DAEMON tools pro

poruka: 8
|
čitano: 3.471
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DAEMON tools pro

Imam image 2 igre u Daemonu, prvo je sve bilo ok, ali nakon nekog vremena me počelo izbacivati u igranju i imam problema sa mountanjem imagea, traži me orginal disc, a i imagei su se raspuzili na 100 strana - kad defragmentiram kaže da ne može defragmentirati te fileove.

Ima li kakav program koji to može defragmentirati, ili da reinstaliram daemon ili ???

 

Ja samo želim igrati, šmrc!

 

( živio Playstation i reset Osmijeh )

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DAEMON tools pro

Što se tiče original diska instaliraj igru odakle ćeš i stavljati image, a ako to ne uspije skini program YASU.

A što se defragmentacije tiče opiši problem malo više.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DAEMON tools pro

Kada instaliram daemon tools (alcohol isto), koristenje CPU-a je stalno na 50%. Zbog cega?

Sada koristim Power Iso i normalno sve radi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DAEMON tools pro

Skini crack,i igraš bez daemon toolsa.Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
DAEMON tools pro

Ovisi koliko ti je image velik. Možda defrafmenter ne može jer nema dovoljno mjesta na hardu da ju spoji. Ako je samo neki no-CD image od nekoliko desetaka megabajta onda to nije poblem.

Probaj sa programom Unlocker i pogledaj koji programi mu pristupaju i ukini ih, pa onda probaj defragmentirat.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: DAEMON tools pro
Maximus kaže...

Kada instaliram daemon tools (alcohol isto), koristenje CPU-a je stalno na 50%. Zbog cega?

Sada koristim Power Iso i normalno sve radi.

Ne samo 50%, meni se znalo desiti i 90%, jedva je radio.
Rješenje (iako je cudno, ali meni radi): idi u control panel na regional setings i promjeni ih, na bilo sto, mozes bih ili srbija, to bi trebalo pomoci.

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
16 godina
neaktivan
offline
RE: DAEMON tools pro

Zanimljivo, odakle ti ideja da to probas :)

Hvala, probat cu kad mi bude doso daemon opet pod ruku .

16 godina
offline
RE: DAEMON tools pro
Maximus kaže...

Zanimljivo, odakle ti ideja da to probas :)

Hvala, probat cu kad mi bude doso daemon opet pod ruku .

 Da, nailazio sam na slicne probleme, mislim da ako imas xp sa sp2 da alcohol radi probleme s nekim regional settings. Ja sam imao croatian postavke i sve je sljakalo dok je frend s bosanskim imao problema.

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice