MAXtv ToGo HD problem

poruka: 18
|
čitano: 13.908
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

Donedavno sam koristio MAXtv To Go preko Bluestacks emulatora na PC-u bez problema. Nedavno sam reinstalirao Windowse 10, stavio Bluestacks i instalirao MAXtv aplikaciju, i nakon toga ne mogu ništa gledati, javlja mi ovu grešku (slika u prilogu).

Pomislio sam da nije možda firewall, isključio ga ali sve isto.

Kad instaliram aplikaciju koja nije HD, dobivam isto neku grešku ali nakon klika na OK slika se pojavi i ide program.

Nešto blokira stream, ili je taman nadograđena android aplikacija pa ne radi na starijim verzijama Androida (ne znam koju verziju ima Bluestacks, ali pretpostavljam ne baš najnoviju)?

Hvala na pomoći.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
Ne znam odg, ali imam pitanje. Zasto Bluestack za gledanje MaxTv ToGo? Mozes direkt na Windows 10/11
13 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

U kojem pravcu moram/trebam gledati da bih mogao skinuti aplikaciju za MacOS, ako vi već kažete da skidate za Win10/11 ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

Ne znam za MacOs, ali evo upute sa HT za Windows UputeDesktop.pdf

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
Pa koliko ja znam nema aplikacije MAXtv to go za Windowse, jedini način da na pc-u gledaš Maxtv je da imaš Android emulator i skineš aplikaciju.
8 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
Nije, pogledaj te upute i probaj. Ja tako gledam svaki dan
11 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
guslac kaže...
Pa koliko ja znam nema aplikacije MAXtv to go za Windowse, jedini način da na pc-u gledaš Maxtv je da imaš Android emulator i skineš aplikaciju.

 Postoji aplikacija za windows , ja cesto gledam nogomet na Maxtv appu na windowsima 11 . Probaj ovdje skinuti -

 

https://maxtv.hrvatskitelekom.hr/assets/plugins/download/UputeDesktop.pdf

13 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

Probao sam tu aplikaciju instalirati prije par mjeseci, nije mi išlo, kao ni opet sada. Kaže, nakon što skinem onaj .msi fajl, izvršim instalaciju, i kliknem na desktopu na maxtv ikonu, pa odem na prijavu: Plugin nije pokrenut. 

EDIT: 

Uspio sam naći taj plugin, naravno ne preko Telekom stranice, nego je bilo tu na forumu davno, netko stavio link na neki češki ili kakav već server. Skinuo plugin, instalirao, i sad radi. Ako bude nekome trebao taj famozni plugin kojeg T-com ne daje za download nego se moraš po bespućima interneta snalaziti sam, tu je trajan link na njega:

https://mega.nz/file/Ah1SlYLR#z2GOdoWeK5w4tC1AYnS4cX7PNS2IFW8jFYZXjtmEl7I

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2023 20:59 (guslac).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
guslac kaže...

Probao sam tu aplikaciju instalirati prije par mjeseci, nije mi išlo, kao ni opet sada. Kaže, nakon što skinem onaj .msi fajl, izvršim instalaciju, i kliknem na desktopu na maxtv ikonu, pa odem na prijavu: Plugin nije pokrenut. 

 Da neka je glupost , nisam ni ja uspio iz prve . Probaj preko razlicitih browsera instalirati , vec sam zaboravio ili potrazi rijesenje na netu. Ali app radi 100 posto .

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2023 20:58 (azzie).
13 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
azzie kaže...
guslac kaže...

Probao sam tu aplikaciju instalirati prije par mjeseci, nije mi išlo, kao ni opet sada. Kaže, nakon što skinem onaj .msi fajl, izvršim instalaciju, i kliknem na desktopu na maxtv ikonu, pa odem na prijavu: Plugin nije pokrenut. 

 Da neka je glupost , nisam ni ja uspio iz prve . Probaj preko razlicitih browsera instalirati , vec sam zaboravio ili potrazi rijesenje na netu. Ali app radi 100 posto .

 

 

 Da, evo baš sam editirao svoj post, riješio sam s onim pluginom.

13 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

Nije mi vrag dal mira i išao sam ipak isprobati što ne valja s Bluestacksom, i stavim Nougat instancu umjesto Pie, i sve lijepo radi :) Dobro mi dođe Bluestacks jer preko njega mogu s OBS-om snimati ekran, dok Windows varijanta odmah skuži da je OBS pokrenut i prekida emitiranje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MAXtv ToGo HD problem

https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/

 

Nova stranica nova aplikacija za mobitele. TOP

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
Daj me nemoj..., ti to ozbiljno...aplikacija je vani ima mjesec, dva! 🤦
6 godina
online
Re: MAXtv ToGo HD problem
Oprez! ako se prijavite na novu aplikaciju za mobitele ili web stranicu preko koje ćete gledati maxtv to go, zaboravite na stare aplikacije ,
sve će vam ih pogasiti za tizen i lg ,staru apk za boxeve i android tv, nova aplikacija mora bit android 7.1 na gore, fire stick 2.generacije je android 5 based i on ne radi, kineski boxevi većina još od prije zbog DRM-a ne radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
dejo74 kaže...
Oprez! ako se prijavite na novu aplikaciju za mobitele ili web stranicu preko koje ćete gledati maxtv to go, zaboravite na stare aplikacije ,
sve će vam ih pogasiti za tizen i lg ,staru apk za boxeve i android tv, nova aplikacija mora bit android 7.1 na gore, fire stick 2.generacije je android 5 based i on ne radi, kineski boxevi većina još od prije zbog DRM-a ne radi

 Ja sam jedan od tih kome se to dogodilo. Sad nemam u sobi maxtv jer koristim firestick tv max. Nadam se da ce ubrzo aplikacija za njega. Ako ko ima verziju koja se moze sideloadati neka baci link.

6 godina
online
Re: MAXtv ToGo HD problem
eliah84 kaže...
dejo74 kaže...
Oprez! ako se prijavite na novu aplikaciju za mobitele ili web stranicu preko koje ćete gledati maxtv to go, zaboravite na stare aplikacije ,
sve će vam ih pogasiti za tizen i lg ,staru apk za boxeve i android tv, nova aplikacija mora bit android 7.1 na gore, fire stick 2.generacije je android 5 based i on ne radi, kineski boxevi većina još od prije zbog DRM-a ne radi

 Ja sam jedan od tih kome se to dogodilo. Sad nemam u sobi maxtv jer koristim firestick tv max. Nadam se da ce ubrzo aplikacija za njega. Ako ko ima verziju koja se moze sideloadati neka baci link.

 Download MAXtv latest 2.0.950 Android APK (apkpure.com)

 

donju apk ne xapk

10 godina
offline
Re: MAXtv ToGo HD problem
dejo74 kaže...
eliah84 kaže...
dejo74 kaže...
Oprez! ako se prijavite na novu aplikaciju za mobitele ili web stranicu preko koje ćete gledati maxtv to go, zaboravite na stare aplikacije ,
sve će vam ih pogasiti za tizen i lg ,staru apk za boxeve i android tv, nova aplikacija mora bit android 7.1 na gore, fire stick 2.generacije je android 5 based i on ne radi, kineski boxevi većina još od prije zbog DRM-a ne radi

 Ja sam jedan od tih kome se to dogodilo. Sad nemam u sobi maxtv jer koristim firestick tv max. Nadam se da ce ubrzo aplikacija za njega. Ako ko ima verziju koja se moze sideloadati neka baci link.

 Download MAXtv latest 2.0.950 Android APK (apkpure.com)

 

donju apk ne xapk

 Mislim da je to apk za mobitel, a ne za tv. Svejedno budem probao. Neke sam verzije vec skidao a nisu radile.

6 godina
online
Re: MAXtv ToGo HD problem
eliah84 kaže...
dejo74 kaže...
eliah84 kaže...
dejo74 kaže...
Oprez! ako se prijavite na novu aplikaciju za mobitele ili web stranicu preko koje ćete gledati maxtv to go, zaboravite na stare aplikacije ,
sve će vam ih pogasiti za tizen i lg ,staru apk za boxeve i android tv, nova aplikacija mora bit android 7.1 na gore, fire stick 2.generacije je android 5 based i on ne radi, kineski boxevi većina još od prije zbog DRM-a ne radi

 Ja sam jedan od tih kome se to dogodilo. Sad nemam u sobi maxtv jer koristim firestick tv max. Nadam se da ce ubrzo aplikacija za njega. Ako ko ima verziju koja se moze sideloadati neka baci link.

 Download MAXtv latest 2.0.950 Android APK (apkpure.com)

 

donju apk ne xapk

 Mislim da je to apk za mobitel, a ne za tv. Svejedno budem probao. Neke sam verzije vec skidao a nisu radile.

 nema druge samo u browserima radi chrome i firefox

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice