5 te trebam savjete.

 

Dobio sam preporuku za Pixel ROM,

znam instalirati gapps, unlock bootloadera

eh sad svi Kerneli imaju ugrađen root i koji vam se pokazao najboljim?

battery>performanse

 

 

GCam koristite od B-S-G?

 

EDIT: koja je razlika između v10 i v10 Plus Edition

 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 11:46 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Stavi MIUI i uživaj u tome da sve radi :)
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Također predlažem xiaomi eu, ti custom romovi mi se nisu na xiaomi telefonima pokazali kao win.

Dosta ih ima polufunkcionalne portove kamere, pa tako video nema eis ili crasha ili nesto.

 

Meni se najbolja kombinacija pokazala: Xiaomi EU rom + Lawnchair 2

 

Xiaomi EU:

- nikakve reklame

- nema kineskih aplikacija

- snimanje razgovora

- AOD

- odlicna baterija

- google aplikacije integrirane kao osnovne

- stock kamera odlicna za video

- gcam odlicna za photo

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da ne naručujem sa ebay kaljeno staklo za Mi 8 jer tko zna kad bi to stiglo, ima li neki HR dućan/shop gdje bi mogao kupiti, pod uvjetom da ne traže više od 70kn. Nije mi problem ni kupiti od vas ako ima tko višak jedan-dva komada (i više).

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 15:18 (Najbrži).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Kao vlasnik telefona sa istim chipsetom, u pravilu skoro pa istim telefonom, preporučam ti PE Plus 10.0 i LawRun kernel.

Root nemaš u startu, imaš unlockan BL i TWRP jer bez toga ne ide instalacija custom rom-a.

Root nije loša stvar radi custom thermal opcije, da ne throtla CPU/GPU i radi bržeg punjenja, naravno ovisno o chipsetu i punjaču koji imaš...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja sam na zadnjem havoc os i zadovoljan sam. Otprilike 5-5,5 h sot imam. Koristim ovaj gcam https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1005/.
Ova verzija gcam je strava, meni dosad najbolja.
Imao sam dugo vremena i xaomi.eu rom i njega svakako preporučam.
Pozdrav
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Mi8 SE, MIUI 12 eu zadnji beta odličan.
Jedino malo trzaju animacije, ali to je i kod drugih.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gogo222 kaže...
Mi8 SE, MIUI 12 eu zadnji beta odličan.
Jedino malo trzaju animacije, ali to je i kod drugih.

 kako si skinio 12?

I <3
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
xiaomi.eu_multi_MI8SE_20.5.14_v12-10.zip
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Koristim samsung watch i xiaomi mi 8,nakon updata na android 10 vise mi ne dolaze obavijesti na sat i ne spaja se automatski na bluetooth ,na android 9 je sve super radilo,jel ima ko slican problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Jel netko instalirao na Mi8 xiaomi.eu rom zadnji MIUI 12? Ali baš mi8, ne mi8 se.
Razmišljam da se vrnem natrag sa havoc rom-a.
Iskustva, netko...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav ekipa, zanima me ima li gdje naručiti originalni ekran za Mi 8 (nije Lite, nije Pro već osmica aka dipper). Na žalost nije mi preživio subotnju večer iako je imao spigen masku i kaljeno staklo. Mobitel ima znakove života, zvukovi rade međutim ekran je totalka. Zamjenski ekran je TFT  i izašlo bi me 550kn s ugradnjom, a na mobitelu je inače super-AMOLED te ne želim se degradirati na lošiju kvalitetu. Ili ako naiđete da netko ima s pokvarenom matičnom, a da je ekran u funkciji. Ili mi je ipak najbolje prodati ga ovakvog i nadoplatiti te uzeti drugi Mi 8?

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice