Battle 4 Life zaključana tema

poruka: 58
|
čitano: 26.545
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

Battle 4 Life je naslov igrice koju radim. FPS multiplayer igrica. vjerovatno bude bio samo jedan server u jednom prostoru svi se budu klali. napravit cu je u 9 ili 10 mjesecu. evo slike http://yfrog.com/c8b4lj trebam nekoga da mi napravi stranicu ako netko hoce pomoc neka mi posalje poruku

Moj PC  
5 17 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

Beu uvrede ali ovaj cover jako loše izgleda, ova puška je zalijepljena tako amaterski...

Stavi koji ingame SS da vidimo na što igra liči, makar je ovo još faza ranog razvoja.

Btw. čisto informativno, koliko dugo radiš na igri?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

tek pocinjem tako znam da nije nesto cover

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

U kojem je programskom jeziku radiš?

http://mkm.doublebuffer.org
 
41 0 hvala 8
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

engleskom

13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

ako netko moze napraviti cover nemam photoshop radim sa paintom ako netko moze napraviti bolji cover ali mor imati logo http://yfrog.com/1alogoapcj

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Batlle 4 Life
MaracKoMarac kaže...

U kojem je programskom jeziku radiš?

 

Mr.Croatian100 kaže...

engleskom

This...EPIC!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

evo malo poboljso cover http://img831.imageshack.us/i/b4l.jpg/ jos ga budem malo dogradio

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Batlle 4 Life

Dečko, znaš li ti išta o programiranju?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
29 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Batlle 4 Life

Tek si poceo radit igru, zelis je zavrsit u 9. il 10. mjesecu, cover si u paint-u napravio, a radis je u "engleskom" programskom jeziku

 

al nas zajebajes :D

When life gives you lemons throw them at the mean people and hope it gets them in the eyes.
 
92 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

Ideš multiplayer igra na jednom serveru a već ima dvd cover, kolika će biti cijena ako će biti besplatna možda i razmislim da ju kupim? vjerojatno još ni neznaš koje ćeš alate koristiti vjerojatno ni nemaš pojma što je to programski jezik... bez uvrede ali dojam je i više nego takav...

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

cover je bezveze a igra ce biti besplatna stavim na ovu temu download kad ju napravim

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Batlle 4 Life
Mr.Croatian100 kaže...

cover je bezveze a igra ce biti besplatna stavim na ovu temu download kad ju napravim

  a s kojim češ je alatom radit?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: Batlle 4 Life
mind_challenge kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

cover je bezveze a igra ce biti besplatna stavim na ovu temu download kad ju napravim

  a s kojim češ je alatom radit?

Cekic, pila, tokarilica...

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

nije vazno koji je alat

Moj PC  
3 31 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Batlle 4 Life
Mr.Croatian100 kaže...

nije vazno koji je alat

Ne mogu da ne primjetim da ti ni engleski jezik baš i ne ide - pogledaj si naziv teme.

 

A da se ti ostaviš tog sporta? Koje programske jezike znaš?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Batlle 4 Life
Mr.Croatian100 kaže...

nije vazno koji je alat

............................................________
....................................,.-'"...................``~.,
.............................,.-"..................................."-.,
.........................,/...............................................":,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:"........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(....."~-,_..............................,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

naziv teme sam malo fulao trebala se zvati Battle 4 Life, a drugo NE SERI

Moj PC  
4 54 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

Ako će igra biti besplatna za download što će ti cover box... imaš pravo nije važan alat važno je znanje al mi se nešto ćini... :D

 
30 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Batlle 4 Life
Mr.Croatian100 kaže...

naziv teme sam malo fulao trebala se zvati Battle 4 Life, a drugo NE SERI

Dobro je, ne ljuti se, al malo nam čudno ispalo ono gore pitanje i odgovor.

 

Q: U kojem programskom jeziku radiš?

A: Engleskom.

 

Tu nešt ne štima, al ok. Sretno. Jel možeš barem reć koji engine će koristiti?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Batlle 4 Life

Inace ako si se htio zvati Mr. Hrvat onda si trebao stavit nick Mr. Croat jer se upravo zoves Gospodin Hrvatski :)

I'm going woo woo
 
45 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Batlle 4 Life
Sum_of_all_fears kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

naziv teme sam malo fulao trebala se zvati Battle 4 Life, a drugo NE SERI

Dobro je, ne ljuti se, al malo nam čudno ispalo ono gore pitanje i odgovor.

 

Q: U kojem programskom jeziku radiš?

A: Engleskom.

 

Tu nešt ne štima, al ok. Sretno. Jel možeš barem reć koji engine će koristiti?

Ma nebi me čudilo da kaže da će uzet iz neke stare kosilice

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

ljudi evo da vam objasnim naziv teme sam fulao, igrica nece biti nesto kao Crossfire ili kao novi APB mali multiplayer sa nekoliko mapa mozda samo sa jednom jel ne vjerujem da ce puno ljudi igrati igru, ako ih bude dosta budem stavio jos mapa. samo trebam nekog tko bi napravio stranicu za igru, i nekog tko bi kada napravim igricu je stavio negdje na internet da ljudi skidaju i da igraju igricu

Moj PC  
1 31 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Batlle 4 Life

mozda on misli da ga pitate na kojem jeziku ce biti igra pa se zabunio i rekao engleski

inace pitanje za vas sveznalice u kojem je programskom jeziku najednostavnije i najlakse napravit bilo kakvu igru moze i platformer

ja znam samo za Basic i Logo(znam da ih ima vjerojatno i jos)

u logo-u sam radio nesto na informatici sa onom kornjacom....

tolko da vas pitam ovak cist informativno

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2010 14:07 (TopForumaš).
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Batlle 4 Life

Jbte šta je ovo danas.

 

Dodem ujutro otvorim tamo neku temu, neki se lik najeo ludih gljiva, otvorio neku temu s nekom bla bla pričom (pola bosanskih rječi niš nekontam).

 

Dodem sada vidim novi Croteam, al programiraju u engleskom jeziku igru.

 

Nije loše samo nastavite tako.Smijeh

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
78 1 hvala 3
15 godina
offline
RE: Batlle 4 Life
Mr.Croatian100 kaže...

ljudi evo da vam objasnim naziv teme sam fulao, igrica nece biti nesto kao Crossfire ili kao novi APB mali multiplayer sa nekoliko mapa mozda samo sa jednom jel ne vjerujem da ce puno ljudi igrati igru, ako ih bude dosta budem stavio jos mapa. samo trebam nekog tko bi napravio stranicu za igru, i nekog tko bi kada napravim igricu je stavio negdje na internet da ljudi skidaju i da igraju igricu

Ti kad napravis igricu, ja ti napravim stranicu i sponzoriram hosting. eto.

I'm going woo woo
14 godina
odjavljen
offline
RE: Batlle 4 Life
TopForumaš kaže...

mozda on misli da ga pitate na kojem jeziku ce biti igra pa se zabunio i rekao engleski

inace pitanje za vas sveznalice u kojem je programskom jeziku najednostavnije i najlakse napravit bilo kakvu igru moze i platformer

ja znam samo za Basic i Logo(znam da ih ima vjerojatno i jos)

u logo-u sam radio nesto na informatici sa onom kornjacom....

tolko da vas pitam ovak cist informativno

  Šta tvome srcu najviše odgovara u tome radi. Isto kao vječno pitanje šta je lakše, DX ili OGL. Šta ti više odgovara to ti je lakše. Nek se jezik tebi prilagodi, ne ti njemu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
odjavljen
offline
RE: Batlle 4 Life

OK, ajmo ozbiljno.

 

Koji engine namjeravaš koristiti? Vlastiti ili tuđi? Ako vlastiti, oće biti pisan od nule i u kojem jeziku? Oćeš raditi novi engine ili ćeš se poslužiti nekim koji je open source kao osnovu za svoj? Ako koristiš tuđi, koji ćeš koristiti? 3D modeli, animacije? Svoje ili tuđe? Koliko novca imaš na raspolaganju, koliko ljudi radi na igri? Jel imaš scenarij, priču? Zvukovi u igri? 2D art? Mape? Hoće biti samo MP ili će imati i botove? Ako da, kako ćeš sredit njihov AI? Pošto je MP, hoćeš pisat svoj server/netcode ili ćeš uzet gotov? Client-server ili P2P? Hoće igra biti open source? Modovi za igru?

 

A ovo nije niti 5% onog što te čeka...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Batlle 4 Life
Sum_of_all_fears kaže...

OK, ajmo ozbiljno.

 

Koji engine namjeravaš koristiti? Vlastiti ili tuđi? Ako vlastiti, oće biti pisan od nule i u kojem jeziku? Oćeš raditi novi engine ili ćeš se poslužiti nekim koji je open source kao osnovu za svoj? Ako koristiš tuđi, koji ćeš koristiti? 3D modeli, animacije? Svoje ili tuđe? Koliko novca imaš na raspolaganju, koliko ljudi radi na igri? Jel imaš scenarij, priču? Zvukovi u igri? 2D art? Mape? Hoće biti samo MP ili će imati i botove? Ako da, kako ćeš sredit njihov AI? Pošto je MP, hoćeš pisat svoj server/netcode ili ćeš uzet gotov? Client-server ili P2P? Hoće igra biti open source? Modovi za igru?

 

A ovo nije niti 5% onog što te čeka...

  Nemoj ga plašit. Izrada igre je daleko jednostavnija.

 

Uzmeš Notepad, otvoriš, napišeš  šta te volja u engleskom jeziku (on je najbolji jer je objektno orijentiran, više naginje zivucim objektima), i spremis i pokrenis i uzivas u igri. To je to.

 

Kakav Bllizard, Crytek, J. Carmack, Valve, kad imamo notepad.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2010 14:13 (Weky).
14 godina
offline
this is epic
Mr.Croatian100 kaže...

ljudi evo da vam objasnim naziv teme sam fulao, igrica nece biti nesto kao Crossfire ili kao novi APB mali multiplayer sa nekoliko mapa mozda samo sa jednom jel ne vjerujem da ce puno ljudi igrati igru, ako ih bude dosta budem stavio jos mapa. samo trebam nekog tko bi napravio stranicu za igru, i nekog tko bi kada napravim igricu je stavio negdje na internet da ljudi skidaju i da igraju igricu

oće imati 3d grafiku il... jesi ju već započeo pravit??

 

ajde malo informacija, nestrpljivi smo

 

bc2: SaPPhir3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice