USB problem

poruka: 10
|
čitano: 3.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

Imam jedam "problem" pri uključivanju kompjutera ako ima bilo što uključeno u usb port (npr. miš, web camera, D-link...) ne može mi ući u windows, tj. sve ide normalno ali kad treba da se otvori welcome screen samo stane i tek kad iskopčam sve onda nastavi kao da se ništa nije dogodilo. Pa ako je itko imao sličan problem neka kaže kako ga je riješio.

Truto
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem
truto kaže...

Imam jedam "problem" pri uključivanju kompjutera ako ima bilo što uključeno u usb port (npr. miš, web camera, D-link...) ne može mi ući u windows, tj. sve ide normalno ali kad treba da se otvori welcome screen samo stane i tek kad iskopčam sve onda nastavi kao da se ništa nije dogodilo. Pa ako je itko imao sličan problem neka kaže kako ga je riješio.

Dali je od prije normalno radila ili si možda na novo instalirao? Kažeš da Usb neradi na tipkovnici? Probaj drugu tipkovnicu kojim se možeš  spajati na PS2 utora ako postoji na matičnoj ploči.? Koji je tip i model matična ploča?Osmijeh

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem

to ti je vrlo moguće da je crko port. ali u svakom slučaju, probaj ono što ti je kolega u gornjem postu napisao. odnosno, metoda eliminiacije ti je najpouzadnija. ajd pa javi što je. i da, probaj i druge usb portove ,jel na njima sve ok

13 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem
Nello kaže...
truto kaže...

Imam jedam "problem" pri uključivanju kompjutera ako ima bilo što uključeno u usb port (npr. miš, web camera, D-link...) ne može mi ući u windows, tj. sve ide normalno ali kad treba da se otvori welcome screen samo stane i tek kad iskopčam sve onda nastavi kao da se ništa nije dogodilo. Pa ako je itko imao sličan problem neka kaže kako ga je riješio.

Dali je od prije normalno radila ili si možda na novo instalirao? Kažeš da Usb neradi na tipkovnici? Probaj drugu tipkovnicu kojim se možeš  spajati na PS2 utora ako postoji na matičnoj ploči.? Koji je tip i model matična ploča?Osmijeh

Matična je Asus P4S800 to mi se dešava već neko vrijeme, ne znam što bi moglo biti... kad uključim računalo svi portovi uredno rade bez ikakvih problema ali prije uključivanja ih moram sve Usb portove ištekat i nakon što se podigne sustav ponovno ih uštekam i oni rade normalno. Donosio sam prijateljev miš i tipkovnicu ista stvar, instaliro sam sve potrebne drivere ali jednostavno neće. Da li je moguće da se nešto poremetilo u bios-u?

Truto
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem

hm, jesi gledao malo uokolo na webu, što se tiče tvoje matične, imaju li i drugi ljudi takvih problema, jesi možda flešo bios, upgrade radio, ili bilo što drugo u zadnje vrijeme. jeli ti oduvijek takvo stanje

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2010 13:27 (mikica1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem

evo pogledaj ovo, imaju ljudi isti problem kao i ti, pogledat ću ti još pajaviti

 

http://www.computing.net/answers/hardware/usb-20-not-working-asus-p4s800/18663.html

14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem

i ovo, kažu likovi da je problem riješen tako da su upgrejdali bios.

samo ako to nisi radio, pomalo s tim da ne zezneš nešto. ako nisi siguran kako se upgrade biosa radi, radije zazovi nekog frenda tko se razumije.

znači, može ti biti jedino do upgrade biosa ili do drivera, ništa drugo. pomalo, i riješit ćeš problem, nekad izgleda da je gore nego što se misli

 

 

http://www.windowsbbs.com/hardware/28374-asus-p4s800-usb-doesnt-work.html

 

 

koja je tvoja verzija biosa.

 

i obavezno javi jel riješilo problem

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2010 13:32 (mikica1).
13 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem
mikica1 kaže...

i ovo, kažu likovi da je problem riješen tako da su upgrejdali bios.

samo ako to nisi radio, pomalo s tim da ne zezneš nešto. ako nisi siguran kako se upgrade biosa radi, radije zazovi nekog frenda tko se razumije.

znači, može ti biti jedino do upgrade biosa ili do drivera, ništa drugo. pomalo, i riješit ćeš problem, nekad izgleda da je gore nego što se misli

 

 

http://www.windowsbbs.com/hardware/28374-asus-p4s800-usb-doesnt-work.html

 

 

koja je tvoja verzija biosa.

 

i obavezno javi jel riješilo problem

Pokušat ću upgrejdat bios pa vam javim kako je prošlo.

Truto
13 godina
neaktivan
offline
USB problem

imam problem s usb portom, kad ubacim bilo koji usb on se počne restartirati uopće neće ući u windowse dok ne izvadim usb iz kompa, pa ako mi neko može reći šta da napravim,,,hvala unaprijed

ogi
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB problem

istvi odgovor kao za kolegu koji ima iosti problem, znači, najvjerojatnije bios. a ne mora bti, metoda eliminacije. samo pazi s biosom, ako nisi radio prije update, daj nekome tko jest

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice