Adobe flash player problem

poruka: 20
|
čitano: 7.751
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Adobe flash player problem

Ovako.Idem skinuti adobe flash player i stavim da se skida i u sred skidanja zablokira i pise recover page stisnem to i opet isto nakon po min.recite mi kako da skinem taj flash player

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Adobe flash player problem

FileHippo

Adobe

 

skini i onda instaliraj ili...

 

control panel --- Flas Player --- Advanced (tab) --- "Chech Now" pod rubrikom updates

 

-=Every moment is another Chance=-
14 godina
offline
Adobe flash player problem

svaki put kad palim windowse (8.1) mi se pojavi jel cu upadeatat adobe. kad stinsem no ponovo me pita i tako beskonacno a kad stisnem yes skine se i pise greska pri instaliranju. kako da to rijesim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
maxy0 kaže...

svaki put kad palim windowse (8.1) mi se pojavi jel cu upadeatat adobe. kad stinsem no ponovo me pita i tako beskonacno a kad stisnem yes skine se i pise greska pri instaliranju. kako da to rijesim?

bump

 

13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
maxy0 kaže...
maxy0 kaže...

svaki put kad palim windowse (8.1) mi se pojavi jel cu upadeatat adobe. kad stinsem no ponovo me pita i tako beskonacno a kad stisnem yes skine se i pise greska pri instaliranju. kako da to rijesim?

bump

 

- Deinstalliraj Flash Player pomoću Geek Uninstallera (možeš i ponoću Reva)

- Počisti sa CCleanerom

- Ponovno instaliraj Flash Player

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
13 godina
offline
Adobe flash player problem

Ispričavam se ako ovo nije dobra tema za moje pitanje ali muči me ovo.
Instalirao sam Mozillu Firefox (v.24.0) kada idem npr na 1.klik.hr ili facebook ili bilo koju drugu stranicu koja ima prikazuje flash, pojavi mi se mala kockica u "adresnoj traci"
(vidite sliku) , zanima me kako to mogu napraviti da uvijek flash bude "aktivan".
Imam instaliran Flash Player.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
Gale92 kaže...

Ispričavam se ako ovo nije dobra tema za moje pitanje ali muči me ovo.
Instalirao sam Mozillu Firefox (v.24.0) kada idem npr na 1.klik.hr ili facebook ili bilo koju drugu stranicu koja ima prikazuje flash, pojavi mi se mala kockica u "adresnoj traci"
(vidite sliku) , zanima me kako to mogu napraviti da uvijek flash bude "aktivan".
Imam instaliran Flash Player.

Je li flash player ažuriran na zadnju inačicu? Odi na http://www.mozilla.org/hr/plugincheck/, slikaj ekran i postavi sliku ovdje.

13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
Marko :D kaže...
Gale92 kaže...

Ispričavam se ako ovo nije dobra tema za moje pitanje ali muči me ovo.
Instalirao sam Mozillu Firefox (v.24.0) kada idem npr na 1.klik.hr ili facebook ili bilo koju drugu stranicu koja ima prikazuje flash, pojavi mi se mala kockica u "adresnoj traci"
(vidite sliku) , zanima me kako to mogu napraviti da uvijek flash bude "aktivan".
Imam instaliran Flash Player.

Je li flash player ažuriran na zadnju inačicu? Odi na http://www.mozilla.org/hr/plugincheck/, slikaj ekran i postavi sliku ovdje.

Ovo mi je ažurirano:

13 godina
offline
Adobe flash player problem

U address bar upiši about:config i pronađi opciju plugins.click_to_play i postavi na false.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Adobe flash player problem

OVO instaliraj.

http://www.youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
Marko :D kaže...

U address bar upiši about:config i pronađi opciju plugins.click_to_play i postavi na false.

Tako je i postavljeno {#}

11 godina
offline
Adobe flash player problem

Imam i ja problem sa jednim od dvije namrže stvari na internetu (druga je Java). Sinoć sve ok radilo, tražilo me update na zadnju inačicu ja sve obavio i radilo, evo od jutros ne radi. Non stop me traži da instaliram iako sam instalirao. Probao sam problem riješiti flash uninstalerom pa instalirati opet međutim ne pomaže. Na YT mi non stop izbacuje ovo sa slike ja kliknem i instaliram,ono ponovo... i sve tako u krug

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Adobe flash player problem

Ovako, imam problem vjerujem sa flashom ili javom, probao sam deinstalirati i ponovno instalirati ali problem ostaje. Preglednik mi se nekad smrzne kod premotavanja ili prebacivanja na fullscreen videa na youtubu (zbog toga mislim da je problem u flashu). Kad se to desi, više ni u jednom pregledniku (firefox, chrome, explorer) ne mogu pokrenuti ni jednu stranicu. Preglednik se normalno pokrene, ali se stranice učitavaju beskonačno dugo, sad ne znam dal je to problem do jave ili flasha. To se počelo događati kad sam instalirao etoken i asebu za internet bankarstvo, zbog toga sam instalirao obje verzije jave, 32 i 64 bitnu. Ako je netko imao isti problem, molim pomoć.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
goran89 kaže...

 To se počelo događati kad sam instalirao etoken i asebu za internet bankarstvo, zbog toga sam instalirao obje verzije jave, 32 i 64 bitnu. Ako je netko imao isti problem, molim pomoć.

A da instaliraš samo verziju jave iste koja ti je verzija OS-a ?
Mislim da ti je baš u tome što imaš obje verzije problem.

11 godina
offline
Adobe flash player problem

Da li je moguće ikako uključiti accelerated video decoding prilikom gledanaj videa u flashu za radeon x1650pro? naime sa livestreamerom pokrenuo sam youtube video u MPC-HC i dxva radi savršeno, 720p video zauzima samo 20-30% procesra u suprotnom bez dxva cpu je oko 90%, čak i avivo radi sa PowerDVD-om.

LOL EUNE: oloferno EUW: A4Teach
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Adobe flash player problem

Imam i ja problem,kad na youtube gledam video , i kad zavrsi do kraja ne moze se replay nego moram cijelu stranicu da reloadam,taj problem nema u html5 playeru,tako da sam siguran da je do flasha,probao sam deinstalirati ,i radilo je dobro ,al nakon 2-3 puta opet isto ..

Semper Fidelis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
Deep kaže...

Imam i ja problem,kad na youtube gledam video , i kad zavrsi do kraja ne moze se replay nego moram cijelu stranicu da reloadam,taj problem nema u html5 playeru,tako da sam siguran da je do flasha,probao sam deinstalirati ,i radilo je dobro ,al nakon 2-3 puta opet isto ..

kod mene isti problem, ali me više zanima kako omogućiti hardversku akceleraciju kada video nije u fullscreenu jer dok je u fullscreenu hardverska akceleracija radi, u suprotnom ne

10 godina
neaktivan
offline
Adobe flash player problem

nemogu nikako otvoriti ovaj dokument  iz e maila ...docx ,,sto je to...update je novi adobe ali svejedno nece...sto da napravim ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adobe flash player problem
dezus kaže...

nemogu nikako otvoriti ovaj dokument  iz e maila ...docx ,,sto je to...update je novi adobe ali svejedno nece...sto da napravim ? 

.docx nema nikakve veze sa Adobe Flash Playerom. To je ekstenzija za dokument napravljen u Microsoft Officeu verzije 2007 pa nadalje...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Adobe flash player problem
Marko :D kaže...
dezus kaže...

nemogu nikako otvoriti ovaj dokument  iz e maila ...docx ,,sto je to...update je novi adobe ali svejedno nece...sto da napravim ? 

.docx nema nikakve veze sa Adobe Flash Playerom. To je ekstenzija za dokument napravljen u Microsoft Officeu verzije 2007 pa nadalje...

instalirao ofice 2010 ali javlja neku gresku ,,,nasao na na pirate bay ...activation product failed  ,,ali radi ...otvaranje izbaci poruku ,da zanemarim ili da trazim novi 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice