Dinamo 2011/12 zaključana tema

poruka: 951
|
čitano: 103.160
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Dinamo 2011/12

Završili smo s prošlom sezonom, pa evo teme za novu...

U i oko Dinama je uvijek zanimljivo, tako da se ima o čemu pisati.

U ovom trenutku je Dinamo bez trenera, pa je to tema br.1.

 

p.s.

Ovo je copy&paste prvog posta iz teme Dinamo 2010/11 - što je još jedan dokaz da uz kontinuitet dobrog rezultat ide i kontunuitet turbulencija na i oko klupe! {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 0:05 (Miro).
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ako dođe Cico kao što dosta o tome pišu očekujem i dobru zabavu u kombinaciji sa Maminjom,plus igračka pojačanja,nema nas Amerika,hehe

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 0:40 (Flying Dutchman).
14 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Flying Dutchman kaže...
Evo izgleda Jurčić ponovo trener Dinama

Cini se... Opet taj zgoljavi cudak...

 

Jbga, ja bi rade Tota na klupi, 4 tekme, 2 pobjede i 2 namjestene...

 

Nego, Jerko Leko opet u svetom dresu, Cufre osto, Alispahic doso, jos ako Joe uspije raskinut ugovor mogli bi imat solidnu europsku momcad...

LoL nick: Strongtoni
16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Da, izgleda da je Jurčić opet trener. Moje mišljenje je da je Kruno ipak jedan od boljih mladih trenera kod nas, jedino mi smeta što urla cijelu utakmicu, pa izgleda malo blesavo ponekad. Nije bilo nekog prevelikog izbora i mislim da je bolje riješenje od ostalih kandidata koji su se spominjali kao realne opcije. Cicu ne računam jer realno nije ni bio ozbiljan kandidat zbog ugovora s CG-om.

 

Možda i Tot ne bi bio loš izbor, ali treba imati na umu da je ipak neiskusan, istina to nije presudno, ali ipak ima utjecaja. Valjalo bi da ostane asistent i dalje jer izgleda kao čovjek koji ima znanja, možda sljedeći put dobije priliku.

 

Što se tiče sastava mišljenja sam da treba obavezno jedan kvalitetan stoper, bio to Šimunić ili neko drugi. Brezovec, Callelo, Ibanez, Morales, Rukavina - prodat ako se može jer nisu za Dinamo,  Ademi i Kovačić trebaju više igrat, Kramarić da je pametan otišao bi na posudbu, ostalo je manje-više ok :)

 

 

 

 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Jurčić imenovan novim trenerom(vijest sa službene dinamove stranice)

Link

 

Nisam baš oduševljen, ali ni iznenađen, Jurčić je dobar trener, zna igrače,očekivano,pa moglo bi tu biti dobrih rezultata, ali i kiskeva.Ne znam baš dali je dobar izbor za europu, za našu ligu da. Eto, nadam se najboljem

 

uz to evo za badelja se interesira Cska Moskva

link

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 20:47 (fighterZu).
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Po meni je odabir Jurčića užas..

 

Kaj se tiče naše lige nažalost bilo ko je dovoljan za osvojit ligu a ne vidim Jurčića nekim ko bi mogao bit dobar za europu.

 

Mislim da je on izabran samo zato kaj Maminjo zna da mu može radit kaj hoće bez da zucne.

Krleža: ''U krdu je toplo, ali smrdi.''
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ode Dinamo u Azerbejdžan

 

http://www.24sata.hr/nogomet/suzen-broj-mogucih-protivnika-dinama-u-drugom-pretkolu-lp-225018

 

Parovi Parovi
 

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 14:00 (Flying Dutchman).
16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Nije idealno, ali treba dobit. Traženje alibija, tipa dug put, dobra ekipa, puno brazilaca, Emil Mpenza su gluposti.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

evo,iako sam Dalmatinac,želim Dinamu svu sreću da uđu u Ligu Prvaka,jer je stvarno više krajnje vrijeme da jedan naš klub bude tamo.Nadam se i kvalitetnijem Hajduku u novoj sezoni pa da i liga bude malo zanimljivija,a tako bi i Dinamo ojačao,jer oni stavrno nemaju jakih utakmica u sezoni,jedino one Europske Lige,ali kada one dođu,tu do izražaja dolazi nedostatak dobrih i velikih utakmica i to je jedan ogroman minus u odnosu na ostale europske momčadi iz jačih liga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 13:56 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Isuse Jurčić mi već sad počinje dizat tlak,taj čovjek je takva trenerska pi{#}.Lik poziva na oprez i ističe ime Mpenze.Pa kaj je taj lik kao neki svemirac.Lik je čisto prosječan igrač bio dok je bio mlad.Gledam mu statistiku pa frajer nije ni u jednom klubu u kojem je bio neš posebno napravio.U HSV-u je dao sam 5 golova u 2 godine,u Schalke-u 28 u 3 godine znači valjda 9 u prosjeku,sam se u "moćnom" Standardu malo iskazao.Ovi novinari uspoređuju njega i Bišćana i Leku.Da kao nije još za staro željezo,al nikom nije palo na pamet da se napadači troše 10X više od braniča i vezista.Druga stvar su visoko klasni napadači kao Raul itd...al ovaj polu-napadač je krama.Ak se Dinamo s ovakvom momčadai ide oprezno postavljat onda fakat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
fighterZu kaže...

Jurčić imenovan novim trenerom(vijest sa službene dinamove stranice)

Link

 

Nisam baš oduševljen, ali ni iznenađen, Jurčić je dobar trener, zna igrače,očekivano,pa moglo bi tu biti dobrih rezultata, ali i kiskeva.Ne znam baš dali je dobar izbor za europu, za našu ligu da. Eto, nadam se najboljem

 

uz to evo za badelja se interesira Cska Moskva

link

 

Jurčić je užasan trener. Nemoj očekivat nikakvu igru od Dinama dok je on na klupi. Em je beskralješnjak, em ide na tučnjavu na terenu. Samo je sreća za dinamovce što Dinamo ima daleko najjaču ekipu i nema ga tko ugrozit. Žalosno.

13 godina
offline
Dinamo 2011/12

ma znam da dinamo neće imat igru s njime, a ovo da se nadam nečem sam rekao u ironiji, po meni je tot 10 puta bolji trener i želio sam da on ostane, al šta ti možeš kad čovjek dolazi iz malog kraja gdje je najbolji klub iz 3.lige , al samo kažem to je bilo očekivano da će Jurčić sjest na klupu, kad sam čuo da je kandidat, sve mi je bilo jasno, ali neće ni on dugo, a Vahid će se slatko smijati

Siguran sam da ako ne uđe u ligu prvaka, leti van, posebice sad kad se uložilo novaca,boli glava

a još kad čuješ kako govore kako je ovaj azerbejžanski klub jak protivnik, ne možeš da vjeruješ tko to vodi dinamo, da jedan trener ima takav osjećaj u sumnju svoje ekipe, sramota

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 20:30 (fighterZu).
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ne al taj lik jos nikad nije rekao kad je vodio Dinamo,jači smo idemo po pobjedu,uvijek nekaj u rukavicama neki alibi se trazi unaprijed u slucaju neuspjeha.Kak da igraci igraju sa vjerom u sebe kad im je trener curica koja nikad ne zeli muski rec idemo rasturit,nego uvijek trudit cemo se idemo probat itd...daj jednom derni sakom od stol i kazi idemo rasturit pa i da ne rasturis bar si volju pokazao

13 godina
offline
Dinamo 2011/12

evo frke oko neftčia iz azerbejđana

link

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
fighterZu kaže...

evo frke oko neftčia iz azerbejđana

link

 

 

Jurčić se već sada usrao i bunca?  Pa nije izvukao barcelonu da mora tako paničariti? Ako ne može proći ovu prvu stepenicu onda neka lijepo spakira kofere i natrag u lokomotivu koja traži strojovođu za drugu ligu.

Lijepo joj je trasirao put prošlu sezonu tako da može nastaviti ovu sezonu što je započeo.  Prisjetimo se u osam tekmi mu je momčad zabila jedan gol?  Svakako reference za dinamovu klupu no ima i jednu vrlinu.

Javno je rekao da maminjo može ulaziti u svlačionicu i da igrači vole kada uđe i motivira ih???  S druge strane maminju odgovara ovakav pajac bez osobnosti kojeg će moći postrojavati i vrtiti kako mu se digne ...

U svakom slučaju očekuje nas interesantno ljeto ...

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Radovi laganini napreduju,postavljanje stolica u punom zamahu,počelo i farbanje ograda i stepenica.U planu je prekrivanje atletske staze i prekrivanje cigli.Bas se veselim usminkavanju

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12
Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Arnold Šrafncinger kaže...

Radovi laganini napreduju,postavljanje stolica u punom zamahu,počelo i farbanje ograda i stepenica.U planu je prekrivanje atletske staze i prekrivanje cigli.Bas se veselim usminkavanju

Kad se najavljuje kraj radova?

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Knap su sa vremenom, ali navodno bi trebalo bit gotovo do prve tekme kvalifikacija za LP

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Jos malo slikica radova :))) sretan sam da se konacno malo sreduje Maksmir

13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
antimadridista kaže...

evo,iako sam Dalmatinac,želim Dinamu svu sreću da uđu u Ligu Prvaka,jer je stvarno više krajnje vrijeme da jedan naš klub bude tamo.Nadam se i kvalitetnijem Hajduku u novoj sezoni pa da i liga bude malo zanimljivija,a tako bi i Dinamo ojačao,jer oni stavrno nemaju jakih utakmica u sezoni,jedino one Europske Lige,ali kada one dođu,tu do izražaja dolazi nedostatak dobrih i velikih utakmica i to je jedan ogroman minus u odnosu na ostale europske momčadi iz jačih liga.

I ja se nadam poštenim sucima u HNL-u,znaš na što mislim,Širić,Marić,Svilokos...I da,nadam se da će stjerat mafiju tj. Mamića,Markovića i Srebrića.Snjima u zatvor!

16 godina
moderator
offline
Dinamo 2011/12

Stadion izgleda sve bolje i bolje!

 

Gotovo je nevjerojatno da se s jednim realtivno brzopoteznim zahvatom napravio tako veliki pomak u odnosu na ono što je bilo do sada...

...
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Meni izgleda predobro,samo me brine dal ce stic na vrijeme sve,ali u srijedu definitivno ostavljam trag svog dupeta na novoj stolici na istoku.Napokon nesto pozitivno oko Dinama,stvarno sam sretan kako stvari stoje zasad,jer mi je dosta novinarskog pokapanja Dinama na svakom koraku.Svaka cast rukovodstvu kluba sto se bore s vjetrenjacama i onim vrijednim ljudima koji su ove dane radili mukotrpno na obnovi.

14 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12

tak treba ovaj obicni je najbolji

 

logo kluba + puma = success

 

netreba brdo sponzora ili jos gore 100 diadorinih logoa po cijelom dresu

Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Što se tiče ulaznica, kolega mi je otišao kupiti za istočnu tribinu i kaže da više nema sve prodano, a svi su kupovali po 5 ulaznica, ma nevjerojatno, bezveze kupuju po 5 ulaznica a siguran sam da tko je kupio 5 ulaznica, da od pola njih neće iskoristiti svih tih 5 ulaznica :(

Ako netko ima 2ulaznice viška za Istok neka mi se javi na PP. 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Pa zar nitko ni rjec o jucerasnjoj tekmi........mislim fkt.Vrsaljko iako je asistirao najslabije odigrao,u 1 poluvremenu spora igra,u nastavku bolje.....patka ih je probudila ccccc....:P

16 godina
offline
Dinamo 2011/12

Svaka čast Dinamu. Napokon jedna prava europska utakmica pred prepunim Maksimirom. Pojačanja su dosta dobro odigrala... Žao mi je jedino Beqiraja jer ne vidim kako će on zadržat poziciju u prvih 11 pored Krstanovića jer su sličan tip igrača.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Arnold Šrafncinger kaže...

Pa zar nitko ni rjec o jucerasnjoj tekmi........mislim fkt.Vrsaljko iako je asistirao najslabije odigrao,u 1 poluvremenu spora igra,u nastavku bolje.....patka ih je probudila ccccc....:P

Nije Vrsaljko najslabije odigrao nego je Sammir najslabije odigrao.Ono kak je Sammir igrao ono je jad i bjeda može on to puno bolje.A što se tiče momčadi još su malo nedorečeni i ko da imaju strah od stalnog napadanja i ko da se boje ići jednostavno naprijed.Previše filozofiraju s tom loptom a pogotovo ga zakompliciraju kad se nađu  u prilici za gol,mislim nema on kaj izvodit finte i tu nekog driblera glumit nego čim vidi povoljnu priliku odmah šut.Recimo jesi vidio onog Mpenzu iz Neftchia lik čim je dobio loptu odmah puca dok ovi naši izmišljaju toplu vodu.Stanje na tribinama je bilo jad i bjeda,uz svu publiku i pun stadion navijanje je bilo neogranizirano i bezveze,svaka tribina pjeva nešto svoje ali šta očekivati od ekipe koja ide na tekme jednom godišnje.Neki govore da se publika vratila i da ih ponovno zanima Dinamo e pa to bumo vidli 23.7 na Interu dal je publika tu zbog đaba ulaznica ili je tu zaista zbog Dinama.

 

AJMO DINAMO,nema predaje {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 18:29 (silentblader).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice