Xiaomi Mi 11

poruka: 585
|
čitano: 282.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

a kako postavis google photos kao defaultni app umjesto MIUI gallery?

Staviš GCam i miran si. 

Prvi put prođeš postavke, poštelaš sve kako ti odgovara i to je to.

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/f/dl13/

 

https://forum.xda-developers.com/t/app-mod-google-camera-by-b-s-g.4201665/

 

Ako staviš javi dojmove.

8 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

8 Xiaomi Mi 11
3 Samsung S21+
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mzopg kaže...
Fanu kaže...

a kako postavis google photos kao defaultni app umjesto MIUI gallery?

Staviš GCam i miran si. 

 

 Malo morgen. Gcam je dobar za noćne fotke a po danu su shotovi kako koji. Treba manualno štelati. Dok kod šaomi njesra camera appa fotke na auto modu ispadnu solidne, pogotovo po dnevnom svjetlu. Općenito ko brije na fotke trebao bi zaobiči šaomi i kupiti samsung ili huawei top modele. O videu da ne pričam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 13:15 (gnomisa).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mata94 kaže...

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

 
i ja sam dvojio izmedju mi 11 i s21+ 


nemam problema sa notifikacijama na mi 11 - dolaze bez zakasnjenja

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...
mata94 kaže...

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

 
i ja sam dvojio izmedju mi 11 i s21+ 


nemam problema sa notifikacijama na mi 11 - dolaze bez zakasnjenja

 

Hvala. S obzirom na dosadašnje iskustvo s njim te plus i minus strane koje si napisao na prethodnoj stranici, bi li uzeo Mi 11 ili S21+ da ponovno kupuješ?

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mata94 kaže...
Fanu kaže...
mata94 kaže...

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

 
i ja sam dvojio izmedju mi 11 i s21+ 


nemam problema sa notifikacijama na mi 11 - dolaze bez zakasnjenja

 

Hvala. S obzirom na dosadašnje iskustvo s njim te plus i minus strane koje si napisao na prethodnoj stranici, bi li uzeo Mi 11 ili S21+ da ponovno kupuješ?

 
Mi11 samo zato sto je samsung odlucio ciganit sa S21 serijom 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
gnomisa kaže...

 Malo morgen. Gcam je dobar za noćne fotke a po danu su shotovi kako koji. Treba manualno štelati. Dok kod šaomi njesra camera appa fotke na auto modu ispadnu solidne, pogotovo po dnevnom svjetlu. Općenito ko brije na fotke trebao bi zaobiči šaomi i kupiti samsung ili huawei top modele. O videu da ne pričam.

 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...
mata94 kaže...

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

 
i ja sam dvojio izmedju mi 11 i s21+ 


nemam problema sa notifikacijama na mi 11 - dolaze bez zakasnjenja

 Fanu naletio sam na tvoj komentar par stranica ranije vezano uz kašnjenje/nedolazak notifikacija. Vidim da si tada napisao da ti neke notifikacije ne dolaze ili se prvo čuje zvuk, a push notifikacija dođe par sekundi kasnije. To je u međuvremenu riješeno softverskim nadogradnjama ili si riješio izmjenom postavki?

16 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ja s notofikacijama nemam nikakvih problema, sve dolazi na vrijeme.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
mata94 kaže...
Fanu kaže...
mata94 kaže...

Pitanje za ekipu koja ima Mi 11. Imate li problema s nedolaskom ili kašnjenjem notifikacija? Razmišljam da uzmem Mi 11, a naletio sam na komentare da MIUI ima problema s kašnjenjem ili nedolaskom notifikacija. Imao sam Xiaomi Redmi Note 4 koji je imao tih problema na MIUI Global 11. Kakvo je stanje s MIUI 12?

 

Dodatno pitanje. Panel na Mi 11 ne podržava adaptivni refresh rate (kakav ima Samsung S21 serija) samo zbog nedostatka softverske podrške ili ni hardverski? Dvojba mi je S21+ ili Mi 11.

 

 
i ja sam dvojio izmedju mi 11 i s21+ 


nemam problema sa notifikacijama na mi 11 - dolaze bez zakasnjenja

 Fanu naletio sam na tvoj komentar par stranica ranije vezano uz kašnjenje/nedolazak notifikacija. Vidim da si tada napisao da ti neke notifikacije ne dolaze ili se prvo čuje zvuk, a push notifikacija dođe par sekundi kasnije. To je u međuvremenu riješeno softverskim nadogradnjama ili si riješio izmjenom postavki?

 

izgleda da je rijeseno updejtovima - imao sam dosad 2 updejta

trenutno sam na MIUI 12.0.13

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11_ultra-review-2259.php

 

Pros

  • Attractive curved-screen design, premium build with a ceramic back, and IP68 rating.
  • The 6.81" OLED is thoroughly impressive - 1440p 120Hz, bright and color accurate.
  • Rear display has great potential.
  • Battery endurance is good for the class, blazing-fast charging.
  • Great stereo speakers.
  • MIUI 12 is one refined UI.
  • Industry-leading photo and video quality across the board.

Cons

  • It's one of the heaviest handset on the market, camera bump isn't exactly handsome.
  • Under-utilized rear display - seemingly arbitrary restrictions limit its usefulness.
  • Has a tendency to overheat under stress testing (not so much in real-world use).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

i dalje nema MIUI 12.5 updejta iako je najavljen (global release) za kraj ovog mjeseca za Mi 11..U Kini izasao, globalno ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Test brzine punjenja, Mi 11 Ultra jako brz, ali ne i najbrži.

U usporedbi sa S21U gotovo duplo brže punjenje, a u usporedbi sa iPhone 12 Pro Max gotovo tri puta brže punjenje, nije mala razlika.

 

 

 

Kod pražnjenja je malo drugačija priča, Samsung sa SD888 je očito odradio odličan posao i u usporedbi sa Mi 11 Ultra baterija mu traje oko 23% duže. Ako uzmemo u obzir da imaju gotovo iste specifikacije SD888, 5000mAh, 6.8" WQHD+ 120Hz, očito je da su kroz software daleko bolje optimizirali potrošnju. S druge strane to ostavlja i puno prostora Xiaomiju da se približi tom rezultatu. Kada bi slično optimizirali potrošnju u kombinaciji sa punjenjem ispod 40min. to bi bio odličan rezultat. iPhone 12 Pro Max ima gotovo identično trajanje kao i S21U, ali i 1300mAh manju bateriju.

 

 

 

U međuvremenu je Xiaomi izbacio još 213153 podmodela Mi 11 serije, očito je zašto recenzenti obožavaju Xiaomi, s njima imaju materijala za tjedno barem jednu recenziju. 

 

Znači koliko sam ulovio noviteti su Mi 11i, Mi 11X i Mi 11X Pro.

Pa trenutno cijela serija izgleda ovako:

 

Mi 11 Lite

Mi 11 Lite 5G

Mi 11 X (Global?) = Redmi K40 (Kina) = Poco F3 (Indija)

Mi 11 i (Global) = Mi 11 X Pro (Indija) = Redmi K40 Pro+ (Kina)

Mi 11 (Global)

Mi 11 Pro (Global)

Mi 11 Ultra (Global, u EU stiže 11.05.2021.)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 16:09 (mzopg).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 Ultra Vs Mi 11i Vs Mi 11 Camera Comparison

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Pozdrav Dvoumim se između Mi 11 Lite (6/128gb) i Redmi note 10 pro 128gb. Koji model odabrati?

hvala

 

cijena je 2350kn, identicna

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 17:49 (fromilid).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
fromilid kaže...

Pozdrav Dvoumim se između Mi 11 Lite (6/128gb) i Redmi note 10 pro 128gb. Koji model odabrati?

hvala

 

cijena je 2350kn, identicna

 https://nanoreview.net/en/phone-compare/xiaomi-redmi-note-10-pro-vs-xiaomi-mi-11-lite

 

Ja bi odabrao 10 pro zbog kamere 108MP

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 21:02 (djhuby).
10 godina
offline
Xiaomi Mi 11

ako ima tko kakav info vezan za mi 11 ultra i dolazak u hrvatsku (gdje i kada), molim da tu ostavi, ako dode brzo mislim uzet ili njega ili s21 ultra...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
kurjeoko kaže...

ako ima tko kakav info vezan za mi 11 ultra i dolazak u hrvatsku (gdje i kada), molim da tu ostavi, ako dode brzo mislim uzet ili njega ili s21 ultra...

 

ja isto čekam.. s time da t-com ima neki popust na samsung, ako to vrijedi za mene blize sam s21U

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zgusrcu kaže...
kurjeoko kaže...

ako ima tko kakav info vezan za mi 11 ultra i dolazak u hrvatsku (gdje i kada), molim da tu ostavi, ako dode brzo mislim uzet ili njega ili s21 ultra...

 

ja isto čekam.. s time da t-com ima neki popust na samsung, ako to vrijedi za mene blize sam s21U

 Sutra stiže u EU, a valjda će i kod nas biti ubrzo u ponudi teleoperatera. Inače najavljena cijena je 1200 eura i biti će samo verzija 12/256GB, tako sam barem negdje pročitao.

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Čekam cijeli dan taj mi 11 ultra i na kraju nigdje niti jedne vijesti o njemu :)

Proklet bio onaj koji je rekao da dolazi 11.5 :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zgusrcu kaže...

Čekam cijeli dan taj mi 11 ultra i na kraju nigdje niti jedne vijesti o njemu :)

Proklet bio onaj koji je rekao da dolazi 11.5 :D

evo ovi lažljivci 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11_ultra_is_finally_reaching_europe_on_may_11-news-48924.php

 

 

naši ih još slažu na police

https://mi.hr/xiaomi-mi-11-ultra

10 godina
offline
Xiaomi Mi 11
Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Stigao (global - stable) MIUI 12.5 update na Mi 11

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

Stigao (global - stable) MIUI 12.5 update na Mi 11

 

 

 Molim Boga da ti obavjesti rade...

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

notifikacije uredno dolaze (viber, gmail, netflix, authenticatori, gmaps, itd)

 

Uredjaj je primjetno fluidniji naspram MIUI 12 - ne primjetim vise nikakvo trzanje launchera

brzi je sken prsta (ili bar animacija koja vodi na homescreen nakon uspjesnog skena)

camera/gallery vise nema issue da se slike sporo ucitavaju

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 13:46 (Fanu).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Fanu kaže...

notifikacije uredno dolaze (viber, gmail, netflix, authenticatori, gmaps, itd)

 

Uredjaj je primjetno fluidniji naspram MIUI 12 - ne primjetim vise nikakvo trzanje launchera

brzi je sken prsta (ili bar animacija koja vodi na homescreen nakon uspjesnog skena)

camera/gallery vise nema issue da se slike sporo ucitavaju

 Baterija?

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

prerano je reci za bateriju ali ne ocekujem da ce mi trajati duze od 1 dana kao sto je sad slucaj

premala je baterija za 120Hz+WQHD+ ekran i Snapdragon 888 da bi baterija trajala znatno duze

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Jel se može smanjiti refresh rate na 90hz?

 

Ja sam na poco x3 nfc smanjio s 120 na 90 pomoću nekog appa i baterija traje osjetno dulje a nije velika razlika u kvaliteti, tj najveća je razlika preći s 60 na 90.

 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Moze https://forum.xda-developers.com/t/lock-the-screen-refresh-rate-to-90hz-120hz.4224499

 

No ionako vecinu vremena gledam netflix/youtube gdje je refresh rate lockan na 60Hz

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Malo čitam recenzije i sve sam blize uzeti obican xiaomi mi 11.

Tj da li ultra opravdava nadoplatu od cca 3k kn?

Bolja kamera i nesto bolja baterija.

Kao najveći minus pisu za mi 11 bateriju ali nek izdrzi jedan dan i ja sretan.

Trenutno imam poco x3 nfc + gcam i meni su slike ok, dakle mi 11 moze samo bolji biti

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice