[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G zaključana tema

poruka: 42
|
čitano: 2.808
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Top model.
https://www.asus.com/Graphics-Cards/...I-O11G-GAMING/

Kupljena krajem 7. mj. prošle godine u ADM-u, dakle jos nešto preko 2 godine garancije.
Uredno radi, račun i sva ambalaža.

Prodajem za 9000kn, pod račun može i neka od 2070 (ako je super s 3 venta - još bolje), ili 1080ti, 5700(xt).
S obzirom na situaciju, šaljem poštom.

Razlog, imam dve, ne treba mi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 21:08 (Dala).
15 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Augi je neki dan svoju 2080ti prodao za 7k, na nabavi ima novih za 9200-9500

OK, kužim, ovo je "top model", ali nisam siguran tko bi danas dao za rabljenu isto ko za novu EVGA ili 2000kn više nego se prodaju drugi rabljeni modeli.

 

Sretno!

5 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Najbolje da ju da za 5k. i da ovi prekupci prodaju posle za 10k.

13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Ako ju staviš za 7500kn, najvjerojatnije ćeš ju prodati. 9000kn možeš samo sanjati. 

5 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

realno na forumu nece otici ni za 7500

13 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Nije istina, ja bi ju uzeo za 7500 

14 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Da je ima kod nas na tržištu, nova bi koštala oko 13k kna. Ja sam je platio mislim oko 12.5k.
9k je puno za karticu, nova je cca 40% viša cijena + ako netko želi ovakvu 2080ti bome je neće dobiti za 5k (bar ne od mene). 

Ne žuri mi se.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 9:14 (Dala).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
dudo3 kaže...

Najbolje da ju da za 5k. i da ovi prekupci prodaju posle za 10k.

Možda sam krivo shvaćen, teško je procijeniti ton ovako preko weba, nismo svi sarkatisčni ni zlonamjerni u svojim komentarima.

Nekoliko mjeseci prije izlaska ampere i big navi teško da će postić premium cijenu za rabljenu karticu. Ljudi su ostali bez posla itd...

 

Imaju ljudii dalje novaca, samo meni ovo nije razumna cijena za karticu koja ni po ćemu nije bolja od EVGA modela koji se novi mogu dobiti po istim i nižim cijenama putem web kupovine (cca 1000€ su početni modeli sa izvrsnim hlađenjem) ili u RH u trgovini za 9500kn.

 

Ja shvaćam da ovoj kartici nije ništa i da je ispravna i ima još uvijek garanciju, samo sugeriram kolegi da se po toj cijeni vjerojatno nebude prodala.

 

Realna cijena, po meni, je oko 7000-7500kn, s time da može krenuti sa 8000 pa možda netko ponudi i bit se spreman cijenkat za 7500kn.

 

Moguće će netko zaista dati 9000, ali to samo ako mu se ne žuri prodavati, samo bojim se ako će čekat 2-3 mjeseca sa prodajom, i dođe release date Ampere, da ju nebude prodao ni za 7000kn jer će nova 3080, ciljane cijene oko 5500-6000kn biti jača od 2080ti

 

Al to je samo moje mišljenje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Eto dobio si palac gore od mene.
Slazem se s tvojim postom u vecoj mjeri.
Ne slazem se da ce nove grafe uskoro van, i ne slazem se da kupac 2080ti kartica trazi best buy kartice.
Ok, ima kartica koje mozes kupiti jeftinije, ova kosta kao neki drugi model NOVA.
ALI ako kupujes 2080ti ti ionako ne trazis best buy, da trazis uzeo bi 2060super i bok.
Ako trazis 2080ti, trazis vrh. Ako trazis vrh moras bit spreman platiti premium cijenu. A veci vrh od ove nema. (ako gledas masovnu proizvodnju)
Kao sto rekoh, ne zuri mi se, mozda prodam za 6mjeseci, ok.
Moze i zamjena za 2060s ili 2070s.
To je ono sto MENI pase, ako nekome
ovdje to izgleda previse. Ok, prihvacam.
Hvala svima na savjetima oko cijene.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Dala kaže...
 A veci vrh od ove nema. (ako gledas masovnu proizvodnju)

Naravno da imaš, naveo ti je čovjek, EVGA model za 9500 kn. ASUS se može sakrit ispred EVGE, EVGA podrška nema premca,

a može i nešto nadoplatiti te dogurati do barem 5 godina garancije, ASUS o tome može samo sanjati.

ps. kod nas su cijene ASUS kartica napuhane zbog SAMO jednoga dobavljača koji ima monopol, vani su te kartice

među najjeftinijima i nisu po ničemu bolje od MSI Gaming X Trio, Gigabyte Aorus Extreme, EVGA FTW3 kartica.

Rhodin kaže...

ovo nije razumna cijena za karticu koja ni po ćemu nije bolja od EVGA modela koji se novi mogu dobiti po istim i nižim cijenama putem web kupovine (cca 1000€ su početni modeli sa izvrsnim hlađenjem) ili u RH u trgovini za 9500kn.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 14:10 (Valentin17).
16 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Ima ekipe koja bi dala 7500kn te i ja, al' trenutno sam zadovoljan sa 1080Ti i ne planiram nadogradnju dok ne krepa

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Dala kaže...

Ne slazem se da ce nove grafe uskoro van, i ne slazem se da kupac 2080ti kartica trazi best buy kartice.

ALI ako kupujes 2080ti ti ionako ne trazis best buy, da trazis uzeo bi 2060super i bok.
Ako trazis 2080ti, trazis vrh. Ako trazis vrh moras bit spreman platiti premium cijenu. A veci vrh od ove nema. (ako gledas masovnu proizvodnju)

 

Samo dva komentara, bez ikakvih emocija...

 

Kartice idu van Q3/Q4, citaj jesen. rekao bih da je za dosta ljudi to uskoro.

 

Ako trazis VRH, onda ga najcesce kupujes na R1 ili ne maris za cijenu; i to IMO u omjeru 99% vs 1% (Augi je van kategorije :D) 

 

 

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 14:55 (Jovanka).
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Valentin17 kaže...
Dala kaže...
 A veci vrh od ove nema. (ako gledas masovnu proizvodnju)

Naravno da imaš, naveo ti je čovjek, EVGA model za 9500 kn. ASUS se može sakrit ispred EVGE, EVGA podrška nema premca,

a može i nešto nadoplatiti te dogurati do barem 5 godina garancije, ASUS o tome može samo sanjati.

ps. kod nas su cijene ASUS kartica napuhane zbog SAMO jednoga dobavljača koji ima monopol, vani su te kartice

među najjeftinijima i nisu po ničemu bolje od MSI Gaming X Trio, Gigabyte Aorus Extreme, EVGA FTW3 kartica.

Rhodin kaže...

ovo nije razumna cijena za karticu koja ni po ćemu nije bolja od EVGA modela koji se novi mogu dobiti po istim i nižim cijenama putem web kupovine (cca 1000€ su početni modeli sa izvrsnim hlađenjem) ili u RH u trgovini za 9500kn.

U podršku ne ulazim, garancija je ta kakva je.
Molim te link gdje su te kartice vani među najjeftinijima, i molim te link gdje je EVGA FTW3, a koja ja negdje u toj razini kao što si ti i naveo, 9500kn.
Hvala.
Naš dobavljač može stavit cijenu koliko hoće, ako pretjera neće se prodavati. Ako se prodaje znači da nije pretjerao. E pa ova se prodavala. Po tim prenapuhanim cijenama. I ja bi bio sretniji da sam je mogao dobiti za manje, ali nisam.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Dala kaže...
Valentin17 kaže...
Dala kaže...
 A veci vrh od ove nema. (ako gledas masovnu proizvodnju)

Naravno da imaš, naveo ti je čovjek, EVGA model za 9500 kn. ASUS se može sakrit ispred EVGE, EVGA podrška nema premca,

a može i nešto nadoplatiti te dogurati do barem 5 godina garancije, ASUS o tome može samo sanjati.

ps. kod nas su cijene ASUS kartica napuhane zbog SAMO jednoga dobavljača koji ima monopol, vani su te kartice

među najjeftinijima i nisu po ničemu bolje od MSI Gaming X Trio, Gigabyte Aorus Extreme, EVGA FTW3 kartica.

Rhodin kaže...

ovo nije razumna cijena za karticu koja ni po ćemu nije bolja od EVGA modela koji se novi mogu dobiti po istim i nižim cijenama putem web kupovine (cca 1000€ su početni modeli sa izvrsnim hlađenjem) ili u RH u trgovini za 9500kn.

U podršku ne ulazim, garancija je ta kakva je.
Molim te link gdje su te kartice vani među najjeftinijima, i molim te link gdje je EVGA FTW3, a koja ja negdje u toj razini kao što si ti i naveo, 9500kn.
Hvala.
Naš dobavljač može stavit cijenu koliko hoće, ako pretjera neće se prodavati. Ako se prodaje znači da nije pretjerao. E pa ova se prodavala. Po tim prenapuhanim cijenama. I ja bi bio sretniji da sam je mogao dobiti za manje, ali nisam.

 Evga FTW3 na njihovim stranicama "Evga EU" košta osjetno više od 9500kn tako da zaboravi da će ti poslat link

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

FTW3 i je oko 1400-1500€, on je valjda mislio na EVGA black. A ona je jeftinija i je nešto malo slabija, sa 2 coolera, što meni nikako ne paše. Zašto?
Pa zato jer je bučnija i lošije hladi, meni je i to bitno.
"the ROG Strix RTX 2080 Ti version actually features 2 modes – silent mode and performance mode. In performance mode temperatures are cool air 63C and at 40 dB, and in silent mode the ROG Strix reaches down to 36 dB at 73C"

 

Dual vent kartica to ne može. Hybrid i vodene da no one su opet druga priča...


I MSI trio je tu negdje i performansama i bukom, ali je i cijenom tu negdje (kao Asus).

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 17:24 (Dala).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Razumijem ja tebe potpuno i sigurno grafa s dva venta ne može biti na razini one s tri. 

Ja osobno priznam isključivo hybrid modele (Evga hybrid ), neusporedive su s klasičnim hlađenjima.

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Dala kaže...

Ne slazem se da ce nove grafe uskoro van, i ne slazem se da kupac 2080ti kartica trazi best buy kartice.

Kupa 2080Ti prije svega ne trazi polovne kartice...

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Dala kaže...

Da je ima kod nas na tržištu, nova bi koštala oko 13k kna. Ja sam je platio mislim oko 12.5k.
9k je puno za karticu, nova je cca 40% viša cijena + ako netko želi ovakvu 2080ti bome je neće dobiti za 5k (bar ne od mene). 

Ne žuri mi se.

 Samo kaj ti cekanje nejde u korist :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
ansha kaže...

Kupa 2080Ti prije svega ne trazi polovne kartice...

 Jel isto vrijedilo i za nas koji smo kupovali polovne 1080Ti? 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 16:07 (Najbrži).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Tad su jos cijene bile normalne. Da top grafa za igranje kosta preko 10K je po meni smjesno. Tolko nek kostaju Titani, ali za gejmanje, wtf..

 

MSRP 1080Ti 700 USD, MSRP 2080Ti 999+ USD..

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
ansha kaže...
Dala kaže...

Ne slazem se da ce nove grafe uskoro van, i ne slazem se da kupac 2080ti kartica trazi best buy kartice.

Kupa 2080Ti prije svega ne trazi polovne kartice...

Sve ovisi o cijeni, ovu bez razmišljanja nebi kupio, dok onu Augi-jevu već i bi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Santana kaže...
Dala kaže...

Da je ima kod nas na tržištu, nova bi koštala oko 13k kna. Ja sam je platio mislim oko 12.5k.
9k je puno za karticu, nova je cca 40% viša cijena + ako netko želi ovakvu 2080ti bome je neće dobiti za 5k (bar ne od mene). 

Ne žuri mi se.

 Samo kaj ti cekanje nejde u korist :)

 True, ali nitko ne kaže da će cijena biti ista tada...

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
The_Fichek kaže...

Tad su jos cijene bile normalne. Da top grafa za igranje kosta preko 10K je po meni smjesno. Tolko nek kostaju Titani, ali za gejmanje, wtf..

 

MSRP 1080Ti 700 USD, MSRP 2080Ti 999+ USD..

"Normalne" u smislu da top grafa, 1080Ti, košta €1000 kad je izašlo? Za RTX 2080Ti kad su izašle i s kojim pripadajućim cijenama, rekoh si da je moja 1080Ti super za moje potrebe. Kad budem prelazio na noviji X080 Ti ću isto gledati uštediti koju tisućicu kupujući rabljenu s garancijom.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Najidealnije vrijeme za kupovinu ove graficke je prosinac 2022.Kostat ce 2000 kn max.Neki dan kupio Asus strix 1080 ti za 2200 kn.Smijesno

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Gdje si našao za tu cijenu?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Romano kaže...

Neki dan kupio Asus strix 1080 ti za 2200 kn

 To je brutalna cijena

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Alfredo nr.2 kaže...

Gdje si našao za tu cijenu?

 Na njuskalu.Samo treba njuskati

14 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asus strix 2080ti O11G

Slike

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Nova cijena 8800kn.
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Asus strix 2080ti O11G
Rhodin kaže...
dudo3 kaže...

Najbolje da ju da za 5k. i da ovi prekupci prodaju posle za 10k.

Možda sam krivo shvaćen, teško je procijeniti ton ovako preko weba, nismo svi sarkatisčni ni zlonamjerni u svojim komentarima.

Nekoliko mjeseci prije izlaska ampere i big navi teško da će postić premium cijenu za rabljenu karticu. Ljudi su ostali bez posla itd...

 

Imaju ljudii dalje novaca, samo meni ovo nije razumna cijena za karticu koja ni po ćemu nije bolja od EVGA modela koji se novi mogu dobiti po istim i nižim cijenama putem web kupovine (cca 1000€ su početni modeli sa izvrsnim hlađenjem) ili u RH u trgovini za 9500kn.

 

Ja shvaćam da ovoj kartici nije ništa i da je ispravna i ima još uvijek garanciju, samo sugeriram kolegi da se po toj cijeni vjerojatno nebude prodala.

 

Realna cijena, po meni, je oko 7000-7500kn, s time da može krenuti sa 8000 pa možda netko ponudi i bit se spreman cijenkat za 7500kn.

 

Moguće će netko zaista dati 9000, ali to samo ako mu se ne žuri prodavati, samo bojim se ako će čekat 2-3 mjeseca sa prodajom, i dođe release date Ampere, da ju nebude prodao ni za 7000kn jer će nova 3080, ciljane cijene oko 5500-6000kn biti jača od 2080ti

 

Al to je samo moje mišljenje.

 Free bump i samo da se nadovežem, evga je jedina čini mi se od proizvođača koja priznaje garanciju ukoliko se stavlja aftermarket cooler ili se grafa rastavlja radi izmjene paste samo, te za 50 eura je moguće kupiti dodatno jamstvo od 7 godina što ispada 10 godina sve zajedno uz tvorničko

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice