Blokiranje tipkovnice

poruka: 7
|
čitano: 3.375
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Blokiranje tipkovnice
pitanje

Prilikom dužeg držanja stisnute bilo koje tipke na tipkovnici (pogotovo u igrama) tipkovnica blokira i nakon nekog vremena čuje se interni zvučnik. Tipkovnica je spojena na PS2. Probao sam i drugu tipkovnicu, ali je isto. Igrao sam se i s driverima, ali problem se neprestano ponavlja. Miš je spojen na USB, a u Biosu se nista ne može mijenjati!

Matična: ASUS M3A78-EH

Windows XP (SP2)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Blokiranje tipkovnice

Mislim da je problem u tebi...

Malo se "zaneses" u igri pa neskuzis da stiskas tri ili vise tipki i zato ti se cuje taj "bip"...

Pokusaj biti malo pazljiviji pa ako problem ostane onda je hardware-ski problem...

 

Sretno...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Blokiranje tipkovnice

Vidi da ti nisu mozda nisu ukljuceni sticky keys

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blokiranje tipkovnice

Problem je u matičnoj. Imam istu MB i isti problem. Na Asusovim stranicama našao sam noviji bios u kojem kaže da je taj problem rješen (verzija 0602). Još nisam probao flashat bios, probat ću tokom današnjeg dana. 

15 godina
neaktivan
offline
Blokiranje tipkovnice

Napravio flash biosa i problem je nestao, ali se sad procesor počeo pregrijavati. Kad sam pregledao bios našao sam da je napon1.445, dok bi trebao biti 1.35. Stavio sam ga na 1.35, ali mi uvijek kaže 1.4 ili malo ispod. Matična je smeće i probat ću je zamijeniti, ali s obzirom da sam je kupio u diskont24 mislim da to neće biti moguće :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Blokiranje tipkovnice

probaj flshat bios. ali ta maticna je losa

Fiksy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Blokiranje tipkovnice
autorov komentar

Rijesio problem tipkovnice flashanjem biosa, ali i ja sam primjetio povecanje napona. Osim toga memoriju na 800 mhz vidi kao 400 mhz. Pojavila se i nova verzija biosa, ali ta ne rjesava spmenute probleme.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice