FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
darkborg kaže...
"Katalonski list Sport skrenuo je pozornost na to da je vratar Barcelone, njemački reprezentativac Marc-Andre ter Stegen imao čak 69 dodavanja,što je najviše u zadnjih 14 godina od jednog vratara. Španjolska verzija poznate statističke baze podataka Opta izračunala je da je posljednji puta neki vratar na utakmici La Lige toliko dodavanja imao u sezoni 2005/06."

 Ako napišem da je taj podatak o 69 golmanovih dodavanja ono što mi se kod Barcelone najviše gadi, mogao bih doći u situaciju da me napadnu zbog nepoznavanja igre ili ovoga, onoga? Možda naprotiv da napišem da je to malo i da bez 100 golmanovih dodavanja nemamo o čemu razgovarati? Pa oduvijek se težilo napadati svoj gol i biti pred svojim vlastitim golom. zar ne? Prosto mi je nelagodno kad dođemo pred gol protivnika, a sav se ozarim kad se iz njihovog 16-erca sa dva tri dodavnja vratimo u naš peterac! Tko to može osim Barce? Hvala Bogu Real rutinski prosipa bodove kod kuće. 

 evo odgovorio ti je:

 

❗💬 Marc-André ter Stegen: "Znam da postoje navijači koji ne vole dodavanja po zadnjoj liniji, ali mislim da je to neophodno protiv timova koji stvaraju jak pritisak. To je perfektno rješenje u takvim situacijama."

13 godina
offline
FC Barcelona
Vi prigovarate kad gradimo napad od golmana i obrane sve do naprijed kratkim pasevima. A s druge strane, kad nam stoperi izbijaju loptu napamet, opet prigovaranje da ne igramo od noge do noge. Kako točno vi želite da Barca igra?
Svi zazivate i žalite za najboljim danima od prije 10-ak godina (s pravom, jer je to najbolja ekipa u klupskom nogometu) a konstantno prigovarate za stvari koje je ista ta ekipa UVIJEK radila i na taj način bila uspješena. Majke mi, imam dojam da vas dosta ovdje nije ni gledalo tu Barcu.

Nisam nikad mislio da ću doživit to da Barcini navijači prigovaraju zbog toga što igramo od noge do noge i pokušavamo iznijeti loptu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 evo odgovorio ti je:

 

❗💬 Marc-André ter Stegen: "Znam da postoje navijači koji ne vole dodavanja po zadnjoj liniji, ali mislim da je to neophodno protiv timova koji stvaraju jak pritisak. To je perfektno rješenje u takvim situacijama."

 Nevjerojatno da se Barcini igrači još moraju pravdati za igru od noge do noge i ovakve stvari koje su nam ucrtane u tj neki DNA kluba. Pa majke mi, mi imao najdebilnije navijače na svijetu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

 evo odgovorio ti je:

 

❗💬 Marc-André ter Stegen: "Znam da postoje navijači koji ne vole dodavanja po zadnjoj liniji, ali mislim da je to neophodno protiv timova koji stvaraju jak pritisak. To je perfektno rješenje u takvim situacijama."

 Nevjerojatno da se Barcini igrači još moraju pravdati za igru od noge do noge i ovakve stvari koje su nam ucrtane u tj neki DNA kluba. Pa majke mi, mi imao najdebilnije navijače na svijetu.

 sta sam ja govorio sve vrijeme

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

cp

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 10:42 (bananaman1).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Ako napišem da je taj podatak o 69 golmanovih dodavanja ono što mi se kod Barcelone najviše gadi, mogao bih doći u situaciju da me napadnu zbog nepoznavanja igre ili ovoga, onoga? Možda naprotiv da napišem da je to malo i da bez 100 golmanovih dodavanja nemamo o čemu razgovarati? Pa oduvijek se težilo napadati svoj gol i biti pred svojim vlastitim golom. zar ne? Prosto mi je nelagodno kad dođemo pred gol protivnika, a sav se ozarim kad se iz njihovog 16-erca sa dva tri dodavnja vratimo u naš peterac! Tko to može osim Barce? Hvala Bogu Real rutinski prosipa bodove kod kuće. 

 

 

 Predvidio sam što će neki reći (iako nisam očekivao baš uvredu??) pa bih samo rekao da sam ja još napredniji od svih vas pa očekujem 100 i više dodavanja od Ter Stegena! Što tu nije jasno? Ovo je slabo i hoćemo 100 dodavanja! Valjda smo mi neka avangarda u svijetu nogometa? A Ter Stegen nakon onih debilnih poklanjanja lopte protivniku u više navrata baš i nije najpogodnija osoba za ove glupe izjave. U najmanju ruku bi se malo trebao sramiti. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ako se ove optužbe pokažu istinitim, treba ga okačit na trgu za jaja pa nek visi. Sta je napravio od kluba btj.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Ako se ove optužbe pokažu istinitim, treba ga okačit na trgu za jaja pa nek visi. Sta je napravio od kluba btj.

Istina ili ne, on je klasicni biznismen, nije ga briga za klub, bitno je da se okrecu novci i da Barcelona raste kao brend, a rezultati.. pff, ko da ga je briga za to.

Mutan lik skroz, los biznismen i lider. 

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Ako se ove optužbe pokažu istinitim, treba ga okačit na trgu za jaja pa nek visi. Sta je napravio od kluba btj.

 Davno sam ja rekao da je cilj ove uprave uništiti Barcelonu iz temelja. Jer je nemoguće da je netko ovako nesposoban i na ovakav način vodi klub, a da ima samo najbolje namjere. Bartomeu je navijač i bivši član Espanyola, to se zna. 

 

Zamisli, ova uprava ide i radi protiv Messija, Xavija i Guardiole. Pa kakvi su to ljudi?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Davno sam ja rekao da je cilj ove uprave uništiti Barcelonu iz temelja. Jer je nemoguće da je netko ovako nesposoban i na ovakav način vodi klub, a da ima samo najbolje namjere. Bartomeu je navijač i bivši član Espanyola, to se zna. 

 

Zamisli, ova uprava ide i radi protiv Messija, Xavija i Guardiole. Pa kakvi su to ljudi?

Joj kakve gluposti... Zašto bi itko normalan povjerovao u to? Zašto bi Bartomeu radio protiv igrača i protiv kluba? 

Dajte se saberite.

Istina je da su nesposobni ko ku..., ali neke stvari su ipak pretjerane.

Pravo je pitanje tko objavljuje takve idiotarije i ruši već nestabilnu atmosferu u klubu?

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
antimadridista kaže...

 Davno sam ja rekao da je cilj ove uprave uništiti Barcelonu iz temelja. Jer je nemoguće da je netko ovako nesposoban i na ovakav način vodi klub, a da ima samo najbolje namjere. Bartomeu je navijač i bivši član Espanyola, to se zna. 

 

Zamisli, ova uprava ide i radi protiv Messija, Xavija i Guardiole. Pa kakvi su to ljudi?

Joj kakve gluposti... Zašto bi itko normalan povjerovao u to? Zašto bi Bartomeu radio protiv igrača i protiv kluba? 

Dajte se saberite.

Istina je da su nesposobni ko ku..., ali neke stvari su ipak pretjerane.

Pravo je pitanje tko objavljuje takve idiotarije i ruši već nestabilnu atmosferu u klubu?

 Zašto bi povjerovao? Zar ti nije dosta sve ovo što su napravili sve ove godine, da bude dovoljan dokaz da oni mogu sve? Zasto bi to radili? Pa ajde se zapitaj. Radili su to da zaštite i promoviraju sebe, a igrače bacaju pod autobus svaki puta kad krene loše.

 

Zapitajte se malo. O čemu se najviše priča kad je u klubu kaos? O Messiju naravno. O Piqueu. O Busquetsu. Nitko, ali bas nitko ne priča o upravi i njihovim potezima. Jel slučajnost da je Messi onako poludio nedavno? Svi znamo da on puno toga može istrpjeti i da ne plane bas tako lako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da upravi nije cilj rusenje Barcelone, nego da je dobar plus na kraju i to je to.

 

A to sto je nogomet nikakav nije bitno jer imaju najveci proracun u povijesti nogometa.

Je da place pojedu pola toga...

 

Njima u cilju je da sto duze budu na vlasti da dobivaju masnu lovu i da se okoriste koliko mogu.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona
Klub je u goroj financijskoj situaciji nego što je bio kad su oni došli na vlast. Tako da, ako im je to i bio cilj, onda nije ostvaren. Mi danas moramo prodavati klince iz La Masije da bi bili u plusu financijski. Na Coutinha, Dembelea i Griezmanna je potrošeno 400 milijuna eura. To nije skupina ljudi koji znaju što rade. Ni u sportskom ni financijskom smislu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ne, ne mogu vjerovati i nema nikakve logike da uprava radi protiv glavnih igrača. To nema nikakvog smisla. 

Oni su itekako svjesni da su navijači protiv njih, da su bili protiv Valverdea... da žele promjenu.

Za povjerovati je da su unajmili PR agenciju da piše pozitivno o klubu općenito, jer to svi rade, ali da su unajmili nekoga da ruši bilo koji dio kluba, to nema nikakve logike ni pameti. 

S druge strane, ovakve glupe "skandalozne" vijesti uvijek nekako isplivaju koji tjedan ili koji dan pred El Clasico pa se treba zapitati odakle dolaze i zašto dolaze. 

Btw, Cuatro televizija sa središtem u Madridu... 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 19:13 (mrzech).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

K****n sin!

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Svaka cast za ovo sa El Clasicom.

 

Svake godine u isto vrijeme ovakava govna isplutaju na povrsinu.

 

Boljle ikad nego nikad ako je istina, ali zanimljlivo uvijek se madridska govna sluze ovakvim jeftinim trikovima.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Svaka cast za ovo sa El Clasicom.

 

Svake godine u isto vrijeme ovakava govna isplutaju na povrsinu.

 

Boljle ikad nego nikad ako je istina, ali zanimljlivo uvijek se madridska govna sluze ovakvim jeftinim trikovima.

    

Kod vas su samo francuske parfumerije i brocheries, sve tress manifique !!!!! 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Ne, ne mogu vjerovati i nema nikakve logike da uprava radi protiv glavnih igrača. To nema nikakvog smisla. 

Oni su itekako svjesni da su navijači protiv njih, da su bili protiv Valverdea... da žele promjenu.

Za povjerovati je da su unajmili PR agenciju da piše pozitivno o klubu općenito, jer to svi rade, ali da su unajmili nekoga da ruši bilo koji dio kluba, to nema nikakve logike ni pameti. 

S druge strane, ovakve glupe "skandalozne" vijesti uvijek nekako isplivaju koji tjedan ili koji dan pred El Clasico pa se treba zapitati odakle dolaze i zašto dolaze. 

Btw, Cuatro televizija sa središtem u Madridu... 

 Naravno da to nema veze sa istinom. Koja bi budala taknula u Mesija, a i zašto? Valjda je cilj otjerati Messija i dovesti Pjanića? Nemojte se ljudi zajebavati.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam. Vidjet ćemo. Sumnjam da bi, za sad, dvoje novina izlazilo s takvom pričom u žižu javnosti. To su opasne optužbe odnosno to je kleveta i za to ih Bartomeu može tužit.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gdje ima dima ima i vatre...

 

Prije 2 godine kad je bi osazvan onaj skup od clanova da se svrgne vlast odnosno Vote of no confidence...

Vec su tad ljudi htjeli da izbace smecara ali je nekako prezivio...

 

Puyol i Xavi su odbili uloge u Barceloni, ne bi me cudilo da je povezano zbog Bartoemuea.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
#bartomeuout
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Ne znam. Vidjet ćemo. Sumnjam da bi, za sad, dvoje novina izlazilo s takvom pričom u žižu javnosti. To su opasne optužbe odnosno to je kleveta i za to ih Bartomeu može tužit.

 

hehhe, naravno da moze. dobije ih na sudu i oni njemu plate par hiljada eura i to je to. 

 

ja, kao neko ko radi u medijima, ti velim da to uopce ne uzimas kao nesto vrijedno paznje. 

13 godina
offline
FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

 Maaaa ne vjerujem ja sve dok ne prođe El Classico!! Sve su to teorije zavjere!! Rekli bi naši sukomentatori.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Laporta je upravo popljuvao upravu na Facebooku!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nisam to rekao, nego da svake godine uoce el clasica uspliva nesto

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo citam da Upamecano nece produziti ugovor sa Leipzigom a klazula mu je 60 miliona.

Znaci moze se dovesti za cca 50.

 

 

Takoder ovaj lik iz Marseilla tko ne prati bas nece znati zove se Kamara...Kkavu tehniku momak ima , cak igra i zadnjeg veznog.

Nekog od ove dvojice treba dovesti na ljeto.

 

A nasi debili ce dovesti Braithwaita za 18 miliona eura pa to nema nigdje.Lik je truba teska.

Rade nek igraju sa igracem iz Barcelone B.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 14:12 (Boixus Nois PS).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nisam znao da je Arda Turan formalno još u Barceloni, ne igra, ali mu se plaća uredno isplaćuje...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nema mi smisla ova prica.

 

Preko official kanala brane Messija svuda, da bi platili bitno manje utjecajne kanale da ga blate i stite upravu. S druge strane nesto potpuno glupo poput WHOIS anonimnosti kosta mozda 10 eura i vecinom je automatski ponudena.

 

 

Burner accounti vjerojatno postoje za obje strane, ali bas sumnjam da je uprava toliko glupa da ih plate s klupskim novcima...

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Je li tko pratio Morelosa iz Glasgowa? Ove je sezone zabio 29 golova. Ima 23 godine. Lik je ludjak. Svake godine dobije 4,5 crvenih kartona, a napadac je.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice