Još jedan startup

poruka: 5
|
čitano: 8.713
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Još jedan startup

Pozdrav,

 

možete li mi dati savjet u vezi nalaženja potencijalnih suradnika za startup?

 

Naime, imam razrađen koncept za jednu platformu tipa glovo/ecommerce ali mi je najveći problem naći dovoljno entuzijastične istomišljenike za suradnju i razvoj.

Ideja nema direktne konkurencije na tržištu, bar ne u nas, te je produkt razvijanja koncepta već nekoliko godina. 

Htio bih napraviti bar beta prototip te platforme kako bi demonstrirao funkcionalnost i isplativost iste. 

 

Najveći problem zašto ne mogu naći ljude za to je što nisam iz IT već elektrotehničke/automatika struke.

 

Malo o meni: Imam i svoju privatnu firmu, te sam radio sam i web development jedno vrijeme ali davno prije.

Tehnologije su se dosta promjenile i pojavilo se na desetak frameworkova s kojima nisam u toku. Čak i da naučim neki dio (frontend/backend/UX/UI) svejedno bi mi ovaj projekt bio veliki zalogaj samome pa mislim da se nema smisla upuštati u to sam.

U svom core businessu sam poprilično u toku, i ne mogu se požaliti na zaradu jer sam manager u jednoj HVAC tvrtki koja nikad više posla nije imala neko u doba korone. Nažalost to mi ne pomaže što se tiče ovog projekta, ali zato imam poprilično iskustvo u projekt managementu i iskustvo pisanja prijava za EU i slične fondove. 

 

Ako se javi netko koga zanima suradnja super, ali ako i ne - svaki prijedlog je dobrodošao! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Još jedan startup
Poštovani

Profesionalni sam Software Developer (MCP Proffesional).
Imam vrlo bogato iskustvo.
Zainteresiran sam.
Kada bi mogli popričati o Projektu ?

Sa štovanjem,
Krešimir Ivković
kresimir.ivkovic@windowslive.com
12 godina
offline
Još jedan startup

Pozdrav! Bavim se web i mobile development (React/React Native, Java) pa ako ces imat potrebe za takvim necim, javi se :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Još jedan startup
BorgMater kaže...

Pozdrav! Bavim se web i mobile development (React/React Native, Java) pa ako ces imat potrebe za takvim necim, javi se :)

 

Pozdrav,

 

gledajući retroaktivno na zamrlom podforumu Startupi, vidio sam da si odgovorio na moju temu... iako par mjeseci nakon mog posta, kad sam već i ja prestao tražiti ovdje 

Zanima me da li još tražiš projekte za surdanju?

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 16:33 (freman).
3 godine
protjeran
offline
Još jedan startup

Čuj ja  sam  ti na startup svijetskokoj sceni več 13g i upravo slučam 

I nemam pametnijeg posla:)

 

Shvačaš koja su moja uvrijenja ako ne bude obrisano od bug.hr.

 

Let the sunshine, let the sunshine:)

 

Ne radim sa likovima koji ne dopuštaju sunshine:)

 

Fur immer punk sa takvim likovima koji  ga ne slušaju ne radim:)

 

 

Ovo  če inako biti banned, pa zašto ne slušati fur immer punk:)

Dragi mi buge da ste mi dopustili da se vratim do sebe:)

 

Ako trebaš startup devolepovera i ako ne budem banned, 13g. jedem startup za doručak:)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice