Ima zvuka, nema zvuka

poruka: 17
|
čitano: 21.395
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ima zvuka, nema zvuka
Ovako. Ja imam jedan mali problem koji nije strašan, ali me iritira. Naime kada gledam film, samo mi nakon npr. 30min nestane zvuk. I tada normalno poludim. Probam slušat mp3-ce, nema zvuka. Problem sam riješio tako da restartam komp i sve opet ispočetka. Nekad moram restartat komp i do 4 puta samo da pogledam film. :@
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ima zvuka, nema zvuka

Ajde ljudi zar niko nezna!? Ja sumljam na kodeke.

16 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

Malo detaljnije opisi, u winsima ti pise da ima zvuka, zvucnici rade? Jel ti se to događa samo nakon 30-40min gledanja filma i slušanja glazbe, ili ide više nasumnično?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ima zvuka, nema zvuka
Ige kaže...

Malo detaljnije opisi, u winsima ti pise da ima zvuka, zvucnici rade? Jel ti se to događa samo nakon 30-40min gledanja filma i slušanja glazbe, ili ide više nasumnično?

Nakon gledanja filma 20-30min jednostavno nestane zvuk. Otiđem u control panel-> Sound and Audio driver kad tamo sve u redu. Postavke su uredu a zvuka nigdje.

14 godina
offline
Ima zvuka, nema zvuka

ja imam isti taj problem, samo odjednom nestane zvuk, nemogu gledat filmove, slusat muziku, na internetu nema zvuka(youtube), na TSu...

ali kod mene kad odem u Control Panel-Sound and Audio devices-Volume pise No audio devices

Dajte nam pomozite :(

 

Svrzic
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ima zvuka, nema zvuka
Svrzic kaže...

ja imam isti taj problem, samo odjednom nestane zvuk, nemogu gledat filmove, slusat muziku, na internetu nema zvuka(youtube), na TSu...

ali kod mene kad odem u Control Panel-Sound and Audio devices-Volume pise No audio devices

Dajte nam pomozite :(

 

Hm, slučajno imam i ja isti problem na drugom računalu.OS je WinXP Home, za zvuk se brine Realtek HD Audio, isto tako nestane zvuk nakon nekog vremena.Problem sam riješavao također sa restartom računala, no sada u Device Manageru deinstaliram taj "device" search for new hardware i updataem drivere, i zvuk proradi.Naravno problem se ponavlja, budem postavio screenshooteve i detalje, pa možda dođemo do riješenja.Stay tuned {#}

11 godina
neaktivan
offline
Dok pomjeram roler "sjecka" zvuk
Dok pomjeram roler "sjecka" mi muziku na internetu ili ako otvaram neku sliku tj. malo vise opteretim grafiku nastaje duzi prekid zvuka, bas iritira. Probavao sam sa drugim drajverima, ali slabo pomaze. Da li je to mozda do graficke karte ili sta vec? Kada pustim muziku sa racunara, na winamp ili neki player, radi sve normalno. Ako neko zna sta je u pitanju ili ima takav problem zamolio bih ga za pomoc. Unaprijed hvala! :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ima zvuka, nema zvuka
Svrzic kaže...

ja imam isti taj problem, samo odjednom nestane zvuk, nemogu gledat filmove, slusat muziku, na internetu nema zvuka(youtube), na TSu...

ali kod mene kad odem u Control Panel-Sound and Audio devices-Volume pise No audio devices

Dajte nam pomozite :(

 

Ako imaš zvučnu karticu provjeri jel dobro spojena. Reinstaliraj drivere iako sumnjam da je do drivera, skeniraj računalo od virusa. Može se desit i da krepa onboard zvuk, mom prijatelju je tako bilo za internet, čas detektuje, čas ne detektuje (posljedica udara groma).

 

Ako vam i u windowsu nestane zvuka problem definitivno nije u codecima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 13:42 (ruzcheHR).
11 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

Iman problem i nenormalno mi čupa živce, može li mi itko pomoć poljubin vas u čelo. Dakle zvuka mi nekad ima nekad nema ALI samo kad gledan filmove i ostala videa bez obzira na windowsu ili internetu, za slušat mp3 pisme nikad nisan imala problema. Nekad triban upalit seriju 5 puta da bi imala zvuk, a nekad mi radi čin upalin, what should I do??? :( Iman Dell Inspiron i već san bila na njihovoj službenoj stranici i ponovo instalirala i sound i video driver i ništa se nije prominilo, može li mi neko pomoć? :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

da li je netko nasao rješenje možda jer se to meni neki dan počelo događat !!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

IRITANTNO JAKO POSTAJE!

 

Otkada imam novi komp i Windowse(7) 64 bitne, zvuk mi nestaje dok gledam npr.YT ili bilo koji dtugi servis, isto tako i u Winampu mi odjedanput nestane zvuk.Dok sam imao 32bitne windowse nikada mi se to nije dešavalo....???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

Ja sam imao slican problem na laptopu, i sad se nekad javi, iako rijetko korisitm laptop , znaci , nestane mi zvuka i takodjer mi zablokira cijeli laptop kad probam pojačati ili smanjiti zvuk dole na ikoni u taskbaru , onda moram restartovati explorer.exe da bi opet odblokirao,ali i dalje nema zvuka dok ne restartujem laptop, nikad nisam nasao razlog ni rješenje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima zvuka, nema zvuka
Pero kaže...
Ovako. Ja imam jedan mali problem koji nije strašan, ali me iritira. Naime kada gledam film, samo mi nakon npr. 30min nestane zvuk. I tada normalno poludim. Probam slušat mp3-ce, nema zvuka. Problem sam riješio tako da restartam komp i sve opet ispočetka. Nekad moram restartat komp i do 4 puta samo da pogledam film. :@


Probaj dok restartaš komp samo prebacit film na 30 min, a ne sve ispocetka {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ima zvuka, nema zvuka
ouchh kaže...
Pero kaže...
Ovako. Ja imam jedan mali problem koji nije strašan, ali me iritira. Naime kada gledam film, samo mi nakon npr. 30min nestane zvuk. I tada normalno poludim. Probam slušat mp3-ce, nema zvuka. Problem sam riješio tako da restartam komp i sve opet ispočetka. Nekad moram restartat komp i do 4 puta samo da pogledam film. :@


Probaj dok restartaš komp samo prebacit film na 30 min, a ne sve ispocetka {#}

Pa mislio je na to da u toku filma mora restartovat komp do 4 puta , da je radio ispocetka svaki put,vjerovatno ne bi ni dogledao film nikad ,haha

11 godina
neaktivan
offline
Ima zvuka, nema zvuka

meni radi super sve na laptopu nekih 45 min i onda odjednom počne štekat zvuk(jedno 3 min) i nakon toga nestane zvuk ! Zatim resetiram laptop i zvuk se opet pojavi i opet traje nešto kraće od 45 min ! Mislim da je do zagrijavanja realtekovog čipa,jel imao tko takvih problema da mi kaže šta uraditi ?!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ima zvuka, nema zvuka

Ja imam sličan problem no ja imam headset i nemam uopće zvuka,a sve sam provjerio, ukopčo sam headset u laptop koji ima win 7,iso sam u control panel, postavke zvuka itd sve vezano za headset čak sam išo i look for devices, ja mislim dje problem do windowsa ili hardvera probaj ga updatat vidim da i drugi imaju slićan problem no to je sigurno zbog windowsa ak nije kupljen original onda ima nekih problema, usput ni zvučnici mi neradi ali usb da i takvi uređaji kao usb.

 

kao mali sam proguto tavu ko ne vjeruje nek opipa dršku
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 20:52 (J(CRO)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ima zvuka, nema zvuka

Iman malih problema sa zvukon.Konfiguracija je napisana koju iman i svak moze vidit.Windows 10 pro 64 bit verzija 1703.Zvucna kartica Realtek HD Audio(integrirana na maticnu plocu).Prvi put kad san primjetija problem driver verzija za zvucnu karticu je bila 6.0.1.7560.Kad san na kompjuter spojia zvucnike sa zvukon nije bilo nikakvih problema,ali kad iskljucin zvucnike i spojin slusalice sa mikrofonon zvuk prekida(malo se cuje,pa kratak prekid i onda zvuk ide dalje) i zauzece procesora ide do 36 posto.Nakon sta san ovo primjetija napravija san deinstalaciju drivera od zvucne kartice i instalira san verziju drivera R2.81 i onda mi se dogodila obrnuta situacija,zvuk na slusalicama radi bez problema,a kad se spoju zvucnici prekida.Nakon toga san napravija deinstalaciju i ove verzije drivera i nakon ponovnog pokretanja kompjutera Windowsi su sami instalirali drivere(Microsoft verzija 10.0.15063.0).Ni to nije rjesilo problem,sad opet iman normalno zvuk priko zvucnika,ali priko slusalica iman prekidanje zvuka i zauzece preveliko procesora.

Smashcast tv: captainvuki1
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice