Tražim freelancera za 2D

poruka: 1
|
čitano: 1.116
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tražim freelancera (paid)

Znaći ovako, trebam čovjeka s kojim bih surađivao oko nekih stvari :

 

Uvjeti :

 

  • stariji od 18 godina !
  • razumije se u izradu ikona i grafičko oblikovanje sadržaja u alatima GIMP, Paint.NET ili PS.
  • dosljednost, znaći da ako se prihvati posla da ga i odradi u nekom razumnom vremenskom periodu 
  • ozbiljnost i odgovornost
  • čuvanje podataka

 

 

Odnos:

 

za početak bih počeo sa plačanjem po naruđbi, znaći ovo bi bila neka moja ponuda :

  • 50 kn - ikona sa tekstom tipa web button, manjih dimenzija. 
  • 100 kn - ikona , tipa web button sa pozadinskom slikom i/ili tekstom
  • 150 kn - grafička obrada sadržaja, znaći ja pošaljem izrenderirane slike i dam smjernice rasporeda
  • 200 kn - set ikona, znaći u rezolucijama 57x57, 114x114, 512x512 , 72x72, znaći ista ikona ali u različitim rezolucijama. 

o vrsti i načinu plaćanje ide prema dogovoru. Znam da ove cjene nisu neki hype , ali ako se pokaže suradnja plodnom , dajem mogućnost daljnje suradnje, znaći u interesu mi je da nađem čovjeka s kojim mogu raditi, a ne za jedan projekt samo, tj. jednu narudžbu. 

 

Ponude molim da šaljite na PP, sa stvarnim imenom i prezimenom, te referencnim radovima, o svem ostalom dogovorimo se preko mail-a.

 

PS.

jednu ovakovu suradnju sam već imao, tj. traženje suradnika preko foruma i mogu potvrdit samo pozitivna iskustva.

 

 

 

 

I'm from Hollywood
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice