Spajanje PS3 kontrolera na PC

poruka: 9
|
čitano: 9.838
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje PS3 kontrolera na PC

Imam tutorial koji moze pomoci mnogim ljudima koji se muci spojiti PS3 sonyev kontroler na PC

 

5 Koristi
0 Ne koristi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spajanje PS3 kontrolera na PC

eheeeee cak i bezicno sam ih spojio na pc {#} ali ipak hvala sto si spodelio sa nama!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje PS3 kontrolera na PC

Ne kontam zašto bi itko spajao PS3 controller na PC?

 

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje PS3 kontrolera na PC

pa recimo ako nemas ni jedan drugi kontroler a ides kod frenda igrat, npr fifu (1vs1) , e pa onda ti treba

12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje PS3 kontrolera na PC
leomx3 kaže...

pa recimo ako nemas ni jedan drugi kontroler a ides kod frenda igrat, npr fifu (1vs1) , e pa onda ti treba

 

Zato se nabavi xbox 360 controller za PC (dođe oko 200 kn), koji samo staviš u USB port i igraš bez problema.

16 godina
offline
Re: Spajanje PS3 kontrolera na PC
buby8992 kaže...
leomx3 kaže...

pa recimo ako nemas ni jedan drugi kontroler a ides kod frenda igrat, npr fifu (1vs1) , e pa onda ti treba

 

Zato se nabavi xbox 360 controller za PC (dođe oko 200 kn), koji samo staviš u USB port i igraš bez problema.

ali je vise sexy kad igras bezicno na pc {#}

13 godina
offline
Re: Spajanje PS3 kontrolera na PC
buby8992 kaže...
leomx3 kaže...

pa recimo ako nemas ni jedan drugi kontroler a ides kod frenda igrat, npr fifu (1vs1) , e pa onda ti treba

 

Zato se nabavi xbox 360 controller za PC (dođe oko 200 kn), koji samo staviš u USB port i igraš bez problema.

Tata kupi mi .... Ako vec imas nesto zasto to ne iskoristiti do kraja!? Pih ... odmah kupi ovo kupi ono....

Gamers Don't Die, They Respawn.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje PS3 kontrolera na PC

da, ja sam vam htio pomoci, da ako imate ps3 kontroler da ga mozete iskoristiti i na PC-u, razmazeni pak misle drugacije

12 godina
odjavljen
offline
Spajanje PS3 kontrolera na PC

Nabavio sam fifu i kakva bi to fifa bila da se igra bez kontrolera :D
Jel mi bolje kupit ps3 kontroler pa se "zezat" sa spajanjem ili xbox360 bas za pc? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice