Bios za medionove matične ploče

poruka: 5
|
čitano: 1.187
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bios za medionove matične ploče

Možda sam fulao područje za pitati ali imam problem. Od bratića sam dobija medionov komp (bratić živi u švicarskoj) te sam se nakon nekog vremena odlučio flashati bios. Ja sam našao na medionovim stranicama bios ali je on prestar i matična ga već sadržava pa me zanima gdje bih mogao naći medionov bios negdje drugdje na internetu i tako da matična ploče je msi građena oko čipseta i945p Dok sam malo čačkao po internetu našao sam da je ime te matične MS- 7187

Fiksy
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Bios za medionove matične ploče

Odi na stranicu proizvodjaca maticne ploce (msi u tvom slucaju) i nadji zadnji bios za svoj model ploce.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bios za medionove matične ploče

već sam probao tražiti na msi-jevim stranicama ali nema moje matične i najbliže što sam našao svojoj matičnoj je ms-7176

Fiksy
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bios za medionove matične ploče

Pa probaj u google upisati (ime matične) new bios ili tako nešto slično.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bios za medionove matične ploče
Fiksy kaže...

već sam probao tražiti na msi-jevim stranicama ali nema moje matične i najbliže što sam našao svojoj matičnoj je ms-7176

 Ne znam jesi li naletio na ovu stranicu, na njoj je lista medionovih imena ploca i njihovih stvarnih imena. Za tvoju brojnu oznaku imas 3 vrste msi ploca. Probaj downloadati nesto s te strane.
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice